|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 21:46:21   
Aninchy
gajka - to, kar se teb zdej dogaja, se men že enih par tednov...user posted image Pa ni do zdej še nč resnega očitno... Mogoče je pri tebi drugače, pa lohk res kej pomeniuser posted image

annie - moja kolegica je dobila EA, pa je rekla, da sploh ni čutila injekcije, ker ti jo dajo med popadkom, pa še naprej si nagnjena... Iz prve roke ti pa na žalost ne morm povedat. V glavnem, vse, s katerimi sem se jaz pogovarjala, so imele ful pozitivno izkušnjo z epiduralno! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 22:04:49   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

bcljka - dvomim, da se kar na zunaj vidi, da si kaj odprta. user posted image Kolikor se jaz spomnim, je bilo vedno eno boleče šlatanje, koliko cm je že... user posted image



midve z Aninchy mava tako nadnaravno sposobnost da to kr same ugotoviva user posted image  zdej komi čakam v četrtek pregled da vidm če je teorija potrjena ali zavržena user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 22:12:18   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

bcljka - dvomim, da se kar na zunaj vidi, da si kaj odprta. user posted image Kolikor se jaz spomnim, je bilo vedno eno boleče šlatanje, koliko cm je že... user posted image



midve z Aninchy mava tako nadnaravno sposobnost da to kr same ugotoviva user posted image  zdej komi čakam v četrtek pregled da vidm če je teorija potrjena ali zavržena user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Jst pa ne morm vedet, k me nč več spodi ne gledauser posted image ... no, zdej sm že tk končala pr moji G in mam naslednjič v P - nardijo pa sam CTG baje...user posted image
Ja jst ne vem od česa bi pa lohk blo, sej nism nobenga črnca mela, da bi me tok raztegnu!? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 22:26:50   
bcljka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Junijčice 2010, 2.del
1.6.2010 22:47:52   
naraščaj
bcljka in aninchy, kok sta me nasmejale. Vama pa dogaja. Bom jutr zjutr še jst špegu v roke vzela, da vidim to čudo user posted image . Men se itak vse že na otip zdi otečeno in "razvlečeno". Jaouser posted image

Sem zadnjo uro bluzla in brala o tem gelu DIANATAL in Pušenjak je tko mal zlo negativistično sploh kar se aplikace v P tiče - da je to njihovova dobra volja, da aplicirajo user posted image

Nč grem spat, ker bo zgleda pestra noč, se je tamala že 2x al 3x zbudla user posted image user posted image user posted image

Nočka

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 0:49:32   
bcljka
TARAMTATAM! imamo 1. uradno junijčico! (me je kr s postle vrgl k je sms pršu)

ajdameti sporoča:

Malo sem pohitela, prevozila nekaj rdečih luči da sem prišla na svet ob 22h06min težka 3528g in velika točno pol metra vaša TISA

< Sporočilo je popravil bcljka -- 2.6.2010 0:55:35 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 0:52:28   
bcljka



PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image

04.06.2010
user posted image   Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    bim*bam
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image   ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   tinci 1
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image

 

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 0:54:33   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
 
 
6 x user posted image
3 x user posted image
 


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 6:24:49   
Kiya
Čestitke ajdameti user posted image

bomo mogle že počasi odpreti temo pri starši čvekajo user posted image ker ste tako hitre, majčice pa še zaključile niso user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 6:30:08   
tukaj
Jutro, ena velika user posted image za vse.

Iskrene čestitke za hčerkico ajdametiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Štorklje so uradno začele mesec junij.user posted image

Glede odprtosti, sem vprašala svojo mamo, ki je babica in je rekla, da tega sam nikakor ne moreš videti, ker je maternični vrat pač malo globlje, se pa tud vse ostalo razširja, tako da punce brez panike.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 6:31:31   
tukaj
Jutro,

čestitke ajdametiuser posted image user posted image .

Glede odpiranja - sem vprašala mamo (je babica) in mi je zagotovila, da se to od zunaj ne vidi, ker je maternični vrat vseeno malo pregloboko, da bi lahko sami videli.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 6:44:58   
gajka
Dobro jutro! Madonca, ene smo pa danes že kar zgodnje! user posted image Prevelik trebuh? user posted image Živci? user posted image No, jaz imam CTG čez dobre pol ure in je to razlog, drugače bi se še malo po postelji valjala. user posted image Sem zjutraj odprla oči in si rekla, no, evo, 1. junij očitno ne bo! user posted image

ajdameti
- čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 7:35:16   
dvojčica6
juhej, sezona je odprta - bravo ajdameti, pa čestitke in polno cartanja s hčerkico Tisouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem prav rekla, dabo ziher kjira že rodila - res smo pridne, po moje ne bo nobena junijčica prebegnila v julijuser posted image user posted image user posted image

innes4 user posted image user posted image user posted image kolk je zlati tvoj mali... da bi tut naši user posted image tako pridno spali... pa super za porodno izkušnjo - a so te kaj rezali?

