|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 16:35:56   
nimanorwen
ojla punce!

sm vs šele dons najdla, nism vedla, da je prou študentovski forum kle, ful zakonuser posted image user posted image user posted image no drugač sm pa pavzerka na FF, v 4. letnik grem oktobra (upam), pdp mam pa 15.8. ... ne veva še, kaj bo, ni se vidl žal ... drugač sm pa poročena, 19.9. sva se poročla. zanosila sm praktično takoj, k sm nehala tablete jemat in to na neplodn danuser posted image mi pa fax mori 100 na uro, kumej čakam, da rodimuser posted image sm prebrala komplet temo in zdej če zastopim - mamici študentki pripada 1. nadomestilo za porodniško 2. otroški dodatek in vse skp nanese cerka 200 eur. je tako? lp vsem

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 17:03:37   
zinchy
hej hejuser posted image
evo še ena študentka se vam pridružuje user posted image sem v 2. letniku višje šole za gost. in tur...upam,da mi bo zneslo narediti vse izpite do oktobra,da mi potem ostane samo se diploma user posted image

lep dam vam želim

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 23:30:57   
bcljka

user posted image


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA)


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA)
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB)
user posted image 17.4. tanika (absolventka MEDICINA)


MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 15.5. j.b. (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 15.8. nimanorwen (4.letnik FILOFAKS)

?
user posted image pikica84 (absolventka)
user posted image jana84 (absolventka ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA FF MB)
user posted image zinchy (2.letnik VIŠJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM)



SKUPAJ NAS JE 22 user posted image


< Sporočilo je popravil bcljka -- 18.2.2010 23:32:20 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: noseče študentke 2010
19.2.2010 23:09:11   
Anonimen
o, koliko vas je user posted image študentk! ful lepo user posted image
jst sm pa wannabe user posted image ful me matra, da bi mela user posted image , res ful si ga želim user posted image sm pa študentka 3. letnika, zato se kr ne morm odločit a bi počakala da pridm vsaj do polovice 4.letnika-torej bližje konca študija ali bi imela user posted image že kar sedaj... kaj bi ve naredile?

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: noseče študentke 2010
20.2.2010 0:28:29   
bcljka
midva sva mela namen počakat do konca študija pa naju je user posted image prehitel...
ubistvu je pa brezveze planirat... k pride pride, se že znajdš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: noseče študentke 2010
20.2.2010 10:31:44   
julka8
ja res je brezveze planirat, k vrjetn nisi nikol čist prpravlen, če nimaš dnarja, službe,....bla bla...ampak ko pa to pride, se pa že znajdeš in se vse poštimauser posted image user posted image , tko je tut pr nama user posted image user posted image user posted image
na faxu se pa tko zmeri najdejo eni prfoksi k so ful razumevajoči pa prilagodljivi in pa eni k so trmasti k biki, pa tut to se enkrat prej al slej opraviuser posted image

lp

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: noseče študentke 2010
20.2.2010 14:30:49   
Anonimen
ja ampak kako brez planiranja... jst bi bla ful srečna če bi se kr zgodilo, ampak jemljem kt, tko da na to skorej ne morm upat... d bi jih kr tko nehala jest al pa pozabla se mi zdi pa tud hudobno... a ve ste metodo "pazi" uporabljale al kaj?
če ma katera kakšen recept kako se naj "po nesreči zgodi" kr na plan z njim user posted image

(odgovor članu nimanorwen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: noseče študentke 2010
20.2.2010 14:49:50   
julka8
ja če jemlješ kt je res bol težko po nesreči.. pr men je blo več dejavnikov, kt nism jemala že kr dolg k sm mela en cajt težave zarad visokega pritiska, pol je blo pa malo mešano metoda "pazi" vs metoda kondom pa še to da nimam rednga menstrualnega ciklusa...da bi pa tut js pozabla al pa nehala jest kt pa tut men ni...pa se pogovorta kake so kej želje...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: noseče študentke 2010
20.2.2010 20:16:52   
pikapoka01
Evo, še ena nosečka študentka. Sem pa na pedagoški v mb, 4. letnik.
Rok mam pa 4.6.user posted image Zanosila sem totalno nepredvidljivo, čisto presenečenje!
Če bouser posted image ali user posted image se pustimo zaenkrat presenetit, naj bo otroček zdrav!
Je pa te dni gibanje postalo še bolj pestro in občutnjejše, vsaka brcika je zame mali čudež.
Sem pa tudi med sveže poročenimi (točno teden dni)...!! 2010 bo res neverjetno leto!

Me zdaj nekaj zanima- glede štipendije (republiška). Do nje do zdaj nikoli nisem bila upravičena, pa ne bi rada kaj pobrkala- a je kaj možnosti, da mi sedaj pripada?
Pa koliko časa prej se naj grem pozanimat za te zadeve na CSD?

