|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 14:11:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:17:46   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Evo mene s pregleda. Odprta 1,5cm, maternični vrat zmehčan, glivično vnetje user posted image , dobila vse papirje za porodnišnico, CTG ok, znal bi bit kej prej. Še rekla mi je, da če mi odteče voda, da moram klicat rešilca, ker je drugi porod in ne smem sama po stopnicah. Aleluja! Skratka, mam navodila, da ob popadkih ali če odteče voda, takoj v porodnišnico...
Pa še zadebelila je v materinski, da imam krčne žile - moram ob/po porodu 5 dni zapored dobit nekaj proti strjevanju krvi.
Pa pritisk mam spodnji 90 in ni noben nič komatiral...


user posted image user posted image user posted image Jaz pa napotnice za rešilca nisem dobila user posted image
Krčne žile - jaz jih imam fuuuuuul. Upam, da se bo moj G tudi kaj spomnil napisat. Drugače ga bom pa kar sama spomnila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:17:49   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

punce imam eno vprašanje za vas nevem kateri gugalnik bi kupila, kaj ve pravite katerega od teh treh bi ve kupile:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176961
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170320
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195097



Men osebno je najbolj všeč tale:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176961

Tale je najbolj praktičen, glede na to, da je dobro, če se lahko hrbtišče premika:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170320

Tale je pa čist ena "fensi" varijanta, je pa kul k piše da je do dveh let, tk da očitno ga še lohk kot stol za hranjenje ponucašuser posted image :
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195097

Odloči se kakor tebi paše, naj pa ti povem, da to ni nekak "obvezen" pripomoček, moja kolegica ga nima in tudi ga ni hotla imet, ker je rekla, da ga ne rabi... Jst ne vem, če bi si ležalnik kupila, ga pa imam, ker sem ga dobila.user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:19:43   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha
Presredek: nekje v glavi imam podatek 70-80 % v NM porodnišnici, kar je zelo veliko.



Tole pa mislim, da je malo preveč. Jaz sem neke podatke našla, ampak je v povprečju v vseh P tam okoli 46%. Sicer še vedno preveč, ampak ... Kaj čmo user posted image

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:29:11   
m_aja
hei


user posted image vsem mamicam čestitke user posted image  

punce, mislim da je emibu šla v Rim nič ne ni gor dans ponavadi se javi al sem pa jaz spregledala pa se je


jaz sem že čist fertik molim boga da bom rodila do PDP al pa na PDP, ker če ne nebom mogla mature delat user posted image   odprta sem že od 21. aprila pa še nič vsake tolko časa me nekaj špika pa boli ampak spet nič katastrofa sej ni tolko da ne zmorem več nosit otročka al pa kaj sam maturo bi pa res rada v prvo nardila da se čimprej rešim pa da se bom lahko pol posvetla sam detetu  jaooo sploh ne vem kaj naj več delam čepim, vsaki drugi dan user posted image ampak nič ne pomaga očitno bo to kr fejst trmasto dete  user posted image ah pa sej bo se tolažim s tem da do 24 bo mogla prit bom pač maturo delala v dveh delih tisto, kar bom lahko bom nardila v prvem drugo pač na drugem roku




(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:35:57   
Angel_Tian
Kuc kuc user posted image user posted image user posted image
jupiiiiiiiiiiiiiiiii, sama doma user posted image
Moram vam pa takoj priznat, da sem prejle skoraj dve uri spala user posted image user posted image user posted image

sabri - user posted image user posted image dober začetek dneva, ni kaj.

zivepo - a se lahko še malo pohvalim? Sem si danes celo potovalko uspela spakirat user posted image user posted image user posted image No, saj potem me je pa moj hotel kar takoj pelat user posted image user posted image user posted image

Za gradnjo vam pa veliko uspeha želim, če ste se tako resno odločli. Le na sebe ne čisto pozabit user posted image

fiška - daj no, idita z Vesno tvojega končno narest "dokončnega" atija user posted image user posted image A mislite kar vse zamujat al kako. Porodniške vam zaradi tega ne bodo podaljšali, če na to računate user posted image user posted image

teja k - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj naj rečem user posted image Super, da si vse tako lepo splanirala. Od nabave do poroda. Tvojemu res ne preostane drugega kot da se enostavno strinja s tabo user posted image
Pa super, če vam kaže, da bo zgoraj le vse pravi čas končano user posted image user posted image

