|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:35:23   
petruscha
Ojla!

Sem vas malce na hitrco preletelauser posted image , ste kar zgovorne tle gor, da vas človek kar komaj dohajauser posted image user posted image user posted image .

Včeraj sem imela CTG (vse OK), naslednji pregled 10.5. (en dan po PDP), takrat imam TG in pa vaginalni pregled. Če bom odprta 2 cm me bo G napotila kar v porodnišnico, da mi predrejo "mehur", nato pa akcija. Če še ne bom odprta nič, imam potem vmes še 2 pregleda in nazadnje 17.5.  termin za rodit v P.
Pa vendar upam, da bo kaj prej, nenazdanje kar v ponedeljek 10.5.user posted image user posted image .



Posteljico za Leona sem šla včeraj iskat v Pikapolonico, nisem sicer dobila tiste ki sem jo naročila, ker bi jo čakala še najmanj  14 dni, ampak sem vzela eno, ki so jo imeli na zalogi,...cena pa je bila zaradi vseh nevšečnosti samo 120 EURuser posted image user posted image user posted image . Mali je že včeraj pančkal v njej. Danes pa pripravim še Aleksovo posteljico in potem grem lahko v P user posted image user posted image .

Presredek:
nekje v glavi imam podatek 70-80 % v NM porodnišnici, kar je zelo veliko. Pri prvem porodu sem bila rezana, ker je Leon imel rokico pri glavi in je bilo treba kao pomagat. Sedaj jim bom pa že v naprej naročila, da naj čuvajo presredek, ker je bilo to zame po porodu ful moteče. Menda nisem imela veliko šivov in tudi hitro se je celilo, vendar pa sem se počutila tako nemočno , ker se nisem morala nikakor naštimat za dojenje (ker so me šivi tako boleli), težko sem se vstala iz postelje in vzela otroka k sebi, jedla sem stoje .... in sem res komaj čakala, da pridem domov iz P, čeprav nimam kakšnih večjih pripomb na NM P.
Ko boste sedele na stolu, si zrolajte brisačo in jo položite v krog na stol, tako ne boste direktno pritiskale na šive. Še boljše je imtei otroški šlauf.


Ekola, m ali se je zbudil,.....letim

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:35:58   
fiška33
Čestitke Jančika87 za Žano! user posted image user posted image user posted image

Aprilčica se še danes nikjer ni pofočkala? user posted image

LP

(odgovor članu jančika87)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:37:02   
petruscha
Pa čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image !!

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:37:25   
jolcica
ojla majčice da se še jst javimuser posted image user posted image user posted image user posted image

doma uživam 1. dan porodniške...nič se mi ne da delat nardila končni seznam kaj moram še it kupiti v nabavo grem drugi teden ko bo plačauser posted image user posted image user posted image drugače pa dones ponoči vstala 3x za na wc...pa zmeri imam tak trd trebuh??? pa tudi krči mi dajejo na vsake tolk časauser posted image user posted image user posted image

nič neki lačna ratala si grem kuhat fižolovo juho in delat šmorn user posted image user posted image user posted image user posted image

bodite lepo user posted image user posted image user posted image

p.s. čestitke za punčko jačika87user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu jančika87)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 11:44:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jančika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:47:08   
*ANA*
No pa da se še jaz pofočkam user posted image

Sicer berem vas redno za komentirat mi pa zmanjka user posted image , no še vedno 2 v 1 in po moje bo še en čas tako user posted image .zdaj sm celo bajto posesala pa pobrisala, zdaj pa malo počitka-zasluženegauser posted image .Krgači so še vedno prisotni,ampak nič konkretnega.

Zokni sivi na roza žogice user posted image .

Vsem novim mamicam iskrene čestitke, user posted image pa veliko zdravja in cartanja .



