|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:20:48   
legenda_m
ja se pridružujem user posted image user posted image user posted image user posted image , mene bl skrbi da me bo pol miniluser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:25:41   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
pa zadnje cajte zeloo...skos bi sam user posted image user posted image ..haha...sej dragemu to fuul ugaja.user posted image user posted image ..še katero tako razganja??



ha ha ha, jaz sem tud že vso nosečnost čisto nora, sploh ne vem, kaj se dogaja user posted image  user posted image  




ja isto user posted image sam zdej odkar sm na bolniški ne smeva user posted image no bom počakala jutrišnji pregled ap da vidimo kaj bo G rekla, bi blo fajn še mal user posted image do poroda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:37:52   
amelie
he he he, legenda m, mene je tudi strah, da me ne bo potem minilo. sploh zato, ker se med user posted image  ne upam glih najbolj sprostit, pa se potem greva vse sorte alternativ, ampak bi si rada dala pol duška, ko ne bom imela nobenih zadržkov user posted image  user posted image  mi gre pa najbolj na živce, ko me moj kaj razpi***, pa sem istočasno jezna in khm khm - in potem khm khm prevlada user posted image  user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 8:46:37   
NATAŠA35
jaz sem mislila, da bom včeraj kaj naredila za user posted image , pa sem bolj ležala in počivala...križ boli kot user posted image , pritiska mi dol, pa nekake bolečine kot da me na wc tišči, pa me mine...ta teden dam še kri za tokso in še za nekaj, pa vodo, v torek je pregled, pa mislim, da imam CTG...

danes pa imam še MŠ, grem malo osvežit spomin user posted image user posted image

čeprav bi rada že rodila, pa vseeno upam, da še naš user posted image malo počaka, da mami vse opere in uštima, potem pa lahko takoj pride user posted image user posted image ...samo bo treba malo pospešit zadeve user posted image user posted image




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:21:28   
tropical
Kako veste kdaj dobite denar iz CSD

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:21:59   
legenda_m
ma tud men je smotan k se ne sprostiš čist, jst sm pol nekje še prebrala, da penetracija ne sme bit predolga in tist dan je blo porazno, sva se pa zmenla, da če user posted image ne bo prehiteval, da teden prej al pa dva da mal bl na polno user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:24:34   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Kako veste kdaj dobite denar iz CSD

na strani CSD pride objavljen datum nakazil.baje bo 15.marca(ni še nič obljavljeno)

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:25:13   
legenda_m

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Kako veste kdaj dobite denar iz CSD



hm ja če ne druzga bom vidla, k bo več dnarja na kartici, pa verjetno bo pisal na izpisku iz banke. zaenkrat sm dobila sam odločbo, da sm upravičena do enkratne denarne pomoči....

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:29:26   
photo
tropical: spremembe za seznamcek
  Photo (33) LJ  (2. ,0. )
user posted image +9'8   N.P.: 11.03.
____________________________________________
Zdaj sem čisto nestrpna kaj bo danes na pregledu. Imam šele ob 12h. Če bo kaj več plodovnice. Sem bila pridna ves vikend in veliko počivala in veliko pila. To naj bi pomagalo. Res si sploh ne predstavljam, da bi me napotili kar na porod. Upam da bo vse OK.

Aja, a katero srbi popek? Samo popek, notri in čisto malo okrog? Mene zdaj že kakšen teden. Prav neznosno. Se mi pa še ni okrog obrnu, a je to mogoče s tem povezano??



(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 9:44:38   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

ma tud men je smotan k se ne sprostiš čist, jst sm pol nekje še prebrala, da penetracija ne sme bit predolga in tist dan je blo porazno, sva se pa zmenla, da če user posted image ne bo prehiteval, da teden prej al pa dva da mal bl na polno user posted image user posted image user posted image .


he he he, isto user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:01:36   
Anonimen
Jutro.

Bleh, kako noč sem preživelauser posted image user posted image Sploh brezveze, da sem šla v spalnico, bi bilo boljše, če bi se celo noč čohala po rit, ker nisem NIČ spalauser posted image

Zjutraj sem šla že v laboratorij dat kri za tokso, upam, da se nisem okužila. 5x me je špiknila. Ni našla žileuser posted image Sem se na koncu že čisto tresla, potem me je pa skoraj kap, ker mi je 4 epruvetke vzela iz zapestjauser posted image Upam, da bo tudi tako kri v redu in, da mi je ne bo več potrebno datiuser posted image

Danes bom zdrgnila previjalno mizo, pa v kuhinji si bom naredila prostor v eni omarici oz. bom kar reskirala celo omarico, da bom notri zložila stvari za user posted image - čajčke, kake dude, flaške, prsno črpalko itd.



