|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 8:19:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabri)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 8:32:01   
fiška33
Dobro jutro

Obvezno jutranje javljanje še vedno prisotnih user posted image

Hehe, v službi sodelavke mojga non stop nadlegujejo, če še ni ata, in isto sem ga jaz zjutraj vprašala, ko mi je prišel pritisk zmerit v posteljo user posted image .

Pri nas se še nič ne dogaja, edino včeraj sem bila malo bolj pozorna na otrdevanje, ki se je dogajalo tudi po 2x v 10ih minutah. Prej sem vedno mislila, da se pač mala tak obrne in pritisne ven, zdaj pa raje mislim, da so to popadki in da se bližamo koncu user posted image .

user posted image user posted image user posted image za današnje preglede

in user posted image user posted image user posted image , za tiste, ki boste spravljale na svet štručke user posted image .

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:02:35   
Teja K
Dobro jutro, no dober dan... jaz sedaj spim malo dlje spim ker vozim Davida v šolo malo kasneje, torej enkrat do osmih user posted image user posted image !

No naj vam povem, da sem jaz mojmu napovedala, da grem naslednjo nedeljo rodit user posted image user posted image , kar pomeni, da mora bit zgoraj vse finito, popucano in preseljeno ter pripravljeno za našo babiko user posted image . Kaže tako, da bi bilo možno... Danes bo parket končan, jutri pridejo okna zmonitrat in midva z mojim greva jutri v ikeo Davidu sobo nabavit, pa za našo princesko previjalno mizo, pa banjico, postoljnenino, pa še kakšno stvar, ki se je sedaj ne spomnim, potem pa grem še v lekano po tisti alkohol in to je touser posted image user posted image ... Se je hotel nekaj ven vlečt moj srček, da me ne želi preveč okol vozit, da ne bom šla prehitro rodit, pa sem mu sam rekla, ja kdaj pa me boš vozil, te ko bom 2 dni do PDP pa da v avstriji rodim?... je rekel, da imam pravuser posted image  - ja itak da imam, saj mam vedno user posted image user posted image

Vožnja z avtom - pa da meni reče, da ne smem vozit zaradi popadkov user posted image user posted image , ja pa jade... kot da mam čas čakat, da pride on domov in me vozaka okol... njente... vozim od 18 leta naprej v vseh situacijah in bom tudi zdaj vozl, če pa bo popadek, pa 4 blinkerje, prediham in gremo dalje user posted image user posted image

Šivanje - sem bila šivana, vendar ne na presredku ker je ostal lepo cel, so pa mi sramne ustnice šivela, ker so se raztrgale, ko mi je babica potegnila Davida ven... moram rečt, da je bilo vse opravljeno brez protibolečinskih sredstev in nisem čutila nič... edino občutek sem imela kasneje kot da mi neke uteži vse dolj vlečejo če sem veliko hodila, no ta občutek se zna še kar ponovit, ni pa tako grozno, da bi na moje spolno življenje vpolivalo user posted image user posted image  ... aja kaj je že to spolno življenjeuser posted image user posted image

Torba za porodnišnico - še ni pripravljena, kljub temu da jo pripravljam že cca 3 tedne, je še vedno lepo prazna v moji omari user posted image user posted image  

Isabeaux - lepa porodna zgodba... user posted image user posted image  super, da se je vse končalo ok, kljub komplikacijam in tvojemu strahu user posted image user posted image ... Zredila pa se itak bo, tako da ne skrbet.. po tem umetnem mleku grejo grami hitrje kot pa če bi sama dojila... mam jaz občutek..

Angel- ja tašče, kaj naj rečem, jaz še ne vem kaj me čaka... ampak ne glede na to kdo je, pa če mi govori otroško govorico jaz popenim... kr lasje se mi dvignejo in rogovi pokukajo na plano in tudi vsa diplomacija nekam izgine, ker zelo grdo odreagiram... pa najhujše je da ne sam pri svojem forčeku, ampak tudi pri drugih user posted image ... ta govorica jaoooo... Sine moj... ma ona svojga razvajenega sineta ja... vnuka pa naj pusti na miru hudič babji.. grrrrrrr sem spet jezna

Mubi - ta tvoj pritisk pišuka... jaz nimam izkušenj s tem...user posted image , ma saj bo vse ok boš vidla

