|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 15:34:58   
Sky3
Mubi meni je nazadnje namerila spodnjega pritiska 90 user posted image user posted image user posted image pa tisti dan sm tudi kasneje mela doma (ko recmo da nisem bla tok našpičena kot pri pregledu) 85. tudi utrip je bil full višji kot ponavadi - tudi do 127 mi je poskoču, ko sem večkrat merila (sicer povprečno 117 tisti dan) zatekam full samo imam vedno 1A izvide tko da moja G ni nikoli nič omenila, da bi lahko bilo kaj narobe. se ti/vam ostalim zdi, da bi mogl kaj omenit oz. opozorit?? sicer mi pritisk niha in ni vedno tako visok (ponavadi sem imela prenizkega)... bi morala mal bolj spremljat to doma? ob kateri uri je treba merit, pred jedjo/po? kdaj je najbolj merodajen?

(se opravičujem, da tkole zaslišujem, sam me je pa res zdej mal zaskrbel... sploh ko vem, da zame ni značilen tako visok pritisk, pa še tole zatekanje ko user posted image )



PS. danes šumfi bordo rdeči, raztegnjeni v božje rame, da sm jih sploh spravla gor - mi oči prav, da tko zatečene noge je vidu pa samo še pri pokojnem stricu predno je umru (odpoved ledvic, jeter pa še par drugih reči) blazna tolažba, a? user posted image user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 15:38:13   
m_o_i
no, pa se je zacelo...
kot sem omenla, sem med prazniki cuvala prijateljicino muco. domov naj bi Petra prisla enkrat vceraj, ker pa se nisva cist tocno pomenli okol ure, sem ji vceraj dopoldan poslala sms, ki se je zacel tak: "a grem danes muco postimat?bla bla" - jaz ne vem, kak in kaj je ona brala to, ampak prebrala je, da ne morem it do macke vceraj, ker sem sla rodituser posted image

danes me klice sestricna-ja bog mi ob stran stoj, da sem bla lih takrat na wc-ju in se nisem oglasila tisto sekundo. pridem do telefona-evo, se sms, da sem ziher ze v P user posted image

jebelacestauglajena-jaz mam se 3 tedne do roka, pa so ze vsi cist adijo! ne upam si niti pomislit, kak bi oz. bo zgledalo, da jaz ne rodim do roka...najboljse, da si privezem telefon okol glave, da ja ne bo po dvakrat zazvonil-ker to bi ze lahko pomenlo, da sem na porodni mizi user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 15:40:51   
m_o_i
sky3 user posted image user posted image  s stola me je vrglo tole s stricem user posted image user posted image  si kr predstavljam kake velke ocke si dala gor, ko ti je to rekuuser posted image

user posted image menda ja ne misli, da skrivaj pijes!?user posted image user posted image user posted image

hec noooo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 15:43:38   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Se strinjam. Samo mene je prerezal takrat, ko nisem imela popadka user posted image . Mal je zgrešu, poba. Sicer pa itak - boljš lepi rez kot raztrganina! Hotela sem samo rečt, da so eni mal prehitri - VČASIH.


Ajaj user posted image Groza. Ne, saj jaz se strinjam, da prevečkrat prerežejo. Menda kar več kot 30% user posted image , kar je čisto preveč. Mi je bolj Finska statistika všeč. Tam je prerezov precej manj (mislim, da manj kot v 7%). Bi šla kar tja rodit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 15:47:47   
Sky3
loool ne ne... user posted image k bi vsaj mela kak konkretni razlog, pa bi se enostavno ognila temu in bi blo. konec zatekanja.

ma... sej pr nas doma sm zdej že vajena... se sam norca delajo. mami pa oči se kvazi stavta, en prav, da še zvozim ovinek okoli kuhinjskega pulta, drugi da ga ne. potem se mi smejijo kako se zibam, ko hodim, da ne omenjam kaki komentarji padajo, ko se trudim vstat s kavča ali kaj pobrat s tal user posted image ... ma ja, sej sm res hecna... sam tko pač je - nosečnost. štorasta in nemočna kt želva na hrbtu. sej... dokler so trenutki (zlati redki trenutki) ko nič ne boli kaj dosti, je še vse super in se tut jst smejim na lastni račun. user posted image bo že. user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 16:25:49   
fiška33
Lep pozdrav user posted image

