|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:54:53   
tatly
ojla
sem en dan sprasevala za bris za streptokok ,pa me je ena vprasala ce nisem g vprasala za ceno-sem ga in ima 35€user posted image po netu sem pa brala da majo eni 7 e eni celo nic,zato me je zanimalo.
glede sivov-me je stella ftrgala in sem imela samo 1 siv ki je bolel ko k.... in so mi full pomagale kamilice,bom pa zdaj z sabo v p vzela slauf ker 1 nisem mogla sedet in sem mogla sedet na boku.
BABUSKE MOJE ZLATE NE SE KREGAT ZDAJ PRED KONCEM-MEJTE SE RADE IN PAZITE NA SVOJE PIKICE PA JEZA SKODUJE LEPOTIuser posted image ZDAJ PA MOREMO BIT NAJLEPSE DA SE NAS NASI SONCKI NEBODO USTRASLI KO NAS BODO ZAGLEDALIuser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:08:55   
nincy29
uf tej veterinarji znajo tut kdaj bit ja..user posted image user posted image user posted image

jaz ti predlagam da probaš drugo hrano(cenovno dražjo).seveda rezultata neboš videla takoj..po cca 2 tednih morajo se pa že kazat razlike.ti lahko  povem moje izkušnje kar se znamk tiče(sem imela tut jaz probleme z dlako).začela sem s hillsom...mojemu niti slučajno ni ustrezal..živ obup...potem sem na eukanubo šla..tudi ni bilo ok..na koncu sem na royal caninu pristala in moram rečt da mu je ta spremenil popolnoma dlako..bla je svetleča,nič več praskanja itd. po 1 letu in pol uporabe sem zasledila novo hrano in to je natural trainer..moram rečt da je supr hrana in sem na koncu to imela..zdaj katera bo  tvojemu ustrezala boš pa morala sama ugotavljat..sem delala v trgovini za živali in moram rečt da vsakemu psu je drugačna hrana ustrezala..tako da živce v roke in ji dobit kaj ji najbolj ustreza.user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:09:08   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

pupa, getreal  jaaaaaaaaaaaaa karavani :) To je meni tud neki boljsega al pa jeepi :) Velikoooooooo Midva se tud neki pogovarjava, da bi menjala tega mojga cliota, sam maja mamo registracijo, pa bi se blo trba kar kmal odlocit.... moj je veliko zdoma, ma octavio karavana, pa tud on bi rad menjal... sam ko ga ni, da sme brez avta v tej luknji mi niti ni.... Tako, da more clio se malo zdrzat.... Al pa kaj zacet konkretno iskat, tko v oblakih ne bo nic palo dol :)



ja vidiš mojmu tudi poteče registracija zej konc marca. Še dobro, ker če ne bi še pol leta cincala s tem avtom user posted image



uhjoj nejanejc kar začni iskat user posted image  boljše prej kot prepozno user posted image
ker vem iz izkušenj da se zavleče, saj če bi samo ženske kupovale se ne bi ampak ker so moški zraven je to kot svetovni projekt. midva greva avto pogledat pa jaz pač pogledam kak je ohranjen, kje je popraskan, poiščem kako pomankljivost in sem konec v 5 minutah. moj pa hodi okrog in okrog in okrog... sploh ne vem kaj vse gleda... zadnjič je ugotovil pri enem, da so mu sprednjo šipo zamenjali pa prodajalca sprašuje pa ga je skoraj kap zadela češ kak te on to ve zdaj user posted image  ko sem rekla SVETOVNI PROJEKT user posted image  upam da se bo kmalu končal in da bo uspešno zaključen ker se zavedam da za ta denar dobima kak nov avto samo kaj ko mojemu dedu ne moreš nič v glavo vbit

