|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:51:27   
ela24
Ojla!

Punce povejte kje naj najdem motivacijo, da bi mi šlo čiščenje bolj hitro od rok?user posted image
Zdaj sm kozarce spolirala, pa sm že spet na kavču s prenosnikom v rokahuser posted image

Cojka, hvala za lepe želje. Tudi jaz upam, da nam pa vendarle uspe. Samo problem je, ker še malo pa bomo stopli v 36 teden, in če nas kaj prej preseneti bo zelo težkouser posted image Pa če je tako močvirje okoli bajte, kak te naj delamo okolice, dovoze (jaz bi že kar rožice sadilauser posted image )user posted image

Eh, bo že nekak. Če ne bomo šlo bomo pa že mogli kak mesec preživet na teh naših 50m2... To sm zdaj samo razvajena, ker vem da bomo šli na precej večje, kaj pa če bi tu ostali? Pa bi se tudi mogla znajdituser posted image

Bi pa res prosila (mislim, da ste omenile da se je neka noč selila), za nasvete in kako si to v praksi izvedla selitev z malim dojenčkom. Kr jaz mojemu pravim, da kak bom selila, če bom cele dneve polno zaposlena z user posted image . Ampak on pričakuje da bova imela tako čudežno pridnega dojenčka, ki bo cca.20 ur dnevno spaluser posted image user posted image user posted image

Pa še en neumestni nasvet rabim. Kako naj sčistim ta prah iz radiatorjev, med temi špranjami (mislim od znotraj ne od zunaj?user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:52:35   
Kepica83
Katy tisto je dr. Pelkič Ogrizek Ksenija. Pod priimek Ogrizek jo malo kdo omenjauser posted image user posted image . Št. nimam. Pokliči v P v MB in zahtevaj amb. za rizično nosečnost ali pa kar dr. Pelkičevo.


Nincy in amelie hvala za odgovor glede collijev. A nincy ti tudi imaš BC? šibam gledat na FBuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:56:03   
pupa*81
jaaa, jst mam tud čist fetiš na karavane, jeepe in suv-je user posted image kaj čmo, najbrž je to posledica kompenzacije moje višine user posted image pol pa pouštrček pod rit, da me je ven videt user posted image

mam eno vprašanje glede čiščenja vozičkov: ste jih kej spucale, obrisale, oprale user posted image sej je res da je nov vozek/čist, sam jst bi vseeno s čim obrisala, ne bi pa lih v stroj metala (se mi ne da user posted image ) a če obrišem z mokro krpo  bo dost user posted image

nataša mislim da si ti pred časom omenjala kozmetiko oriflame, pa si nism takrat zapomnila: se jo da še kje drugje nabavit razen na netu user posted image če sam na netu, a pol to lahko prek tebe naročim user posted image mam že nekaj časa eno obrazno masko pa gre počas h koncu, in edino ta mi je zdej pomagala da sm v par dneh se rešla ''groznih'' flekov/pikic po obrazu user posted image iste se mi zdi da nimajo več, bi pa poiskala kej podobnega.



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 11:58:25   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?


ja jz mam tudi zej kalosa, je tak majhen moj revček user posted image zej bomo pa prodali ibizo od lubija, in kupli opel astra karavan user posted image samo da je karavan!!! user posted image
a vi to novega kupujete al iz druge roke?



ma ne vem kaj imajo vsi zdaj taki fetiš na karavane? user posted image  mislim ej nas so v fičekih pa v katrcah vozli, zdaj pa vsi karavane pa jeepe kupujejo user posted image
eh za novega ni denarja, rabljenega, saj zato pa traja tako dolgo in je stresno, ker rabljenega je težko pametnega dobit. pa še vse dol vozijo. pa vi? novega?