(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 11:56:53   
Teja K
user posted image Klupko glede poroda... pri meni je bla cela štorija... in sem prav vesela, da v Ljubljani klistirajo... jaz se nisem smela zadnji dan več vstajat, sračkat pa me je tako tiščalo, da sem se hotla izmuznit na wc pa so me dobili in mi rekli, da bom to kr lepo v postelji naredila na kahlico... kakšna groza... ko sem videla tisto klobaso jaoooo, še zdaj mi je nerodno... in moram priznat, da sem se v prvi nosečnosti najbolj okol tega sekirala... ampak potem pri porodu, pa nisem nič zavohala, da bi ga še kaj sračkala al pa pukala user posted image user posted image , vsekakor pa upam, da bom tokrat sklisitrana, ker ko se je začelo pritiskanje, sem jaz imela filing da me spet sračkat tišči in jaz nisem hotla pritiskat, da mi ne bi kaj ušlo, pa je babica sam rekla... vse smo že vidli, ti sam potisni user posted image .. Bila sem tako dolgo v prodni sobi, da so me vse babice že poznale in smo bile na ti... kr posvojile so me... to je bilo res super, ker ostale izkušnje iz MB porodnišnice niso tako dobre...

Mubi sočustvujem s tabo... tudi pri meni je zadnji mesec in pol suša, k se moj boji prezgodnjega poroda... no sva zdaj mal na oralo preklopla, pa moram rečt da tudi to paše user posted image , jaz njega ... on mene, zravn pa me še vedno lepo zmasira in s kremicami namaže user posted image

Jančika user posted image user posted image user posted image  hočemo porodno zgodbo user posted image user posted image user posted image , ko boš imela čas med cartanjemuser posted image user posted image

Petruschka čestitke za ugoden nakup user posted image user posted image  - ampak ti prerezi pa se full razlikuje od porodnišnice do porodnišnice

Jolčica saj je bil že zadnji čas, da začneš s porodniško user posted image user posted image

fiška mogoče pa je šla Aprilčica rodit... upam, da je končno ratalo!

Zivepo jap razporeditev zgleda podobna... še za elektriko sem ti dolžna odgovor... ampak pri milem bogu da ne vem, nikjer nisem našla listka... ta stric tudi dela na črno, ampak nekako imam v glavi cifro 4000€, za celotno napeljavo, ker si moj še neke lučke namislil, pa klimo pa kaj vem kaj vse... ni pa bilo nobene elektrike gor potegnjene, tako da je bil material full drag.
Kar pa se dolgega jezika tiče... vprašaj mojo mamo če je to fajn user posted image user posted image , sploh v času pubertete user posted image user posted image .. S
Ti še odgovorim na ZS, ker šoping sem že zaključila, sem sam v mercator šla po najnujneše, ker se mi ni dalo iz trenerke preoblačit, pa še vreme je takšno, da se mi ne da zapravljat, pa itak moram za jutri še kaj prišparat za v Ikeo .

Ana če te slučajno prime, da bi spet čistit začela, te vabim k sebi user posted image user posted image

Zivepo zaj pa grem, odgovarjat na ZS

(odgovor članu jančika87)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 12:10:39   
K_a_t_i
Evo mene s pregleda. Odprta 1,5cm, maternični vrat zmehčan, glivično vnetje user posted image , dobila vse papirje za porodnišnico, CTG ok, znal bi bit kej prej. Še rekla mi je, da če mi odteče voda, da moram klicat rešilca, ker je drugi porod in ne smem sama po stopnicah. Aleluja! Skratka, mam navodila, da ob popadkih ali če odteče voda, takoj v porodnišnico...
Pa še zadebelila je v materinski, da imam krčne žile - moram ob/po porodu 5 dni zapored dobit nekaj proti strjevanju krvi.
Pa pritisk mam spodnji 90 in ni noben nič komatiral...
Pa sestradana sem, ker sem ob 7h jedla zajtrk. Ura je pa zdej 12.... user posted image

Zdej vas pa grem mal prebrat, da vidim, če je kej novega.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 5.5.2010 12:16:13 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 12:29:39   
farina
kati. srečnica,že odprta, zmehčana,vse potenciale imaš za porod
aprilčica, upam da si v rimu,to bi pol men dalo upanje da bi lahk bila na vrsti'
zivepo,ne glede na plačo , csd nakazuje 15.
fiška, kak je pritisk'
kak sm jaz leeeenaaaa, mene toto vreme čist sezuje..