Hahahahahahahaha. Pišeš o šivanju pol pa na koncu prideš na spolno življenje. Jah, mi tudi ne vemo več kaj je to user posted image user posted image

Hvala, ker si se skupaj z mano tako lepo razjezla nad mojo taščo user posted image user posted image Jaz sem pa danes svojemu kar tudi malo namignila, da želim, da imamo prve tri mesce bolj mir. Pa je rekel, da bo vsem prepovedal prit blizu. Potem pa sem rekla, da kaj pa naj naredim, ko bom hotela it na sprehod in bo spodaj naval na dete. Pa je celo upal vprašat, od koga user posted image user posted image
Ah no, jaz samo na veeeeeeeeliko lepega vremena upam, da bomo lahko kar večino časa na parceli.
Glede otroške govorice pa jaz recimo kakega mimoidočega ali pač bežnega znanca bolj ali manj ignoriram, če se začne na tak način pačit in budalo iz sebe delat. Ampak vsak dan od spodnje "gospe" to poslušat - NE BO ŠLO!!! Sem bila pri Tianu preveč tiho kar se tega tiče, zdaj pa res ne bom. Pa upam, da mi bo fejst zamerla, ko ji bom svoje glede tega povedala user posted image

mubi - uuuuuuuuuuuu, tole z 80 % mamic s poporodno depresijo se mi zdi pa nekam velika cifra user posted image Tak al tak mi je čudno, kako lahko padeš v depresijo po enem tako lepem dogodku. Ne vem no, malo čudno nasploh gledam na depresije.
Upam, da bodo zate poskrbeli kot si želiš in to je največ, kar lahko tukaj dodam user posted image

moi - za tvoje nespanje je sigurno bila kriva napačna literatura user posted image Idi spat z možgani na off.

Pa le spakiraj torbo. Za vsak slučaj no.

teja k - ja ne vem no, nisi več tako kruta. Če je kriva lenoba al kaj drugega pa ne vem user posted image user posted image user posted image Ampak važno, da si pri komentiranju moje tašče še vedno daš duška user posted image

Uh, zdaj ko si plačo omenila, si me fino spomnila, da moram šefa poklicat. Bi šla jaz jutri obračune potnih nalogov narest.

Aja, si se ti sploh kaj pozanimala, zakaj še vedno nimaš nakazanega denarja za paket?

klupko
- iz mene na srečo pri prvem porodu ni prišlo nobenega piska ali kakija. Poznam pa tudi zgodbe drugih žensk, ki niso imele take "sreče".
Ampak kot je teja napisala - babice so že vse videle, tako da za nič ni panike.

jančika
- user posted image user posted image za lepe spomine na porod in zdrave ostanita obe.

petruscha - super, da si uspela nabaviti postlco. Ena skrb manj pred porodom user posted image

zivepo
- čisto lepo jasno si napisala, koga si dobila na obisk user posted image user posted image user posted image

Porodniška se mnda do 15. nakazuje. Nima nobene veze s tem, kdaj ti je delodajalec plačo dajal.

aprilčica
- kje je to deklinče, je šla rodit?

ana - pridna s čiščenjem. Jaz sem danes tudi še enkrat spalnico, kopalnico moram še zdajle. Potem mi od generalnega ostane samo še pisarna, ki pa tudi ni tako nujna pred porodom - čeprav jaz hočem met vse prej narejeno user posted image
Moj dragi se že kar malo jezi, ker samo čistim in čistim user posted image

kati - kolker sem razbrala, je najboljše, da greš kar čim prej rodit, da se folk okrog tebe ne bo preveč skrbel user posted image

moi
- čeprav tovor ni tako grozno velik, upam, da nisi daleč šlepala.
Mmmmmmmmmmm, jaz sem se pa pravkar odločla, da si zvečer privoščim eno mirno kopanje user posted image Bi že včeraj, ampak sem mogla priti na RR, ko sta moška zaspala, da sem obdelala strani v zaostanku user posted image

strelkica - uuuuuuuuuuuu user posted image user posted image čestitke za takegale korenjaka.