Tudi jaz sem danes s pregleda(na dan PDPja), ki je bil precej pritiskdvigajoč user posted image . Pa še user posted image mi je uspelo ušunjat zraven na ctg user posted image , da sva malo tolmačila kratice na aparatu user posted image . Mislim, da je bil to že moj peti ctg in prvi, kjer so se pri popadkih risali že lepi hribčki user posted image , ki jih pa jaz nisem čutila, čeprav jih je bilo nekaj tudi do vrednosti 70. Sem zadnjič tri do 40 veliko bolj čutila. Ima katera že izkušnje, kake vrednosti so tisti, čisto ta pravi, boleči popadki?
No, sestra mi je zmerila pritisk in spodnji je bil 110, zgornjega se ne spomnim. In mi je rekla, da mi ga ne bo zapisla, če ne me bodo ziher noter obdržali user posted image . Pri drugem merjenju je bil drugi malo pod 100. Kasneje, ko je dr. pregledal list z grafi, smo ponovili merjenje in mi je pokazalo 169/109 user posted image (drugače sem imela skoraj celo nosečnost prej prenizkega kot previsokega). Ob ponovnem merjenju čez 20 min in dodatnem pregledu urina za bljakovine, smo zaključili z 158/96. Doma sem samo zato, ker je bil urin OK, Vesnin utrip tudi cca OK, čeprav je 3/4 ctgja prespala user posted image , pritisk pa si moram merit 5x na dan - ure niso nič določene. In če bomo prekoračili mejo 145/95, naj pridem takoj nazaj. No, doma sem si prejle že namerila boljši rezultat, 129/91. Upam, da se bo tako obdržalo, popadki se pa zaradi mene lahko krepko pojačajo user posted image .

Mubi, v MB nas na ctg naročajo 1x na teden, kjer tudi zmerijo pritisk, opravijo še kak UZ, oziroma pregled odprtosti. Po PDPju so ctgji 2x na teden.

Hvala za pikapoke, tudi vam jih pošiljam nekaj user posted image user posted image user posted image

Ja, še eno vprašanje... dragi mi ne pusti več vozit, pravi, da je nevarno, da dobim kak močnejši popadek ... kako mate ve to rešeno? user posted image

LP

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 16:33:08   
m_o_i
fiška33 na ciljni ravnini si ze, zdaj se samo on trakec na cilju pretrgas user posted image  se ze veselimo, da bo seznamcek majske dece lepo organiziran-zdaj je pupa na vrsti (ce te ne bo kaka zivepo prehitelauser posted image )

voznje se pa jaz sama ze nekaj casa izogibam; enostavno se ne pocutim vec fajn za volanom. takle po mestu se grem(ce je res treba), na kako daljo turo pa mene ze lep cas ne spravi vec nicuser posted image
ne vem...ce se ti ok pocutis, potem ne vidim problemov, je pa cist kjut prebrat, da tvojega tak skrbi za tebeuser posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 16:49:56   
Mubi
sky ja pritisk je nevarn tako zate kot za plod!!!! zgornji ne tako zelo, bolj pomemben je spodnji. Jest mam tud visokega že tako ali tako, pa sem vseeno danes opozorila mojo G ker se mi je zdelo da to ni ok. pa mi je dala tak odgovor kot sem prej zapisala: v kolikor je spodnji pritisk 90 naj se odpeljem takoj v porodnišnico, potem mi bojo pa tam povedal al me morjo obdržat al grem lahko domov. Če veš da imaš visokega, potem si ga je pametno doma merit in si zapisovati. Jest sem si prve tri mesece morala redno zapisovat zjutraj in zvečer/popoldne - ob isti uri!! in potem spisek nest G pokazat. Joj pred hrano al po, to ne vem točno, vem da po hrani zna pokazat mal več, sam pomoje je idealno kakšne pol ure ali več po obroku.....to bi mogla kje na netu pobrskat. jest se na to nism ozirala, bolj sm gledala na to, da je vsak dan ob isti uri. in si zravn tud uro zapisala. NI panike, ti sam sprašuj! user posted image
skratka dej za foro si meri dvakrat na dan do naslednjega pregleda in če boš vidla da je okoli 85 ali celo več, nesi spisek na nasledni pregled pokazat, pa boš vidla kaj bo rekla.....sicer pa tako kot pri ostalih stvareh.....(kar gre men zlo na živce) eni ginekologi bojo takoj nardil paniko drugi pa ne.....a se ne morjo zjasnt pa dat določena merila ki bi za vse veljala ne pa da delajo take stvari po svoji presoji (isto kot za +kg.... men za +17 teži za znort, eno drugo bo pa pohvalu...kje ti kle logika??)
Me pa zanima kaj ti bo rekla..... vsekakor se pa ne igrat s pritiskom, kot saj pravim, tako kot zate je nevarno tudi za plod.....zdej ko smo pa pri koncu pa se res ni vredno s tem hecat mar ne?.....