gajka
- fajn odpravi, pa glej da te ne bojo kar obdržali k tako rada prehitevaš te rokeuser posted image

tiste k boste rodile brez EA, a že kej vadite? vizualizacija, dihanje... me zanima al bi se blo boljše malo bolj pripravit al je boljše da vem čimmanjuser posted image user posted image

aja, novopečene mamice... kako je s spanjem? mene je glih včeraj presenetila misel, da bom spala z odprtimi učkami zaradi straha - če user posted image diha, če je obrnjen prav itd... kako ste se ve spopadle s tem? Pa ne se mi preveč smejat, sej vem, da sčasoma se utečeš, sam... user posted image prvorodke...

ajt čveke... upam, da dobimo še kakega junijčka danesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 8:35:59   
Maxica
Dobro jutro, jaz sem še z vami, čeprav me je včeraj ginekolog mal prestrašil, da se s CTGja že lepo vidi eno dogajanje in glede na to, da sem tretjerodka, naj bom kar pozorna na kakšno otrdevanje in če mi ene trikrat fajn otrdi, naj kar grem hitro v porodnišnico, ali pa če preštejem manj gibov kot 10 v 12 urah, prav tako. user posted image  Pismo, jaz sem pa mislila, da se še nič ne dogaja, no, saj čutim še ne ničesar. Upam samo, da me ne prehiti, da ne rodim v kakšnem avtu. user posted image
Na naslednji CTG me je sicer naročil naslednji teden, 8.6.2010. Če ne grem prej rodit, seveda. user posted image
Čaja za dojenje ni nujno piti, seveda ne. Ampak piti pa moraš toliko več, zaradi mleka in vsega, pa meni se je zdelo dobro, da pijem ta čaj, saj potem tudi otroka nista nikoli imela težav s kakšnimi krčki.
Top10, iskrene čestitke za malega fantka. user posted image user posted image user posted image
user posted image
Britje - jaz se brijem pred ogledalom, čeprav se mi zdi, da kr neki vse skupaj izpade. Ah ja, saj bo kmalu bolje. user posted image
Hehe, drugače se pa strinjam z Meymey, se človek tako navadi neprestanega čekiranja spodnjega nadstropja, da mu je že kmalu vseeno, kdo ga gleda. user posted image
Likanje - jaz zdaj, ko sem doma, kar sproti vsako rundo, ki jo operem, zlikam, tako da se mi ne nabirajo kakšni gromozanski kupi. Drugače pa likam vse od a do ž, pa mi ni panike, imam en tak kotiček, pa svoj mir tisto urco. user posted image
Buggy board sem imela jaz, ko je bil starejši sin star dobri dve leti, pa ker smo dosti prehodili z vozičkom, je prišel kdaj kar prav. Ampak načeloma je pa rad hodil, tako da ni bilo neke panike in sem ga kmalu prodala naprej. Če ga imaš, je ok, če ga pa nimaš, bi pa rekla, da tudi. Odvisno, koliko je starejši otrok star, no.
Inika, super za meritve v mejah normale.user posted image user posted image user posted image
Darilo za večjega otroka - to smo mi naredili že pri drugem sinu, da je kao prinesel darilce starejšemu, ki je bil takrat star dve leti in je bilo prav luštno. Tako da sem tudi zdaj nabavila ene manjše lego kocke za oba, edino upam močno, da me ne začneta zasliševati, kako je lahko dojenček sploh tole s sabo pritrogal. user posted image
Innes4, kakšen lepotec je pa vaš otročiček. user posted image  Lepo se imejte skupaj.
Bcljka, ti si me pa tako zdražila s temi Kingstoni, sem te še na FB gledala, da sem danes ponoči sanjala, da sem tudi jaz šla na njihov koncert. user posted image
Annie, jaz sem dvakrat rodila z EA, pa nisem nič čutila vstavljanja igle ali kakšnega zbadanja. Edino, kar me je "bolelo", je bilo potem, ko je bilo vsega konec, ko so mi odlepili hansaplast, ki je držal te cevke na koži. Pol veš, da ni panike.user posted image
Hehe, Aninchy, črnec.user posted image user posted image user posted image  Bom šla še jaz pogledat.user posted image
Ajdameti, čestitke za malo princesko. user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 8:42:18   
misar
dobro jutro