kati - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro me je tole nasmejalo, kako lepo si lahko teji pomagala z informacijami o LJ P user posted image user posted image

jolcica
- meni sta prva dva nekak najbolj ok, oni tretji se mi itak čisto preveč drag zdi. Zdaj pa je odvisno ali želiš imeti tisti lok z obešenimi igračkami ali ne. Jaz osebno bi prvega vzela.

aninchy - user posted image user posted image za uspešen pregled. S porodom pa ti res še počakaj, da bebiki vsaj cotice prepereš user posted image

Ja, ležalnik res ni nujno potreben. Jaz sem ga za Tiana sicer takrat dobila in ga bomo pač zdaj tudi imeli. Ampak naš tale gugalnik je kot nov, ker Tian nekako ni hotel biti nič kaj v njemu. Je treba pomislit tudi na to, da je vsaka taka "odvečna" nabava lahko tudi čisto viška.

Evo, zdajle pa šibam še v spalnico zavese obesit in kopalnico počistit do konca, potem pa na juriš po malega v vrtec. Danes je celo popoldne na sporedu igranje, ker ati dela in bova imela mir user posted image user posted image user posted image

Vas verjetno pridem zvečer še kaj pogledat, ker nekak čisto preveč čvekate v teh deževnih dneh user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:36:02   
*ANA*
Jolčica jaz imam takega kot je na prvem linku in sem zadovoljna-cena je dobra, 2 moja otročka sta bla notri, pa bo zdaj še tretji, tako da bi jaz rekla ta prvega od Baby welta.

Strelkica čestitke za fantka Najauser posted image user posted image user posted image

No jst sm odspala lepotilni spanec, zdaj pa po mulčke in potem bo veselo, se oglasim še kaj zvečer.lp

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 14:39:29   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Teja K
Ej kati povej, ti ki že imaš prakso z LJ porodnišnico... kako je s tem plačilom pri porodu... sem brskala, pa nisem našla nikjer, da bi bilo možno plačat kar prek klikla... očitno je treba it tja plačat. A mi lahko malo pomagaš? Aja pa še  to... kje je možno tam okol parkirat bolj zastonj? Oz. kako je s parkiranjem v okolici porodnišnice, da ne bankrotira moj, če bom predolgo rojevala? Aja pa še to... kera številka busa stoji v bližini?


Jaz sem na MŠ hodila v porodnišnico - babiško šolo in sem morala na blagajni na Leonišču plačat 16,69€, če sem hotela dobit potrdilo za user posted image (beri spremljevalca). Rekli so tudi, da me lahko spremlja samo tisti, ki je napisan na potrdilu. Za vse, ki bodo rodili kje drugje, pa jim potrdila ni bilo treba plačat, ker je zadosti štempiljka v materinski (to smo dobili vsi).
Je pa moja kolegica, ki je hodila na MŠ v ZD Fužine, rekla, da oni so dobili potrdilo in potem so dobili položnico, ki pa je prostovoljni prispevek in je ne rabiš plačat.

Zastonj lahko parkiraš na večih koncih:
- na Šlajmerjevi (proti babiški šoli, kjer je ena rampa čisto desno ob igrišču od vrtca, ki je skoz dvignjena - samo pazi, ker so 3 rampe)
- pri blokih na ulici Ob Ljubljanici (samo pol moraš čez most peš do P)
- pa na Potrčevi ul. mislim, da je en Mercator. Pa lahko tam parkira.

Avtobus - 2, 9, 11, hmmmm (morda še kateri, ampak se zdajle ne spomnim)


jolcica - jaz bi tega http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176961 user posted image

vsem novim mamicam in njihovim user posted image - user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 15:05:51   
farina
moi, ja mene že muči od 30.4 oziroma 1.5,ko sm imela pdp, zdaj bom pa po moje zadnja rodilauser posted image ne vem kak je s temi roki in prav favš sm tistim ki so žeuser posted image user posted image (malo sm lahko ne).zdaj ne vem al je otrok res tolk trmast al pa mi pa roka niso prav postavli, je pa res da je zadje 3 dni otrok full živahen, ne bi mogel biti bolj miren...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 15:14:12   
j.b.
oj hellow bejbe čvekasteuser posted image