Meemee 30%????? user posted image user posted image user posted image nad tem podatkom sm pa res šokirana....to velik?? a to v Sloveniji al v kakšni določeni porodnišnici? Men je bil ogromn šok, ko je kolegica rodila lani in sm jo prašala kako je, pa je rekla da ok, samo da jo vse boli ker je bla šivana. pa sm rekla tko mal začudeno aja šivana si bla.....pa je rekla ja itak, sej smo ble vse iz naše in iz sosednje sobe.....(V lj je blo to) haloooo? sori ampak men se pa to ne zdi lih normalno....ali sm sam jest čudna??

friška33 ujej to pa je ogromn pritisk, se res čudim, da te niso obdržali notri....no jest bom kr takoj ko bo 90 nardila paniko user posted image bolš prej kot pa prepozno....res nočem da se v zadnem tednu kaj zgodi z mojim malim.....

vožnja avtomobila meni moj že kak mesec ne pusti za volan, če se le da user posted image hehe user posted image razen za res nujne primere. V MŠ so nas tudi učili in povedali da je dokazano da imamo nosečnice manj "smisla" za vožnjo. Dokazano je, da nismo tako zelo pozorne kot sicer in imamo slabšo presojo o razdalji in vsem tem.....tko da ja, nekaj je že na tem, da ni varno noseč sesti za volan. No, meni je še toliko bolj lušno, da se prevažam na sovoznikovem sedežu in mi ni treba voziti user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 16:50:36   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: Sky3
pokojnem stricu predno je umru (odpoved ledvic, jeter pa še par drugih reči) blazna tolažba, a? user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Oprosti, ampak tale je kruta. Tvoj oči bi mogu bit kak terapevt.user posted image

Kar se pa tiče hoje..zanč sm skor umrla od smeha k sva šla z mojim v trgovino in hodiva, nisva se držala za roke..in js racam na polno k on naenkrat začne "dej srček nehi s temi rokami tok mahat, boš še ubila koga"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Solze so mi tekle od smeha..pravi da bi se vidla kako hodiš, bi se ti smilu folk okrog tebe.user posted image user posted image user posted image
****, ne gre drugače...zdej me itak vse dol tok boli, menda kosti narazen lezejo al kaj js vem kaj..uglavnem občutek mam kot da bi spala raztegnjena v špago.user posted image

Rezanje presredka - drage moje, vse ki jih js poznam ki so rodile v zadnjih parih letih v lj porodnišnici, čist vsaka je bla prerezana, tako da tale 30% je za lase privlečena informacija. Razen če poznam sam ženske ki imajo ultraozke vagineuser posted image
Tle se kr kolje te presredke k piščance. Nimaš kej.
Sm se pa učeri čist napalila da bi šla v Postojno rodit, kjer si lahko najameš apartma in maš še partnerja lahko zraven cel čas. Soba je 25€ za doplačat, če je pa še partner not pa še 50..kot na morjuuser posted image user posted image
Sam mal mi je daleč Postojna..bom kr tle..itak grem prvič rodit..to je pa 1/1 da bo presredek zaklan..

Fiška...še mal user posted image S tem pritiskom se pa tudi pri meni neki čudno dogaja...na začetku sm mela vedno 100/60 al pa 90/60..nazadnje sm pa mela 130/80..user posted image Vroče mi je pa k pr norcih..in pulz mam neki hiter..prejle mi je tašča merila pritisk pa tisto začne piskat za pulz, pravi a si ti kej laufala...ja, prlezla sm dol po štengah..napor pa touser posted image Pritisk pa 136/89...bu..