ja tko je, vidiš, ko pride do nadgradje otroške opreme user posted image mene so 23 let nazaj vozili v takmu vozičku, ki gre v katrco, pa da ne govorimo o tem da lupinca niti obstajala ni user posted image user posted image user posted image mi mamo pa tak voziček, in tok ene krame za tega mulca, da mormo zej nov avto kupit, pa še to mora bit karavan, če hočemo pol sploh še kdaj na morje alpa smučanje...alpa v trgovino user posted image user posted image user posted image

ja mi smo najprej tud gledali rabljene, pol sva pa dobila eno ponudbo na Sawal-u kjer dobiš novo astro pa še 8 let garancije in 8 let kasko zavarovanja za 13.000€. PA še vzamejo staro za novo in dajo popust na gotovino tko da se nama zdi kar kul, glede na to da nimava pol 8 let praktično nobenih stroškov z njim, pa še nov je user posted image



ja to je pa res fajn ponudba in se splača user posted image  bomo vidli če so karavani res tako vsestranski in praktični user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:00:14   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: ela24
Pa še en neumestni nasvet rabim. Kako naj sčistim ta prah iz radiatorjev, med temi špranjami (mislim od znotraj ne od zunaj?user posted image


neumestni nasvet: obstajajo take ščetke, podobno k za čiščenje flaš, sam na daljši palčki, če imaš možnost si kje sposodit je fajn. jst sm "pred ščetko" improvizirala z dolgo cunjo pa kuhalnico user posted image cunjo zatlačiš not s kuhalnico, da pogleda na drugem koncu ven, pol pa vlečeš cunjo gor in dol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:04:26   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

dobro jutrooo user posted image
sej nisem zej ustala, no user posted image sem že ob 8h. me je zbudil poštar, ki mi je prnesu odločbo za denar od paketka in pa komplet za odvzem matičnih celic user posted image pismo ja....še 39 dni..


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

kupujeva avto je celi projekt za mene in lubija in že to mi pobere ogromno energije.



wooohoo mi tudi kupujemo avtič user posted image končno..se spravljamo že pol leta, zej pa je vse skupaj malo steklo..Kaj ste izbrali?



vw passat karavan user posted image  si ne zamislim sama sebe iz moje corsike v to veliko kravo ampak se bom že nekak navadla user posted image
pa vi?


ja jz mam tudi zej kalosa, je tak majhen moj revček user posted image zej bomo pa prodali ibizo od lubija, in kupli opel astra karavan user posted image samo da je karavan!!! user posted image
a vi to novega kupujete al iz druge roke?



ma ne vem kaj imajo vsi zdaj taki fetiš na karavane? user posted image  mislim ej nas so v fičekih pa v katrcah vozli, zdaj pa vsi karavane pa jeepe kupujejo user posted image
eh za novega ni denarja, rabljenega, saj zato pa traja tako dolgo in je stresno, ker rabljenega je težko pametnega dobit. pa še vse dol vozijo. pa vi? novega?


ja tko je, vidiš, ko pride do nadgradje otroške opreme user posted image mene so 23 let nazaj vozili v takmu vozičku, ki gre v katrco, pa da ne govorimo o tem da lupinca niti obstajala ni user posted image user posted image user posted image mi mamo pa tak voziček, in tok ene krame za tega mulca, da mormo zej nov avto kupit, pa še to mora bit karavan, če hočemo pol sploh še kdaj na morje alpa smučanje...alpa v trgovino user posted image user posted image user posted image

ja mi smo najprej tud gledali rabljene, pol sva pa dobila eno ponudbo na Sawal-u kjer dobiš novo astro pa še 8 let garancije in 8 let kasko zavarovanja za 13.000€. PA še vzamejo staro za novo in dajo popust na gotovino tko da se nama zdi kar kul, glede na to da nimava pol 8 let praktično nobenih stroškov z njim, pa še nov je user posted image



ja to je pa res fajn ponudba in se splača user posted image  bomo vidli če so karavani res tako vsestranski in praktični user posted image


Ja bolš za njih, da so, ker če ne pa res ne vem več kaj bi rabli... avtobus user posted image user posted image user posted image jao jao pa komaj prvi otrok hihihi user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:06:21   
nejanejc
hej hej

lep soncek je danes, sam ne grem vn, sem smotana.. meki me grlo daje...

