|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:17:04   
Anonimen
Jutro!

Prvo Di_Di čestitke za porokouser posted image user posted image user posted image Kako je bilo? Ni bil potem problem s starši?

No včeraj sem imela popadke, danes je bolje. So me dali zvečer spet na ctg in je imel mali že boljši utrip, tako, da mi je danes rekel, da če bo tako, da bom šla ziher lahko še malo domov, ampak ne za dolgo. SEm pa vprašala glede teže. Zdej pa ne vem, zgleda da sem prvič narobe razumela, ker včeraj je rekel 1800g. Samo 1800g je pa normalna teža. Zakaj mi je potem rekla, da ima ful ful prenizko težouser posted image Aja pa rekli so mi, da če bio sedaj rodila, bi me poslali v Lj. Ampak jaz upam, da mali res še počaka par tednov.
Vidim pa, da vas po večini že kar matra otrdevanje trebuha in popadki.

kepica glede na to, da si ti odprta tako kot jaz, ti nimaš predpisanega ležanja? pa jemlješ še kaj Buscopan?

< Sporočilo je popravil nax05 -- 22.2.2010 10:18:27 >

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3451
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 10:21:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:23:11   
Anonimen
Ja tud mene je ta teža pomirila. Samo zakaj je rekla, da je to premaluser posted image Ah kr neki, važno, da mu srček že lepše bije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 10:27:16   
babyloverka
hej čveke user posted image

komaj vam sledim user posted image
včeraj smo imeli familiarno srečanje, tako sem se napokala celo popoldne da sem potem že komaj sedela in da ne govorim o litru jabolčnega soka in potem nešteto obiskih wcja.

zdaj pa grem v mš. samo čokolino še pojem pa ga pičim v zd. pa grem še preverim kako je z izvidi od vode, upam da so ok.

di_di čestitke za poroko.
kepica upam da bo ultrazvok pokazal čimlepšo sliko.
natasa35 upam da ti bolečine kmalu minejo.
cojka fajn da si uživala na dopustu, verjamem da je pasalo. midva sva tudi imela plan it pa ne vem če nama bo šlo skozi, ker še avto kupujeva pa je itak sto ceremonij.
nax05 ta teža je pa ok, tako da ni treba toliko skrbet

jaz sem se že psihično pripravila, da lahko pride kadarkoli do poroda in tudi mojemu hočem dopovedat da ni nujno da bo bebi čakal do tistega velikega datuma. sem mu rekla zadnjič da vas ima nekaj redno težave in da ste po bolnicah z popadki pa je bil ful presenečen. se mi vidi da ni imel toliko stika z nosečnicami in nima izkušenj user posted image

nič fajn se imejte in se tipkamo kaj popoldan user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 11:33:03   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

kepica glede na to, da si ti odprta tako kot jaz, ti nimaš predpisanega ležanja? pa jemlješ še kaj Buscopan?


Hej miška. Uau ma sem vesela ko slišim to o 1800guser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jupi!!!! Tudi mi smo imeli tako težo pri teh tednih. Superca.

Hja glede odprtosti. 2.2. ko sem bila sprejeta so me vrgli na infuzije, dali strogo ležanje in nastavili kahlo za wc. Po 3 dneh sem lahko že šla na wc. Zadržali so me 10 dni in nato poslali domov. Pred dvema tednoma sem sortirala izvide in sem prebrala izvid od 2.2. na katerem je pisalo, uterus toniziran, MU centriran, za prst vložljiv porcija zmehčana. Kaj hočem povedat je to.... da meni ni nihče rekel da sem odprta in sem to lepo sama prebrala na tem izvidu. Ma veš da sem bila jezna ko ris. user posted image  no od takrat ni več nihče omenil da sem odprta, edino da je porcija zmehčana in koliko je MV. Buscopana v nosečnosti nisem nikoli jemala. Jemam pa magnesol. Pa še spasmex mi je zadnjič predpisala 3x dnevno+ 2x magnesol. Pa sem rekla da spasmexa ne bom jemala, ker je že otrok preveč kemikalij zaužil. Raje prenašam bolečine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 11:50:37   
Getreal
dobro jutro user posted image

punce men se ne da brat za nazaj user posted image res ne user posted image
tko da samo na hitro:
ČESTITKE DI_DI! SREČNO! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image za vse s katerimi je karkoli narobe.

zej grem kar še malo ležat, ker sem zmatrana od pohajanja in počitka user posted image
pridem pa kosilu malo prebrat user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:05:17   
Kepica83
Aprilčica si naredla izpit ne??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:11:13   
Anonimen
Jaaaaaaaaaa, naredila sem najbolj kretenast izpit v tem letniku in vam povem, če sem ta dr.. naredila, bom pa še ostale junijauser posted image user posted image user posted image user posted image Kaj sem veselauser posted image