Moi daj pejdi ti že rodit, da bo vse nehalo skrbet zate pa da te neha pritiskat na te kosti bemšterga.. user posted image user posted image , saj tudi če rodiš, lahko tu pri Majčicah dalje ostaneš user posted image

Emibu ampak ta tvoja G. pa je svojga dnarja vredna... glej da jo po porodu zamenjaš... babo zmešano user posted image

Katy83 naj ti povem... moj David je šele pred kakšnim letom začel dobro spati skozi vso noč, prej pa sem ga prenašala iz njegove postelje v svojo, da sem se sploh kaj spočila.. na koncu sem obupala in je kar pri meni spal... no je pa res, da sem bila jaz samska takrat... pol ko je prišel pa moj srček k bajti, pa je tudi David začel počasi vso noč v svoji postelji spat... Ti pa nekaj svetujem, kar meni ni uspelo: poskusi čez dan kaj zaspat, ko detece spi... ne rabiš imet vse v nulo in bleščeče čisto popucano... pa če prav se samo uležeš in zapreš očke bo bolje... mogoče pa je bila samo ena noč in bo priden kot je bil na začetku

bubolin super za dober pregled... boš pač malo dalje pri majčicah, če ni popadkov noooo, saj nismo tako slabe, kljub mojemu natolcevanju user posted image

Sky če se boš zdaj še s tem pritiskom sekirala boš imela še višjega...

Fiška boš še tudi ti malo z nami ostalo user posted image

Meemee lepo da tvoj tako skrbi zate, kar se vožnje tiče, ampak jaz bi mojmu vse lase populila... user posted image user posted image , ti pa kar izkoristi, če ti odgovarja... jaz sem sam prepričana, da če jaz vozim hitreje kam pridemo, ker moj konstantno po telefonu brska in govori in vozi, ... jaoooo

Klupko user posted image user posted image  a imaš dovoljenje za nošenje rok... joj kako sem se sedaj nasmejala... verjetno jaz isto delujem v trgovini, zato se izogibam policam z lomljivimi stvarmi user posted image user posted image

Farina ja kako je preveč živahen? a za porod al kako? pa tem doktorjem nikol ni prav... če spi ni ok, če nori ni ok... ehhh... Rodila pa boš ko dete hotelo ven in nič prej

K_a_t_i tudi jaz sem slišala na MŠ, da v ljubljanski full šparajo, zato sem si jaz nakupla nekaj več vložkov.. 

Biba88 vidiš to je prednost, če obiskuješ šolo tik pred zdajci, te bodo kar iz predavalnice odpeljali v porodno user posted image

Zivepo a ti res nimaš kaj bolj pametnega počet kot papirje urejat.. npr. počivat? user posted image

Aninchy čestitke za nakup... zdaj pa še bebija iztisnit, da voziček ne bo sam pa bo user posted image user posted image

Gromska jaz sem si izbrala 16. 5, torej nedelja... mogoče se srečava v porodnišnici user posted image user posted image

Sabri če tako zgodaj vstajaš si si sama kriva, da morš sama s sabo čvekat user posted image user posted image

Brvar ti pa si tako kratka v tvojih postih, da te sploh nimam kaj pokomentirat user posted image

Uhhh a sem skoziuser posted image ... sam smo res čveke belacesta...

Grem pogledat kaj naj zajtrkujem k nisem še nič... ma en velik problem, da mi nič več ne diši in sploh nimam idej kaj si naj pripravim user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:11:56   
Mubi
sky3 hehe lepo user posted image Tud mene nebi motilo, če bi se spomnu 12. priti ven user posted image ta dan imava namreč z mojim obletnico najinega začetka user posted image .

angel_tian  ponoči babce vse dojenčke (oz. tiste ki se zato odločijo) vzamejo sestre in jih peljejo tja v uno sobo k so oni skupi in imajo nad njimi nadzor. dojenje - nahranijo jih one po flaški. Bomo videli kako bo, ampak za enkrat si ne predstavlam da bi po porodu vsa utrujena mogla ponoči vstajat. rada bi se spočila vsaj malo, da bom imela ko pridem domol malenkost več energije, ko bom ostala sama z mojim in malčkom. Postonjska porodnišnica se je (mislim da sama) imenovala porodnišnica prijazna do mamic user posted image Za malega pa itka morjo poskrbet tko kot kje drugje. Glede na to da čez 80% mamic dobi porodno depresijo ki traja en teden po porodu (manjša oblika) potem bi res želela da z mano ravnajo tako kot je treba ne pa "kot po tekočem traku".

