|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:07:34   
NATAŠA35
izpiti user posted image user posted image user posted image user posted image vse ki ste ga imele in naredile, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

lupinica jaz sem malega kar prenašala v njej, ker sem imela tako, ki se namontira kar na  vozek, če pa mate take s košaro, pa ga kar v košari okoli prenašajte...pa ni nič narobe, če je v lupinici tudi po več ur, ko smo se peljali na morje (4ure) pa z malim ni nič narobe...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:07:39   
Anonimen
Katy83: ČESTITKEEEuser posted image user posted image user posted image Vidiš, da je šlouser posted image user posted image

Cojka: se ne daš s tem fantkom, ne? Hihihiuser posted image Hecno, meni pa skoraj vsak reče, da bo punčka. Samo, da bo user posted image zdravuser posted image

Kuha se makronflajš mmmmuser posted image



(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:14:28   
nincy29
oo čvekice..

di_di čestitke za poroko!user posted image user posted image user posted image

uf nax to pa so že boljše novice glede teže..si me kar prestrašila vešuser posted image .

košara lupinica nam je rekla prodajalka ko smo kupovali voziček da pridejo za košaro prav posebni pasovi da ga lahko v avtu tudi v košari prevažaš,pride pa otrok zapet kot pri jajčku oz. avtosedežu samo da je v ležečem položaju,zato sem tudi vprašala če bo katera to prakticirala,ker tisti pasovi pridejo 30€.
glede lupinice..marsikaj pride ven da škodi otroku..poglej zdej npr. glede ultrazvokov..pišejo da daljši ultrazvoki kot naprimem 3d škodiju otrokovemu zdravju..ta opozorila glede lupinice so da nimaš otroka pol dneva noter no.pa če greš na kakšen daljši sprehod al pa kam tako da ga rajši v košari imaš.

otrdevanje...nas je kar neki ki jih to matra...jaz imam buscopan že za moje bolečine zaradi tiste desne ledvice,sam kadar uzamem buscopan mi ne nič trebuh se zmehčauser posted image .
tudi jaz mojega pripravljam da se bo bejbi lahko kej prej rodil(čeprav sem jaz kmalu 100% da se bo) ampak on da ne da bo 27 aprilauser posted image user posted image .
a
učiri smo na roj. dnevu bili.je sosed 3 leta imel in je polno mulcov bilo...sem pa pestvovala 5 mesecev staro pupiko in moram rečt da mi je kar na jok šlo kdaj bom jaz mojega korenjaka tako držala..meni se tej tedni takoo vlečejo.pa je še moj jo malo primu in se prav vidla da tudi on komaj čaka da očka postane.user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil nincy29 -- 22.2.2010 15:19:52 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

meni se tej tedni takoo vlečejo.



Evo, nisem edinauser posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:32:36   
Wannabemommy
Katy in Aprilčica - user posted image user posted image user posted image  za opravljene izpiteuser posted image user posted image user posted image

Nax - ta teža se pa dost bolje slišiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:58:27   
Kepica83
Hja nax jaz sem ga pred 3 tedni imela 2cm. Ju3 izvem koliko je MV zdaj. Spet morem rečt, da ga tvoj G biksa. Popadke imaš, MV kratek, odprta si a on pa tebi razlaga kak še boš šla domov. Razumem da bi ti to rekel pri 37 tednu ne pa sedaj. Poslušaj punca. Lepo vprašaj koliko si odprta. To ti mora povedat, ker je to zelo pomemben podatek. Upam,da se tvoj G zaveda, da pri odprtosti ki traja dalj časa lahko pride do infekta. kar nebi bilo niti pod razno dobro in je v tem primeru boljše da se porod sproži. Malo ga povprašaj glede tega, da bo videl da nekaj veš in da se nima kaj dosti za igrat. Rajši rodim bebija prej pa pač malo lažjega kot pa kasneje pa okuženega.



Katy jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke bejbauser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 17:20:00   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

meni se tej tedni takoo vlečejo.



