|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.4.2010 22:11:19   
mayamaya
čav punce.
nekatere se me mogoče se spomnite ali pa tudi ne user posted image kakorkoli sem vas malo prebrala in vsem mamicam čestitam za vaše otročke user posted image user posted image user posted image in vam želim vse lepo in čim več prespanih noči user posted image . tiste ki pa še čakate, pa da opravite čim hitreje in čim lažje.

mi imamo svojo frčafelo staro že skoraj 5 mesecev. ja, tako hitro gre čas user posted image . je že prava babnica.


pridno se crkljajte in uživajte, pa mogoče se kje srečamo. vrejetno se, pa sploh ne vemo kdo smo user posted image
aja, pa itak ni važno ali smo IZ OBALE ali Z OBALE . važno da smo user posted image

pozdravček



_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 10:53:33   
moreta
Ojla punce!

Lepo pozdravljene mamice z / iz obale!!! Dobrodošle na našem forumu.user posted image Kar kamlu se bomo lahko nekatere srečale z vami z vozički.

Pri meni še vse po starem. Ponoči sem sicer imela močno zgago in sem morala vstati pit donat, drugače pa še vedno nobenega znaka...user posted image

Zgleda da bo danes vendarle sonček, grem en giro. Lepo se imejte.

Lp





(odgovor članu mayamaya)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 12:41:02   
somic
vaen, super da sta doma!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa, a ste razmišljale, da bi se že počasi preselile na starši čvekamo, pod rubriko mamice iz/z (user posted image user posted image user posted image ) obale???

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 12:52:04   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: somic


sicer pa, a ste razmišljale, da bi se že počasi preselile na starši čvekamo, pod rubriko mamice iz/z (user posted image user posted image user posted image ) obale???


pridite ja, ker mi nekaj štrajkamo zadnje čase user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 17:28:06   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem bla zjutraj v laboratoriju!
Ko sem prišla domov pa sem šla še mal počivat!user posted image

Kaj pa Di_Di a je že šla na hrib ki se ne javi?user posted image

Jaz sem drugače ok sam ponoči ko se zbudim me spodaj pod trebuhom tako boli da komaj vstanem ko grem na wc,mislim da me mehur tako boli ker potem ko se spraznem je ok!
Ni pa prav nič prijetno ko tako boli!user posted image user posted image
A še kero boli?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 21:33:17   
somic
je že kakšna mamica več tukaj gor???

sicer pa

akcija na spletni strani baby centra

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=676&ParentClassID=676

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.4.2010 23:17:57   
Di_Di
čer

vidim da me je memole pogrešala danes user posted image ne, ne nisem šla na hrib, sam nisem bla skor nič na računalniku danes, sem mal doma neki rihtala, pa mal počivala in potepala user posted image

drugače kako ste kaj? memole veš da mene tudi pod popkom full buši boli, da komaj hodim.. pa se mi niti sanja ne zakaj to... misliš da je mehur?

drugače pa sinoči nisem skor nič spala.. msilim sem šla spat ob 22.30 in ustala ob 00.20 ter bedela do 5ih zjutraj user posted image user posted image user posted image user posted image za pop.... pa včeraj čez dan nisem čisto nič počivala da bi lahko rekla da sem bla spočita in zaradi tega nisem spala. mam pa trebušček full trd ko ležim in boli me, sam drugih kakih znakov pa še ni.. joj upam da bomo do 20.4 šli na hrib. drugače pa sta starša prišla dol na obisk in ostaneta celi teden user posted image user posted image user posted image sem tko vesela, ker sem ju prav pogrešala.. skor 2 meseca se nismo vidli.

mayamaya lepo da si se nam oglasla in čestitike za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nas nekaj se je spoznalo in nekaj krat dobilo na pijački.. ne vidim pa nobenga razloga, da se nebi še s kakšno spoznale vsaj jaz user posted image

moreta pa kaj ti še nisi šla na hrib? user posted image jaz sem full pridna in čakam na vrsto tko da lepo prosim jutri je tvoj oz vajin .. no še natančneje vaš dan saj boste trije user posted image
al me čakaš da greva skup? user posted image joke

a ja da ne pozabim naša chi pita vas vse lepo pozdravlja.. z njeno princesko gresta v nedeljo domov user posted image user posted image user posted image user posted image na hitrico mi je napisala svojo porodno zgodbo prek sms-a, sam vam pa naj jo kr ona pove. v merah se je malček zafrknla ampak ni panike tistih nekaj gramčkov gor al dol... skratka gaia je prava manekenka vsaj po merah sodeč user posted image

somic, saruška bomo še mal počakale, da dobimo svoje štruce v roke pol se bomo pa prebekslale na forum starši čvekamo user posted image a prav?