čestitke ajdametiuser posted image user posted image user posted image user posted image

katera pa gre v RIM danes?user posted image user posted image user posted image

jaz sem 1. rodila brez EA in bom tokrat tudi. sem se pa psihično kar pripravljala na porod. me ni bilo pretirano strah. ker vem, da je to naravna izkušnja sem poskušala ostati prisebna in sproščena. fajn je o tem kaj prebrat. tudi tokrat se psihično pripravljam na ta dogodek in me tud ni neki strah. bolečina, ki jo občutiš je za zdržat, le pravilno je treba predihavat popadke. in tud če jih v štartu ne prav ti tam točno povejo kaj in kako je treba. tako, da povsem brez panike!!!

spanje po porodu:
ja od začetka si paničen- vsaj jaz sem bila: a še diha? je vse ok? pa je prav fino spala kakih 14 dni. pol ko sem se pa sprostila je pa hudiček mali začel rovarit na eno uro ponočiuser posted image user posted image user posted image te pa zbudi vsak šum, ki ga dete ustvari, po moje je to čist naravno in imamo to matere prirojeno. tamala se je lahko drla pa moj sploh ni slišal, jaz sem pa slišala vsak mev.

evo vreme tako, da grem lahko kar spat nazajuser posted image user posted image user posted image no res pa grem za kako uro v horizontalo mal knjigo brat , pol pa akcija, moram danes mal pospravljat -spetuser posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 8:54:24   
Majček28
Dan,

po dolgem času se spet malo javim, da ne izpadem iz seznama user posted image Kljub temu, da sem doma v centru Ljubljane imam neverjetne probleme z internetom, v kar se raje ne bi spuščala user posted image ....zdaj trenutno 'gostujemo' pri dediju, ker se je naš 'poglavar' družine odločil, da bomo preuredili stanovnje (hm, mal zgodi se je tole spomnu, a ne? user posted image ) in imamo doma gradbišče.....no, pa sej 13.6. je še daleč, samo upam da se naš mali ne odloči prej pridet pogledat kaj ustvarjamo doma user posted image Se spomnim pri prvi nosečnosti, da je bilo takle čas že zdavnaj vse pripravljeno in sem hodila samo še firbcat v sobico, zdaj pa pe torbe nimam pripravljene user posted image Skratka, če ne drugega imam pa zdaj vsaj možnost na netu mal viset pa se vam javit user posted image

Po seznamčkih vidim, da se je že kar dogajalo in glede na to, da se je začel naš mesec večina dogajanja šele sledi. Glede na to, da sem tko 'redna' pri javljanju, že zdaj vsem želim čimlepšo porodno izkušnjo in kot drugorodka vam lahko samo rečem, da je najboljš čimmanj si 'vizualizirat' ker nikoli ne gre tko kot si si zamislil in je brezveze delat plane....vse bo OK, bodite mirne in sproščene, veselite se dogodka, tako bo telo tudi pripravljeno in to je največ kar je potrebno. Psiha dela čudeže in res ni bojazni....prisežem, da vse bolečine izginejo v prvi sekundi user posted image
Jaz se poroda veselim, tudi prvič sem se ga, čeprav moram priznat, da tudi zdaj upam, da bo čimkasneje ker jaz sem tkooooo rada nosečka user posted image ....in ker mislim, da je tole moja zadnja nosečnost sem kar malo žalostna....ni kej, čudna sem, a ne?

Kaj dost za nazaj ne morem komentirat, ker itaq že ve pridne čveke vse lepo pokomentirate.

Jutri si vzamem čas zase, tamalo peljem k babici v varstvo, jaz grem potem k frizerju, pa na pregled potem pa še h kozmetičarki na zadnjo brazilsko pred porodom, pa na kavico k sodelavkiv službo in bo dan naokoli.

Evo, zdaj me paže naša 2 letnica vleče stran od računalnika, moram it nujno neki pogledat user posted image ....po mojem je spet kakšno muho kje vidla user posted image

Lepo se imejte, ČESTITKE VSEM NOVOPEČENIM MAMICAM, in upam, da se javim še kaj predno ne bom več 2 v 1.

lp


_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 9:02:43   
Majček28
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

aja, novopečene mamice... kako je s spanjem? mene je glih včeraj presenetila misel, da bom spala z odprtimi učkami zaradi straha - če user posted image diha, če je obrnjen prav itd... kako ste se ve spopadle s tem? Pa ne se mi preveč smejat, sej vem, da sčasoma se utečeš, sam... user posted image prvorodke...




no, tole pa bom pokomentirala......mame imamo neverjeten čut in skrb za svoje otroke in po kojem en del možganov sploh nikoli ne spi user posted image kljub temu, da imaš občutek da dobro spiš, te vsak vzdiz in premik 'mladička' prebudi, ampak konec koncev ko preekiraš in vidiš da je ok lahko tudi takoj nazaj zaspiš- vsaj pri meni je bilo in še je tako. Mati narava je za vse poskrbela.
Sem brala eno raziskavo in pri ženskah je na prvem mestu jok otrok, ki jo takoj zbudi iz spanja, pri moškem je šele na 5 ali 6 mestu.
A uganete kaj je pri moškem na prvem mestu?
Avtoalarem user posted image ....sicer pa glede na to, da naj bi bil moški zadolžen za varnost v družini, to niti ni tako čudno!!