pupa, getreal  jaaaaaaaaaaaaa karavani :) To je meni tud neki boljsega al pa jeepi :) Velikoooooooo Midva se tud neki pogovarjava, da bi menjala tega mojga cliota, sam maja mamo registracijo, pa bi se blo trba kar kmal odlocit.... moj je veliko zdoma, ma octavio karavana, pa tud on bi rad menjal... sam ko ga ni, da sme brez avta v tej luknji mi niti ni.... Tako, da more clio se malo zdrzat.... Al pa kaj zacet konkretno iskat, tko v oblakih ne bo nic palo dol :)

no, super za odlocbe! Pa upam, da jo tudi vse ostale dobite, ki jo se cakate...

jutri pa zacne moj zadnji mesec... ne morem verjet

ela, selitev z otrockom, upam, da vama uspe. sej pravijo, da se vse da, ce se hoce... Boste se tako organizirali, da bo šlo. Bos ti bolj komandirala, tvoj pa poslusal ane :)

cojka, ti pravocasno sporocim :)

grem plenice likat, zdej pa zares :) Da bom lahko potem cunjice zacela prat :)

Papa



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:07:58   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

jaaa, jst mam tud čist fetiš na karavane, jeepe in suv-je user posted image kaj čmo, najbrž je to posledica kompenzacije moje višine user posted image pol pa pouštrček pod rit, da me je ven videt user posted image

mam eno vprašanje glede čiščenja vozičkov: ste jih kej spucale, obrisale, oprale user posted image sej je res da je nov vozek/čist, sam jst bi vseeno s čim obrisala, ne bi pa lih v stroj metala (se mi ne da user posted image ) a če obrišem z mokro krpo  bo dost user posted image



pupa kaj ti si mini bikini? user posted image jaz sem pa taka žirafa, sam se mi vseen dopadejo user posted image večji kot je boljše je...sej veš - na cesti vedno velja prvailo močnejšega user posted image user posted image user posted image user posted image

glede vozička pa...jz zaupam, da sm z enormno ceno plačala tudi čistočo user posted image user posted image user posted image po moje bom samo te plastik fantastik dele obrisala z mokro krpo, prala pa definitivno ne bom. bom pa uporabla kkšno pleničko tudi notr, tko da nekega direktnega stika niti ne bo...
ah kaj jih čmo v vato povijat...prej kot se navadjo na bacile bolš bo user posted image user posted image user posted image kar te ne ubije te utrdi! user posted image


(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:10:05   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

pupa, getreal  jaaaaaaaaaaaaa karavani :) To je meni tud neki boljsega al pa jeepi :) Velikoooooooo Midva se tud neki pogovarjava, da bi menjala tega mojga cliota, sam maja mamo registracijo, pa bi se blo trba kar kmal odlocit.... moj je veliko zdoma, ma octavio karavana, pa tud on bi rad menjal... sam ko ga ni, da sme brez avta v tej luknji mi niti ni.... Tako, da more clio se malo zdrzat.... Al pa kaj zacet konkretno iskat, tko v oblakih ne bo nic palo dol :)



ja vidiš mojmu tudi poteče registracija zej konc marca. Še dobro, ker če ne bi še pol leta cincala s tem avtom user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:14:57   
ela24
Pupa 81, hvala za nasvet! user posted image Prava tumpika sem, da nisem niti pomislila na kuhalnico. Ono za čiščenje stekleničke sicer imam, ampak mi je škoda uničit za touser posted image
Saj me je kar groza, da sva že tri leta in pol, pa še nism tega nikol tak konkretno čistlauser posted image Kar nerodno mi je. Sicer je res blo novo stanovanje, ampak se je ful nabralo. Se mi zdi, da vsepovsod vidim vse, kar me prej 3 leta sploh ni motlo. Zdaj pa mi gre vse na živceuser posted image To je že ta nagon po gnezdenju predvidevamuser posted image

Ja, tudi jaz še vedno upam na selitev. Mojega lahko komandiram kolko čem, pa če nam ga bo vreme še naprej tak biksalouser posted image Joj, ko bi lahko vreme skomandiralauser posted image

Sm se pa včeraj odločila, da bom pač si zdaj tu vse pripravila za user posted image , kaj pa čem več čakat... Do 40 tedna bolj težko čakam...

