|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 12:20:26   
NATAŠA35
tropical se vidi da nosiš težkega otroka, moj je bil ob isti starosti težak samo 1615guser posted image ...uživaj v toplicah

babyloverka evo gremo sigurno jutri v Ikeo in otroške trgovine user posted image user posted image ...sporočim če kaj vidim...sem pa sestri poslala en link od vozeka, pa me je skoraj kap, ker je kao redna cena najinga vozeka 619€, pa je bil znižan na 419€...ne vem, kje so dobili tele ceneuser posted image

danes se mi ni dalo do CSD ker tak padauser posted image ...mah bomo pa kasneje dobili nakazano ali pa tudi ne, odvisno od referentkeuser posted image , samo po moje bo kar naslednji mesec nakazano, ker grem že na porodniški dopust, torej še en mesec delam, potem pa lahko rodimo user posted image user posted image ...samo da prej vse uštimamuser posted image user posted image user posted image , upam, da rata...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 12:30:44   
dacy
Dobro jutro ... jaz sem si danes privoscila spanje do zdaj ... ponoci pa je itak blo celo noc prebujanje ... lulanje 4x, pa kislina , pa zarad kisline sem enkrat se bruhat letela itd...

Vglavnem vidim kak vse lepo pridno hodite nakupovat nekaj ... kar hudo mi je ko jaz ne morem user posted image Me je ta bolniska cisto zmrdala ... Bom morala pocakat na 15.3. z nakupovanjem, da dobim se za paket denar in bom  s tem sla po nakupih.

tropical  res bo pravi korenjak user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 12:32:22   
nejanejc
hejla

tropical, lepo, da je pregled mimo in je vse ok. Lepo se mejte v Čatežkih!

nataša, srecno pri nakupih in bo vse ob svojem casu na CSD kajne :)

katy, jst sem tud mela tako smotano noč... nisem migla spat, tamalo/tamala pa živahno kot poper

pa neki me je spet oblivalo ponoci, nevem al vrocina al kaj drugega.... danes sem dala urin, pa bomo vidli ce je kaj na mojmu strahu res

lep dan vsem

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 12:47:19   
legenda_m
nč čudnga da mamo tak vreme če tok čvekate, bom še jst mal prispevala h količini padavin. u glavnem jst pa še ne bi šla na dva dela. no sj rok mam tm nekje sred aprila pa vseen. 9 mescov ma najbrž nek namen. mislm jasn mi je da ko je enkrat tok delč da ni poti nazaj pol se ne morš kr zmišljevat sam tko... če je vse ok pol nj bo kr lepo notr tok k je treba. pa še zmer mi ni jasn kko bomo tega otročka spravl na svet user posted image . spet sm bla u šopingu, u milerju nabavla brisače pa dudo pa flaško pa pleničke pa še kej... sm si vzela čas za ogled mojga ni blo zravn da bi zaviju z očmi user posted image . je pa ful ene kozmetike. kakšno milo ste uzele, trdo, tekoče? kaj pa une kopeli a so primerne za dojenčka, nm je v šs pokazala da ga najprej namiliš pol ga pa v banco namočiš in splakneš. ja vem da se sliš k da bi cunje prala, ma ne mislm tko no. v glavnem uno kopel pa pol kr v banjo zliješ in tm kopaš. kko pa pol splakneš? pa vse une kremce pa mleka za telo. a to dojenček rabi? kremca za obraz se mi zdi ok, če greš ven, drgač pa hm. prosim za razsvetlenje.

ena je napisala (nimam pojma kera) da jo je vsakič strah pregleda pri g, tud mene je. kr neki. čeprov je blo do zdj use ok. sam kr neki... kaj pa če.... no dost panike, jst mam pregled v tork. za ctg mi je pa rekla da ga bo merla v 35. tednu tm okrog. zdj sm pa v 33. res pa je da je (zaenkrat) vse lepo zaprto, nbenga otrdevanja (bl na sred je blo neki, ma sm pila donat, pa zdj ni več). a to morš it v porodnišnico al ti mer v zd. se mi zdi da tok stvari ne vem, po drug stran pa če ni nč narobe zkaj bi neki paničarla ane.