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:12:00   
ela24
Zdaj sm že bila take volje, da bi najraje veterinarja poklicala... Pa če ne morem verjet, da mi ga pri 20 stopinjah v stanovanju tak zebe, da se trese...Nazadnje mi je veterinar rekel, da so hišni psi bolj podvrženi k dolgotrajni menjavi dlakuser posted image
Saj je res bolj kratkodlak in se zelo misi ampak vseeno. Sm pa jaz zdaj tudi malo v skrbeh, da mi nismo mi s pogostim kopanjem tud kaj zbrkljali. Ko ga ziher 2x mesečno kopamo, ali pa vsaj 1x. Če pa je v stanovanju in ko se on tak rad po največjem blatu valja, ne moreš drugače.
Kar pa se hrane tiče, pa smo sprobali ogromno, ampak mi ne je drugo kot pedigre, za te male pasme do 10kg. In sm povedla veterinarju, da Hillsa ni niti takno, raje je bil 2 dni lačen. Pa je reko, da pol pač naj te je.
Če ve katera s čim še bi sprobala, da majo psi radi?
Pa kaj ta šampon, ki omili izpadanje dlake, lahko kupim v trgovini za živali ali moram k veterinarju?

Ker je res že neznosno, ker 5x dnevno sesam, on pa še sesalca videt ne more, te vete kako galamo mi dela, da sosedje mislijo, da ga mučim al kajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:13:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

uf tej veterinarji znajo tut kdaj bit ja..user posted image user posted image user posted image

jaz ti predlagam da probaš drugo hrano(cenovno dražjo).seveda rezultata neboš videla takoj..po cca 2 tednih morajo se pa že kazat razlike.ti lahko  povem moje izkušnje kar se znamk tiče(sem imela tut jaz probleme z dlako).začela sem s hillsom...mojemu niti slučajno ni ustrezal..živ obup...potem sem na eukanubo šla..tudi ni bilo ok..na koncu sem na royal caninu pristala in moram rečt da mu je ta spremenil popolnoma dlako..bla je svetleča,nič več praskanja itd. po 1 letu in pol uporabe sem zasledila novo hrano in to je natural trainer..moram rečt da je supr hrana in sem na koncu to imela..zdaj katera bo  tvojemu ustrezala boš pa morala sama ugotavljat..sem delala v trgovini za živali in moram rečt da vsakemu psu je drugačna hrana ustrezala..tako da živce v roke in ji dobit kaj ji najbolj ustreza.user posted image user posted image



Hvala ti za nasvet. user posted image Prav vesela sem da sem sem še jaz vprašala o dlaki in izpadanju. user posted image
Eukanuba mi je že poznana, tak da bomo najprej to sprobali, potem pa vse drugo če v prvo ne bo uspelo. Upam da bo čimprej spet dobila dlako nazaj, revica mala.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:16:51   
babyloverka
uh še jaz imam eno vprašanje pa vedno pozabim vprašat:
kdaj prekuhati dudico in flaške? zdaj ali naj to naredijo doma medtem ko bom v bolnici? samo če vzamem dudo v bolnico jo morem prej prekuhat, ne?

pa še to:
končno sem privlekla gor malo potovalko za v porodnišnico, ne morem verjet user posted image  zdaj pa ne vem kaj vse rabim.
imam: pižamo, blazinice za dojke, kremo za dojke, vložke vir80, robčke.
vem da rabim še: oblačila za sebe in bejbija, plenico za malega, pribor za osebno higieno. še kaj?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:17:05   
dacy
Dobro jutro ... No zdaj ze skoraj dober dan , ampak ker ponoci nisem spala sem pa zdaj dopoldne predremala malo bolj dolgo pre TV-jem ... user posted image

pupa ja res so enotni ja ... nekje te nafilajo z narkotiki brez vprasanja, nekje pa bankrotiras na njih ... za ocete pa ista stvar , nekje moras v MŠ in se placat , nekje je placilo samo ze dovolj nekje pa sploh nobeden nic ne vprasa in je pac lahko zraven ... ah ja ... cudno majo to ...

bela buca jaz se s tem sploh ne obremenjujem kake barve so cunjice , pri meni so vsi ze zmedeni ker imam tolk modrega user posted image , jaz pac gledam edino to da ne nabavim roza , ce pa bom imela puncko potem pa bomo kupovali vse po vrsti , ceprav mislim da bo modra se vedno prevladovala user posted image , meni je pac modra vsec in dokler otrok se ne izbira sam , bom pac jaz zbirala , se prehitro bodo nam rekli mami jaz pa tega nocem in bi raje to drugo ...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
danes mi sede plača


ufff meni bi tud sedla ja user posted image

aglaia ce se ne motim moras oddat papirje vsaj tri dni pred nastopom porodniske ... No tak nekak sem nekje slisala anisem pa sigurna user posted image Ne predolgo cakat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - hmmm. Ti ne boš več 2v1 . JA, potem nama pa res nič drugega ne preostane kot kavica z vozički.