Torba za v P...js sm zaenkrat samo dokumente prštimalauser posted image
Si bom pa še britvico vzela, ker meni v treh dneh zraste pragozd pod pazduho, tko da se ni za hecat...bo tamalemu zelo dobro jasno katera je mamiuser posted image user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:06:44   
Mubi
klupko prid v postojno ja, bove skupi user posted image maš kje okol mene rok? Smo pa mi z materinsko šolo šli tud na ogled porodnišnice in ja, največ jih je v sobi 3. malčke ti ponoč vzamejo in ti jih ni treba imet pri sebi, če ste v sobi tve za to da bi se rade naspale in ena za to da bi imela otroka pri sebi, le-to hočjo prepričat v to da je za nas mamice pomemben počitek in naj se tudi ona odloči da da otroka ponoči stran od sebe..... zjutraj ob 5ih če se ne motim pa ti jih prpelejo, pa do 6ih zvečer jih maš pr seb.
Lahko pa si v zasebni sobi - to je samo navadna soba, notri imaš tv, obiske imaš lahko čez cel dan, ni določene ure, tko kot običajno. parner lahko tud prespi pr teb ja, sam je še dodatno za plačat. imajo tri take sobe. ena od teh ima svojo kopalnico, ostale dve pa mate skupi eno kopalnico. če sm si jest to vse prou zapomlna je nekak tko. Poznam pa ljudi iz Lj, ki so prišle rodit v Po..... user posted image a ni to lep podatek?user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:12:40   
farina
punce da vam javim, da še nismo rodili,ctg je bil opravljen, čeprav sm ga mogla popravljat baje preveč živahen,d rgač so me pregledli ultrazvok v redu,vaginalno, še nič odprta,tak da čakamo,
sm pa srečala fiško, upam da je z njenim pritiskom vse v redu...čist sm zmantrna od tega današnjega pregleda,pa bo že, naslednji ctg imam v petek 7.5., upam da te že bo kaj...

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:18:38   
klupko
Js sm 16.5. ti pa 19.5....bi se dal kej zment da greva skupi rodit.user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:20:38   
fiška33
Naša Larisa2002 ima na facebooku napisano
"Vceraj 3*5*2010 se je rodil nas ŽAN LUKA z manekenskimi merami 3280g in 52*5 cm. Lp"

Čestitke Larisa2002! user posted image user posted image user posted image

No, pa je bil zgleda fantek na vrsti user posted image .

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:38:31   
m_aja
kak lepo rojevamo zdaj pa spet punca na vrsti včeri je rodila Zoyaeva punčko Zoyo pa Larisa2002 fantka Žan Luka

gremo lepo po vrsti user posted image

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:39:20   
barvar
Isabeaux lepo,da si se oglasila in nam povedala svojo porodno zgodbo!
Larisa 2002 čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz se še kar prekladam po stanovanju in ne vem kaj bi počela. Pri nas je pred kako uro začelo pošteno deževat, tako da je današnji drugi sprehod žal padel v vodo user posted image . Sem se pa zdaj s  kornetom potolažila user posted image . Pišite še kaj, da mi ne bo preveč dolgčas user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:39:24   
m_aja
zdaj se naj pripravi ena ki nosi punčko user posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 17:46:23   
farina
ja čestitam vsem novorejnčkomuser posted image pa mamicamuser posted image
sam zdaj počas bi lahk bla jaz na vrstiiuser posted image punce gremo lepo po vrsti;)

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 18:45:51   
barvar
Fiška33 imaš ZS. Imam preveč časa, pa malo težim user posted image .
In ostale, delate kaj ali kam ste vse poniknile? Jaz ravno razmišljam kaj naj dragemu za večerjo skuham, pa nimam ideje user posted image . Bom se že nekaj spomnila.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:08:35   
fiška33
Jaz gledam po TV MythBusters in po you tube vertkalne vrtove Patricka Blanca user posted image . Noro user posted image
http://www.youtube.com/results?search_query=Patrick+Blanc&aq=f