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 12:37:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu farina)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 12:50:48   
m_o_i
roke mi bojo odpadleuser posted image  sem prinesla iz stacune eno litrsko marmelado, eno solato, skatlo instant pireja, eno rozico za mamo in stiri zarnice-pa sem se lih kmaj privlekla domov!user posted image  no ja, v drugi roki sem mela pa deznik...
cist mokra sem(pa ne od dezauser posted image ), da se lahko samo se pod tus vrzem, trebuh pa trd ko kamen-si bom jaz nastimala se ta teden kake popadke ocitno...

kak si grem na zivce, ko sem tak "nemocna"- res me nervira to!
aja, tolk sem pa bla pametna, da sem si dala prinest darilo za mamo; ene taaaak lepe kroznike sem vidla, da sem jih mogla vzet(ceprav to niso neka najbolj zazeljena darila, ampak pri nasi mami bo vzgalo, ker je v kratkem casu sesula dva nizka in nima vec celega kompletauser posted image ). no, tiste skatle pa res ne bi mogla privlect domov, tak da mi jo prjatlaca dostavi, ko konca s sluzbo-itak pride na kosilo potem k nam user posted image

jancika87, ANA lepo, da se kaj oglasita; smo vesele vsakega javljanjauser posted image

farina ti si se kuj doma!? tebe ze nekaj casa muci,ane?
K_a_t_i ocitno se nekaj dogajauser posted image

mah, sej morm pod tus-ce pa kr lije iz mene user posted image

ajl bi bak user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:01:52   
fiška33
Farina, moj pritisk je od včeraj dopoldne v mejah "normale". Spodnji ni prišel nikol čez 90.

Sem pa resno mislila, da se pri meni nekaj dogaja, celo zapisovat sem si začela, ob kolkih me zašraufa in je blo v treh urcah ene 8x. Zdaj se je pa umirilo, upam, da samo začasno.

lp

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:13:32   
m_o_i
user posted image ahtung, ahtuuuuuuuuuuung user posted image
 
Ojla! Danes oo 8.17 sem se rodil moji dragi mamici in atiju. Tezek sem celih 4400 g in velik 56 cm, tako da sem mami fino utrudil. Rad vas imam! Naj
 
 
no, tole je v imenu svojega fantica napisala nasa strelkica user posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:18:09   
Teja K
K_a_t_i, lepo, lepo napreduješ... Men moja ne pregleda če sem odprta al pa maternični vrat in ne vem kaj vse... mi pa zmeraj UZ nardit.. očitno so G. vsak zase specialzirani na svojo področje.. To vnetje pa ni ok... ampak dobro da so ti še ugotovili... moja g. je tudi preverila moj izcedek pa je rekla, da ni videt vnetja... Ej kati povej, ti ki že imaš prakso z LJ porodnišnico... kako je s tem plačilom pri porodu... sem brskala, pa nisem našla nikjer, da bi bilo možno plačat kar prek klikla... očitno je treba it tja plačat. A mi lahko malo pomagaš? Aja pa še  to... kje je možno tam okol parkirat bolj zastonj? Oz. kako je s parkiranjem v okolici porodnišnice, da ne bankrotira moj, če bom predolgo rojevala? Aja pa še to... kera številka busa stoji v bližini?

Farin jaz tudi sem lenuh, totalni... pa se sploh ne sekiram user posted image user posted image

Zivepo, saj moj si je tudi namislil tiste micene lučke v stropu... še v kuhinjo mi jih je hotel komentirat... napeljavo imamo, ampak kdaj jih bomo vgradili pa ne vem... cen za en kos lučke je cca 25€, mi jih imamo samo v dnevni 10, potem pa je še tu spalnica, ta velika kopalnica z banjo, pa ziher je še kje, ko jaz sploh ne vem user posted image user posted image , potem pa imamo še inštalacijo za dve luči za nad slikami narajeno, tudi ne vem kdaj bojo, ker bi slike naj jaz naslikala, pa zravn dveh otrok in povratka h študiju še ne vem kdaj bodo... no mogoče pa bom rodila kasneje kot sem si zadala in bom že lepo v novih prostorih, kjer bom imela tudi prostor za svoje slikarsko stojalo in bodo že pred porodom nastale... no pustimo se presenetit... inštalacija za te lučke je všteta že v tisti znesek prej (4000€)

Moi, ja koji k... pa tolk vlačiš... jaz vse nabašem v avto ko grem v trgovino.. pa tisto kar mora v hladilnik dam v košaro in odnesem, ostalo pa pustim v prtljažniku in moj odnese not ko pride user posted image ... sem vredi jaz to zorganizirala...