Evo, nisem edinauser posted image user posted image




ojla!!!!!!

tudi meni dnevi tako pocasi minevajo,prej ko sem bla na sihtu je vse slo tak hitro zde sm pa ze 14 dni na dopustu se pa vse tako vlece.
danes je kar boljse z mojimi izpuscaji sreca da tablete pomagajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 18:20:23   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

otrdevanje...nas je kar neki ki jih to matra...jaz imam buscopan že za moje bolečine zaradi tiste desne ledvice,sam kadar uzamem buscopan mi ne nič trebuh se zmehčauser posted image .
tudi jaz mojega pripravljam da se bo bejbi lahko kej prej rodil(čeprav sem jaz kmalu 100% da se bo) ampak on da ne da bo 27 aprilauser posted image user posted image .
a




mene danes vse nekaj špika pa nič mi ne paše user posted image  nonstop hodim na wc, trebuh mi otrdeva, špika me,...

sem ravno zadnjič brala kako majhen je odstotek verjetnosti da se otrok rodi prav na PDP, tako da se jaz tudi ne zanašam kaj preveč na to in sem pripravljena na presenečenje. danes v mš je bilo kar fajn, sicer nekih novih info ni bilo ni mi pa žal da sem šla.

jaz bi tudi nekaj jedla pa ne vem kaj. me mika da bi si naredila testenine z smetanovo omakouser posted image  ma sem včeraj toliko pojedla da sem se menda kar v enem dnevu za eno kilo zredla

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 18:29:48   
memole
Prej sem pozabila čestitat vsem ki ste super opravile izpite!
No sem pa potem kar na FB čestitala!

Tako da še tu čestitke!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 18:50:35   
Anonimen
Hvala Memoleuser posted image

Jaz sem pa pozabila povedat, da sem že dobila DM boneuser posted image user posted image user posted image Zdaj pa samo plačo počakam (khmmm... denar, ki ga mesečno meni nameni mami), pa grem še po nekaj stvari, potem pa zaključim. No, še modrček za dojenje rabim, si ga moram v Mb v Mullerju kupiti, mi je ta že premajhenuser posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 20:41:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

- jaz tudi mojega psihično pripravljam, da nas lahko mali prehiti. Pa do zdaj je samo govoril, da kar nekaj paniko delam. Zdaj pa ko je nax v bolnici in že odprta in ker smo se enkrat dobil še z njenim na kavi, zdaj ni več besede o moji paničnosti in mi kar sledi.

cojka deci mal pozno dojamejo a ne. No važno, da sedaj sodeluje. Moj je tok priden, da sploh ne morem verjet. Je do konca pobarval steno, nalepil nalepke, zlikal cunjice (sem mislila, da bom dol padla).
cojka pa kdaj se boš pol lahko šele prijavila na strokovca?

nincy sej tud men tale buscopan nič ne pomaga, krči so še vedno ful močni, trebuh trd ko kamen.

katy čestitke za izpituser posted image

kepica hvala za info. Bom jutri spet mal težila. Se mi zdi, da jim bo še žal, ker me imajo tukaj, ker non stop nekaj težim, včeraj me je bil en doktor že ful sit z mojimi vprašanji. Sam kaj sej zato so pa tukaj.

Še to me zanima. A za CSD rabim fotokopijo materinske? Ker zdej sem dala mojemu papirje, da jih nese, samo materinsko imam pa jaz tukaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 20:50:16   
Kepica83
Nax če ti je G dala potrdilo pol ne rabiš materinske. Priden tvoj dragiuser posted image . Moj je zdaj en dan nekaj pohištvo premikal v spalnici pa ga vprašam dragi kaj delaš? on pa meni: mami gnezdim seuser posted image user posted image

Nax ti jim kar zatežiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 20:57:37   
Anonimen
Smešni so teli naši deci.

Ne jaz nimam nobenega potrdila od g. Torej moj ne bo nič zrihtal tam. Bom rekla pol jutri g, da naj mi dapotrdilo al pa če mi fotkajo materinsko, da gre moj lahko to uredit.

