|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.3.2010 8:54:08   
2violina
Evo sem še tu. Tudi sama sem med vikendom malo grešila. Tahnica je danes zjutraj pokazala -0,7 kg. Trenutna teže 67,1 kg Skupaj sem lažja za 12,9 kg. Torej teža se ponovno spušča.
In ja sama se bom vagala še v ponedljek, ko bom uradno (čeprav je 90 dni v soboto) zaključila 90 dnevni cikel.
V nadaljevanju se bom prav tako tehtala ob ponedeljkih bolj za oreintacijo. Imam pa cilj na mesec izgubiti še po 2 kg.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.3.2010 10:19:35   
ajna12
Lep pozdrav!
Super, da je sonček zunaj. Mi včeraj šli hodit v hribe, bilo je super, smo se ful preznojili, ampak za zaključek pa šli še na kavico h kolegici in sem pridno grešila, pa vsako nedeljo najdem kakšen izgovor- seveda ne pameten  user posted image !

teža danes zjutraj je bila 80.1 kg, to se pravi, da sem shujšala v enem tednu 0.9 kg, skupaj pa 17.9 kg.user posted image  Zdaj pa samo še čakam, da se spredaj pokaže 7., pa smo zmagali!! Sicer moram povedati, da je včeraj zjutraj bilo že kar lepih 79.5, ampak grehi delajo svoje.

Bravouser posted image user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg in vztrajanje.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.3.2010 14:50:39   
lunca14
user posted image user posted image user posted image bravo punce za izgubljene kg,sam tako naprej,jaz sem se tud pregrešila v soboto,ko smo meli družinsko kosilo,ni šlo so mi živčki popustili,no danes je vaga pokazala spet malo manjuser posted image ,trenutno sem na 63,5kg,se pravi ena kg manj od prejšnjega tedna,do svoje željene teže me veže sam še trebuh 3,5 kg pa bo,če pa zagledam pred sabo 5,bom pa presrečna.Sam tako naprej pa bouser posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.3.2010 18:39:26   
jer.za.
Hej!

user posted image user posted image user posted image za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image . Še malo pa smo na koncu, jupiiii. Jaz vam svoje kg javim jutri.

Pa da še napišem kaj se mi je včeraj zgodilo...zjutraj smo šli v cerkev, sta mali nesli butarce. In jaz sem si v mislih v soboto v glavi omislila, kaj bom oblekla...v kavbojkah ne morem tja. Sem vedela da je vse zlikano,...in nisem posebej pripravljala ven iz omare. V nedeljo pa lovim zadnje minute, oblečem hlače...in ojojjjjjjjjj, padle so mi dol...sicer je bil kasneje občutek fenomenalen, ampak takrat je bila pa kar kriza ker nimam elegantnih hlač, no na srečo sem potem ene stare privlekla ven iz omare. Sem pa potem popoldan malo pomerjala hlače, in bo treba dati kar vse ožatuser posted image user posted image user posted image .

No, šibam naprej delat. Se javim jutri.Papa

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.3.2010 8:19:39   
2violina
Danes imamo zadnji sadni dan in jutri vodni dan. V soboto pa zaključujemo 90 dni. user posted image user posted image . Kg so nam bolj ali manj lepo kopneli. Nekatere ste prišle do cilja ali ga celo presegle, drugim pa to ni popolnoma uspelo a važno je, da smo tu, da smo pri koncu in, da nadaljujemo po principa ločevanja in zdravega načina življenja.
Včeraj sem se sladkala s palačinkami, ki sem jih pripravila iz pirine moke, vode in ščepca soli. Preverjeno dobre palačinke in veliko manj kalorične od navadnih.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.3.2010 9:31:46   
nincika
Dobro jutro še od mene,

tako lep vikend je za nami, da sploh ni bilo časa se vsest za računalnik in vas prebrat.
Tudi jaz imam greheuser posted image user posted image  Smo imeli v nedeljo ˝velikonočni zajtrk˝ seveda neblagoslovljen...gre brat za osem mesecev v tujino jutri in smo morali veliko noč malo prestavitiuser posted image  Tako, da je bil včeraj kazenski sadni dan, danes je tehtnica pokazala - 1,1 kg, skupaj torej -17kg. Jaz sem tole številko naravnost navdušenauser posted image

Zdaj sem dobila pa obisk...se javim še kasneje...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.3.2010 14:53:01   
jer.za.
Pozdravček!