Super, da bo že 11 nakazilouser posted image Meni bo prav prišlo, ker še moram naročit ta isofix za pod jajčko in pa ležalnik ta od peg perega mi je simpatičen z strehicouser posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:15:05   
pupa*81
getreal ja jst sm extra mini bikini... sm že kr nudl user posted image

jah sej nism mislila komplicirat glede čistoče, sam če je slučajno bil kje razstavljen so ga pa najbrž vsi prešlatali user posted image   bom kr obrisala z vlažno cunjo, pa bo! user posted image tnx!

ela24 lahk pa tudi radjatorje menjaš user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 5.3.2010 12:16:15 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:34:23   
Kepica83
nincy29 ne najdem kužka pri tebi na FBuser posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 12:45:47   
Bobek75
Živjo,

vidim, da debatirate tudi o avtih. Karavani so super zadevcauser posted image . Mi imamo še dizla in ful malo popije. Vse spravimo noter. Edino za kampiranje damo še kovček na streho.
getreal- jaz sem tudi imela astro karavan- super zadevcauser posted image . Ko je malo starejša, so lahko popravila draga, ampak pri novi pa ti nima kaj bit.
Mi iščemo nekaj z malo več sedeži, ker nas bo po novem baje 6user posted image . user posted image že pol leta išče kakšnega dobrega rabljenega Sharana, zaenkrat še brezuspešnouser posted image . No, saj ni panike. Bomo pač prvi mesec hodili naokrog z dvema avtkoma. Pri dveh user posted image si niti ne predstavljam kako bomo pohajali naokrog.

Tudi jaz sem dobila danes odločbi za porodniško in evrčke. Upam, da bo nakazilo že ta mesec. Bo šlo kar hitro v prometuser posted image .

Lep dan!



(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:04:20   
NATAŠA35
csd jaz sem šele danes oddala papirje in sem se morala nazaj peljat skoraj do doma, ampak važno, da sem oddala

kepica hvala, sem še kar, dajejo me bolečine, ampak se ne dam...včeraj smo končali z MŠ in tako sem danes frai in bom začela s pospravljanjem, ker sem rekla, da bo ta vikend vse končano, upam, hehe...potem pa pranje oblekic, pajackov....pa nakupi kar mi še potrebujemo in to je to...

pupa kar rabiš mi sporoči, pa ti naročim in magari pošljem naprej...lahko se pa vpišeš in imaš še 30% popust že na akcijske cene...sporoči, pa se bova zmenile...

še malo pa si plačo nakažem user posted image user posted image ...zdaj pa grem delat, da vse podelam, da mi ne ostane za ponedeljek...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:19:53   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

nincy29 ne najdem kužka pri tebi na FBuser posted image


ja  to pa zato ker ga mal več kot 1 mesec nimam  večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

sem ga morala stran dat..user posted image user posted image

evo tega lepotca sem mela..

user posted image

pa ful je nooor na frizbije biluser posted image
user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:20:26   
ela24
[sm=jezicek.giPupa, ja še boljši nasvet, da bi jih kar menjalauser posted image Ali pa jih kar dol vržem, saj mam itak maščobne obloge, ki me grejejo, kaj bi te s kurjavouser posted image user posted image
Edino za user posted image , bi bil malo problem...
Se tolažim, da imamo v novem stanovanju talno in se ne bom rabla z njimi ubadat, nisem pa do zdaj pomislila, koliko praha še bom le mela od kaminauser posted image Sploh tak kot jaz kurim, imamo kot v zelhnici, pa še dvakrat mi dol pogori, pa jovo na novouser posted image user posted image
Saj se bom že navadla.

Dosti sreče vsem, ki nabavljate avtomobilčke. Hecno res, ko pride otrok, kaj vse se nam zdi nujno, včasih so pa brez vseh teh novotarij čisto dobro shajali.
Je pa res karavan fajn - praktičen. Jaz sm na karavanih že odkar sem prešla od cliota. Ker pač ni šlo drugače zaradi narave dela in tovorjenja skoz nekega prtljage sem in tja.
Ampak jaz se sprašujem, kak bomo mi šli na morje, ker že ko sma bla sama, sma vedno imela avto nabit, kot noetovo barko (če doma slučajno bajto odnese, midva komot preživimauser posted image ). Zdaj bo pa treba še voziček not, pa na zadnjih sedežih bo nekdo sedeluser posted image Pa nimava glih malega avta - s-maxa.
Se mi zdi, da večji avto maš, več tovoriš zravn. Mogoče bom zdaj prišla k pameti, ko bom mogla za tri pakiratuser posted image