< Sporočilo je popravil Teja K -- 5.5.2010 13:20:30 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:20:01   
Teja K
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Strelkica user posted image user posted image user posted image  čestitke!!! Naj tudi tebi čestitke in očiju!!!!
 
Moi ti boš mogla it zadnja rodit, ker si naša obveščevalna služba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:20:38   
fiška33
Uuu, velik fantiček user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke strelkica za Naja!user posted image





jaz bi tudi, jaz bi tudi user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:43:44   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Teja K

Ej kati povej, ti ki že imaš prakso z LJ porodnišnico... kako je s tem plačilom pri porodu... sem brskala, pa nisem našla nikjer, da bi bilo možno plačat kar prek klikla... očitno je treba it tja plačat. A mi lahko malo pomagaš? Aja pa še  to... kje je možno tam okol parkirat bolj zastonj? Oz. kako je s parkiranjem v okolici porodnišnice, da ne bankrotira moj, če bom predolgo rojevala? Aja pa še to... kera številka busa stoji v bližini?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sori Teja, samo jst niti do porodnišnice ne znam... V prvo me je tja moj peljal, me tam pustil in me potem tud odpeljal. No, takrat sem se vsaj do stare porodnišnice znala sama pripeljat. Letos pa nisem bila niti enkrat tam in sem pozabla kje se gre. To smo pa mi, priseljenci.... Tko da - ne vem niti za parking, niti za bus. Je pa ponoči verjeten več frej user posted image .
Glede plačila pri porodu - lahko greš plačat vnaprej, v staro porodnišnico (Meeme ti bo vedla več povedat, ko pravi, da hodi tja na dekompresijo user posted image ). Baje je pa ok tudi, če gre dec po porodu plačat (tudi v staro porodnišnico). Če rodiš med vikendom, lahko plačaš na recepciji nove porodnišnice, ker tist v stari ni odprto (to mi je pa sestra povedala, ki je rodila 4m nazaj).
Nič ti nisem pomagala, ne? user posted image

Evo, kle neki piše:
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=porodni%C5%A1nica+ljubljana&hpage=my&offset_=0&selfld=1&acnum=10&foxsbar=ac

Strelkica user posted image user posted image user posted image . Čestitkeeeeeeee!!! To pa je orenk dedc (50 cifre ziher ne boš rabla user posted image ). Fino se cartajte.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 5.5.2010 13:47:19 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 13:45:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fiška33)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 13:53:09   
Aninchy


user posted image

NICK
, NOSEČNOST , ŽE IMAMO , STAROST, 
KRAJ BIVANJA, SPOL, RODILI SMO


01.05
user posted image O_O, 2user posted image , user posted image user posted imageuser posted image
user posted image ks, 1user posted image , 30 let, user posted image
user posted image bejbobo, 1user posted image , 23 let, user posted image

user posted image bribiki, 1user posted image , 24 let, Borovnica, user posted image 26.4. ŽIVA
user posted image farina, user posted image

user posted image Aprilčica10, 1user posted image , 23 let, Zasavje, user posted image

02.05.
user posted image orangina, 2user posted image , user posted image
user posted image milena2222, 1user posted image , 31 let, Slovenj Gradec, user posted image , 2.5. OŽBEJ

03.05.
user posted image tulip4, user posted image
user posted image candygirl, user posted image

04.05.
user posted image anajan, user posted image
user posted image fiška33, 1user posted image , 33 let, MB / SG, user posted image
user posted image Snovalka, 1user posted image , 31 let, Kranj, user posted image
user posted image Tiaraaa, 1user posted image , 23 let, LJ - okolica, user posted image
user posted image strelkica, 3user posted image , user posted image user posted image , 33 let, LJ - okolica, user posted image , 5.5 NAJ
user posted image amber, 31 let, user posted image
user posted image yaya, 1user posted image , 26 let, user posted image