Javljam še moje stanje na tehtnici: danes je pokazala 63,0 kguser posted image user posted image user posted image , se pravi še -1 kg. Skupna izguba je -11 kg, jupiiiiiiiiiiiiiiiii.

Toliko zelo zelo na hitro, me čaka še en kup stvari in opravkov danes.

PS:Nincika, ajna12,pa seveda tudi ostale ki smo prišle do konca user posted image user posted image user posted image  kapo dol za tako izgubo kilogramov.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 9:57:45   
Pigy
Čao!

Bolj se bližamo koncu 90 dni, manj pišeteuser posted image . Mene je pa nekaj rijelo, in sem včeraj ob 20uri pojedla dva čokoladna mala indijančka, tok mi se neki sladko lušta, in odkar sem se zbudila danes, razmišljam kako bi šeuser posted image user posted image user posted image . Ampak ne smem, moram vstrajat naprej.

V soboto imam frej dan, tako da grem končno si kupit kolo, pa še kolegica gre z mano, tko da bove kolesarileuser posted image , sicer sem se odločila da  si kupim rabljenega, kr mi ga bojo itak ukradli iz kolesarnice. Rolerje pa dobim ob plačiuser posted image .  

Tudi z moje strani čestitke vsem, ki nam je uspelo priti do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Sedaj pa potrebujemo seznamček za naslednjih 90 dni.


Še današnje kosilo:

user posted image



< Sporočilo je popravil Pigy -- 31.3.2010 10:05:51 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 10:35:24   
2violina
Jutro. pri nas se nebo ne more odločiti ali bi spustilo dežne kaplje ali sonček. Tu pa tam posije kak sončen žarek drugače mislim, da bo dan prevladal v oblakih
Danes imamo 3 vodni dan. Vendar vem, da ga ne bom zdržala, kajti danes ima Rd moj bratec. Spekla sem torto in jo bom definitivno poizkusila (če mi jo bo kaj odstopil user posted image user posted image ).
Za svojo spremembo se lahko v prvi vrsti zahvalim belli02, ki je odprla to temo in nas povabila k reenernaciji. In kot drugo vsem vam, ki ste pripomogle s spodbudnimi besedami, da sem vztraja. 
In nenazadne je za vse spremembe zaslužno tudi moje drugačno mišljenje in na novo odkrito veselje do teka.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 10:38:28   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Še današnje kosilo:

user posted image




današlje kosilo bi naj bilo:

user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 10:45:51   
ajna12
Lep pozdrav!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO, BRAVO user posted image user posted image user posted image  ZA VSE NAS, KI NAM JE USPELO PRITI DO KONCA.
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vse smo nekaj pridobile, lažje smo, verjetno tudi bolj samozavestne. Upam, da nam bo ostalo v glavi tudi način prehranjevanja, da se nam ga uspe držati čim dlje. Seveda pa si bomo sigurno večkrat kaj privoščile, bomo pa naslednji dan to izenačile s kakšnim sadjem več.
Jaz imam v glavi vse splanirano, realnost pa tudi upam, da bo vsaj približno podobna tistemu.user posted image  Še razgibavat se moram malo več, pa bo.

Upam, da vam ni prehudo ob vodnem dnevu, jaz sem en dan za vami, tako da me jutri to čaka. Sem se pa odločla, da bom do 78 kg še vedno na takšni ločevalni- to je še približno 1-2 tedna, potem bom šla pa na vzdrežvalno.
Tehtala se bom pa še vedno 1x tedensko, se mi zdi, da drugače ti lahko hitro stvari zbežijo iz rok.