_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 9:23:01   
naraščaj
Najprej dobro jutro (ne bi lih rekla dobro, ampak...)

AJDAMETI, iskrene čestitke ob rojstvo Tise. Veliko cartanja vam želim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
tiste k boste rodile brez EA, a že kej vadite? vizualizacija, dihanje... me zanima al bi se blo boljše malo bolj pripravit al je boljše da vem čimmanjuser posted image user posted image
Men je blo bolš, da sem vedla minimalno in tut zdaj skušam ne mislit na touser posted image

Vreme je pa za user posted image user posted image  moja energija pa tut user posted image

Sej sploh ne vem kaj bi pisala in komentirala.
Zvečer sem dobla od sestrične sms, če že mam rezerviran all inclusive za Rim? Pa sem ji prijazno odgovorila, da še ni prišel ta  prav avtobus, da ga pa že čakam user posted image  Mal heca mora bit.

Nč fajn bote v tem bljak vremenu. Se bom pogosto javla user posted image user posted image , ker delo diša ni.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 9:30:31   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: Majček28

no, tole pa bom pokomentirala......mame imamo neverjeten čut in skrb za svoje otroke in po kojem en del možganov sploh nikoli ne spi user posted image kljub temu, da imaš občutek da dobro spiš, te vsak vzdiz in premik 'mladička' prebudi, ampak konec koncev ko preekiraš in vidiš da je ok lahko tudi takoj nazaj zaspiš- vsaj pri meni je bilo in še je tako. Mati narava je za vse poskrbela.
Sem brala eno raziskavo in pri ženskah je na prvem mestu jok otrok, ki jo takoj zbudi iz spanja, pri moškem je šele na 5 ali 6 mestu.
A uganete kaj je pri moškem na prvem mestu?
Avtoalarem user posted image ....sicer pa glede na to, da naj bi bil moški zadolžen za varnost v družini, to niti ni tako čudno!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Do solz si me nasmejala s to študijo in avtoalarmom! :D Hehe

ajdameti Čestitkeeee!user posted image Uradno si otvorila sezono Junijčic!!! Ajde, babe... začnimo zdaj, Tomi rabi družbo za vozičkanje!!!

A bi bla katera še za tortico v LJ če bo sonček? Pol ne boste kmalu imele časa user posted image .

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 9:32:31   
nikcaa
top10- čestitkeeee za Jakcaaauser posted image user posted image user posted image

ajdameti-čestitke za Tisoooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 9:44:44   
rea27
hoj..

samo toliko se javim, da grem iz enega seznama na drugega: 27.5.2010 ob 17.18 sem rodila prečudovitega sinka Marka Iana, ki je meril 50 cm in tehtal 3120g.
Porod je bil ekspresen: natanko 28 min! Sedaj sva že doma in se cela družinica, z veliko sestrico Evo Lano na čelu, imamo krasno...

papa

< Sporočilo je popravil rea27 -- 2.6.2010 9:45:05 >


_____________________________

rea27


(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:00:59   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

hoj..

samo toliko se javim, da grem iz enega seznama na drugega: 27.5.2010 ob 17.18 sem rodila prečudovitega sinka Marka Iana, ki je meril 50 cm in tehtal 3120g.
Porod je bil ekspresen: natanko 28 min! Sedaj sva že doma in se cela družinica, z veliko sestrico Evo Lano na čelu, imamo krasno...

papa

iSKRENE ČESTITKE TUDI TEBI OB ROJSTVU SINEKA.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:22:32   
čeb Maja
ajdameti - čestitke za hčerkico
rea27 - čestitke za sinčka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce če bomo imele vse take porode, kolikor ste jih do sedaj imele, bomo meni se zdi vse zadovoljne... 28 min... - tolk časa bom jaz jokala=tulila pa prosila ultivo user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:29:54   
Majček28
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

A bi bla katera še za tortico v LJ če bo sonček? Pol ne boste kmalu imele časa user posted image .


če si imela v mislih tudi jutrišnji dan, potem ti/vama z vesljem delam družbo ob tortici, danes žal ne bo šlo imamo parketarje v hiši user posted image
....samo baje, da naj bi jutri bil spet dež, al kako?


_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:31:44   
nikcaa
rea27-tudi tebi čestitke.................veliko veliko cartkanjaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!