cojka
ma sej vazno da bo kava , enkrat , ko zdaj ze tolk vlecemo s tem user posted image Sej z vozicki pa je tud fajn it ven user posted image Ce bos pa ti se vedno 2v1 ko se jaz vrnem, bos pa prisla na Boh. Belo na kavo pa se otroka pogledat user posted image

wannabemommy v bistvu sem v tistih plehnatih grdih blokih pred vojasnico, v smeri qlandie ... al pa nasproti knjiznice nova vas ...

katy najboljsa ponudba bo tista , katera bo 100% vedela kje me je treba pobrat user posted image

Zdaj bom pa jaz sla pocasi malo na kavo ... da se razbudim ... kislina me pa se kar pece ... ze od 5ih zjutraj ...  blaaah


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:17:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Pa kaj ta šampon, ki omili izpadanje dlake, lahko kupim v trgovini za živali ali moram k veterinarju?



Midva sva ga kupla v trgovini za živali, reče se mu pa Clorexyderm.

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ker je res že neznosno, ker 5x dnevno sesam


Kot da bi sebe poslušala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:22:24   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
pa še to:
končno sem privlekla gor malo potovalko za v porodnišnico, ne morem verjet user posted image  zdaj pa ne vem kaj vse rabim.
imam: pižamo, blazinice za dojke, kremo za dojke, vložke vir80, robčke.
vem da rabim še: oblačila za sebe in bejbija, plenico za malega, pribor za osebno higieno. še kaj?


Za v MB porodnisnico je meni kolegica ki tam dela rekla naj imam pripravljeno svojo kozmetiko, za otroka pa da ne rabim jemat cisto nic, ker vse dobim v bolnici, edino baje je fajn vzet zraven ene par parov zokenckov ker jih baje rado zebe v nogice user posted image ... Obleke za domov pa nam itak prinesejo pred odhodom ... Brezveze guzvo v omari delat... aja pa telefon pa fotoaparat pac morta bit ne da bomo dokumentirale nase malcke user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:27:15   
pupa*81
sam a to da se psiček trese je zihr od tega da ga zebe user posted image

mater eni golobi mi krulijo na balkonu... še mal pa grem po zračno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 14:40:16   
Tejča05
Punce živjo,

jaz imam pa eno veeeeeliiiiikooooooo prošnjo in srčno upam da se me bo kera usmilila. Lahko me tut napadete sam enostavno mam filing da me bo vse skupaj prehitelo.

Uglavnem prosila bi eno ali pa več saj je vseeno, če ima katera pri sebi že spisek ki se ga rabi za spomladi rojene dojenčke, kaj točno rabš takrat. Ker meni zmankuje časa. V šolo nisem šla ker imam že od prej eno punčko res da staro 4,5 let tako da sem malo že pozabila. Niti nimam časa. Hodim še v službo in doma vse v kompletu prenavljamo in pa tudi živimo tam tako da imam res štalo. In ko pridem domov je treba vse spucat, ker smo menjali parket uglavn čaka še prenova kopalnice in pa kuhinje tako da bo še štala.

Res mam malo časa in če ne prosim preveč bom res zelo zelo hvaležna, ker počasi bom mogla začet rihtat za tegale našega palčka ki prihaja, da ne bo pol nagec ko pride.

Najlepše se zahvaljujem res. Pa ne bit hude name. Pošljete pa lahko ali na z.s ali pa na mail.

Pa še enkrat hvala. ;)

lps

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:05:20   
Anonimen
OMG, koliko ste spet napisale. Človek bi si moral računalnik na rit prilepit, da bi vam lahko slediluser posted image user posted image

Najprej o kužkih: user posted image user posted image O tem lahko debatiram vse dni v letu. Vam bom potem prilepila eno slikco mojih bejbik, da vidite kako so lušne (uf, kaka samohvalauser posted image ). Pri nas je pa tako, da se ˝furajo po riti˝, če nimajo prave hrane. So nam pa rekli, da bog ne daj, da jih futramo s Pedigrejem, zato imajo Hill's brikete, seveda so svinjsko dragi, ampak le po tem je dlaka ok in se ne pojavljajo še druge težave.