05.05.
user posted image larisa2002, 3user posted image , user posted image , 28 let, Selnica ob Dravi, user posted image , 3.5. ŽAN LUKA
user posted image EvaRok, 1user posted image , 26 let, user posted image
user posted image Janapan, 4user posted image , user posted image , user posted image
user posted image Sabri, 4user posted image , user posted image , 33 let, LJ - okolica, user posted image
user posted image rogljiček, 1user posted image , user posted image , 8.4.
user posted image anjuša, 2user posted image , 22 let, Ribnica, user posted image

06.05.
user posted image A. biba, 3user posted image , user posted image , user posted image , 22.4. DAVID
user posted image barvar, 2user posted image , 28 let, Ptuj, user posted image
user posted image julka8, 24 let, Krško, user posted image , 25.4. MIHA

07.05.

08.05.

user posted image maj 10, 2user posted image , user posted image , 30 let, Vrhnika, user posted image
user posted image MARTINA25, 2user posted image , user posted image , user posted image

09.05
user posted image Vitaebella, 1user posted image , 30+ let, user posted image , 10.4.
user posted image petruscha
, 2user posted image , user posted image , 28 let, Krško (okolica), user posted image
user posted image JB007, 3user posted image , 33 let, Logatec, user posted image

10.05.
user posted image m_aja, 1user posted image , 18 let, Maribor, user posted image
user posted image alfa13, 1user posted image , 25 let, Maribor, user posted image

11.5.

12.5.

user posted image Ladybug_2007, 2user posted image , user posted image , user posted image
user posted image mala Emina, user posted image
user posted image jančika87, 1user posted image , Cerknica (okolica), user posted image , 27.4. ŽANA

13.05.
user posted image kjupi
, 1user posted image , 31 let, Bled/Kamnik, user posted image

14.05.
user posted image knorbalbo, 1user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image
user posted image lunanai8, 1user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image kiku, 1user posted image , 32 let, user posted image

15.05.
user posted image San, 4user posted image , user posted image user posted image user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Melia, 1user posted image , 27 let, Maribor, user posted image
user posted image chicitita, Grosuplje, user posted image
user posted image j.b., 1user posted image , 24 let, Idrija, user posted image
user posted image erijas, 2user posted image , user posted image , Goriška, user posted image

16.05.
user posted image markicaa, 1user posted image , 22 let, user posted image
user posted image Anonimna C, 2user posted image , user posted image , user posted image
user posted image Adria12345, 1user posted image , 30 let, user posted image
user posted image Sky3, 1user posted image , 24 let, Ljubljana, user posted image
user posted image klupko, 1user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image

17.05.
user posted image *ANA*, 3user posted image , user posted image user posted image , user posted image
user posted image Mariana, Ljubljana, user posted image , 19.4. user posted image
user posted image lemavrica, 2user posted image , user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image miska_piska, 2user posted image , user posted image , user posted image

18.05.
user posted image patella, 1user posted image , 23 let, Ljubljana, user posted image

19.05.
user posted image Mubi, 1user posted image , 23 let, Logatec, user posted image
user posted image cebeluga, 1user posted image , 37 let, user posted image
user posted image Angel_Tian, 2user posted image , user posted image , 31 let, Sl. Konjice, user posted image

20.05.
user posted image isabeaux, 13user posted image , user posted image user posted image , 33 let, Maribor, user posted image , 23.4. NAJA
user posted image bela vrtnica
, 2user posted image , user posted image , 31 let, Celje, user posted image
user posted image MiniMiska, 1user posted image , 27 let, Kranj, user posted image

21.05.
user posted image Guerina, 3user posted image , user posted image , 31 let, user posted image

22.05.
user posted image K_a_t_i, 2user posted image , user posted image , 34 let, Ljubljana, user posted image
user posted image divans1, 3user posted image , 27 let, Brežice, user posted image
user posted image Gromska, 1user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image
user posted image toja12, 2user posted image , user posted image , 27 let, Maribor, user posted image
user posted image Animus, 2user posted image , user posted image , 30 let, user posted image
user posted image nusi, 1user posted image , 26 let, Domžale, user posted image
user posted image _katja_, 2user posted imageuser posted image , 25 let, Domžale, user posted image
user posted image Zoyaeva, 3.5. ZOJA