Da se še jest pofočkam, še nism šla rodit user posted image . Učerej imela CTG, in črta je čist premal podivjana, tak de sm še zmerej doma. Naslednji torek sem spet naročena, upam da bo kaj več hribčkovuser posted image . Drgač pa še 10 dni do pdpuser posted image user posted image user posted image komi čakam, rada (kot vse) bi rodila kkšen dan prejuser posted image .
No, drgač pa berem vas skoz, ampak zadnje dni ste pa fuuuul pridne za čvekat, se pozna tole slabo vreme. Men pa nekak kr cajta zmanjka za kej napisat. Sem še skoz u fabjonuuser posted image . Pa se mi zdele ne lub več, sm rekla de popovdne dans sm pa frejuser posted image . Zdele grem na kavč eno kitico oddelat, pol bomo pa vidl kolk se mi bo še kej lubil ...
Mi mamo dans tako mglo, vidljivost komi 10 metrov, raje ne grem daleč od hiše da se ne zgubimuser posted image user posted image user posted image

Strelkica, čestitam za poba, tole pa je korenjak!!! Čestitke tudi ostalim mamicam!

Ker se glih pogovarjate o ležalniku imam eno vparšanje za vas. Kaj menite o počivanju u lupinci? Sevede ne več kot 2 uri skup, pa še to takrat ko je bejbi buden, da ga npr. ko bom v kuhinji dala u lupinco na mizo, da me bejbi lahko opazuje. Ker nimamo ležalnika ... Kolk ste punce kej prakticirale tele lupinice?
Sicer si predstavljam de na začetku pa itak de ni šans de je dve uri buden in v lupinci, ker preden se bomo najedl, pa previl, pa pocrtal, ... še par minutk pa bo bejbi spet spaluser posted image

farina, držim pesti da greš kmal rodit, ker verjamem de čez rok bit je pa ful neznosno. Tut za aprilčico upam de je šla rodit, mogoče pa res ker je dans ni nč tuki gor?! Emibu pa mende ne prehiteva al kako?!

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 15:36:37   
Sky3
Teja K


avtobusi, ki peljejo mimo Lj P so:

2, 9, 11, 20, 25


Je pa tako, da če bo treba parkirat proti večeru ali ponoči, bo plac tudi takoj ob cesti (Zaloška). zjutraj in čez dan je tam polno, tko da pride v poštev samo garažna hiša, ki je čisto zraven ampak draga za popi*. priporočam, da parkirate pred bloki naselju zraven (Vodmat - v smeri Most in ne centra) oz. nekje med kakimi stranskimi ulicami. se najde dovolj blizu, da greš še peš, sicer pa piči miki na enega od naštetih avtobusov (samo ne pozabit preverit, ali gre v pravo smer! user posted image )


prišla s starševske šole... zdej pa mal počit. natipkanjeee!



PS. čestitke strelkica in ostale že-mamice! je pravo veselje pogledat na seznam že rojenih sončkov user posted image da vidim, koliko jih še bo v tem tednu hihi user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:04:11   
j.b.
Sm brala na apriličicah 2010, de je naša aprilčica od zjuraj v porodni!!! Držmo pesti da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa da rodi enga močnga in zdravga majčka/majčicouser posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:13:57   
m_o_i
uuuuuuuuu, akcije se dogajajo user posted image
se malo, pa bomo vse na vrstiuser posted image  meni je pa milena poslala sliko svojega mulcka-iiiiiii, cist sem adijo zajuser posted image  
user posted image js bi tut, js bi tutuser posted image

TejaK nesramnica user posted image user posted image  nocem in ne bom zadnja sla rodit; bom pa pravocasno predala sporocanje o novih Zemljanih-ce ne drugace, bom mojemu narocila, da se zlogira vsak dan sem goruser posted image  trebuh mam pa ze cel popoldan trd, zdaj zadnjo uro pa se zelodec-kak sem se nazrla buck, pireja, za povrhu pa se palacinkuser posted image  

mislim, da bo treba en lepotni spanec dol udarit...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:19:09   
emibu
aa kok napisanga gremo komentiratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jolcica-men je najbolši taprviuser posted image Drugač pa sama ga nebom kupla mam zdej tisti igralni center pa se nj tam kobaca,pol mamo pa stajco..