Pregled: kako sem bila razočarana danesuser posted image 2 uri sem čakala na vrsto in me je potem sestra le zvagala in zmerila pritisk, ter mi rekla, da naj se nič ne slačim, ker v tem tednu ni pregledauser posted image Ok, saj ni panike, itak nimam nobenih težav. Sem pa HB še vedno negativna na tokso in kri imam superuser posted image user posted image V 14ih dneh sem se zredila za 1kg. Bi mi seveda bolj ustrezalo, da bi kile staleuser posted image

Toliko ste napisale, da res ne vem kaj je katera rekla. Ena je pohvalila nas študentke: HVALAuser posted image Bi bila lahko še bolj pridna, ampak se mi res ne da nič več delat za fax.

Aglaia: evo, seminarska napisana, ampak mi je že sedaj slabo, ko samo pomislim, da moram 23.3. oddati še eno, pa pojma nimam kako jo naj spravim skupaj, ker sem dobila najbolj beden naslov: Mednarodna primerjava učnih načrtovuser posted image user posted image S tem, da zahteva ženska 5 različnih virov, en od teh mora biti tujuser posted image user posted image user posted image Zjokala se bom...user posted image

Hvala za pojasnila o intimnih gelih oz. milih. Mislim, da se bom res kar z vodo umivala. Bom že zdržalauser posted image

Zdaj grem pa poiskat eno slikco mojih pupik, pa vam jo prilimamuser posted image



(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:07:43   
lija34
hojla!

ko sem videla koliko strani ste naklofale sem mislila, spet prihaja en user posted image , ve se pa ...user posted image

torbo: - za sebe imam večji kozmetični kovček in imam vse pripravljeno, verjetno sem kaj tudi pozablauser posted image
- oblačila za user posted image , pripravila kar v torbo, ki je bila zraven vozička, pa odejico in lupinico, tako da imam vse pripravljeno.

odločba: jaz sem oddala 24.2. pa sem danes dobila odločbo za pomoč ob rojstvu in porodniško, ampak samo za 105 dni, za ostalo baje še pride.

ela24, čiščenje radiatorjev prakticiram po domače tanjša dolga palica (ali debelejša žica)in gor privežem cunjo, pa sesalec zraven. Potem pa še z mokro cunjo.






(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:13:38   
NATAŠA35
kužki - hrana  jaz imam tudi natural trainer al kak že piše in jo moram pohvalit...je pa tako labradorec kot mali mešanček in se jima je tako popravila dlaka, da kar gledam...res da še vedno odpada, samo ne tako močno, pa še niso tako lačni po njih...imajo pa od tamalih - za puppyje  kot za velike...spobajte

babyloverka če boš vzela dudo v P, potem jo moraš predno greš prekuhat in jo spravit nekam v kako škatlico, da je sterilna, ostalo pa ko boš potrebovala

Za P: rabiš samo blazinice za sebe (lahko pa one mrežaste gatke prerežeš in daš noter plenico, pa je tudi super), moderček, kremo za dojke, vložke - čeprav jih dobiš v P, pribor za nego...vse ostalo naštimaj, naj ti tvoj pripelje - pa še to daj na previjalko skupaj z lupinico, da je slučajno ne pozabi...aja pa če imata podpisano očetovstvo ali poročni list, telefon, fotoaparat, mogoče blazino za dojenje- ni nujno, če pa bi bila šivana en plavalni obroč, da boš lažje sedela....pa na copate ne pozabi...to je to

plača je sedla, pa sem jo že pol porabila user posted image user posted image user posted image , sem plačala položnice....madonca gre hitro stranuser posted image user posted image




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:16:02   
Anonimen
user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


Evo, tole so moje pužike  user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:26:33   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
pa še to:
končno sem privlekla gor malo potovalko za v porodnišnico, ne morem verjet user posted image  zdaj pa ne vem kaj vse rabim.
imam: pižamo, blazinice za dojke, kremo za dojke, vložke vir80, robčke.
vem da rabim še: oblačila za sebe in bejbija, plenico za malega, pribor za osebno higieno. še kaj?