lepo sm se najedla zdj mi pa kr oči skupi vleče, (ponoč je bla spet žurka) user posted image je mene, jst pa njega nazaj. enkrat v rebra, drugič je rito nabasal nekam pri popku (vsaj zdi se mi da je bla rita), pa na wc in pol k sm končno tonila v spanec je mojmu zvonila budilka z vibro. kako sm se, hm razhudila ampak to je premila beseda user posted image č. v glavnem sm vstala, in pomivala posodo in butala z vrati in sesala, da me je pol previdno vprašal če je kj narobe. pa sm mu že miljonkrat lepo rekla in prosila, če bi lahko izvolil izklopit vibro. ah ti moški. a je res tko težko razumet da jst rajš spim ponoč kt pa podnev. hb da sm doma. da pol tkole flikam, sam useen. vem pa da ene še v službo hodte tko da se ne bom preveč prtožvala. sneg kopni yeah.... nč mejte se....


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 12:58:36   
Kepica83
Hej bejbe!
Kepica je danes spet leteča. Vstala sem ob 1:50. Ob 3 sma zajtrkovala z dragim pol 5 pa me je dragi odložil pri mojih starših on pa je šel delat. Ker sem mogla it po odločbo na csd o porodniški, pa k zdravniku po bolniški list.... Pol pa sem najrajši da mi ni treba z svojim avtom hodit. In ga kar pri starših počakam dokler ne konča z šihtom. Leva stran reber me tak boli da komaj dihamuser posted image . Zakaj? Nimam pojma. Ne spomnim da bi se kje udarla. Je pa naša žaba danes prava carta. Mami more non stop rokico meti na bušiju in božat, drugače smo sitni. In pretepamo mamici do onemoglosti. Ponavadi pa je ravno obratno. Bog ne daj da se mami s trebuščkom k atiju stisne-.Že red dela, pa atija vstran tišči. Groza v glavnem user posted image .

Pleničke... jaz sem nabavla en paket pampersk. Upam, da bodo vredu.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:01:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Je pa naša žaba danes prava carta. Mami more non stop rokico meti na bušiju in božat, drugače smo sitni. In pretepamo mamici do onemoglosti. Ponavadi pa je ravno obratno. Bog ne daj da se mami s trebuščkom k atiju stisne-.Že red dela, pa atija vstran tišči.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:05:21   
amelie
legenda, moj ima narejeno budilko na pet minut, vstane ob 6.30, prvo bujenje pa ima nastavljeno 5.50 user posted image user posted image  potem pa računaj, kolikokrat se budilka dere vsako jutro user posted image  user posted image  za znoret!!! ampak mu ne morem tečnarit, ker vsako jutro pridno pse sprehodi, da se lahko jaz naspim, čeprav bi jih jaz komot sprehodila malo kasneje, ker delam od doma in imam čas.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:09:12   
nizy
jaz sem pa šele včeri ugotovila , da so mi bolniško narobe izračunal , si morte mislt 269€, jaz sem pa milsila , da je bilo nekaj čez 300€,je pa bilo še clo manjuser posted image in seveda takoj panika, ker še januarska plača pade v porodniškouser posted image , bom pa nakazilo dobila šele naslednji mesec , se bo vsaj takrat  mal več poznalouser posted image

včeraj sm šla na OGTT in je bila prva vrednost na tešč 6.1, druga 10.1, tretja 6.8 na četrto pa nisem  čakala , ker sem bila tolk lačna , da sm kr šla  , itak mam šele v torek diabetologa,...je pa rekla , tetica v laboratoriju , da glih po meji hodim , tko da upam  samo na kakšno dieticouser posted image user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:10:24   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Je pa naša žaba danes prava carta. Mami more non stop rokico meti na bušiju in božat, drugače smo sitni. In pretepamo mamici do onemoglosti. Ponavadi pa je ravno obratno. Bog ne daj da se mami s trebuščkom k atiju stisne-.Že red dela, pa atija vstran tišči.


user posted image user posted image user posted image



Kepica, kaj je punčka? user posted image
Radovednost pač. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:15:24   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Je pa naša žaba danes prava carta. Mami more non stop rokico meti na bušiju in božat, drugače smo sitni. In pretepamo mamici do onemoglosti. Ponavadi pa je ravno obratno. Bog ne daj da se mami s trebuščkom k atiju stisne-.Že red dela, pa atija vstran tišči.