nč grem šibam v horizontalo, če ne mi bo moj mož spil kri.. ker on kao ne more zaspat brez mene user posted image user posted image user posted image joj ta moj sitko

nočko vsem

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Nosečke iz obale 2010
17.4.2010 9:37:35   
memole
Jutro!

Kako kej?
Kaj počnete?
A ste se šle mal martinčkat?

Medve z Laro sve same je šel ati delat!
Jaz jem zajtrk pa mal srfam Lara pa na pop risanke gleda!

Di_Di ja pri meni je ziher mehur ki me boli saj ko se spraznem ne boli več!
Očitno se ponoči tok vode nabere pa še mala vrjetno pritiska gor da potem boli!
Sej ko rodimo bo vse ok!user posted image

No le javte se kej!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Nosečke iz obale 2010
17.4.2010 10:42:18   
moreta
Ojla punce!

Evo mene, se počasi skupaj spravljam... user posted image Ponoči slabše spim, potem pa se zjutraj ne morem zbudit. user posted image

memole in di_di tudi jaz imam ponoči te probleme z bolečinami v spodnjem delu trebuha, ki tudi minejo, ko spraznem mehur, čeprav par kapljic... po moje boli zato, ker se user posted image spušča proti izhodu zato pritiska na mehur.

No, jaz sem tudi sama doma, ker je šel user posted image delat, so ga sinoči klicali, da more pridet.user posted image Pa ravno danes, ko je PDP.
Ma dobro, saj sva zmenjena, da ga pokličem, če bo kaj novega. A zaenkrat nič. Zgleda, da je našemu user posted image prelepo v bušiju in se mu ne da ven. user posted image

Super da pride Chi_Pita z Gaio že jutri domov. Komaj čakam, da se javi na RR in napiše svojo zgodbo...

No, lepo se imejte, grem malo pospravit. Popoldne pa kakšen sprehodek.

Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.4.2010 14:05:19   
nananes
Pupe!
Na pijačko ni ratalo (itak,ker se je moj zmenil, da pridejo kopalnico gledat, merit in vse tisti torek) in se nisem mogla izmuznit... standard! Naslednjič mu pa uidem, ker se bo itak samo še ploščice in vse štelalo... ampak materialov mu ne pustim zbrat :P ... je pa prašanje, kdaj naslednjič?

Upam, da ste vse ok! Boste delile nasvete kako z malimi bubami, ko bomo ene še vedno prekladale težišče in težo iz ene na drugo nogo ;)... se beremo! Sem prav pogrešala forumčič teh par gradbenih dni...

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.4.2010 22:00:52   
memole
Čer!

Kako kej?

Jaz sem ok samo utrujena pa ne vem od česa!user posted image user posted image

Sem pa mal jezna sej mal sem pa lahko!user posted image user posted image
Včeraj je šla Lara k mojim spat in smo misnli da bo zvečer hotela nazaj pa ni je lepo prespala noč tam!
Ati pa mami sta bla pa po 4 letih in pol spet sama in kdo se najavi da pride ob polnoči... tast!user posted image user posted image user posted image
Pa je šel večer v dvoje v maloro!user posted image user posted image

A se keri že kej dogaja?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nananes)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 0:38:31   
Di_Di
Čer

jaz sem še vedno tu user posted image komi čakam, da grem na hrib. Zdaj pa res počasi dovolj čakanja.