Edino tiste, ki kupujete rabljene, bodite previdne, v primeru da je avto iz tujine. Midva sva imela ford mondea in se je po letu in pol ne vem kaj vse sesulo za več tisoč evrov. Prej pa sva bla ful zadovoljna. Sva rekla, da ne kupiva več novega avta. Pa sva si potem hitro premislilauser posted image

Še tiste, ki mate kužke. Moj tako dlako izgublja, da se sprašujem, če ne bo nagi hodo počasi. In par dni že opažam, da mi ga not pri 20 stopinj sobne temperature tako zebe, da ga kar trese. A je to normalno...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:27:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Še tiste, ki mate kužke. Moj tako dlako izgublja, da se sprašujem, če ne bo nagi hodo počasi.


Pri naši user posted image je enako. Naša je imela tud neke vrste prhljaj. Skoraj plešasta je že, sploh za ušesi pa po trebuščku. Smo bli pri veterinarju in so ji dali neko inekcijo proti izpadanju dlake, pa z neko "kremo" so jo namazali. Baje je bla deležna preveč kopanja (1× do 2× na mesec sva jo kopala) in sma ji s tem uničla njen ph user posted image
Kupit sva morala nek šampon in potem naj bi blo boljše, ampak NI. 2 meseca je že od tega in stanje je vedno slabše namest da bi se zboljšalo. Da bi lahk pa blo to normalno izpadnaje dlake pa je izpadanja mal preveč user posted image

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:32:01   
ema tiara
ela24 jaz sem se selila lani ko je bil star najmanjši 2tedna,sem prej v škatle spakirala.pač nisem nosla in počasi pospravljala,saj gre-malo dalj časa a vse se dauser posted image bo tvoj bolj zaposlen...moj je mel dopust
teža otroka sem petič noseča in pri štirih otrocih nisem nikol vedela koliko otroci tehtajo...sem imela v mb g,tiste 3 uz in to je to...merili so mi trebuh...tako da sploh nisem vedela da lahko preko uz preverja g dojenčka...sedaj imam na ptuju privat in mi vsakič dela uz,mi pa ne meri trebuha,tako da vsaka si želi da lepo raste a ni samo uz tisti kjer se to vidi
šivanje mislim da je orehovo olje za mazat-ne me za besedo prijet,sem bila prvič šivana pa mislim da sem to uporabljala


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:36:09   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Še tiste, ki mate kužke. Moj tako dlako izgublja, da se sprašujem, če ne bo nagi hodo počasi.


Pri naši user posted image je enako. Naša je imela tud neke vrste prhljaj. Skoraj plešasta je že, sploh za ušesi pa po trebuščku. Smo bli pri veterinarju in so ji dali neko inekcijo proti izpadanju dlake, pa z neko "kremo" so jo namazali. Baje je bla deležna preveč kopanja (1× do 2× na mesec sva jo kopala) in sma ji s tem uničla njen ph user posted image
Kupit sva morala nek šampon in potem naj bi blo boljše, ampak NI. 2 meseca je že od tega in stanje je vedno slabše namest da bi se zboljšalo. Da bi lahk pa blo to normalno izpadnaje dlake pa je izpadanja mal preveč user posted image



pa  si pomislna da bi lahko tudi hrana bila kriva??s čim jo hraniš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:42:56   
Anonimen
Hranimo jo z briketi, Pedigree juior še ma zaenkrat, so ji že od začetka odgovarjali. Mislim da hrana ne bi smela bit kriva, kr odkar jo mamo (10 mesecev) dobiva te brikete in dlaka je bla vedno gosta in svetlečauser posted image Potem pa kr preobrat. user posted image  

