|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 15:53:55   
moreta
Ojla punce!

A ni čudno, da se Chi_Pita nič ne javi? Upam, da je vse ok.

Di_Di ja midve možno da se srečava jutri na ctg-ju.

ooooo glede materinske je res, da začne prvo sredo v mesecu ob 8h v 2. nadstropju ZD Koper, potem pa vam povejo razpored za cel mesec. Načeloma je ob sredah in petkih ob 8h. Nič se ni treba prijavit, sploh ne beležijo prisotnosti, tako da lahko greš kot ti paše ali sploh ne greš. Po materinski šoli je ob sredah tudi telovadba za nosečnice, ki je meni osebno zelo odgovarjala. Tudi ni obvezna.

Punce se vidimo jutri na pijački. Di_Di ti pa le javi novičke o Chi_Piti.

Lp

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 16:09:11   
Di_Di
nananes ti pošljem zdaj pod zs mojo št.. sam bi prosila če si lahko med sabo še kej izmenjate, ker mene je danes začelo neki šraufat, glede nato da sem prvič user posted image ne vem niti al je to to al ni to to, tko da v primeru da mi jutri ne rata prit da se lahko med seboj zmenite. čeprav sem par dni nazaj govorila da hočem it čim prej na hrib, si danes želi da vsaj še do srede zdržim al pa vsaj jutri zvečer.. danes imam izpit, jutri pa mojega ni, ker mora službeno v lj user posted image

memole mislim da je ena izmed možnosti, če imaš pogosta unetja.. za streptokok mislim

ja men je že mal čudno da se nič ne javi ja... upam samo da se ne matra preveč. ji bom zdaj poslala sms, upam da ji ne bom preveč zatežila, ki pomoje jo že vsi sprašujejo in klicarijo

moreta jaz ponavadi pridem do 9ih gor... (če ne bom že kej prej letela gor ma upam da ne) sam jutri bom pa vidla kako bo, ker me sestra pripelje (mojga ni user posted image ) jaz pa gledam da ne vozim več, če le ni nujno.

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 16:12:41   
Di_Di
nananes sem ti poslal svojo št pod zasebna. upam da boš lahko odprla, ki meni je prej neki štekalo in sem komaj odprla sporočilo od memole

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 16:54:55   
Di_Di
memole ti bom kr tu odgovorila... neki mi nagaja mi noče odpret sporočilauser posted image ... še dobro da ga lahko preberem tudi na mailu... ja tisto sem imela prej user posted image se pravi je bla prava, sam neuporabna user posted image

a ti si mojo dobila?

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 17:17:37   
somic
di_di, kaj je že tvoj čas prišel???

kakorkoli, če se bo začelo dogajat, ti želim, da čimhitreje mine, da ti bo čimhitreje lepše in toplejše pri srčku user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 18:53:28   
moreta
Di_Di a res? Šraufa te? Mogoče pa je to znak, da greš kmalu na hrib...user posted image

Tudi meni se včasih zdi, da se bo začelo, posebej zvečer, ko se odpravim spat, pol pa nič. user posted image

Jaz bom jutri gor okoli 8h, kot zadnjič, ker ni bilo gužve. Vsaj upam, da bo tudi jutri tako. Se bom pa kar sama pripeljala ...

LP

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 19:42:06   
Di_Di
uff punce sej ne vem kaj dogaja buši me nekam čudno boli, user posted image dol pritiska, pa ene par krčev sem mela danes spodajj naj bl me pa hrbet boli user posted image .. somic hvala, tudi jaz upam da čim prej mine, kr je kr mal zoprna tale bolečina (sej ne da je full neki močna ma vseeno)
moreta ja na hrib grem če ne prej pa jutri zjutraj.. user posted image tudi jaz bom okrog 8ih že gor... ker se mora it sestra naročit za nek pregled..tko da smo se zmenle, da me pride okrog 8ih iskat ko konča v labaratoriju

mam pa novičke od chi pite.. sem ji prej pisala pa je odpisala da je še gor... 8 dni čez rok, popadke ma sam ne redne, odprta je za prst, mv je zmehčan in pripravljen, danes je dobila svečke za pospešitev, ker so se odločli da je dovolj čakanja in da je že čisto nestrpna user posted image vas pa vse lepo pozdravlja. Upam da se njuna manekenka kmalu odloči prit mamici in očku v objemček user posted image user posted image user posted image

ja jaz upam da mi jutri rata prit še na en čvek z vami, pol grem pa lahko počas že na hrib ja user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 19:55:46   
memole

IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

memole ti bom kr tu odgovorila... neki mi nagaja mi noče odpret sporočilauser posted image ... še dobro da ga lahko preberem tudi na mailu... ja tisto sem imela prej user posted image se pravi je bla prava, sam neuporabna user posted image

a ti si mojo dobila?




Ja ja jaz sem tvojo dobila!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 20:01:11   
memole
Čer!