Na pregledu je bilo pa takole: noseča sem 30t3d - teža je 1633g (mislim, da je to ok), ne vem. Rast vsega prehiteva za 2 tedna, glavica je bila izmerjena celo za 33t2d, obseg trebuščka pa je glede na ostale meritve majhen (29t3d), tako, da mi je G rekel, naj se oglasim še 1x čez 4 tedne na ponoven UZ rasti. Seveda sem se čisto zasekirala, pa so me potem potolažiliuser posted image Spol ostaja istiuser posted image user posted image CTG je bil okuser posted image

Punce, nisem še vsega prebrala za nazaj, upam, da bom potem. Zdaj šibam kuhat, jutri pa se vračam v Maribor, da se zmenim za vse vaje, seminarske itd. in še nimam nič pripravljenouser posted image

Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:12:34   
nejanejc
Aprilčica ČESTITKE!! Super za izpit :)

Cojka, sej si dobr prebrala :) Sam hecas me hehe :)

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 22.2.2010 12:13:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:34:36   
Kepica83
Aprilčica teža je super. Glavice so vedno malo večje. Za trebušček pa se ne sekiraj. Tudi pri meni so bila taka odstopanja. Čeprav se je po injekcijah to spremenilo. Sicer pa Pušenjak reče da so taka odstopanja čisto vredu.Ker vedno nemorejo točno na mm izmerit. Druga bi blo če bil bila razlika dva tedna ali več. Pol pa bi se že sumilo mogoče na popuščanje posteljice. Čestitke za super pregled in opravljen izpit. One junija boš pa z lahkoto zrihtalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:44:32   
Anonimen
Aprilčica čestitke za izpituser posted image . Pri meni pa zdaj vse stojiuser posted image

Kepica meni so pa predpisali Buscopan 3x in Magnesol 3x. Se mi zdi, da se že men meša od teh tablet, kaj šele tamalmu. Sem bila ravno na ctg-ju in je spet švohcan utripek, samo je bil moj g tukaj in pravi, da ga to ne skrbi, da ga bolj skrbi MV.
In ti se zdej lahko normalno šetaš čeprav si odprta???

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:53:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05
Kepica meni so pa predpisali Buscopan 3x in Magnesol 3x. Se mi zdi, da se že men meša od teh tablet, kaj šele tamalmu. Sem bila ravno na ctg-ju in je spet švohcan utripek, samo je bil moj g tukaj in pravi, da ga to ne skrbi, da ga bolj skrbi MV.
In ti se zdej lahko normalno šetaš čeprav si odprta???


Koliko pa imaš MV da ga skrbi bolj kot švoh utrip malčka?? Jaz sem takrat bila odprta sedaj pa že dolgo ni bilo več govora o tem, tako da mislim da sem se takrat nazaj zaprla po vseh infuzijah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 12:54:34   
Anonimen
Hvala punceuser posted image
Kepica, hvala za tolažbouser posted image user posted image Saj jaz sem tako računala, da je trebušček za 29t2d, glavica pa za 33t2d in je že 3 tedne razlikeuser posted image user posted image Ok, dosti o tem, potem samo razmišljam kaj vse bi bilo lahko narobeuser posted image

Pošiljam še kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 22.2.2010 12:55:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 13:03:37   
Kepica83
Aprilčica ti moreš gledat velikost na tiste tedne ki si dejansko noseča. 30t3d, trebušček 29t3d to je 1 teden razlike kar je vredu. Ne smeš gledat po glavici sodeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 13:14:59   
dacy
Lep pozdrav user posted image

Evo mene iz kontrole ... Poslusali smo srcka , dobila sem napotnico za porod in jutri grem v laboratorij dat kri se za zadnji pregled za toksoplazmozo ... Zdravnica mi je rekla cim manj hodit in cim vec pocivanja zarad zatekanja nog... Pritisk je sicer bil spet povecan ampak ni nic komplicirala ker je videla zapiske da pa imam doma skoz vredu in je rekla da naj pac naprej doma kontroliram in ce slucajno ne bo vredu pac pridem nazaj user posted image Naslednji pregled imam cez dva tedna 8.3. in takrat zacnemo s CTG-ji 1x tedensko.

Za seznam:

+3kg (skupaj +11kg) , NP - 8.3.2010


kepica vso sreco jutri na kontroli user posted image

nax user posted image 1800 g pa bo ccisto ok user posted image

aprilcica cestitam za izpit user posted image user posted image user posted image

Za zdaj bo dovolj ... na mizi me zze caka spinaca in pire tak da treba it ... user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 13:20:50   
Anonimen
kepica takrat v torek so mi namerili MV 27. Ampak si ti rekla, da si imela veliko krajšega a ne? In pravi, da ga to bolj skrbi in da sem odprta, čepšrav mi noben niti ne pove koliko sem odprta.