Mah mene pa nič manj ne boli tudi če si spraznem mehur.. ok mogoče malo. zdaj niti več ne morem spat na niti enem boku, tako me boli tle pri jajčnikih, pa sodaj skratka povsod... user posted image

moreta si že na hribu? al se vidiva v torek na ctg-ju? user posted image

Ja naša chi pita je s svojo manekenko najverjetneje že doma in se catajo naveliko user posted image .. blagor njima, čeprav se je pošteno načakala, da se je njihova manekenkica odločla ven prit .. pa še to na pobudo drugih user posted image joke... chi pita sej ne zameriš?

nananes nekatere stvari so pač prioriteta, pa drugič.. ja ko se kej pri hiši dela mormo obvezno bit ženske zdraven ki če ne user posted image  
sicer pa vas je kar nekaj junik oz julijk in avgustovk .. vsaj ene tri tko da se komot že kaj prej zmenite, da nas ne čakate oz naše user posted image   in neki štrajkajo user posted image
drugače pa fajn zrihtajta vajino gnezdece ... pa čim manj stresa user posted image

memole ob polnoči ti je prišu tast? user posted image omg... jaz bi bla tudi ...ma ne sam jezna ... besna bi bla.. sploh če bi bla po dolgem času z user posted image sama doma... user posted image user posted image user posted image

mah kaj jaz vem dogaja in ne dogaja.. vem samo, da me vse boli in se počutim huje kot kaka nona user posted image user posted image user posted image danes so si moji mal frizbi podajali tle na bonifiki.. pa sem ga še jaz ene parkrat vrgla, da bi ja čim prej šla na hrib.. ma bl slabo kaže.
se je pa moj hecal, da me bo jutri zvečer peljal na dolg sprehod.. baje se bova sprehajala tolko časa, da me bo okrog polnoči peljal na hrib da bom ja rodila na rok, pa še na njegov roj. dan user posted image user posted image user posted image sanja... no na hrib upam da bom res šla... sam šetat se pa ne mislim celo noč

jutri ob 15.40 me pa še ustni izpit iz nemščine čaka.. to bo šele pestro. jaz sem pa tko upala da bo naš user posted image mal pohitel, da mi ne bo treba it... no ja se bom pa prej  rešla tega bremena in pol mela en mesec pavze od šole...

grem probat mal zaspat.. če mi rata

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 8:35:11   
memole
Jutro!

Kako kej?

Jaz sem ok!Obisk wc-ja je bil to noč kar pogost!user posted image

Di_Di jaz tudi ne morem ne na enem ne na drugem boku spat se prav matram sam lažje zaspim na levem ker se potem lažje vstanem ponoči ko morem na wc saj me tok mehur boli da se komaj obrnem iz desnega na levi!user posted image user posted image
Ja ob 9h zvečer je klical da pa on pride dol ker zjutraj bi se mu preveč zavleklo in bi bil pozen ker je šel včeraj tudi domov!Tako da je potem ob polnoči prispel dol!user posted image user posted image
Ma kaj češ v tej družini od mojega so vsi čudni razen mojega in njegove mame,ne vem če je on iz te familie!user posted image user posted image user posted image

In sta še v enem kosu moreta in Di_Di?user posted image user posted image

O jutri pa spet pregled pa ctg ki ne bo zaznal prav nič samo srček bomo pomoje poslušali!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 10:50:32   
moreta
Ojla punce!

jaz sem še vedno doma v enem kosu.user posted image Ta najin user posted image se kar ne more odločiti, da bi ven prišel.user posted image

Drugače imam tudi jaz težave s spanjem, pa mehur tišči... Podnevi pa me kar precej križ boli.user posted image

Včeraj sva z user posted image kar precej hodila, kar mi je pasalo, ker me potem križ ni več bolel, sem pa dobila krče v spodnjem delu trebuha.user posted image Pa so minili. Tako da zgleda, še ne bo nič. Jutri ctg pa bomo videli, kaj bodo rekli na hribu. Vedno več se mi zdi verjetno, da se na hribu srečamo z memole.user posted image

No, lepo se imejte in izkoristite ta lep sončen dan.

Lp



(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 20:24:07   
memole
Ejla!

