|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 22:13:03   
memole
Čer!

Evo jaz sem doma,sem že Laro spravla spat pa neki še v usta dala!user posted image user posted image

Na pijački je blo super!user posted image user posted image user posted image
Naslednjič se pa z vozički dobimo!user posted image user posted image

somic kok je luštkan!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 10:12:28   
moreta
Ojla punce!

somic, joj kako luštkan je Patrik! Pravi cukrček!user posted image user posted image user posted image Srečnica.

Memole , tudi meni je bilo sinoči lepo na pijački. Kako hitro grejo te urice v dobri družbi, kajne? Naslednjič pa z vozički, ja. user posted image Vsaj me tri, aprilčice.

Upam, da danes dobimo novice o Chi_Piti, da je končno rodila.user posted image

Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 11:22:08   
Di_Di
somic kakega cukrčka maš user posted image
memole  in moreta men je blo na pijački tudi full fajn... smo pa kr dolgo ostale hihi ja naslednjič pa že z voziči user posted image user posted image user posted image upam da se nam še valen in chi pita pridružita... potem počasi pa še ostale user posted image joj kolko vozičkov bo to na enem kupu user posted image user posted image user posted image

o chi piti pa nič novega še.. danes ji pa ne bom težila in ji pisla. po moje rabi mal mira. itak je rekla da nas bo obvestila tko da bomo zvedle. držim pesti da bo imela čimlažji porod! joj upam da se ne matra


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 16:33:07   
memole
Ejla!

Ja kar hitro grejo urice mimo ko si v dobri družbi!

In kako ste?

Jaz sem zlikala stvari od Lare medtem ko je ona spala pa ene dve moji majici in ene hlače,zdej pa pavza ker je vode zmanjkalo!user posted image user posted image user posted image
Še malo pa jo peljem na pevske pa bom v tisti urci še kej probala zlikat da mi za zvečer ko pride moj in da Laro spat ostane mal manjši kup!
Sem pa dala že novo rundo pratuser posted image user posted image pa tega je kot da bi nas blo 10,pa itak je vse od mojega in od Lare!
Lara iz vrtca pride kot da so bli pri prašičkih na obisku,vsak dan gre čista v vrtec,ma da bi vsaj en dan prišla tudi čista domov!user posted image user posted image
Ja itak sem doma pa imam čas prat in likat!user posted image user posted image user posted image
Pa en stroj posode sem tudi dala prat!

Zdej grem Laro zrihtat!

Pa super da je zdej sonček in ni več oblačno in deževno!
Sam vprašanje časa je za koliko časa bo tako!

Nič lepo se imejte pa se beremo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 20:56:12   
Di_Di
Punce evo me z lepimi novičkami

Naša chi pita je danes ob 17:15 postala mamica

Njeno sporočilo pa se glasi takole:

Danes ob 17:15 je prijokala na svet naša prava velikanka Gaia z merami 56cm ib 4290g. Razveselila in razjokalaje mamico in tatija!


Še tu iskrene čestitke mamici in tatiju pa obilo catanja!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 21:06:08   
ooooo
čestitke chi piti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 21:14:42   
moreta
No, končno!!! Super, Chi_Pita, čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

Gaia je res mala velikanka.user posted image Veliko lepih trenutkov mladi družinici.

Katera je zdaj na vrsti???user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 22:47:06   
somic
čestitke chi_piti!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 22:47:54   
somic
sicer pa vas vabim, da nama podarite kakšen glas in se seveda pridružite čim prej, da bomo ahko skupaj kobacali novim zmagam naproti user posted image

http://www.majhnikoraki.si/index.php?id=8768

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.4.2010 22:54:25   
memole
Chi_Pita čestitke za Gaio!user posted image user posted image user posted image
Želim vam veliko prespanih noči,cartanja in zdravja!
Ima pa res lepe mere!

Kera je zdej na vrsti?
Di_Di a ne?
Dajmo Di_Di!user posted image user posted image

Kako ste?

Jaz sem mojega in Laro polikala kar je blo za zlikat,nekaj se mi suši tko da tisto bomo ko se posuši!
Potem pa spet jovo na novo saj se bo spet nabralo robe!user posted image user posted image

Prej sem gledala na kraju zločina zdej pa še mal posrfat!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 11:47:34   
Di_Di
hehe ma jaz mislim, da si zdaj ti na vrsti moreta user posted image
sej veš da nebi mi2 prehitevala slučajno user posted image ne ne situacija se je pri meni umirila (vsaj danes tako kaže) tko da zgleda da še ne bo nič. po eni strani bi tko rada da je čim prej konec in da naš user posted image čim prej prijoka na svet, po drugi strani bi pa full rada, da se rodi ravno na rok (čeprav je to skor mission impossible) da naš ati dobi najlepše darilo za roj dan.

bi bla pa fora, da se vse tri dobimo na isti dan gor na hribu user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 13:03:03   
moreta
No ja, Di_Di glede določenega PDP bi bilo pošteno, da rodim pred tabo in še posebno pred memoleuser posted image Sem se nekako zanašala na mlaj, ki je bil včeraj, pa nič ... Baje pa da ima luna največji vpliv dva dni kasneje, kot je označena na koledarju, totrej jutri.user posted image

Bi bilo pa res fora, da se dobimo vse tri gor...user posted image Samo jaz ne bi čakala do 26. ko ima memole rok, bi bilo res preveč.