Kepica ti pa sporoči jutri kako bo na pregledu.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 21:13:21   
nincy29
nax meni niti pogledali niso v materinsko in niti nobenega potrdila nisem dala..samo ustno povedala kdaj mam PDP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 21:15:52   
Anonimen
nincy a potem so ti kar verjeli na besedo. Verjetno je odvisno na koga nabašeš.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 21:17:28   
nincy29
mene niso niti prašali za kak dokaz o pdpju.pomojem oni vse računalniško preverijo.ker potem dobiš itak domov če ti odobrijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 0:45:37   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
...očetovstvo nama je rekla naj prideva podpisat po rojstvu, ko prideva rihtat za očetovski dopust.


katy moje misljenje je, da ti je dosti lazje ze zdaj porihtat ocetovstvo, ker ti lahko papirje za oceetovski dopust oddas ze s papirji za porodnisko in potem samo poklices na CSD in jim sporocis datum poroda in kdaj je tvoj nastopil dopust... vsaj tak sem se jaz dogovorila na CSD ko sem oddala papirje user posted image
... pa se cestitke za izpit user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - no, ti le več počivaj. A ti še tok noge zatekajo?


cojka jutri grem nazaj na Bled in res bom malo vec pocivala ... noge se vedno ful zatekajo ja , ampak hvala boogu ne cisto vsak dan ... se najde kak dan v tednu ko so dokaj vredu user posted image ... Bom ti pokazala te moje gleznje na kavi , ce nama bo seveda uspelo koncno ze it na to kavo user posted image

minevanje dnevov - meni pa kar hitro minevajo, verjetno zarad tega ker sem skoz nekje med Bledom in Mariborom in nimam pravega postanka user posted image ... No vglavnem jutri grem nazaj na Bled, 7.3. nazaj v MB, pa potem 8.3. po kontroli takoj nazaj na Bled in konec tedna 14.3. spet nazaj v MB ... potem pa ostanem v MB do poroda user posted image ... vglavnem v tem casu kar se bom selila sem in tja mi bo sigurno cas hitro minil, to  so pa kar trije tedni user posted image in pol mi jih ostane samo se 3 user posted image , ce nas kaj ne preseneti user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nax05
Še to me zanima. A za CSD rabim fotokopijo materinske? Ker zdej sem dala mojemu papirje, da jih nese, samo materinsko imam pa jaz tukaj.


nax meni je vzela papirje brez potrdila in tud materinske ni niti pogledala, samo vprasala me je ce je fiksno dolocen PDP, nekako tako kot pri nincy user posted image ... verjetno pa je odvisno od zenske na katero naletis ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 10:05:09   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

. Moj je zdaj en dan nekaj pohištvo premikal v spalnici pa ga vprašam dragi kaj delaš? on pa meni: mami gnezdim seuser posted image user posted image




user posted image  priden tvoj dragi user posted image
ko sem jaz mojemu omenla da imate ene že težave s popadki me je debelo pogledal in vprašal če more kinderpet že skup sestavituser posted image , ah ti moški user posted image

jaz že dva dni ful slabo spim, nikakor mi ne paše. že včeraj sem tak zehala na materinski šoli, upam da ne bom danes spet, ker potem me bo predavateljica že čudno gledala user posted image

popoldne greva z dragim malo v šoping in ker greva v mb obisk mcdonaldsa ne uide user posted image  ko mi je včeraj rekel da greva v mb mi je v glavi najprej kliknilo mcdonalds in meniji in coca cola...user posted image  no če bo čas greva pogledat še v azil, bi kakšnega kužka posvojili.

fajn se imejte babike, začelo se je lepše vreme tako da veselo na sprehod.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 10:36:51   
Bobek75
Živjo,

user posted image user posted image user posted image za izpite in porokouser posted image .

Tudi nam je uspelo pripravit vse za user posted image user posted image , edino pralnih blazinic za dojenje ne dobim. Zgleda, da jih vedno več mamic uporablja, ker mi pokupijo pred nosom, potem pa meni ostane samo prazna polica v trgoviniuser posted image . No, če jih ne dobim, bom za začetek vzela une za enkratno uporabo.
Včeraj sem bila po treh tednih spet zunaj, ker sem imela pregled in sem si privoščila 1 urno nakupovanjeuser posted image . Domov sem prišla kot cunjauser posted image , zapravla sem nekaj evrčkov in sem prav zadovoljnauser posted image . No, zdaj bom 14 dni do naslednjega pregleda spet v domačem priporuuser posted image .