Pa kje ste?
Štrajkate neki!user posted image user posted image

Jaz sem pojedla zdej en košček riževe čokolade!
Mmmm je prav pasala!user posted image user posted image

In ve kaj kej počnete?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 20:31:55   
ooooo
hej punce... kako ste?

nič ni še lepih novičk??? jih že kr komaj čakam user posted image

jst mam tega ležanja počasi že čez glavo... ne vem kako bom zdržala še 3 mesce... nimam več živcooov user posted image , sploh pa se počutim ful osamljeno, pa se mi zdi da sm postala kr asocialna user posted image

držim pesti da se jutri rodijo 3 lepi otročički v izoli user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 21:26:55   
Di_Di
Ojla
evo jaz sem tu.. nažalost user posted image popoldan sem imela ustni izpit iz nemščine in nardila z osem user posted image zdaj moram do jutri oz do srede počakat na rezultate celotnega izpita ma bo najmanj 8 al pa celo 9ka user posted image drugače sem pa ravno prišla iz dolgega sprehoda skor 2ure sem se šetala z mami, sekico in našim psom.. zdaj pa doma prosim našga user posted image da se mal zmiga... mami bi šla rada na hrib, ker jo vse boli k pr norcih user posted image

drugače pa je naša moreta danes malo krvavela tko da so jo sprejeli v bolico.. pravi da nima nevem kako močnih popadkov... in seveda da se javi ko bo kaj novega. moreta držim pesti da bo z vama vse ok in seveda da boš čim prej catala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako ste kaj ve?

ooooo joj veš da se mi prav smiliš, ker moraš bit skoz doma... jaz sem sicer bla skoz na bolniški, sam sem skoz okorg lazla.. pa s puncami dobivala (sicer bl poredko), na sprehodke hodila. ma kaj imaš prav strogo mirovanje al greš lahko tu pa tam na kak krajši sprehodek? user posted image user posted image user posted image user posted image tudi zate, upam da boš lahko kmalu šla tudi kam ven, s prijateljicami al pa z nami z RR da ne boš tolko osamljena.

memole user posted image user posted image user posted image user posted image a ti si se basala z riževo čokolado? jaz sem šla po izpitu direkt v trgovino in nakupla ene 3 različne vrste bombončkov,čokoladice, napolitanke, ... skratka od kar sem prišla z izpita se sam s sladkarijami še bašem... še ko sem šla na sprehod sem si nafilala žepe z bobončki user posted image user posted image user posted image

joj punce držte pesti, da grem čim prej na hrib.. jaz ne morem več.. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 21:45:15   
somic
moreti veliko sreče in brzine

di_di, tebi pa tudi pospeške, če si jih tako želiš!!!

jaz lepo urejam slikice od našega malčka, da jih dam kaj razvit, da se bom potem z albumi ubadala. to je prava groza... user posted image  slik imam tolko, da ne vem kaj zbrat, tako, da sem jih dala zdaj delat okoli 300 in to samo od zadnjega meseca!

punce, upam, da ne boste tolko nore ko sem jaz z tem fotkanjem user posted image user posted image user posted image

je pa ultra pridena tale naš fant, se mu nič več ne pozna da bi bil nedonošen- no, vsaj tako se meni zdi. sem ga imela priložnost primerjat z eno punčko ki je dva meseca starejša, pa sta si enaka.

edino kar je, se mi še vedno zdi mini moj patrik.še kar smo na številki 56 za starost 1-2 meseca, stari bomo pa vsak čas 4 mesece...

ah!!!

sicer pa še en teden pa pridemo spet na obalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

komaj čakam

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.4.2010 22:49:06   
memole
Čer!

Moreta upam da bo z vama vse ok in da boš kmalu cartala!user posted image user posted image user posted image user posted image

Di_Di tudi ti upam da boš kmalu cartala!
Ja zdej bi sam sladko jedla!user posted image user posted image
Pred čokolado sem pojedla eno hrenavko in pol in dva toasta!user posted image user posted image user posted image
Mater če ne bom rekla naj mi sprožijo če ne bom znorela ker sam še jem,kile pa sam gor hodijo!user posted image user posted image user posted image

ooooo upam da boš kmalu bolje pa da boš kmalu lahko kej vstala pa šla mal na svež zrak!

somic ti prav nič ne zavidam glede slik sam jaz sem na istem!
Od Lare imam samo do nekje 6 meseca razvite pa še to ne vse pa tudi v album jih še nisem uspela dat!
Zdej je pa na poti že druga in bo slik še za en vagon sam kdo jih bo pa potem zbiral in nesel razvit pa ne vem!
Pa še en loto bi mogla zadet da vse te slike plačam!user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja tko je če ne delaš tega sproti a ne!user posted image user posted image
Glede velikosti tvojega čmrla pa se ne sekiraj ker bo zrastel!
Od mojega sestra ima punčko ki je bla donošena je pa majhna in ima pri pol leta samo 6kg!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 7:35:57   
Di_Di
Jutro..