Za v MB porodnisnico je meni kolegica ki tam dela rekla naj imam pripravljeno svojo kozmetiko, za otroka pa da ne rabim jemat cisto nic, ker vse dobim v bolnici, edino baje je fajn vzet zraven ene par parov zokenckov ker jih baje rado zebe v nogice user posted image ... Obleke za domov pa nam itak prinesejo pred odhodom ... Brezveze guzvo v omari delat... aja pa telefon pa fotoaparat pac morta bit ne da bomo dokumentirale nase malcke user posted image



e vidiš zokenčke sem pozabla user posted image

natasa35 pa res bo najbolj pametno da mu vse v lupinico nastavim ker drugače bo doma ostalo, midva pa v bolnici user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:38:47   
majas
ela24 - sem iz Rač, a imam ginekologinjo v Slovenski Bistrici. Pa ni tako daleč. Od kje si pa ti?

malena89 - super user posted image se bove lahko kaj srečale ne? Pa skupaj na sprehode hodile. Jupiii user posted image




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:39:22   
Anonimen
Aprilčica- lepi kužki, muca je tud vajina?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:39:54   
NATAŠA35
babyloverka ja vse mu pripravi, ker če mu boš govorila, kaj vse ti mora prinesti bo sigurno pozabil...pa moj, ki ima dober spomin, me je 15x od doma klical, kaj mora vse prinesti, pol pa sem se morala spomnit, kam sem kaj dala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pupe jaz grem zdaj dam, pa vas pol berem malo...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:40:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majas
malenaa89 - super user posted image se bove lahko kaj srečale ne? Pa skupaj na sprehode hodile. Jupiii user posted image



user posted image user posted image user posted image Jaaaa user posted image user posted image user posted image
Na facebooku si?


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 5.3.2010 15:48:18 >

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:44:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Aprilčica- lepi kužki, muca je tud vajina?



Ja, tudi, pa še 2 psički imavauser posted image user posted image




Sem pa prej pozabila: za naš seznamček: NP: 24.3. +16kg UZ: ali 15.3. ali pa 22.3.
(lahko izbiram sama, pa se še nisem odločila - bom videla kdaj bo imel user posted image čas)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 15:54:47   
ela24
Ojla!

Po začetnem nedelodišu, sm sedaj še kar nekaj nardilauser posted image Uspela sm zribat spodnji del kuhinje elemente. Zgornjih se pa ne upam lotit, da še ne bom zletela dol. Bom že nahecala nekoga.

Majas, zato sm vprašala, ker imava očitno isto ginekologinjo, Bandeljevo?
Jaz sm bolj v smeri Slovenska Bistrica. Bomo se pa ziher lahko kaj vidle, na kaki kaviciuser posted image
A v torek prideš na tortico?

Hvala za nasvete glede pasje hrane. Bom menjala, pa upam, da bo hotel pojest.

Pa tudi nasvet za zokenčke bo prišel prav, ker jaz se ziher ne bi spomnila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   [Brisano sporočilo]
5.3.2010 16:07:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 16:09:14   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


wannabemommy v bistvu sem v tistih plehnatih grdih blokih pred vojasnico, v smeri qlandie ... al pa nasproti knjiznice nova vas ...




A tam v onih blokih poleg večerkota - Bar Večerko?, oz. tam ko je bla včasih Iskra trgovina spodaj - sej nevem če še je??
Ja če hočeš lahk pridem pote ni panike, to je cesta proleterskih brigad ne?user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 16:20:26   
Anonimen
Evo, sem vedela, da sem pozabila nekaj komentiratuser posted image

Avto: Uf, kakšne burleske sva imela, ko sva se odločala za novega. Še skregala sva se skoraj na smrt. Jaz res ne morem karavanov. Pravim jim ˝truga avtomobili˝.user posted image user posted image Enostavno me tako odbijajo, da ni za nikamor. Pa to je moje mnenje!!! HB, da imamo različne okuse. No, zato sva se odločila za Senica (enoprostorca). Sem tudi jamrala in jamrala, ampak moram priznat, da je super. Prostoren, udoben, varen.

Cojka: hvalauser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?