maja-nisem šla roditttt tut jst isto trpinkam kot ti user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da boš šla kmalu in da boš v miru pisala maturouser posted image user posted image



(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 16:21:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sky3)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:22:53   
m_o_i
kje pise, da aprilcica ze carta!? user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 16:46:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:49:59   
m_o_i
aha, tak pa zeuser posted image
no, jaz sem tudi mislila, da sem ju zamesala, ampak ravno obratno kot ti user posted image  sem pa sla tri strani nazaj brat in nisem vidla, da bi cartala aprilcica-zato pa sem vprasala...

kakorkoli-malo se pocakamo, pa ne bo vec zmesnjave(no, mogoce je pa ze rodila tudi aprilcicauser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 16:51:45   
Mubi
angel_tian ja te procente so nam v MŠ tud predstavl. redka je nosečnica, ki ne doživi poporodne depresije. Pa ne si zdej predstavlat tisto ta hudo obliko depresije. Tisko, ki jo je potrebno prav zdraviti jih doživi le par procentov. teh 80% al tam nekje (saj pravim, ne vem točno več) je tiste depresije, ko si prvi teden utrujen, žalosten....itd.....ta tanajblažja oblika. na to se mora predvsem partner navadit, ker se baje začnemo znašat nad njimi user posted image

jb tud najin bo bil vrjetno kar v lupinici, če ne dobiva ležalnika. samo sedaj čisto na začetku naj bi bli samo 20min na enkrat notr, pol ga morš pa mal vn vzet, pol ga lohka daš pa nazaj....tko sm slišala, potem pa nevem user posted image lahko ga tudi samo na tla postaviš na blazino z lokom ali kaj takega....vsekakor bolje kot lupinica ali gugalnik. Kolegica ima gugalnik, pa je rekla, da ga ne da več notri, saj ko vidi da se lahko am guga, le-ta postane zelo nevaren. skoraj se ji je na glavo zvrnil, če nebi bla zraven ne ve kaj bi blo....

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 17:17:27   
farina
dajmo aprilčicauser posted image

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 17:47:34   
m_o_i
user posted image ahtung, ahtuuuuung user posted image

Nisva vedela, da imava v najinih srckih toliko prostora za ljubezen, dokler nisva s solzami v oceh prvic zagledala sincka Benjamina, ki se je rodil danes, 5.5. ob 16.35, tezak 3800 g in velik 52 cm.
 
evo, pa je vasa in nasa aprilcica10 le ucakalauser posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 18:32:18   
m_aja
user posted image čestitke aprilčici user posted image  

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 18:47:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 18:50:40   
charlyka
strelkica in aprilčica - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Majčice 2010 - 3. del
5.5.2010 19:12:36   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: j.b.

Ker se glih pogovarjate o ležalniku imam eno vparšanje za vas. Kaj menite o počivanju u lupinci? Sevede ne več kot 2 uri skup, pa še to takrat ko je bejbi buden, da ga npr. ko bom v kuhinji dala u lupinco na mizo, da me bejbi lahko opazuje. Ker nimamo ležalnika ... Kolk ste punce kej prakticirale tele lupinice?
Sicer si predstavljam de na začetku pa itak de ni šans de je dve uri buden in v lupinci, ker preden se bomo najedl, pa previl, pa pocrtal, ... še par minutk pa bo bejbi spet spaluser posted image



Na MŠ so nam rekli in mislim, da bo kar držalo, da počivanje in vozičkanje v lupinici ni ok. Argument - ker je otrok v lupinici v takem položaju, da so precej stisnjena njegova pluča in potem dobi manj kisika. user posted image Če se ga potem zraven še trese (voćnja v avtu ali vozičku), mu še malo možgane pretrese user posted image in potem seveda "fino" spi.
Tako da so nam odsvetovali daljša potovanja, oz. naj bi se po 30 minutah ustavili, pa dali otroka ven, ga malo popestvali in nato nadaljevali z vožnjo.
Tako da mislim, da je doma bolje imeti otroka ali v posteljici ali na gugalniku ali pa na igralni blazini.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?