teja k ma ja tale pritisk je kr zoprn. včeraj mi je kolegica prinesla napravo za merjenje digitalno. kajti moj merilec je tist k je treba poslušat.....tam se pa komot lahko zmotim ali ne slišim dobro....tko da si bom do roka lepo z unim merla....pa bomo vodl. sm sicer optimistka fuul, tko da ne sme bit nč narobe :) grem pa jutr v laboratorij kri dat, ker me je G poslala. Baje bo iz izvidov razvidla tud neki glede tega tlaka...ne vem kako, ampak bo user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 9:22:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:24:03   
Teja K
Zivepo... user posted image user posted image  nimam ZS, nabiralnik je prazen ... poštar še ni hodil user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 9:30:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:40:01   
Teja K
Zivepo poštar dostavlja odgovor tudi tebi user posted image user posted image , pa upam, dane boš šla kr rodit, ko boš prebrala user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:41:48   
m_o_i
bro jutro!

danes sem malo bolj pozna; no, ob pol sestih se nisem prisla pofockat, ko sem sla malo soka spit, potem pa me je spet zmanjkalo...
je blo kr pestro vceraj zvecer-ze pozno popoldan sem mela skoz trdega busija, zvecer me je pa ornk zvijalo user posted image  sej nisem vedla, ce me po crevih pika al v trebuhu...tak neprijeten filing je bil kako uro v postli(aja, brala sem pa "modrost rojevanja" pred spanjem), potem se mi je pa se spahovat zacelouser posted image  okol dveh ponoci me je pa zbudilo to, da sem mogla it na wc-res se ne spomnim, da bi se ze kdaj zbudila zaradi tega, ker me tisci srackatuser posted image  itak je blo brzo sranje, tak da sem se ze res malo ustrasla, da bom mogla mojega zbujat in na hitro spakirat se cotke za mulca(danes jih pa res MORAM).

grem nekaj malega prigriznit,potem moram pa v stacuno-mama ma RD danes in moram it po darilo (pa smo spet tam-KAJ KUPIT?!?!)  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:51:03   
Teja K
Moi vidiš kak je vpliv če bereš napačne knjige pred spanjem user posted image user posted image , ampak naj ti rečem: šibaj pakirat torbe... k maš kr znake za začetek poroda... jaz sem včeraj šla ponovno prebirat stare revije o nosečnosti, ki sem jih kupovala, ko sem Davida nosila... in sem zdaj cela izvedenka user posted image user posted image ... Driska je bojda dober pokazatelj začetka poroda, sploh če so še drugi znaki... Tudi jaz imam namen dans torbe pripravit, pa cotike za domov, ampak sem takooooooooooo lena, da nisem sigurna, da mi bo uspelo user posted image user posted image

Angel user posted image ... kako to misliš, da sem bolj nežna ratalauser posted image  a ti mene mal na suho je***? Mogoče nisem tak ostra samo zato, ker sem lena user posted image user posted image

Mubi, če si se ti tako odločila, da boš otročka dala ponoči vstran od sebe, bo že prav... Jaz sem mnenja, da vsaka ve, kaj in koliko je sposobna in kaj je najbolje zanjo in za bebija... Jaz moram rečt, da sem imela Davida skoz ob sebi in je v bolnici 2 dni po cele noči spal... pol pa so ga ponoči budili na 2 uri, ker mi cepci niso pomagali pri dojenju in je mali preveč shujšal, pol pa sem mela celo veselico, do 6 leta.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 9:53:47   
Teja K
Moi še 20 dni to gouser posted image user posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 9:59:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja K)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:03:25   
m_o_i
ja, 20 dni dni to go user posted image
ne pa se danes, ker se mam kosilo za pripravit, pa darilo kupit, pa mojemu sem obljubla, da se ne grem rodit(mora vcasih sluzbeno na teren-danes npr. v Koper-in je cist zivcn, ker mogoce bo treba mene peljat rodit.kolko ga poslusam, bi bil najrajsi kr doma in cakaj z mano), no pa se cotke spakiratuser posted image

sicer sem se pa vceraj zvecer potem z mulcem lepo pogovorila, da bi se pocakala do naslednjega tedna-me je potem malo zbrcal, tak da mislim, da je razumel, kaj mu mati govoriuser posted image  no, ce se mu res mudi, sem mu dovolila, da potrka na mateenicni vrat konec tedna, naceloma pa sva zmenjena za naslednji tedenuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 10:09:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:11:47   
m_o_i
zivepo zdaj si lahko se nekaj dni privoscim bit glavna, potem tega ne bo vec user posted image