user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:17:24   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Je pa naša žaba danes prava carta. Mami more non stop rokico meti na bušiju in božat, drugače smo sitni. In pretepamo mamici do onemoglosti. Ponavadi pa je ravno obratno. Bog ne daj da se mami s trebuščkom k atiju stisne-.Že red dela, pa atija vstran tišči.


user posted image user posted image user posted image



Kepica, kaj je punčka? user posted image
Radovednost pač. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:21:16   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

babyloverka evo gremo sigurno jutri v Ikeo in otroške trgovine user posted image user posted image ...sporočim če kaj vidim...sem pa sestri poslala en link od vozeka, pa me je skoraj kap, ker je kao redna cena najinga vozeka 619€, pa je bil znižan na 419€...ne vem, kje so dobili tele ceneuser posted image



odkod pa take cene? user posted image  ohjoj.
no upam da boš jutri našla kaj pametnega, ker potem še jaz šibam drugi teden gor user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:22:13   
NATAŠA35
kepicauser posted image user posted image user posted image vem kak je to, tud jaz se ne moram stisnit nobenmu, takoj user posted image   to opazi user posted image user posted image in začne rogovilit...


jaz kar težko čakam jutri, da še kaj dokupim v ikei za malega, potem pa počasi vse pripravim in ko bom nastopila porodniški dopust, da je vse poštimano, pa da se bom lahko malo učila in uspela dva izpita zaključit pred porodom, ostale pa potemuser posted image user posted image ...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:27:16   
babyloverka
no jaz ne bi bila jaz če ne bi vsak dan nekaj novega odkrila. to sem ugotovila včeraj zvečer in takoj pomislila da vas moram informirat naprej, ker mene je skoraj na rit vrglo.

nivea nahrbtnik, vem da smo nekaj govorile o tem, no če ga ima katera namen kupit si poglejte ta dva linka in primerjajte cene. to vsekakor ni reklama ampak obvestilo, ker jaz sem onidan že v rokah imela ta nahrbtnik v babycentru in bi se danes po glavi tolkla če bi ga kupla.

babycenter:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=38622
toysrus:
http://www.babiesrus.at/produkte/nivea-wickelrucksack-353175.html

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:32:08   
nejanejc
Razlika je ocitna, ajajaj

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:51:58   
dacy
kepica ne bo nic komentirala user posted image

Meni se skoz dogaja da vsak pravi da jaz bom pa kao ziher fantka imela in da jaz ziher tud vem da bo fantek ker vse kupujem v modrih barvah in nic v barvah za puncke ... Ja pa a ni to logicno cist ??? Menda ne bom jemala roza cunjic, pol pa ce bo fantek pa ga bom morala v roza oblacit al kak user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 13:54:33   
nejanejc
dacy mene tud roza prov nic ne vlece... bi kar modro mela... to lahko tudi puncki oblečem :)
no, sej bomo kmali vidli kaj bo res :) (ne, kaj je že)

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 14:24:03   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

user posted image 3 kile user posted image user posted image Waaaw..
Ja, tud meni je blo slabo. Pol po pavzi je blo malo boljše, kr sem se do hodnika sprehodla pa spila malo vode, potem pa spet ista pesem dalje. Kaj češ. Vidva sta sedela tam čist čist zadaj kjer smo z lutkami delali ne? Sem na koncu še enkrat pogledala tja pa vaju nisem  več vidla. user posted image

V 39. tednu maš komaj pregled? Kaj če pa prej rodiš? Kje pa maš G?



Ja, res je velikan user posted image  Jaz sem se rodila z 2,5 kg na rok, moj z 1,5 kg - nedonošen, tako da mi res ni jasno, kako je nama uspelo naredit tako velikega otroka user posted image  user posted image  
Ja, tam zadaj sva bila - je boljši zrak user posted image  Po pavzi, ko smo bili vsi spredaj, mi je pa slabo ratalo. Je moj spremljal dalje, jaz sem pa tud šla na hodnik dihat in pit, ampak mi ni pomagalo, tako da sva potem raje šla, ker mi je bilo res grozno user posted image  
G imam samoplačniško v MB, sem drugače fuuul zadovoljna z njim. Očitno je ocenil, da pogosti pregledi niso potrebni, samo jaz bom vseeno prosila, če me lahko malo prej naroči.  