To bom jaz tudi enkrat mela, ko bom velika user posted image

LP

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:26:55   
K_a_t_i
Za vse, ki boste rodile v Lj - ena od aprilčic sporoča glede vložkov in obiskov:
Dajo ti en paket, potem moraš imet pa svoje. Jaz sem porabila vsaj še 3 pakete. Nisem čist sigurna. Glede obiskov: so še kar omejeni na partnerja.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:27:34   
barvar
Uau! To bi pa jaz tudi imela. Me kar prime, da bi si vrt omislila, samo kaj ko tu kjer živima ni prostora user posted image . Ko bom velika bom jaz tudi imela vrt, pa veliko dvorišče kjer bodo lahko divjali otroci in naš kuža user posted image . Jaz pa sem se odločila, da bodo danes za večerjo ribe, krompir in solata. Mislim, da bom še jaz malo pojedla user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:34:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Mubi

le-to hočjo prepričat v to da je za nas mamice pomemben počitek in naj se tudi ona odloči da da otroka ponoči stran od sebe..... zjutraj ob 5ih če se ne motim pa ti jih prpelejo, pa do 6ih zvečer jih maš pr seb.

Ok, dejte mi razložt kako je to lahko porodnišnica prijazna dojenju user posted image Men to ni jasno... V prvih dneh se otroček doji tudi na uro, s tem nastaja mleko. Kle pa se spodbuja, da je 11 ur stran od mame user posted image user posted image user posted image

Uuuuuuuu, čestitke novim mamicam user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 4.5.2010 19:36:14 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:44:25   
drim
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Tian
drim - no dobra si, jaz ne bi popustila. Če bi tolk težili, se še na fon ne bi več oglašala user posted image Pa upam, da boste zdaj imeli vsaj mir.


No, khm, je cela zgodovina familiarnih odnosov zadaj, zakaj sem raje popustila...user posted image Bomo potrpeli še par mesecev, potem se pa selimo na svoje in pri naslednjem se lahko vsa širša žlahta pod nosom obriše za obiske v prvih dneh po prihodu domov.

Torba za P - ne pozabit na telefone IN polnilce, fotoaparat s POLNIMI baterijami pa je moj nosil sem in tja.

Pritisk - jaz sem imela zmeraj nizkega, pred nosečnostjo in celo nosečnost 105/65, razen pri G, kjer so mi ga vsakokrat namerili okrog 120/70 (je pa res, da nisem dočakala zadnjega meseca user posted image , zato težko rečem, kaj bi bilo). Najnižjega imam ponavadi zgodaj popoldne, pa dvigne se po fizični aktivnosti, tako da je fajn nekaj časa preden si ga merite mirovat. Mi je pa takoj po porodu precej padel - na 75/60 in pol ure kasneje še enkrat na 68/55, tako da so me v porodni sobi malo nalivali. Je pa res, da nisem praktično nič pila (in to več kot 6 ur), zato mogoče ni slabo si med popadki privoščit vodo po požirkih.

Vidim, da ste pri zoknih - jaz sem večinoma kar brez user posted image

Tudi jaz sem prvo noč prosila, da mi user posted image odnesejo. Okrog enajstih sva se podojila, potem pa so ga nekje do petih zjutraj odnesli. Vmes mu menda dajejo glukozo, da ni v minusu s kalorijami.

Pa čestitke za nove user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, se moramo it zbudit, pa previt in jest, da bo fant rasel...

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 19:54:20   
Mubi
hehe no super klupko, zmenen, se vidmo tm user posted image user posted image Jest mam rok 19.5 uradno, sam je rekla da zna bit prej, 16.5., samo da za tri dni ne bo spreminjala uradnega datuma user posted image . Tko da mi le sporoč, ko se boš odločla če prideš na naše konce user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Majčice 2010 - 3. del
4.5.2010 20:08:07   
Sky3
oi Mubi, mava očitno še eno stvar skupno - uradno imam tut jst zapisano 19.05. samo mi je kr kmalu prestavila oceno na 16.05.
no prejšnji mesec je prestavila že na 12.05., pa bomo vidli, kdaj se bo mali odloču prit na plano. upam, da se tut malček nagiba k temu datumu 12.05. in bom že naslednji teden pestvala. user posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?