evo danes naj bi bil moj dan D oz P pa zgleda da še ne bo... user posted image zdej čakam da moj dragi odpravi sestanek v službi da me lahko pelje gor na pregled.. user posted image somic memole hvala... ja komi čakam da grem gor je bil že čas... zdaj je že res počasi čas user posted image

somic tko sem jaz bla nora ko se je moja nečakinja rodila... nonstop sem jo fotkala vse tam do enega leta... če bi morala vse tiste fotke razvit, al pa vsaj pol bi bankrotirala.. user posted image tko da ja te tudi jaz razumem, pa čeprav sem jaz samo nečakinjo fotografirala ti pa svojega sineka. drugače pa en skrbi, bo že zrastel boš vidla

memole ja jaz tud, jaz bi lahko živela smao od sladkarij user posted image sam moram tud ostalo jest če ne bi jih dobila po riti od moža user posted image joke

nič skočim se pod tuš pol pa na ctg in pregled. držite pesti da bo pokazalo da kej dogaja... user posted image se tipkamo, razen če me zvije in ostanem gor, ma mislim da ne bom te sreče.. no nikol se pa ne ve user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 10:41:23   
Natasssa
No punce, čakamo naslednje vesele novice. Sem v mislih z vami in držim pesti, da bo vse teklo čim hitreje in čim lažje...

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 11:14:06   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Natasssa

No punce, čakamo naslednje vesele novice. Sem v mislih z vami in držim pesti, da bo vse teklo čim hitreje in čim lažje...


kako si se odločila glede vozička user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 11:59:19   
Natasssa
Ojla somic, še enkrat hvala za nasvete, ki so mi prišli zelo prav. Zgodba je bila sledeča. Šla sva ga pogledat in poskusit. Krasen voziček, ljubezen na prvi pogled...ampak NI ŠEL V AVTO user posted image , ker je limuzina. Sem bila tako razočarana. No potem sva se odločila za Maxi Cosi Mura 4 (čeprav mi je Bolder boljši, ker je višji), ki je še najbolj podoben po lastnostih in gre v prtljažnik. Tako se je zaključila moja skoraj diplomska naloga (bi rekel moj dragi) iz vozičkov user posted image in on si je oddahnil.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 12:23:06   
memole
Ejla!

Evo jaz sem doma me niso poslali na hrib!user posted image user posted image user posted image
Vzela mi je bris za streptokok,na UZ pogledala srček še pred pregledom sem pa imela ctg ki je itak samo srček kazal in ga je blo fajn slišat pa še spala je!user posted image user posted image
O popadkih pa ne duha ne sluha največ je prišlo do 22 tam ki kaže une številke sam to ni nič!
Pa železo za žvečit sem dobila sam bomo mi raje konjsko meso,jetrca in rdečo peso jedli je bolj naravno pa še zob ne uniči!
Naslednji ctg imam v ponedeljek 26.4.!

Di_Di kaj ti si ostala na hribu?user posted image
Kako je z moreto?

In ostale kako ste?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.4.2010 12:33:51   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Natasssa

Ojla somic, še enkrat hvala za nasvete, ki so mi prišli zelo prav. Zgodba je bila sledeča. Šla sva ga pogledat in poskusit. Krasen voziček, ljubezen na prvi pogled...ampak NI ŠEL V AVTO user posted image , ker je limuzina. Sem bila tako razočarana. No potem sva se odločila za Maxi Cosi Mura 4 (čeprav mi je Bolder boljši, ker je višji), ki je še najbolj podoben po lastnostih in gre v prtljažnik. Tako se je zaključila moja skoraj diplomska naloga (bi rekel moj dragi) iz vozičkov user posted image in on si je oddahnil.


ja, ja, to je probem. jaz pa niti nisem probala dat v avto ko sva kupovala, sem samop rekla, da mora v prtjažnik tako ai drugače user posted image

sej je mura tudi ok, upam, da boš zadovoljna!

da ne boš mislila, da jaz nisem delala dipomske iz vozičkov, moja mami je celo enkrat omenila, da je bil kar doktorat user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil somic -- 20.4.2010 12:34:41 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?