Komu to hodiš samoplačniško, če ni skrivnost?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 14:40:42   
Wannabemommy
Evo mene iz bolnice in pregleda, mali je težek 2500g, raste tudi vredu v glavnem z bebijem vse ok. Jaz pa sem še vedno slabokrvna, mam premalo kalija in premalo beljakovinuser posted image , nardili so mi ctg in spet so mi vzeli kri - vampirjiuser posted image . Od dans naprej sem na beljakovinski dieti z obveznimi sadno- zelenjavnim dnem, ter bolj ali manj vse brez soli. Upam da do 17.3. se stanje z zatekanjem izboljša, kr drugač mi bodo sprožli poroduser posted image .
Tako da za seznam NP 17.3. + ctg
To je od mene za dans vse grem počivat kr sem ful utrujena, pa še noge morm v luft držatuser posted image
 
 
Lepo se mejte čez vikend in čuvajte svoje bebije

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 14:50:36   
NATAŠA35
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

no jaz ne bi bila jaz če ne bi vsak dan nekaj novega odkrila. to sem ugotovila včeraj zvečer in takoj pomislila da vas moram informirat naprej, ker mene je skoraj na rit vrglo.

nivea nahrbtnik, vem da smo nekaj govorile o tem, no če ga ima katera namen kupit si poglejte ta dva linka in primerjajte cene. to vsekakor ni reklama ampak obvestilo, ker jaz sem onidan že v rokah imela ta nahrbtnik v babycentru in bi se danes po glavi tolkla če bi ga kupla.

babycenter:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=38622
toysrus:
http://www.babiesrus.at/produkte/nivea-wickelrucksack-353175.html


uhhh to pa je razlika, pa še ta drugi mi je lepšiuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 15:05:29   
nincy29
evo še mene...

učiri smo imeli pregled in ultrazvok. glede na to da sem dala za ultrazvok 30€  sem ful razočarana.niti slikce mi ni dala  in tak na hitro je pogledalauser posted image user posted image . smo pa težki nekaj čez 1600g. drugače use ok. nič ni niti pogledala če sem kaj odprta itd. user posted image
mam pa zdaj pregled čez 4 tedne,takrat imam tudi CTG.

za seznam:
NP 26.3.2010+CTG,kg skupaj +10



(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 15:36:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Jaz pa sem še vedno slabokrvna, mam premalo kalija in premalo beljakovinuser posted image , nardili so mi ctg in spet so mi vzeli kri - vampirjiuser posted image . Od dans naprej sem na beljakovinski dieti z obveznimi sadno- zelenjavnim dnem, ter bolj ali manj vse brez soli. Upam da do 17.3. se stanje z zatekanjem izboljša, kr drugač mi bodo sprožli poroduser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 15:46:33   
legenda_m

IZVIRNO SPOROČILO: amelie

legenda, moj ima narejeno budilko na pet minut, vstane ob 6.30, prvo bujenje pa ima nastavljeno 5.50 user posted image user posted image  potem pa računaj, kolikokrat se budilka dere vsako jutro user posted image  user posted image  za znoret!!! ampak mu ne morem tečnarit, ker vsako jutro pridno pse sprehodi, da se lahko jaz naspim, čeprav bi jih jaz komot sprehodila malo kasneje, ker delam od doma in imam čas.




amelie sva na istem sam da je pr nm naštimana ob pol šestih, vstane pa ob 6....

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 15:52:08   
nincy29
aja pa učiri sem gledala Orgasmic birth..rees zakon dokumentarec

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 16:03:55   
Kepica83
Dacy kepica nebo nič komentirala.user posted image user posted image sem samo hudičke prilepla.

Jaz pa 2.3. nastopim z porodniško. user posted image . Točno 6 mesecev sem bila na bolniški. Bo zdaj fajn rečt ko bo kdo vprašal... ja jaz pa sem na porodniški. Ne pa da te vsaki sprašuje, kaj pa je narobe da si na bolniški???user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?