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 13:42:34   
tintin
aprilčica, pri mojem prvem je trebušček skoz zaostajal za 2 t, ostale mere pa so bile ok oz celo večje...pa moja G ni kompicirala preveč in rodila sem več kot 4 kilskega fanta. No worries!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 14:03:43   
katy83
ojla babike.

Vidim, da me čaka kar nekaj dela s komentiranjem. user posted image

No, v glavnem, mi imamo že vse cotike lepo zložene in pripravljene v omarah user posted image , samo posteljnino in pleničke še operem in zlikam, pa smo na konju. Danes sve bila z dragim na CSD-ju, da sem zrihtala za paket (denar), pa za starševski dodatek, očetovstvo nama je rekla naj prideva podpisat po rojstvu, ko prideva rihtat za očetovski dopust. Pa v vrtec sva šla vprašat kako je z vpisom, pa nama je full prijazna tetka vse razložila kako pa kaj. Skratka rekla je, da naj prideva drugo leto nekje januarja, pa če bo prosto, bomo aprila že v vrtcu, če ne pa skoraj ziher septembra. user posted image  Je rekla, da do zdaj se je samo parkrat zgodilo, da otrok ni dobil vrtca. Je pa blizu še ena enota, ki pa ima bolj prosto in da lahko tudi tja damo, če tu ne bi bilo fraj. Meni osebno so to full vzpodbudne besede in sem res dobre volje. user posted image


Aprilčica - saj sem že na Fb napisala. user posted image  za izpit. Kateri pa? No, super, bomo pa še junija držale pesti, pa jaz še tudi imam izpit pa diplomo, pa bova druga drugo vzpodbujali. Pa še katera druga zraven. user posted image

Memole, Cojka - No, fajn, da nisem edina glede uz, ki smo ga nazadnje imele decembra. user posted image  Komaj že čakam ta 4.marec. user posted image  Samo po eni strani pa me je kr malo strah. user posted image

Slingi/kengurujčki - nekak se še nisva odločila za to. Meni so všeč kengurujčki, ampak kaj jaz vem. Za 3x kar ga bom uporabljala...Ne vem. user posted image

lupinica - mi2 bova tudi imela vsak v svojem avtu lupinico (imava 2, ker sva v soboto še eno erbala user posted image ). Je pa s temi lupinicami tak. Ajde, na sprehodu, bom dala otroka v voziček, so pa mi lupinice full praktične, če greš v trgovino. Daš gor na nakupovalni vozek in je to to. Če pa si z vozičkom, pa kam boš dal vso to robo? user posted image   Se bomo pa vseeno trudili, da bo user posted image  čim manj v lupinici. Za dolge vožnje pa je tako, da se tudi odrasli pretegnemo malo med vožnjo, tako da je fajn, da otroka tud kaj ven vzameš. Razen, če spi, ga ravno ne mislim budit. Ja, nekaj takega je moje mnenje o tem. user posted image

Nincy29 - full mi je hudo, ko vidim tvoje strije. Si res bogica. user posted image Samo kaj hočeš ne. Ene pač to, druge spet kaj druga. Moja kolegica je imela točno tako kot ti. Ja, se ji še vedno vidijo, ampak dosti,  dosti manj.

TanjaKlemen - želim ti, da ti izpuščajo izginejo oz. da te vsaj ne bi tako srbeli, ker verjamem, da ni ravno prijetno. user posted image

marčevke - ja, pri njih se je začelo. In veste kaj to pomeni? Ja, zagotovo veste. user posted image   Bo treba že kakšno torbo pripravita za porodnišnico. Aja, danes sem se naročila za individualni posvet za epiduralno v Mb porodnišnici. Pa, zdaj ko poštudiram vidim, da sem bila danes zelo pridna. user posted image user posted image

Kepica - čuj ti, punca. Avto si pucala, pa stanovanje, ....daj čuvaj se. user posted image   no, ok, saj si napisala, da sta šla potem hitro ajat. user posted image

Nax05 - no, ta novi podatek o teži pa je meni tudi dosti bolj všeč. user posted image  Drži se. user posted image  Pa levinjica, pa nataša vi2 tudi. user posted image

Di-di - čestitke za poroko. Kaj naj rečem. Naj bo polno razumevanja, ljubezni, iskrenosti. No, pa tu pa tam se tud skregajta malo...se je fajn potem pobotat. user posted image


Cojka - no, fajn da si uživala na dopustu, pa da so ti podaljšali bolniško. user posted image   Vožnja pa verjamem, da ni bila prijetna. user posted image

ena je spraševalauser posted image komu javit ko rodi. Naša Cojka ima ta čin obveščevalne službe, tak da njej piši na ZS, pa ti bo številko dala.