Kje so pa ostale, se  mi zdi, da so zadnji teden kar čudežno izginile???user posted image  
Ja, tabelco, bi bilo tudi super imet med vzdrževanjem, sam jaz sem bolj antitalent za takšne stvariuser posted image .

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:02:41   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Še današnje kosilo:

user posted image




današlje kosilo bi naj bilo:

user posted image


A danes je vodni dan?

Jao, jst pa tko veselo vse naredila, samo še nisem dala v pečico.user posted image   Hja no, pač bo samo moj jedel, bom pa na vodiuser posted image , samo banano sem pa zjutri že pojedla. 

Hvala 2violina za opozorilo.user posted image

Si grem pa čaj skuhat, vzunaj je itak katastrofa od vremena, pada dež.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:02:57   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo,pa saj veste zakajuser posted image user posted image user posted image user posted image
................sedaj pa naprej,naprej v nove boje,v novih 90 dni,a ste za to,da ostanemo na tej temi,al odpremo novo,pričetek s 6.04.2010,zakaj ne s 5,ker je takrat še praznik,pa bo še kaka pregreha padla,pa da začnemo na svežeuser posted image ,sporočite kako ste za naprej,pa četudi nas bo samo enih par,glavno,da se bodrimo in brcamouser posted image user posted image ,glede tehtanja sem pa tudi jaz za enkrat na teden,se mi zdi,da res tako vidiš,kaj se dogaja s telesom,al je blo preveč hrane ali premalo.Ja tabelco bo verjetno naredila kar 4pikice,saj mislim,da gre tudi ona naprej z nami,če pa ne bomo pa že skupi nekaj spacaleuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:13:53   
Pigy
Jaz bi raje ostala na tej temi z novim začetkom.  Ampak bom nadaljevala s 5.4 kljub prazniku. Upam da bo 4pikice še naprej tako prijazna naprej in urejala seznamček, sedaj bo imela itak full manj dela.
Glede tehtanja je meni vseeno, ali vsak ponedeljek še naprej, ali pa vsake 14 dni, ali pa 1X mesečno.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:17:27   
lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Jaz bi raje ostala na tej temi z novim začetkom.  Ampak bom nadaljevala s 5.4 kljub prazniku. Upam da bo 4pikice še naprej tako prijazna naprej in urejala seznamček, sedaj bo imela itak full manj dela.
Glede tehtanja je meni vseeno, ali vsak ponedeljek še naprej, ali pa vsake 14 dni, ali pa 1X mesečno.





ok,potem ostanemo tuki,sam nov seznam,ok pa novi kguser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:29:36   
ajna12
Jaz sem tudi zato, da ostanemo kar tukaj. Saj mislim da kakšne pretirane gužve pa ne bouser posted image user posted image user posted image .
Tehtamo se pa lahko enako na ponedeljek ali pa na petke, če bomo čez vikend kaj grešile.user posted image
Kje pa je 4 pikice?

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:40:45   
2violina
Ker smo tako daleč prišle z eno samodisciplino je prav, da jo še naprej peljemo tako. V bistvu se nam sedaj sploh ni potrebno obremenjevat s tehnico saj smo vse že kar nekaj spravile dol. Vsem se že vidi tudi na zunaj in še bolj se nam bo.  Je pa priporočljivo, da se tehtamo vsak teden. Sama bom počela isto kot do sedaj. V ponedeljek zjutraj bom  hop na tehnico.  Jedla bom več ali manj po istem vrstnem redu s to razliko, da bom vsak drugi OH dan zamenjala z B. Vztrajal bom vse dokler ne vidim na tehnici tistih magičnih 55 kg oziroma vsaj njen približek.
Zanima me zakaj potrebujemo nov seznam? Po mojem je potrebno samo brisat s tega vse tiste, ki so vrgle puško v koruzo ali tiste, ki so prišle do konca. Vse, ki pa se bomo še naprej potile na tej temi in pridno reducirale kg pa vztrajajmo na seznamču z vsemi začetnimi kg in vsem minusu in seveda z novimi tako prijetnimi nižjimi kilogrami. Naj se vidi kdaj smo pričele, koliko smo vztrajne in kako nam uspeva!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 11:47:38   
ajna12
2 violina- prav imaš, saj lahko kar tisti seznam uporabljamo, bo tok lepo videti začetne in tiste, kamor bomo še prišle.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 14:39:48   
jer.za.
Jaz se tudi strinjam da kar na tej temi tukaj ostanemo.

