|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:08:19   
dacy
No evo moja kontrola uspesna user posted image
Moja G mi je nardila bris za streptokok in sploh mi ni omenila nobene cene ... bris mi je vzela popolnoma zastojjn in sploh nisem rabla sitnarit user posted image ... Vprasala me je edino ce imam kaj izcedka in sem rekla , da ga imam skoz po malem , da ni mocno in da je bel in je rekla da to bo dovolj da nardiva bris user posted image ... Zgleda mora imet utemeljen razlog zakaj nardi ta pregled brezplacno , ker zavarovalnice baje ful komplicirajo ... No torej bris jee vzela in potem je otipala se maternicni vrat in njena reakcija je bila :" ohooo pri vas pa je glavica ze cist nizko , nic ne bote vec celih 4 tedne cakali, bo ta vas otrok kar prej prisel " user posted image jeeeeiiiiii , pa me je ze  razveselila ... zgleda bomo ze ta mesec zibali user posted image

No na CTG pa je bilo vse ok ... utrip tako kot mora bit , popadkov se nic , tak da naslednji pregled in CTG imam 15.3. , naslednji ponedeljek user posted image ... aja pa se toksoplazmoza je bila negativna user posted image

tropical za seznam:

NP in CTG 15.3.2010 , +2kg(skupno +13kg)

hroscek upam da ni kaj hujsega ... lepo pocivaj in se cim prej pozdravi ... tudi mene se nekaj loteva , ampak kot kaze je le prehlad ...

kepica zal sem prevec letala po bolnici in je nisem uspela kontaktirat , tak da vam tudi jaz ne znam povedat kako je njeno stanje ... vglavnem ce se ne odpira naprej in ce se cep se ni odluscil, bodo vsekakor se pocakali preden porod sprozijo... ce se bo pa zacela se bolj odpirat pol pa bodo verjetno tud o sprozitvi prestudirali ... MOJE MISLJENJE glede na dve ki jih poznam ko sta na tak nacin cakale na porod user posted image

CTG-ji - naj bi se zaceli ko dopolnis 35 ali 36 tednov ... nisem sigurna ... jaz sem zacela z njimi danes , torej na polnih 36 tednov ... danes sem namrec vstopila ze v 37 teden user posted image no in zdaj bom imela CTG-je vsak ponedeljek do poroda user posted image

wannabemommy  ne jutri na mene pozabit !!! user posted image

tatly meni se skoz nekak dozdeva da se mi je trebuh spustil, ampa mi je od kolegice mama pokazala kak vem ce se je res ... samo otipat moras vrh maternice, kateri pa je nekje v visini pod prsmi ... ce je se vedno obcutno visko maternica potem je ok ... se pac otrok premika in trebuh samo zgleda kot da se je spustil ... ko pa se bo maternica zgoraj bolj slabo obcutila potem pa se je zacelo ... Moje dete ima glavico baje ze cist nizko ampak maternica pa je se vedno cist zgoraj in dost obcutna tak da malo se bomo pa vseeno noter , ne pa vec cele 4 tedne pravi moja G user posted image

ela mislim da ne bo problem s spoznavanjem ... samo pogledas kje je miza najvecjih trebuhov user posted image user posted image user posted image

katy  na CTG se vidi samo utrip in delovanje maternice ... nic druga


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:09:29   
nincy29
oo čvekice..

čestitke ob dnevu žena!!user posted image user posted image user posted image

joj ta kepica pa nam jo gode..imate kake nove novice o njej??držim pesti da ji čimprej mineuser posted image !

nataša kaj ga pa ti lomiš??veš da ni še čaš..ajoj ajoj bi vse rade marčevke bile a..user posted image user posted image


sem pa jaz ta vikend naštimala torbo zame in za našega malega.tako da zdaj je vse pripravljenouser posted image user posted image user posted image .

uf imam pa zadnje dni take sanje.grr..usako noč sanjam o moškemu ki me zelo privlači(v sanjah)(ok priznam tut v živo ni slabuser posted image user posted image )...haha kaj tej hormoni delajouser posted image user posted image user posted image .





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:15:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

se se kateri zdi da ima trebuscek bol nizko kot ga je imela?


Ja, moj se je krepko povesil, pa še "lažne" popadke mam. Če se do jutri stanje ne izboljša, bom kar skočla do svoje g al pa v porodnišnico.

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:27:06   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: dacy
potem je otipala se maternicni vrat in njena reakcija je bila :" ohooo pri vas pa je glavica ze cist nizko , nic ne bote vec celih 4 tedne cakali, bo ta vas otrok kar prej prisel


evo, meni je dobesedno isto rekla user posted image user posted image user posted image pa sm ji rekla da sva za otročkom drgač zmenjena user posted image

dihej nataša, dihej user posted image predvsem pa počivaj!


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:35:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Torej, babike, velja za ju3 ob 14.uri v Pohorski. Lahko se dobimo pred Pohorsko, se tam počakamo, pa gremo skupaj not. Meni osebno je vseeno.
Gremo pa, če se ne motim jaz, Wannabemommy, Dacy, Ela (vroče čokolade sicer ne pijem, bo pa kakšna brezkofeinska kavica padla), kaj pa ostale?
Babyloverka? Amelie? Majas? Venera? Malenaa? Ve pridete? Če rabi katera mojo št. naj mi piše na zs. Al pa če rabi katera prevoz?