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 5.5.2010 10:12:10 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:16:57   
Teja K
Zivepo ZS user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:17:54   
m_o_i
kaj si vidve zaj neke vroce ZSje posiljata user posted image  idita ze rodituser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:42:03   
Teja K
Moi jaz pomagam Živepo da prej popadke dobi user posted image user posted image ...

Jupiiiiiiiiiii plača je, gremo v šoping user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:45:20   
Sky3
jst bi tut plačo... user posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:46:55   
Teja K
Sky saj ne bo dolgo ostala... jutri grem v Ikeo, dans pa še prej v Lekarno, ker nakazila za paket za bebija še vedno nisem dobila... tak, da bo šla plača za stvari, ki še manjkajo, da slučajno me ne prehiti in ostanem brez previjalne in banjice...

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:47:52   
Sky3
lol, da se mal pofočkam... če je driska lahko znak za pripravljanje na porod... JST BI TUT DRISKOOOO!!! user posted image sm prišla samo na sračkanje po malem ko kozica povprečno 4krat na dan.
(pa ne nisem zaprta... samo tak občutek mam, ko da zarad pomanjkanja placa gre pač samo po malih dozicah mimo malega)

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:50:57   
klupko
Dobro jutro. user posted image
Štemplamo se.user posted image
Ponoči nas je nekaj zvijalo, ampak tak občutek kokr k bi rad spustu golobčka, pa ne moreš ker je folk okoli.user posted image Potem pa zadržuješ in začne bolet... Potem pa grem na wc, lulam in čakam če bom lahko kakega spustila da se olajšam.user posted image user posted image user posted image user posted image
Te, ki ste že rodile...a se kej punka med porodom ko se tako napenjaš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 10:59:08   
m_o_i
sky3 ker se odkrito pogovarjamo tu gor: mene je blo vceraj prav strah pritisnit, oz. pustit, da gre kaj iz mene-sem mela obcutek, da bo se spredaj kaj ven pogledalo, res!

danes me pa ze skoz tak sraufa,kot opisuje klupko, ven pa nic ne gre-razen zraka zgoraj, pri ustih user posted image

TejaK uspesen nakup zelim user posted image

sem nasi mileni2222 pomagala malo odstevat do odhoda domov(poslala sms) in pravi, da se zna zgodit, da gresta v petek, ce ne bo kake zlatenice dobil, ker postaja malo rumen...se malo, pa bomo brale novo porodno zgodbouser posted image

ma daj, jaz se ze eno uro spravljam v stacuno, baba zacvekana jaz user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:16:42   
Mubi
user posted image drage moje, jest hočem it rodit!!!! dost mam tega user posted image 9 mesecev je čist preveč čakanja in pripravljanja na ta dogodek user posted image
Pri nama je že kakšne 2-3 mesece suša kar se tiče posteljnih aktivnosti.....se je moj bal, da ne bova sprožla poroda predčasno....pol je pa še na forumu prebral, da je to res in da se dostkrat zarad tega sproži porod..... jooooj jest pa horny tok kt še nikol prej user posted image user posted image user posted image . Zdej mam pa dost, pa še rodit hočem user posted image user posted image tko da ga bo treba dons ko pride iz službe nekak prepričat in spravt v akcijo user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:23:40   
jančika87
Da se pofočkam, če sm že na seznamu. Naša punčka- ŽANA je na svet prijokala na praznik 27.4. Velika 50 cm, težka 2770g. Smo zdravi in veseli. Porod je bil super čeprav je šla z nogicami naprej. user posted image . Od sobote smo že doma in se veselo cartamo. Včeraj zvečer smo imeli krčke tko, da je blo kar hudo. DrUgače je zelo pridna- veliko spi in cizauser posted image

čestitke vsem mamicam in bodočim mamicam! Naj vam porod mine tako, da vam bo ostal v lepem spominu kot meni. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?