Sicer pa še enkrat:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo bili, moram priznati da ste mi v teh treh mesecih velikokrat pomagale da nisem obupala. Kolikrat sem bila na tem da neham, pa sem šla malo našo temo brat, pa razpredelnico gledat, in sem vztrajala naprej. Moram pa se zhvalit tudi mojemu možu, saj je tudi on pridno ločeval z menoj vse te tri mesece, me vzpodbujal, prepričeval, naj namesto kruha raje pojem jabolko, in jaaaaaaaa, splačalo se je.
Seveda ostajam z vami tudi naslednje tri mesece, sem pa "sama s seboj" dogovorjena, da ko bom popoldan v službi bom na sadju, to pa je 1-2x tedensko.
Se tipkamo še kaj.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
31.3.2010 22:12:51   
nincika
Pa na mene ne pozabit, grem z vami naprej user posted image user posted image

Sem malo zašuštrala z dnevi, tako, da imam danes škrob, jutri pa OH. Potem že vidim, da me bodo prazniki malo na kriva pota speljali, v torek bom imela pa verjetno vodni dan, ki si ga še dolgujem. In potem se vam pridružim pri nadaljevanju in se že zelo veselim...

Tudi jaz sem vesela, da mi je uspelo...in moram priznati, da tudi z vašo pomočjo. Če večkrat sem se lotila te diete, vedno sicer uspešno, ampak nikoli nisem dočakala konca, mi je bilo že prej dovolj. Tokrat je bilo drugače. In ko se ozrem nazaj, se ne spomnim trenutka, da bi mi bilo težko. Privoščila sem si nekaj grehov, vsega skupaj manj kot je prstov na rokah...in ponosna sem nase in na vse nas!!!

Zdaj pa novim zmagam naprotiuser posted image

Kar se mene tiče, mi je tudi vseeno, kje klepetamo in kateri dan se tehtamo. Se pa tudi jaz strinjam, da bi bilo to 1x na teden, saj nočem, da mi uidejo vajeti z rokuser posted image user posted image

Želim vam lep večer suhiceuser posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.4.2010 10:06:58   
2violina
En sončen pozdrav. Pri nas tako lepo svoje žarke pošilja v pisarno, čeprav je stanje zunaj bolj realno hladno.
Včeraj se vodnega dne nisem držala. Torta je le torta. user posted image  user posted image  . Bom pa vodni dan imela v petek - torej jutri.
Se pa nisem preveč nažirala saj sem zvečer pretekla svoje kilometre.
Se kaj veliko pripravljate na praznike?
Meni so malo too much ... vse mi temelji na nažiranju. Zajtrk pri moji mamici, zato nam ves žegenj ostane in potem špikanje kar vse povprek in nobene prave lakote za kosilo itd. Upam, da bo vsaj vreme, da bom lahko pobegnila v naravo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.4.2010 15:29:18   
4pikice