Če sem katero pozabila komentirat, brez zamere. Že itak bo zdaj cel roman. user posted image

Kje pa hodi naša Aglaia? user posted image

nič, lepo se imejte, Katy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 14:23:30   
Anonimen
No, zdaj sem res potolažena: Hvala tintin in še tebi Kepica za boljšo obrazložitevuser posted image

Katy83: geografija je bila to. Čista loterija, Sovražim predmete, ko se res nimaš kaj učit. odvisno kako ti gre od rok nakladanje in seveda logično razmišljanje. Jaz sem se prvič tako zasekirala, ker res nisem imela pojma, ker sem imela v glavi same brezvezne definicije, namesto, da bi malo potuhtala s svojo glavo. No, zdaj je pa šlouser posted image

Danes nisem za nikamor. Mislim, da me malo ˝matra˝, ker grem jutri po tako dolgem času v Mb, pa sem se razvadila biti doma.

Nax: user posted image user posted image za težo, prej nisem nič komentirala, packa jazuser posted image Sem že zadnjič razmišljala kako ima lahko user posted image tako malo težo.

Juhco sva pojedla, zdaj se pa nobenem ne da naprej kuhatuser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 14:46:31   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

Pozdravljene aprilčice.

Kako ste kaj? Evo jaz se vam po dolgem času spet javlja in vas pozdravim. Žal vas že lep čas nisem brala... sem imela tolko drugega dela in obveznosti, da se mi ni dalo še tle viset, saj je vam res težko sledit in če redno ne gledaš, se prav zgubiš user posted image ostala sem nekje na 84 strani in nisem šla brat za nazaj, ker ste full napisale ...

No poroka je za nami, kljub vetru, dežju in na koncu še snegu smo se imeli zelo lepo, zdaj pa se bomo posvetili faxu in seveda našemu pikecu kateremu moramo še sestavit postlco in oprat še en kup perila, ki smo ga nakupili in dobil ter seveda zlikat ter nakupit še kakpno malenkost, ki nam manka user posted image

Grem pripravit možu večerjo, glede na to da je on meni kosilo, pol pa sam še počivat ... lepo se mejte pa se še kej tipkamo user posted image





Iskrene čestitke ob poroki!
Želim vama veliko lepih dni na vajini skupni poti!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 14:52:20   
katy83
user posted image user posted image user posted image user posted image
aaaaaaaaaaaaaaaaa, punce, kaj pa to, ko sem naredila izpit? Pa še to z 8. user posted image user posted image user posted image user posted image  

Danes pa je res moj dan.

Hvala vsem za pestke. user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 14:54:28   
nejanejc
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image  

ma upam,d ani spet kak led padu na moj avto, je blo dost!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 14:55:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3473
   [Brisano sporočilo]
22.2.2010 14:58:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.2.2010 15:01:33   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj počnete?

Jaz sem to noč prav slabo spala vse me je bolelo in komaj sem se obračala,pa še tamala se je sredi noči uštulila k nama!user posted image user posted image

In danes imamo spet dež!user posted image user posted image

Ah dojenčku je lih tko vroče v jajčku kot v košari ali pa v samem vozičku!Pa mu je lahko udobno ali ne nekaterim ni udobno nikjer in bi radi bili samo v naročju kar tudi ni dobro!
Vse je odvisno koliko ga oblečeš in zaviješ!
Če ti v bolnici rečejo da ga obleči v dva dolga rokava zunaj je pa lih da ne 30 stopinj sem sigurna da se bo potil kot niagarski slapovi in mu tudi takrat ne bo udobno!
Poznam primer ko je bla tamala vsa mokra cedilo se je iz nje in se je drla potem sem pa vidla da ima dva dolga rokava pa mi je blo vse jasno!Mamica se je pa spraševala kaj je narobe,ko sem ji potem rekla naj ji da en rokav dol je blo pa kot noč in dan
Ne vem pa zakaj bi bil v prisiljeni drži saj ne sedi ampak leži,isto je v prisiljeni drži če ga imaš v kengurujčku!
Vsak pediater ima pa svoje mnenje in si niso vsi enotni,tko da jih je treba jemat z rezervo!
Moje mnenje pa brez zamere!user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




krst in verouk
googica

ali boste krstili svoje otročke, bodo hodili tudi k verouku? prosila bi tudi za kometar, zakaj tako... hvala, lp :)

da, oboje (41%)

samo krst, potem bomo videli (19%)

samo krst (4%)

ko bo starejši se bo sam odločil (14%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 1229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!