Želim si, da bi čimprej cartala našega user posted image . Čeprav verjetno sledijo neprespane noči in druge skrbi...

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 13:14:28   
memole
Ejla!

Še ste tu?user posted image user posted image

No sej če boste dočakale 20.4 lahko počakate še unih 6 dni pa gremo skupaj!user posted image user posted image

Jaz sem iz vodoravnega položaja!
Sem si privoščla še mal lepotnega spanca!user posted image user posted image user posted image

Zdej pa morem it dat sušit ker je lep sonček pa še mal pihlja tako da idealno za sušenje robe!
Jutri pa itak spet dež potem pa za vikend menda spet lep sonček!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 13:30:53   
Di_Di
hehehe vi2 ste tud face user posted image user posted image user posted image ste me pošteno nasmejale

ja sej prej ko me je še nosila (luna mislim) je blo res nekako tako 2 dani prej in 2 dni kasneje sem bla tečna kot 100 user posted image na dan ko je bla pa luna sem bla pa čist cool tko da zna bit kej na temu ja. bomo vidli jutri  če bo res kaj user posted image

Ok se zmenimo 20.04 vse 3 na hribu user posted image čeprav tudi jaz komaj čakam, da primem svojo štručko v naročje in jo pocatam user posted image

kaj jutri naj bi imeli dež??user posted image pa ne že spet... men je prav fajn ko je zunaj sončko in grem lahko vsak dan na sprehodek user posted image

Primeni je zgleda trenutno zatišje pred nevihto user posted image


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 14:27:32   
Natasssa
Oj punce, da se še jaz malo javim po dolgem času...a zdaj pa je kar tekmovanje katera bo prva...ali zadnja, no čakamo novičke ;) lahko bi pobirali stave user posted image
Končno vse čestitke še Chi Piti in njenim najdražjim..

tudi jaz komaj čakam...se mi zdi ful hitro, po drugi strani pa še doooolgo...no vi boste že pridno vozičkale in bile že prave strokovnjakinje dokler se vam še jaz pridružim.

Uživajte v prelepem vremenu, ker jutri bo baje spet bljak

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 14:39:17   
memole
Di_Di hehe imam ctg 20.4 tko da mogoče me pa pošljejo gor!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mater jaz se tu hecam a bojim se ko hudič križa!user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsak dan je bliže mene pa panika in strah grabi!
Že ko se uni lažni pojavljajo me mal stisne!
Mater kaki strahopetec sem jaz postala!user posted image user posted image

Dejmo se še mal hecat je boljše!user posted image user posted image user posted image

Meni se še en stroj pere čakata me pa še dva!
Jao kdaj bo konec te robe?
Sam kaj ko se potem ko pridem iz bolnice komaj začne tapravi naval robe!user posted image user posted image
Bo treba začet kupovat oblačila ki so zaenkratno uporabo!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jutri baje spet mal dežja potem pa čez vikend spet sonček in tam do 17stopinj!
Ja ni kej muhasti april!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   [Brisano sporočilo]
15.4.2010 16:06:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 16:28:47   
memole
Valen lepo da ste doma in da si se oglasila!
Naj čas pokaže samo dobro in sem sigurna da bo!
S kopanjem pa tudi boste počasi počasi prišli na to da bo uživala!
Glede rasti pa naša je tudi v enem mesecu zrastla za 6cm tko da tudi teh 9cm v dveh mesecih je čist prav!user posted image

Naslednja kavica pa vrjetno ko bomo vse z vozički!user posted image user posted image

Naš mali hudiček je doma me je že tudi mal razjezila!
Danes bo še pestro se mi zdi!

Zdej pa tuhtat kaj bo za večerjo saj bo 18h tik tak tukaj ko pride moj domov lačen kot volk!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 16:32:40   
moreta
valen, kako lepo, da ste doma in da si se oglasila na našem forumu.user posted image user posted image user posted image optimizem naj te drži gor in boš videla, da ne bo hudega. Tahujše je mimo, Vale napreduje, tako da vi kar uživajte. user posted image

memole, ma kaj prav tebe, ti ki si že rodila, da te je strah? user posted image Verjetno zato, ker veš, kako porod zgleda, me  pa si lahko samo predstavljamo...user posted image pridna si ti s temi cunjami... lahko bi odprla pralnico...user posted image

lp



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 16:40:36   
supernova2002
sem prišla malo pošpionirat...tudi me nosečke/ zdaj mame/ 2009 smo si ful pisale in se dobivale.
pol smo se avtomatično preselile na mamice iz obale.

lep pozdrav vsem in srečno na porodu!