START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   


user posted image

11. TEHTANJE: 29. 3 . 2010




     Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
user posted image 4pikice    75,8kg   60-63kg        0kg              66kg         9,8kg
user posted image 2violina   80kg      65kg             0,7kg            67,1kg      13kg
user posted image lunca14  73,5kg     60kg            1kg              63,5kg      11kg
user posted image Pigy        82kg       60kg            0,5kg           69,2kg     12,8kg
user posted image deja777   80,4kg    60kg            0,2kg           68,8kg      13,2kg
user posted image nincika     user posted image         70kg            1,1kg                           17kg                         
user posted image jer.za     74kg         62kg           1kg                              11kg
user posted image
ajna12    98kg         75kg           0,9kg           80,1kg      17,9kg
user posted image bella02    88,5kg       75kg                              81,5kg        7kg





_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.4.2010 15:51:21   
4pikice
evo mene opet! 4pikice bom seveda še naprej z vami brez skbi. mah tko je, en obdobje je več cajta, drug malo manj, en dan se ti da pisat, drugi dan malo manj. vas pa skorej vsak dan spremljam, čeprav nas je sedaj le še peščica. no tudi jaz se vam pridružim v naslednjem krogu, kot sem že napisala, itaaaak. grem v boj s še 6 kg. tabelo bom pisala na 14 dni, če vam je prav.

jest se zadnjih 10 dni ne držim več teh dni, sem kar naprej na beljakovinskem , ni blo ne sadnega ne vodnega dne, žal mi ne uspeva. ločujem pa še. izguba teže je torej temu primerna, ostajam na istem, saj nekaj, zredim se pa ne. po veliki noči pa zakorakam v novi krog in bom spet pridna.


bella- tebe sem dala tudi na seznam, 1. zato, ker si ti začela s to temo in si naša ustanoviteljica, 2. pa zato, da te vzpodbudim, da še naprej z nami vztrajaš naprej v 2. krogu.

vse ostale pa, ki ste še na seznamu, ne se mi zgubit, javljajte se še, to, da ste pa carice pa itak že veste, bravouser posted image za minuse!


vse, ki vam je pa žal, da ste v 1. krogu nehale se pa le pridno vrnite na sezamček, dobrodošle!


jutri je pa veliki petek, srogi post, tega se bom pa držala, zato jutri,!!! voda naj bo!!!!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.4.2010 16:16:52   
bella02
4pikiceuser posted image , kako lepo od tebe! Ja, bom na vzdrževalni, čeprav imam prav krizo po cukruuser posted image . Čreprav sem že kar nekaj časa nazaj prekinila z dieto, sem še vedno na isti teži. Rada bi jo oklestila do 80kg, potem pa to vzdrževala. Upam, da mi uspe. Verjetno bom pa poleti šla še enkrat od začetka in jo držala, kolikor bom pač vzdržala. Da dam toliko kg dol kot to rundo, sem zmagalauser posted image .

Za vas imam eno prošnjo: Ali ima katera slučajno kakšno nalepko od Interspara preveč? Bi bila zelo hvaležna, sama namreč ne hodim tja v večje nabave, zdaj pa sem videla nekaj od Dormea, pa bi prosila za pomoč. Če jih seveda ne boste rabile.

Lep dan!!!



(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.4.2010 21:52:20   
Pigy
Kako lep mali seznamček, vztrajnih ločevalk user posted image user posted image user posted image .

Jutri imam post, tko sem se že zdavnej odločilauser posted image .  Danes sem si naredila tisto kar nisem jedla včeri. moj pravi da sem blesavauser posted image .

Sem pa izvedela najlepšo novico: moja kolegica je pred eno uro rodila punčko, težko 4550g in veliko 60cm, sem tako vesela da kar vriskam, je bila kr fajn čez rok.user posted image user posted image user posted image user posted image

bella02- sej bo, sedaj bomo vse vzdrževale dieto, pa itak boš z nami, to ne bo težko

Glodala sem knjigico naslednjih 90 dni, pa nč ne kapiram, a zdej mamo proteine, pa dva dni škrob, pa proteine, pa OH, pa vitamine??user posted image user posted image




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?