Jaz namen mam prit, sam je pa tud možno da mi ne bo uspelo. Dragi mi dela dopoldan, ne vem kdaj bo doma (včasih pride že ob 12ih, drugič pa šele ob 16ih). Se mu pa zdi fino, super, fajn da se bi dobile in se tud v živo spoznale, tak da res upam da bo pravi čas doma. user posted image

Kolk je pa kadilk med štajerkami?

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 15:41:09   
Venera


"Torej, babike, velja za ju3 ob 14.uri v Pohorski. Lahko se dobimo pred Pohorsko, se tam počakamo, pa gremo skupaj not. Meni osebno je vseeno.
Gremo pa, če se ne motim jaz, Wannabemommy, Dacy, Ela (vroče čokolade sicer ne pijem, bo pa kakšna brezkofeinska kavica padla), kaj pa ostale?
Babyloverka? Amelie? Majas? Venera? Malenaa? Ve pridete? Če rabi katera mojo št. naj mi piše na zs. Al pa če rabi katera prevoz? "


Tudi jaz pridem, sem se ravno prijavila, da pogledam, ob kolkih se dobimo!user posted image .
jaz sem tudi za to, da se ob 14h dobimo pred kavarno in tako kot pravite: RAZPOZNAVNI ZNAK - NOSEČNOST!user posted image user posted image

Lepo bodite, naj vas danes moški še posebej razvajajo!user posted image user posted image user posted image user posted image , pa se vidimo jutri!
lp

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 16:15:06   
aprilski hrošček
Ojla moje čvekice!!!!

Najprej hvala vsem da tako mislite name!!!! Danes sem se načakala dve uri in pol me je že tako rit bolela da je bilo joj user posted image user posted image user posted image . Torej situacija je naslednja: vzel mi je bris za streptokok, sem plačala 10 eur, odprti smo 1cm glavica je že čist nizko, težki smo 3270 g. Glede nato, da sem zaradi sladkorne že na 10 enotah inzulina se je g. odločil da bomo vrjetno drugi teden sprožili porod user posted image user posted image user posted image . Torej v ponedeljek imam še pregled in potem se bo odločil kako in kaj. Še za podatke NP 15.3.2010

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 16:21:36   
pupa*81
jeeeee, in rodila se bo še ena mami user posted image (no, še enkrat) user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 16:34:57   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


mene je začelo zvijatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , samo res zdaj bolj neredno, samo bolj močno...najraje bi letela na wc, ker me tak srat tišči, pa vem, da je vse skupaj lažnouser posted image user posted image ...v križu pa ščipa, kar mi ni najmanj všeč....



nataša ma kaj bomo dobili že naslednjega aprilčka??  (khm khm hočem rečt aprilčico!!!user posted image ) user posted image user posted image user posted image

hrošček bravo za pregled!!! user posted image user posted image user posted image jeeej komaj čakam da pride ta vaš fantulinček user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 8.3.2010 16:35:19 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 16:36:59   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

jaaa, burja... jo je danes tudi do Logatca prineslo - samo zame user posted image nam tako zavija okol bloka da bo streho odkrilo, sej veš, tle ni ekstra kamnov po strehi user posted image user posted image user posted image



grem v sredo v ljubljano, ti loh dostavim en par pristnih kraških skal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 17:18:50   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: ela24


IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: ela24


Majas, zato sm vprašala, ker imava očitno isto ginekologinjo, Bandeljevo?
Jaz sm bolj v smeri Slovenska Bistrica. Bomo se pa ziher lahko kaj vidle, na kaki kaviciuser posted image
A v torek prideš na tortico?



Jaaa tudi jaz imam to ginekologinjo in sem zelo zadovoljna z njo. Ja super... kavica pa nama ne uide. user posted image
V torek bom prišla na tortico. user posted image



Tudi jaz sem zadovoljna z njo. Sem pa malo manj zadovoljna, da je vedno taka gužva, ko pridemuser posted image Saj vem, da ima res gužvo, samo res ni fajn tak dolgo čakat. Pa nekak me v tej gužvi v čakalnici vedno slabost zgrabi, nazadnje sm čakala 1,5huser posted image

Najhuje še prihaja, ko bomo na ctg čakale v porodnišnici. Tam nam pa ne gine 4 ali 5 ur čakanjauser posted image Zna bit, da se boma celo srečevale tamuser posted image

Super, torej se tako vidimo v torek, pa se boma lahko za naprej zmenle za kofetkanjeuser posted image user posted image


Ja to pa res.. to se tudi meni dogaja user posted image Ampak se potem potolažim s tem, da se mi res posveti in mi res-še do zdaj na vsakem pregeldu naredi UZ.