23.05.
user posted image štajerka 26, 1user posted image , user posted image user posted image , 22.4. EVA in LIA
user posted image zivepo, 2user posted image , user posted image , 23 let, Celje, user posted image
user posted image Sapin, 28 let, Škofja Loka, user posted image

24.05.
user posted image BIS 30, 1user posted image , 30 let, Celje, user posted image
user posted image zup2, 2user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Caia, 2user posted image , user posted image , 33 let, Novo mesto, user posted image

25.05.

user posted image Domci, 2user posted image , user posted image , 27 let, user posted image
user posted image m_o_i, 1user posted image , 34 let, user posted image
user posted image charlyka, 3user posted image , 30 let, Celje, user posted image
user posted image srček30, 2user posted image , user posted image , user posted image
user posted image Teja K, 3user posted image , user posted image , 33 let, Ljubljana, user posted image

26.05.

user posted image bubolin, 1user posted image , 25 let, Ljubljana, user posted image
user posted image nanny.girl, 1user posted image , 19 let, Ljubljana, user posted image
user posted image alena*, user posted image

27.05.
user posted image Agapornis, 1user posted image , 28 let, user posted image
user posted image drim, 1user posted image , 29 let, Ptuj, user posted image , 20.4. ŽIGA
user posted image emibu
, 1user posted image , 16 let, Krško, user posted image

28.05.

user posted image mia3, 1user posted image , 29 let, user posted image

29.05.
user posted image frcefela, 2user posted image , user posted image , 27 let, Ljubljana, user posted image

30.05.
user posted image Meemee, 1user posted image , 31 let, Novo mesto, user posted image
user posted image Pingvinkica, 1user posted image , 32 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Jolcica, 1user posted image , 21 let, Ivančna Gorica, user posted image

31.05.
user posted image Kittyy 1629, 1user posted image , 27 let, Škofja Loka, user posted image
user posted image Aninchy, 1user posted image , 21 let, Žalec, user posted image
user posted image biba88, 1user posted image , 21 let, Kamnik, user posted image







- 11     user posted image

-
    user posted image

-  55 user posted image

SKUPAJ:       +        +          =  92





Z nami so bile tudi :  

 alma82, kajča, danaja29, korina* , mala, zvezdica.08.09, ička, kratka, aischa1




  MAJČIC JE ŽE 92




**************************************************************************

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

 

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  
 
user posted image
 



  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI               
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  




  • _____________________________

    Martin (11.6.2010)
    Rok (21.10.2012)

    (odgovor članu Aninchy)
  • Neposredna povezava do sporočila: 294
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 13:55:58   
    Aninchy




    user posted image



    6.5.
    jolcica - CTG
     Aprilčica10 - CTG
    san - pregled v P

    7.5.
    _katja_ - CTG
    m_o_i - pregled
    barvar -
    CTG
    farina - CTG
    san - pregled pri G

    10.5.

    m_aja - pregled (?)
    bela vrtnica - pregled
    Meemee - pregled + CTG
    alfa13 - CTG
    petruscha - vaginalni p. + CTG
    11.5.
    Sapin - pregled
    Angel_Tian - CTG
    Sky3 - CTG

    emibu - pregled + CTG

    12.5.
    divans1 - CTG
    Angel_Tian - pregled
    Teja K - pregled

    13.5.
    zivepo - pregled + CTG (8.00)
    bubolin - pregled + CTG
    Aninchy - pregled + CTG (12.00)






    Če še ima katera nov datum, naj sporoči, da popravim! Lp!


    user posted image PA VELIKO USPEHA! user posted image



    _____________________________

    Martin (11.6.2010)
    Rok (21.10.2012)

    (odgovor članu Aninchy)
    Neposredna povezava do sporočila: 295
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 13:58:52   
    Aninchy