(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:02:24   
čebelca25
Hej punce!
Naj se spet vam malo javim.Upam, da ste v redu.
Najprej iskrene čestitke NAX in njenemu fantka. Sem res vesela, obenem pa me je malo stisnilo..rok je imela 2dni pred manouser posted image Tako da sem se odločila,da ta teden pričnem s pranjem user posted image cunjc in s pripravo torbeuser posted image
Getreal: meni so že na CSD povedali, da bo nakazilo 15.3.
Levinjica: moj user posted image  je imel točno pri 32ted 1800g. Če ti je kaj v pomoč.

Pa še podatki za seznam: NP 8.3, KG +13,5
 
Vsem skupaj še naprej želim lep dan..

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:04:46   
ela24
Ojla!

Lepo vam, da vam odgovarja user posted image v nosečnostiuser posted image Jaz iz zdravstvenih razlogov zelo dolgo nisem smela, sedaj pa me skrbi, da bi lahko s tem že ki porod sprožlauser posted image Tako, da itak se ne morem sprostit in mi je čisto brezveze sploh nekaj začenjat, če pol nič ni od tega. Tako, da bogi moj... user posted image
Midva sva tako pridno in aktivno delala user posted image , da lahko imava zdaj malo pavzeuser posted image

Imam pa vseeno malo pomisleke kako bo po porodu. Saj vem da dva meseca tako ne, ampak potem. Če še bo to kdaj tak občutek kot je bil, ali bo vse raztegnjenouser posted image user posted image , ali še ki bolečeuser posted image
Pa tudi neprespane noči verjetno ne pripomorejo k pestremu nočnemu življenju.
včeraj sm ravno v eni oddaji slišala, da so otroci najboljša kontracepcijauser posted image user posted image

Mamika 25 in cojka, to pri vama bi pa lahko verjetno bili že kaki popadki..Jaz bi tak ziheraš kot sem, verjetno šla raje na kak ctg, da se vidi če je to to... Ampak to sm pač jazuser posted image
Upam, da bo vse vredu. Ne zdaj vse hitet za nax, saj še imamo časuser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:10:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Aja, a katero srbi popek? Samo popek, notri in čisto malo okrog? Mene zdaj že kakšen teden. Prav neznosno. Se mi pa še ni okrog obrnu, a je to mogoče s tem povezano??



Jaaa, mene srbi ko user posted image , in ko srbi si nakapljam mandljevega olja gor pa masiram. Mi pomaga. Probaj (s kakim oljem al pa kremico) mogoče bo boljše. user posted image

(odgovor članu photo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:11:50   
Kepica83
Hej punce!
Jaz sem pri mojih starših. Čakam da bo ura ob 12 da grem k G pa kri dat za toksoplazmozo. Čeprav sem ob 14ih naročena grem raje prej da se rešim. Občutek imam da mi odteka plodovnica. Včerja že cel dan sem imela tak filing. Ampak ker imam vedno vložek se bolj slabo vidi ali je izcedek ali plodovnica. Pa sem zvečer se lepo stuširala, oprala lase in si oblekla roza spodnje hlačke. Tam se lepo vidi če je kaj. Pa ni bila minuta, pa sem imela hlačke ornk mokre. Tekočina je bila brez barve in vonja. Izcedek imam ponavadi rumeno rjav. No in si grem oblečem sive boksarce, tudi tam se lepo vidi. In spet mokro. Pol sem dala vložek in šla ajat. Bom vidla kaj bo danes na pregledu. Ji bom kar omenla to.

Babe kako lep dan je danes. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Na sončku ni za zdržat v dolgih rokavih. user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:12:30   
babyloverka
hej babike user posted image

vidim da imate že navsezgodaj debato o user posted image  user posted image
tudi mene mika kar pogosto ampak pol se med slončkanjem kar malo ustrašim za bejbija pa ni to to. no zdaj bova te dni malo izkoristla ker sva sama v hiši user posted image

danes sem tudi jaz slabo spala, ob petih sem se zbudila s takimi bolečinami v nogah in potem se vležem na hrbet in podložim noge pa me začne križ bolet user posted image  mislim ej kak je to brezveze da te že zjutraj vse boli.

sem pa bila že pridna, mam zdaj malo več dela ko staršev ni doma. sem nahranila živali, en stroj perila se mi že pere, potem bom oprala še tetra pleničke, lazanjo bom skuhala ker jo ima lubi ful rad.

je pa tako lepo vreme zunaj user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:14:25   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Hej punce!
Jaz sem pri mojih starših. Čakam da bo ura ob 12 da grem k G pa kri dat za toksoplazmozo. Čeprav sem ob 14ih naročena grem raje prej da se rešim. Občutek imam da mi odteka plodovnica. Včerja že cel dan sem imela tak filing. Ampak ker imam vedno vložek se bolj slabo vidi ali je izcedek ali plodovnica. Pa sem zvečer se lepo stuširala, oprala lase in si oblekla roza spodnje hlačke. Tam se lepo vidi če je kaj. Pa ni bila minuta, pa sem imela hlačke ornk mokre. Tekočina je bila brez barve in vonja. Izcedek imam ponavadi rumeno rjav. No in si grem oblečem sive boksarce, tudi tam se lepo vidi. In spet mokro. Pol sem dala vložek in šla ajat. Bom vidla kaj bo danes na pregledu. Ji bom kar omenla to.