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 16:42:34   
baguSka
a ste iz obale al ste z obale?user posted image

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 16:58:06   
Di_Di
user posted image user posted image user posted image memole ti maš tud 20.4 ctg? user posted image user posted image user posted image se pravi ga imamo vse tri razen če katera kej pohiti user posted image
ti govoriš da te je strah, ki si že dala to 1x skoz in saj približno veš kaj te čaka.. joj kaj naj pol me rečemo, ki bo to prvič user posted image ajej, ajej user posted image no ja bomo že preživele!

valen dobrodošli doma user posted image user posted image user posted image sem vesela da si se nam oglasla tudi tu. Zarad mene gremo lahko tudi jutri na kavico.. če imaš čas seveda? sam jutri pravi memole da bo dež user posted image no ja če te ne moti dežek... zarad mene komot. samo sporoči user posted image
praviš da ste se že sprehajali včeraj? user posted image user posted image sam se škoda nismo srečali, mi2 sva bla bl pozna okrog 17ih sva bla tam na pristaniški na klopcah, ker sem rabla počitek user posted image
vale praviš da se ne mara kopat user posted image se bo že navadla boš vidla.. pol bo prav uživala, je ne boste mogli spravit iz banje. ko se spomnem kako je moja nečakinja od začetka tula ko se je kopala ajej kot da bi jo odirali.. ma pol ko se je prav kmalu privalda in začela uživat, pa ko ko so jo začeli pri 3 al 4ih mesecih kr pod tušem kopat sploh ven ni hotla, tko fajn ji je blo. user posted image
Super da začnete že s fizioterapijo! ne skrbi vse bo še ok! vajina mala princeska je prava borka in verjemam da bo prav kmalu tko vse tko kot bi moralo biti že od začetka! Še zdaj ki ste doma, bo sigurno dosti lažje za vse tri boš vidla.

natasssa hehe ne, ne se dogovarjamo kdaj bi vsem trem naj bl ugajalo skupaj it gor na hrib hihi joke
ne skrbi tudi ti boš prav kmalu za nami.. sicer pa če boš želela se nam boš lahko komot pridružla pri vozičkanju.. ti bom dala mojga za vozit okrog, da mal povadiš user posted image če boš želela seveda

punce full sem vesela, da sem vas spoznala in da lahko klepetam z vami na RR, včasih tudi ob pijački in da ste vse full, full ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa šibam s sestro in nečakinjo na sprehodek.. lep preostanek dneva vam želim pa se še kej tipkamo user posted image



(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 18:28:04   
memole
Ejla!

Ja ja sej zato me je pa strah ker vem kaj me čaka!
V prvi nisem niti razmišljala o porodu ko je prišu čas sem šla in vidla kaj pomeni rodit!
Tako da bi bla raje na vašem mestu trenutno!user posted image user posted image user posted image

Ja ja pralnico ni problema sam lika pa nej kdo drug!user posted image user posted image user posted image

Ja tudi jaz imam 20.4. ctg!
Sam ena od vaju dveh bo pa pomoje šla na hrib ampak ne sam na pregled še kej zraven!user posted image

baguska
kaj ma pa zdej veze iz kje smo oz al je spredaj z ali pa iz?
A morejo bit prav napisane zadeve tudi na forumih al kako?
Ene mate pa res čas da se ubadate z nepomembnimi stvarmi!user posted image user posted image user posted image
Pa brez zamere,sam sem že večkrat tu gor naletela na osebe ki jih moti tudi samo ena vejica!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 20:19:41   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: memole

baguska
kaj ma pa zdej veze iz kje smo oz al je spredaj z ali pa iz?
A morejo bit prav napisane zadeve tudi na forumih al kako?
Ene mate pa res čas da se ubadate z nepomembnimi stvarmi!user posted image user posted image user posted image
Pa brez zamere,sam sem že večkrat tu gor naletela na osebe ki jih moti tudi samo ena vejica!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

sem se mogla uštulit, komentar na mestu!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 20:54:19   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: saruška

IZVIRNO SPOROČILO: memole

baguska
kaj ma pa zdej veze iz kje smo oz al je spredaj z ali pa iz?
A morejo bit prav napisane zadeve tudi na forumih al kako?
Ene mate pa res čas da se ubadate z nepomembnimi stvarmi!user posted image user posted image user posted image
Pa brez zamere,sam sem že večkrat tu gor naletela na osebe ki jih moti tudi samo ena vejica!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

sem se mogla uštulit, komentar na mestu!


anka jaz!!!
z. iz, s .....ma chi se ne fregha!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?