    DATUM PORODA, NICK, IME user posted image

    user posted image 08.4.2010    rogljiček
    user posted image 10.4.2010    Vitaebella
    user posted image
    19.4.2010    Mariana          EVA
    user posted image 20.4.2010    drim                ŽIGA
    user posted image 22.4.2010    Štajerka26     EVA in LIA
    user posted image 22.4.2010    A.biba              DAVID
    user posted image 23.4.2010    isabeaux          NAJA
    user posted image 25.4.2010    julka8              MIHA
    user posted image 26.4.2010    bribiki              ŽIVA
    user posted image 27.4.2010    jančika87        ŽANA
    user posted image 02.5.2010    milena2222    OŽBEJ
    user posted image 03.5.2010    Zoyaeva          ZOJA
    user posted image 03.5.2010    Larisa2002     ŽAN LUKA
    user posted image 05.5.2010    strelkica          NAJ



    user posted image user posted image user posted image ČESTITAMO! user posted image user posted image user posted image



    < Sporočilo je popravil Aninchy -- 5.5.2010 14:00:25 >


    _____________________________

    Martin (11.6.2010)
    Rok (21.10.2012)

    (odgovor članu Aninchy)
    Neposredna povezava do sporočila: 296
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 14:02:19   
    sabri
    Strelkica: čestitke za ornk fantka.user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Aninchy)
    Neposredna povezava do sporočila: 297
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 14:02:41   
    K_a_t_i
    IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

    se pa po PDPju vsak dan pozna pri kilaži otročka.... verjemte user posted image


    Ravnokar sem razmišljala, da sem več kot srečna, da sem bila do konca na šihti. Odkar sem doma, samo ŽREM user posted image .

    Aja, moj naslednji pregled - 12.5. (CTG).


    < Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 5.5.2010 14:03:17 >


    _____________________________

    Žiga, 27.02.07
    Gašper, 22.5.10

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 298
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 14:06:35   
    jolcica
    punce imam eno vprašanje za vas nevem kateri gugalnik bi kupila, kaj ve pravite katerega od teh treh bi ve kupile:

    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176961
    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170320
    http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195097

    ali pa če katerega drugega priporočate k ne bi rada kupila kar neki pa nevem kateri bi bil fajn??? Hvala :))

    moram pa povedat da je ena prjatlca rodila danes sm ni RR je rodila pa fantka Žana :)


    _____________________________

    my little angel :)

    (odgovor članu Brisani uporabnik)
    Neposredna povezava do sporočila: 299
       RE: Majčice 2010 - 3. del
    5.5.2010 14:10:48   
    Aninchy
    Hej hoj!

    No, evo, še jst se pofočkam. user posted image No, pa sej tak vidte, da sem tu, če seznam obnovim...user posted image

    U glavnem, jst danes iz pregleda... user posted image Vse fül süper kül! user posted image Sem hotla nafehtat eno slikco, pa je rekla, da tak brezveze, ker se nič ne vidiuser posted image Glavo ima baje že čist med kostmi. user posted image No, sej, pol pa tak res ni nič več zanimivga za videt.user posted image No, izvedla sem, da imam naslednji teden že CTG! user posted image Kak mi bo DC!user posted image Mogla bi imet čez 14 dni, pa sem rekla, da bi mi vzela bris za streptokok, tak da ne sme bit več ko 37 tednov, pa me je kr za naslednji teden naročila. Super! user posted image

    Čestitke vsem novopečenim mamicam (in očkom in tudi štručkam, ki so prišle na svet)! user posted image

    Ijoj, obupno me zgaga peče! user posted image

    Šibam zdej na kavo, potem pa spet mal v vodoravno, sej ob takem vremenu itak ni za druga ko za spatuser posted image
    Ja, pa počas mi more od fanta teta previjalno prnest, ker morem še vse cotke preprat, se mi pa zdi brezveze že zdej, če jih nimam potem kam zložituser posted image No, potem bomo pa imeli že (skorajda) vse, samo user posted image še ne...user posted image Komi že čakaaaaam! user posted image


    _____________________________

    Martin (11.6.2010)
    Rok (21.10.2012)

    (odgovor članu Aninchy)
    Neposredna povezava do sporočila: 300
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
    Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?