Chi_Pita vso srečo in da boš čimprej cartala!user posted image user posted image

Di_Di kam se ti mudi,reci tvoji pikici naj počaka vsaj še na eno tortico preden pride ven!user posted image user posted image

Jaz imam itak une lažne na vsake kvarte lih tok da me spomni kok me je prvič bolelo!user posted image user posted image

Jutri imam pregled pa upam da izvem kaj pametnega pa da mi naredi še zadnji UZ da vsaj težo izvem ker me muči kok je to dete težko!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 20:59:49   
ooooo
moreta hvala user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 21:39:24   
somic
ja memole, zanimivo si napisala tole, da te bolečina spomne na prvič, ko te je bolelo...

že ko vas samo berem ko se menite tele vaše zadnje dni mi je hudo- za vas, da ne bo pomote. jaz itak poroda nisem doživljala spontano, tako, da o tem ne morem komentirat kaj dosti, doživela pa sem izredne izredne bolečine v ledvicah en dan preden sem rodia. bolečina tako močna, da so mi solze same polzele po icih, a niso imele veze z popadki, kako pa izgledajo popadki pa še danes ne vem, in vprašanje če sploh bom user posted image

skratka!!!

chi_pita in di_di!!!!!! srečno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.4.2010 21:59:12   
memole
Somic sej preživiš sam kaj ki zdej vem kaj me čaka prvič pa nisem vedla tko da se zdej že mal psihično pripravljam!
Prvič niti lažnih nisem imela,tko da jaz bolečino bolj slabo prenašam in že zdej ko je tko bolj blaga bolečina me mene boli,sej me boli tudi ko me napenja tko da kaj me še čaka!user posted image user posted image
Mah saj bo sem dala prvič skozi bom tudi zdej,pa še možek bo zraven!user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 9:11:00   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: memole

Somic sej preživiš sam kaj ki zdej vem kaj me čaka prvič pa nisem vedla tko da se zdej že mal psihično pripravljam!
Prvič niti lažnih nisem imela,tko da jaz bolečino bolj slabo prenašam in že zdej ko je tko bolj blaga bolečina me mene boli,sej me boli tudi ko me napenja tko da kaj me še čaka!user posted image user posted image
Mah saj bo sem dala prvič skozi bom tudi zdej,pa še možek bo zraven!user posted image user posted image


ja, to je tudi res... naj te potolažim, jaz niti v drugo ne bom vedela kaj me čaka user posted image , je cr po eni strani kar zanimiva zadeva

saj bo, vse bo tako kot mora bit, lahko pa da ti bo veiko lažje v drugo kot ti je bilo v prvo

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 12:36:44   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: somic

IZVIRNO SPOROČILO: memole

Somic sej preživiš sam kaj ki zdej vem kaj me čaka prvič pa nisem vedla tko da se zdej že mal psihično pripravljam!
Prvič niti lažnih nisem imela,tko da jaz bolečino bolj slabo prenašam in že zdej ko je tko bolj blaga bolečina me mene boli,sej me boli tudi ko me napenja tko da kaj me še čaka!user posted image user posted image
Mah saj bo sem dala prvič skozi bom tudi zdej,pa še možek bo zraven!user posted image user posted image


ja, to je tudi res... naj te potolažim, jaz niti v drugo ne bom vedela kaj me čaka user posted image , je cr po eni strani kar zanimiva zadeva

saj bo, vse bo tako kot mora bit, lahko pa da ti bo veiko lažje v drugo kot ti je bilo v prvo


Ja itak da bo,ven more it!user posted image user posted image user posted image
Moja mami tudi ne ve kaj so popadki,sam škoda ki nisem jaz na njenem mestu!
Bi tudi jz rada v 15 minutah rodila!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 12:46:46   
memole
Evo punce jaz sem iz pregleda!

Vse je ok,delala mi je UZ in ker je bla ena študentka je še njej pokazala tako da sem potem še jaz vse bolj podrobno videla!user posted image
Se je pa obrnila in sicer tako da ima sedaj hrbtenico na levi strani in ne več na desni,je pa še zmeraj z glavico navzdol!
Pa teže mi tudi ni mogla povedat ker se sedaj ne da več lepo izmerit bi bila prevelika odstopanja,je pa rekla da je ponavadi težji od prvega!Jaz samo upam da ne bo kake 4kg!user posted image

Streptokok pa takole naslednjič mi bo naredila ta bris,ker ni vedla cene saj je iz goriškega in se cene glede na laboratorij razlikujejo in pa na nosečke in nenosečke!
Pred leti so naredili na goriškem raziskavo o tem in takrat so tudi vse ženske testirali zastonj,je pa 25% žensk okuženih,za to bakterijo so zbolevale ženkse kere so molzle krave saj je bla to bolezen vimen in se ne prenaša samo z spolnim odnosom ampak tudi z dotiki,ni pa nujno da si pozitivna če imaš večkrat vnetja!Tako mi je G razložila,drugače pa zgleda da samo tu na obali to ni v praksi da ti naredijo test ker je rekla da nobena ženska še ni tega odklonla če so ji ponudili in da večini to naredijo,drugače pa če se otrok okuži in da ni bil narejen ta test da vejo kako reagirat in pomagat otroku če se okuži!