Babe kako lep dan je danes. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Na sončku ni za zdržat v dolgih rokavih. user posted image user posted image


kepica83 res???? torej je to to, če ti odteka plodovnica? joj bejba upam da boš ok. potem boš kmalu cartala? jaz sem čist v šoku user posted image  zdaj pa res grem torbo pakirat

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 10:15:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:21:10   
Kepica83
Bbayloverka ma veš da nevem kaj bi to lahko blouser posted image user posted image izcedek vem da ni, ker ga imam že celo nosečnost in tega hudiča prepoznam na 500muser posted image user posted image . Ta izcedek oz. tekočina pa je brez barve in vonja. Pa sem probala spodaj samo z roko obrisat pa je bilo kot navadna voda. Izcedek je ponavadi lepljiv. Ma bom vidla kaj bo moja "super" G reklauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:23:03   
babyloverka
cojka nam so v mš sestre in ginekolog rekle, da nekje 6 tednov zna trajat čišča, ne sicer krvavitev ves čas ampak še izcedek in vse. in da naj nekje prvih 10 tednov po porodu ne bi, ker se še krčijo mišice maternice. sicer ne vem kako je s tem v praksi ampak jaz imam občutek, da itak nimaš neke neverjetne želje po spolnosti glede na to da se ti more spodaj vse v stare tire spravit.

mene malo skrbi če bo po porodu enako zadovoljstvo v spolnosti? ali se kaj spremeni? kaj pravite tiste ko ste že mamice?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:24:07   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

user posted image - kaj res 2 meseca po porodu ne smeš. Jaz sem msilila kake 3 tedneuser posted image


Do 6 tednov krvaviš...  Čišča.... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:24:38   
Bobek75
Živjo,

NAX- čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem mislila, da bodo moje user posted image user posted image taprve, glede na to, da totalno mirujem zaradi krčev in popadkov že dobre 3 mesece.

Vidim, da ste v večini imele težave ta vikend. Sem pa mislila, da sem samo jaz bolj lunina. Izgleda, da nas je vse vozila polna luna user posted image user posted image user posted image . Samo v vednost- naslednja je 30. marca user posted image .

No, se vam pridružujem v jamranju in bolečinahuser posted image user posted image . Medenične kosti user posted image , trebuh- obrnem se samo, če trebuh podprem z rokamiuser posted image - pa sem komaj polnih 33 t, kolki user posted image , zgaga user posted image , hrbet user posted image .

Ampak pomlad je že skoraj tu in naši aprilčki pridejo tudi kmaluuser posted image .

Lep dan!

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:26:18   
babyloverka
Kepica83 če se popoldne ne javiš potem vemo da so te kar v porodnišnico poslali.

Tvojo *super* G pa kar na realna tla postavi al pa zamenjaj, saj ni edina.
sem ravno govorila s sestrično, ki je imela med drugim  tudi nosečniško sladkorno in G sploh ni nekaj ukrepal glede tega, da ne govorim o tem da je morala urgentno rodit in prezgodaj, ker ni dobro spremljal njene nosečnosti. je zdaj zamenjala G in je dosti bolj zadovoljna.
nočem vas strašit ampak možnost imate zamenjat in na slabšega težko naletite če že s tem niste zadovoljne.

Madoniš sem klepetava danes user posted image  bom mogla it na kafe, samo ne vem kdo me bo poslušal user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:27:13   
NATAŠA35
kepica po moje ti res plodovnica uhaja, bodo ti na pregledu povedali...če pa danes rodiš, boš rodila na prečudovit dan, ker lepo sonček sije

user posted image mi tudi malo štrajkamo user posted image , ker mene potem tak otrdi trebuh in boli, da raje ne delamo to, moj dragi je prav bogi...ne rečem, da mi ne paše, samo bolečine so prehude.... po porodu ne smeš vsaj 8 tednov do prvega pregleda pri G, ki ti potem svetuje kako pa kajuser posted image




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 10:27:33   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

mene malo skrbi če bo po porodu enako zadovoljstvo v spolnosti? ali se kaj spremeni? kaj pravite tiste ko ste že mamice?


Nočem strašit, ampak meni je bilo grozno po porodu - pa sem imela Cs. Me je vse bolelo, nič se ni navlažilo... Sva imela kar probleme. Ne vem zakaj, glede na Cs bi moralo biti vse ok tam doli. user posted image Tokrat samo upam, da ne bo isto, ker.... to je user posted image . Vpliva na odnos. Pri nama je. Sva dala vse hudo skozi, sedaj veva kaj naju (lahko spet) čaka, upam pa, da tokrat bo drugače. Tudi nosečnost je tokrat drugačne. Boljša.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?