_____________________________________________________________________________________________________
Joj cel vikend me ni bilo gor, ste spet toliko načvekale user posted image saj prav. za jutri je že fiksna ura? Nekaj me avto zafrkava in bom pop... zato upam da bo jutri bolje.  Alarm sistem se mi noče odblokirati, pa smo baterijo na daljincu menjali pa noče... sem danes komaj našla prevoz da sem šla po tamalo v vrtec user posted image joj skos nekaj...
Kdaj bo pa tega mraza konec??? Danes mi gre vse naživce..hormoni, saj bo user posted image

Pa lep dan žena seveda... user posted image user posted image user posted image user posted image

(zdaj pa grem malo za nazaj brat)



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 17:27:35   
majas
Uf, kak mi je prejšni post nalimalo user posted image

Memole še od mene vse najboljše z malo zamude...

aprilski hrošček - držim pesti pa vso srečo..

zdaj si pa grem eno brezkofeinsko kavico skuhat.

P.s. (jutri če pridem bom pol ure zamudila, ker res moram po otroka v vrtec, pa raje zamudim, kot pa sem 10min z vami in že odletim user posted image ) Naj mi katera pošlje telefonsko na ZS prosim.

Lepo bodite.




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 17:37:08   
tatly
a bo katera do aprila tu pocakalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:14:00   
katy83
majas imaš ZS. user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:16:54   
Wannabemommy
ojla

Dacy - nič bat veš da te poberem , te pokličem ko grem od doma, te maš še 15min časa da se priplaziš do avtobusne postajeuser posted image  aja pa super za pregleduser posted image user posted image
Majas - sem ti poslala mojo številko na zs pa se javi jutri,user posted image

Očitno nas bo kr nekajuser posted image , če pa še ktera rabi prevoz pa naj pove, se bomo že nekak zorganizirali da nebo nobena rabla doma ostat, ne?user posted image

Nič lepo se mejte

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:33:52   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

IZVIRNO SPOROČILO: dacy
potem je otipala se maternicni vrat in njena reakcija je bila :" ohooo pri vas pa je glavica ze cist nizko , nic ne bote vec celih 4 tedne cakali, bo ta vas otrok kar prej prisel

evo, meni je dobesedno isto rekla user posted image user posted image user posted image pa sm ji rekla da sva za otročkom drgač zmenjena user posted image


pupa midva z otrockom sva pa zmenjena da bo prisel prej user posted image Jaz se nic ne upiram temu, ker se zadnje case prav komaj se premikam od bolecin v medenici in mi ni vec prav nic fajn user posted image

malenaa  jaz sem kadilka

wannabemommy sej se mi zdi da se bom dobesedno priplazla ja , mam zadnje dneve prave muke ze pri hoji ... to ni vec rackasta hoja ampak sem ko stara baba  ... bi ze prav palico skoraj rabla na case user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:35:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

malenaa  jaz sem kadilka



No, sam da nisem edina user posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:42:23   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: dacy

malenaa  jaz sem kadilka



No, sam da nisem edina user posted image

tudi jaz semuser posted image sam ne pridem ker ni prevozauser posted image prite v ormož


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 18:59:03   
dacy
malenaa no bova si druzbo delale na cigaretu user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 19:09:11   
Anonimen
Še enkrat se javljam...
Punce pri katerih tednih ste začele z CT... in koliko na teden...
A Kepica se je kaj javila....
Glede teže otroka je kar dobro vedeti koliko ,koliko se zredi v mescu ali na tednu,meni veliko to pomeni....
Tiste ,ki imate težave ,pa ste v bolnišnici čimprejšno oikrevanje...vem ,da v bolnišnici ni lušno biti...
Ja nič...lepo se naspite ,grem počasi počivati ...lahko noč....

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 19:15:19   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

malenaa no bova si druzbo delale na cigaretu user posted image


grrrrr ... mi bosta lušte delale user posted image  user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 19:16:49   
tropical
Čestitke vsem ob dnevu žena user posted image user posted image user posted image user posted image

tatly jaz mam rok 26.4. pa verjetno bom kar do konca počakala. Moja g je rekla če se otrok ne obrne pol mogoče bo prej samo  bo CR.  Tako da upam da bo vse OK pa počakam sam do 26. da bo vaginalno ne pa CR.
Pregled pa mam nazaj konec marca z CTG-jem, pa bris steptokoka mi bo vzela.
Jaz sem danes oprala košaro in voziček, ker piha je tako lepo vse posušilo.

Moj trebuh je tako velik ,.da seše nogavic ne morem obut. To je noro, a ima še katera tak problem.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 19:42:16   
tatly
tropical-upam da nebos mela cruser posted image user posted image
tud jaz se komaj obuvam me takoj zacne v trebuhu bolet ko se tak naprezam
meni se zdi da mi brca cisto pri luli in da me tam doli boli ko brca-se se to keri dogaja


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 20:08:14   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: dacy

malenaa  jaz sem kadilka



No, sam da nisem edina user posted image



tudi jaz sem user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.3.2010 20:13:36   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: dacy

malenaa  jaz sem kadilka



No, sam da nisem edina user posted image

tudi jaz semuser posted image sam ne pridem ker ni prevozauser posted image prite v ormož



Joj ormož je men to far away, a z tistega konca ni nobene, da bi te sebo vzela?????user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?