Naslednji pregled imam pa čez en teden 20.4. in takrat tudi ctg!

No toliko od mene zaenkrat!

Di_Di kako si pa ti odpravila?
A je Chi_Pita kej javila?



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 14:43:01   
moreta
Ojla punce!

Tudi jaz sem bila danes na pregledu. Imela sem ctg, potem pa še pregled pri G. Pri ctg je bilo menda kot zadnjič vse v mejah normale, brez popadkov. So pa v urinu zasledili rahlo sled beljakovin, a ni panike, ker je pritisk ok. Sem pa tudi še zelooo zaprta, je rekel. Je pa otrok obrnjen z glavo navzdol, hvalabogu.user posted image

Tako da, če ne bo kaj prej, naslednji torek ponovim vajo. Takrat bom že 3 dni čez rok. Ma joj, jaz bi raje rodila prej... Si ne želim takega mučenja, kot ga ima Chi_Pita.

Z Di_Di sva jo namreč danes videli v bolnici in še vedno ni rodila. Pravi, da so ji dali umetne, ma niso prijeli. Odprta je še vedno za en prst in nima kaj kot čakat. Pa je že 9 dni čez rok...user posted image Boščka.

Glede pijačke velja, jaz pridem ob 18h v Kapitanijo. Pa ve?

Lp


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 14:54:37   
Di_Di
Drage moje jaz sem še v enem kosu user posted image tko da če me ne bo preveč bolel trebušček pridem danes z vami na klepet. Ma tudi če me bo najverjetneje pridem.
Drugače pa sem baje še zaprta, popadke mam sam ni neki hudega.. naslednji pregled mam ravno na rok 20.4, razen če bo kej prej. Skratka ponoči sem bl malo spala, ker me je trebuh full boleu, zdaj pa me še bl ker me je pregledala user posted image

Skratka imam pa dve zelo lepi novički in sicer:

1. Prejle sem dobila sporočilo od Valen katera mi je napisala, da prideta z Valentino danes domov! user posted image user posted image user posted image Full sem veselauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skratka dobrodošli doma in obilo zdravja za naprej user posted image user posted image user posted image joj komaj čakam, da se kaj vidimo, ki že na fotkah je bla cela manekenka za pogledat, kako je šele v živo videt!? user posted image

2. z moreto sva se danes že videle na ctg-ju in klepetali z našo chi pito... pri kateri dopoldan še ni blo nič novega, prej pa sem tudi od nje dobila sms, da ji bodo jutri zjutraj (če ne bo že danes kaj novega) dali svečke za pospešitev in ji sprožili porod, tako da računa da bodo jutri popoldan oz zvečer že catali svojo bejbo user posted image user posted image user posted image chi pita držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič greva mi2 mal v horizontalno, nadoknadit neprespano noč, pa se vidimo ob 18ih user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 15:00:23   
Di_Di
nananes sem dobila tvoje sporočilo s št na mail... upam da ti rata prit. Če ne boš vedla kje smo samo pokliči user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 15:38:53   
memole
O super potem se vidimo v kapitaniji!

Pa super tudi za Chi_pito če bo jutri že cartala,se mi prav smili ki je že čez rok in še zmeraj nič!
Dajmo bejbi od Chi_Pite pridi že na svet da spoznaš mamico in tatija!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 16:57:02   
somic
di_di, na katero šolo pa hodiš, če ni skrivnost?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 17:05:59   
ooooo
zdravo punce...
mene danes spet ne bo user posted image
zgleda da me bo tokalo počivat do poroda oz. do 37. tedna... moremo pazit da ne bomo rodili prezgodaj...
sem pa vesela ker se MV ni skrajšal... pa plodek je pridno zrastu in je z njim vse ok... kar je pa itak najpomembnejše...
skratka fajn se imejte... user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 17:19:45   
Di_Di
Evo jaz sem se mal naspala, zdaj nekaj pojem pol pa uletim v kapitanijo user posted image

somic prej sem hodila na pomorstvo, v tem študijskem letu sem se pa vpisala na študij na daljavo, tko da zdaj delam ekonomijo smer poslovanje. Je fajn ker si doma in delaš vse prek računalnika, sam kš predmet mi gre pa včasih mal na živce po domače povedano user posted image šment nismo vsi za vse.

ooooo škoda ki ne moreš prit, ampak najprej sta vi2 z user posted image in potem vse ostalo. sem pa vesela da je ostalo vse ok.

natasssa škododa ki tudi te ne bo.. se pa vidimo kdaj drugič.

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 19:10:03   
somic
user posted image

evo ga mojega dobrovoljčka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 19:50:23   
ooooo
ijooooj kakšen cukerček je patrik...user posted image user posted image čestitke somic za super opravljeno delo user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.4.2010 21:06:13   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

ijooooj kakšen cukerček je patrik...user posted image user posted image čestitke somic za super opravljeno delo user posted image


hvala, hvala user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?