No, pregled je bil OK. user posted image user posted image rasteta po pričakovanju, imata cca. 1600 g (32t), edino tadruga user posted image se je obrnila in sedaj lepo sedi na ritkiuser posted image .  To pa zaenkrat pomeni CRuser posted image user posted image user posted image .  Smo pa iz najhujšegauser posted image in zdaj moramo samo še lepo pridobivat na teži.

tropical- za seznam: +8 kg, NP 8.3.

Lepo bodite!



(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 10:37:07   
flora1983
Mi smo pa danes imeli ponovno pregled in tudi UZ. Otrok je še vedno v medenični vstavi, kljub temu da smo dogurali že do 35. tedna nosečnosti. Tako da imam 9.3. ponovno pregled in UZ + CTG in takrat mi bo povedala kako naprej. Možnost je namreč še vedno, da se obrne. Sem pa na RR brala o vajah, ki naj bi otročku pomagale pri obračanju in me zanima, če ima katera izkušnje s tem. Probat ni greh, zato jih grem zdaj delat, me pa zanima še vaše mnenje.

Za seznam pa: NP 9.3.2010, skupno +7 kg.
 
Uživajte in božajte bušije.
 
Vse, ki imate težave, pa čimdlje zdržte 2 v 1.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 11:10:36   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

user posted image  priden tvoj dragi user posted image
ko sem jaz mojemu omenla da imate ene že težave s popadki me je debelo pogledal in vprašal če more kinderpet že skup sestavituser posted image , ah ti moški user posted image


babyloverka sej nasi drragi sploh nimajo obcutka kolk dalec smo me ze s to naso nosecnostjo user posted image Njim reces da imas PDP npr. 5.4. tak kot imam jaz in pol mislijo da bos pac takrat tocno na datum rodila in se pred tem datumom sploh nekak ne obremenjujejo s tem user posted image

No jaz sem se z mojim zdaj dogovorila da bova posteljico sestavila skupaj, danes se vracam na Bled tak  da v naslednjih par dneh bo posteljica ze na svojem mestu ... samo mora prvo moj dragi bit fraj , zdaj dva dni itak dela in se ne bo nic , do konc tedna pa verjetno ze kako slikco zalepim user posted image

Zdaj me ze tri dni daajejo rahli krci in vedno bolj se mi zdi da se vse skupaj zacenja zares user posted image Me prav zanima ce bom sploh docakala april user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 11:46:12   
tintin
no, tudi jaz sem danes imela pregled.
Vse ok, hemoglobin mi je sicer padel na 113, ampak to še ni kritično. OStalo vse ok, malo več moram pit...dete je že od prejšnjega pregleda (ali pa še prej) na glavici...UZ imam naslednji teden. Za seznam: kile zopet ostajajo iste (+7), naslednji pregled 23.3.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 11:46:57   
nizy
dan,

jaz sem danes dobila odločbo s CSD za € za user posted image , so bili pa hitri oddala sem komaj v petekuser posted image user posted image user posted image , tudi jaz se šele zdaj zavedam  , da gre zaresuser posted image user posted image user posted image

pa bone od dm-a tut včeraj dobila user posted image user posted image , je kuponček za chicco blazince notri, dobr , da jih nisem že nabavla ,...


ena je napisala , da ne ve , če bo dočakala april, brez skrbi , vse ga bomo dočakale user posted image , če je kepica pri tolikšnih težavah zdržala do zdajuser posted image user posted image user posted image , bomo me tut do aprila user posted image user posted image

no za nekatere se kmalu že porodniški dopust začne , ja punce res gre prehitro vse skupaj ,...

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 11:56:04   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nizy
ena je napisala , da ne ve , če bo dočakala april, brez skrbi , vse ga bomo dočakale user posted image , če je kepica pri tolikšnih težavah zdržala do zdajuser posted image user posted image user posted image , bomo me tut do aprila user posted image user posted image


nizy jaz sem to napisala user posted image V bistvu imam samo upanje da bom ze prej rodila ... se mi ne da vec cakat do 5.4. user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.2.2010 11:59:36   
nizy
saj men tut otroc že težijo , kdaj pa bo dojenček , jaz pa še cela 2m do konca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Piškoti/kruh
dejzi

Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

prej (37%)

7m (28%)

8m (16%)

9m (7%)

10m (5%)

kasneje (6%)


Število vseh glasov: 391

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!