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:44:55   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Hranimo jo z briketi, Pedigree juior še ma zaenkrat, so ji že od začetka odgovarjali. Mislim da hrana ne bi smela bit kriva, kr odkar jo mamo (10 mesecev) dobiva te brikete in dlaka je bla vedno gosta in svetlečauser posted image Potem pa kr preobrat. user posted image  


uf..predlagam ti da hrano TAKOJ zamenjaš...ja ni rečeno da se problem pojavi takoj..ampak se s časom...pedigree je hrana ki je med najslabšimi za pse..res da jo eni psi dobro prenesejo..pri enih pa znajo bit take reakcijo kot jih ti napoveduješ..čudno da ti že veterinar ni tega povedal..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:49:46   
pupa*81
bogi kužeti user posted image user posted image user posted image ja pedigre baje ni lih ok, sam mešanka od mojih ga kr dobro prebavlja... je pa res da večkrat menjajo hrano (vsakič drugačen paket), pa zdej se bo tudi naša začela ''golit'' k prihaja pomlad, spet bo k pr ovcah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:50:52   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Hranimo jo z briketi, Pedigree juior še ma zaenkrat, so ji že od začetka odgovarjali. Mislim da hrana ne bi smela bit kriva, kr odkar jo mamo (10 mesecev) dobiva te brikete in dlaka je bla vedno gosta in svetlečauser posted image Potem pa kr preobrat. user posted image  


uf..predlagam ti da hrano TAKOJ zamenjaš...ja ni rečeno da se problem pojavi takoj..ampak se s časom...pedigree je hrana ki je med najslabšimi za pse..res da jo eni psi dobro prenesejo..pri enih pa znajo bit take reakcijo kot jih ti napoveduješ..čudno da ti že veterinar ni tega povedal..user posted image user posted image



no, tu pa se strinjam z Nincy. Sama sicer nimam psa, ampak se moj očim bavi s prodajo hrane za živali. (ja, pa taxist je tud user posted image ).
Skratka Pedigree pri psih in Whiskas pri mačkah, to je tako kot da bi človek vsak dan jedel masten dunajski s pomfrijem. To so njegove besede. user posted image   Saj živali imajo to hrano rade, ampak ni pa kvalitetna. Tak, da Malenaa, resnično probaj s čim boljšim. Držim pesti, da se bo porihtalo.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:52:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Hranimo jo z briketi, Pedigree juior še ma zaenkrat, so ji že od začetka odgovarjali. Mislim da hrana ne bi smela bit kriva, kr odkar jo mamo (10 mesecev) dobiva te brikete in dlaka je bla vedno gosta in svetlečauser posted image Potem pa kr preobrat. user posted image  


uf..predlagam ti da hrano TAKOJ zamenjaš...ja ni rečeno da se problem pojavi takoj..ampak se s časom...pedigree je hrana ki je med najslabšimi za pse..res da jo eni psi dobro prenesejo..pri enih pa znajo bit take reakcijo kot jih ti napoveduješ..čudno da ti že veterinar ni tega povedal..user posted image user posted image



Ok, bomo probali kaj drugega, upam da bo pomagalo. Ne veterinar sploh ni omenil da bi pedigree slabo vplival na psičko. user posted image Hvala.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.3.2010 13:53:56   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Hranimo jo z briketi, Pedigree juior še ma zaenkrat, so ji že od začetka odgovarjali. Mislim da hrana ne bi smela bit kriva, kr odkar jo mamo (10 mesecev) dobiva te brikete in dlaka je bla vedno gosta in svetlečauser posted image Potem pa kr preobrat. user posted image  


uf..predlagam ti da hrano TAKOJ zamenjaš...ja ni rečeno da se problem pojavi takoj..ampak se s časom...pedigree je hrana ki je med najslabšimi za pse..res da jo eni psi dobro prenesejo..pri enih pa znajo bit take reakcijo kot jih ti napoveduješ..čudno da ti že veterinar ni tega povedal..user posted image user posted image



ja nincy ima prav. Hrana je dostikrat problem! Mi smo meli tok problemov z našim terierčkom, da je bil joj. Veterinar nam je 100x zamenjal dieto. 5 let smo mu mogli celo vsak dan kuhati neslani rižek z piščančkom. Še vedno ni blo čisto ok z njim, le da so se težave pojavljale na par mesecev, zej pa smo dobili eukanubo in je zakon! Že več kot 1 leto nobenega problema, pa še z veseljem jo poje, ker prej je bil bolj zbirčen! user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?