Lep večer vsem nosečkam!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 9:38:54   
j.b.
Živjo,

Anonimna, po nesreči se lahko zgodi, če svojmu lepo razložiš, da je tvoja G ugotovila da ti te teblete delajo previsok prtisk (al pa kej podobnga), in da je s tvojga zdravstvenga vidika boljš da jih nehaš jest za kkšn let user posted image . Pol bo pa že ratal "po nesreč" kejuser posted image user posted image user posted image . Sicer pa je nama uspelo 8 mescev po tem ko sem jih nehala jest. Seveda odvisno od posameznic ...
Res je pa, da za otroka skor nkol ni taprav čas: izpiti, dokončat študij, dobiš službo nemorš takoj na porodniško,ker te ne bojo uzel za stalno ... Če pa ne planiraš se pa zmerej vse čist lepo poide. Se že znajdemouser posted image

Pikapoka, dobrodošla!
Glede štipendijen nevem, vem pa, da se lahko greš na CSD pozanimat že zdaj. Papirje pa boš lahko že začela urejat okol 60 dni pred PDPjem? Nej me popravi katera če se motim ...

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 10:11:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: j.b.

Živjo,

Anonimna, po nesreči se lahko zgodi, če svojmu lepo razložiš, da je tvoja G ugotovila da ti te teblete delajo previsok prtisk (al pa kej podobnga), in da je s tvojga zdravstvenga vidika boljš da jih nehaš jest za kkšn let user posted image . Pol bo pa že ratal "po nesreč" kejuser posted image user posted image user posted image .



user posted image o hudo, kjra dobra ideja user posted image user posted image user posted image bom premisnla če bi tole res izvedla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu j.b.)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 19:26:47   
ooooo
bcljka - si zvedela pol za spol? če ni skrivnost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 19:36:24   
bcljka
ni skrivnost, itak da ne user posted image user posted image nej bi bla... je pa rekla ginekologinja, da preden pobarvamo vse v roza nej počakava raj še na 1 potrditev... čist za vsak slučaj... čez 14dni mam itak 3D tko da bomo vedl za zihr user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 19:43:44   
ooooo
ste pa druge imele že kar nekaj ultrazvokov... jaz sem imela do sedaj samo enega in seveda nuhalno... pa vse kaže, da bo moj naslendji šele morfologoija... in nekako imam občutek, da bo to tudi zadnji user posted image
je že tudi mene začel mantrat spol... čeprav sem na začetku nameravala ne vprašat user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 19:54:37   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: ooooo

ste pa druge imele že kar nekaj ultrazvokov... jaz sem imela do sedaj samo enega in seveda nuhalno... pa vse kaže, da bo moj naslendji šele morfologoija... in nekako imam občutek, da bo to tudi zadnji user posted image
je že tudi mene začel mantrat spol... čeprav sem na začetku nameravala ne vprašat user posted image



pol še maš 2..morfologijo pa še enega ko boš tam okol 32.tedna..ta je plačljiv..no lahk pa se še vmes mislim da odločiš za kakega, sam bi ga pa mislim da morala tudi plačati..in na ostalih pregledih ti samo user posted image posluša ali kako? pri meni zmeri pogleda s tisto napravo po trebuhu (user posted image ) sam če ti ne premeri babya to ne smatrajo kot ultrazvok kao..user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 20:37:31   
bcljka
po zakonu maš tko ja... drgač je pa odvisno od ginekologa do ginekologa... jst mam na vsakem pregledu ultrazvok pa na vsakem dobim najmanj 2 slikci... user posted image jih mam že za cel album... zdele nazadne sm jih 6 dubla user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: noseče študentke 2010
21.2.2010 21:35:20   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

po zakonu maš tko ja... drgač je pa odvisno od ginekologa do ginekologa... jst mam na vsakem pregledu ultrazvok pa na vsakem dobim najmanj 2 slikci... user posted image jih mam že za cel album... zdele nazadne sm jih 6 dubla user posted image



ja js mam tut v bistvu na vsakem pregledu "ultrazvok"..lahk tut zmeri dobim slikco pa to..sam zdej pol naslednji pregled mi bo user posted image premerila in takrat je za plačat..smo že ugotavljale v čem je fora..user posted image ponekod vem da posluša g. samo srček in nimajo user posted image vedno možnosti da bi videle svoje user posted image ..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 7:38:38   
tix
JAz imam ultrazvoke ravno tko kot je treba - čez 14 dni morfologija - drugi user posted image no ja, ampak se ne bomo sekiraluser posted image

Danes pa po pol leta končno spet malo na fax user posted image lepo želim vsem

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 9:48:24   
izalina
Ojla,
ja jaz sem do zdaj imela pri svoji G 3 UZ in še NS. Na vsakem pregledu mi ne naredi UZ, vedno posluša srček. Tko da sva se odloočila, da greva še na 3D UZ, naslednji petek :) komaj čakamo. Greva pa v Postojno, da si spotomo ogledava še porodnišnico in da se malo pozanimava glede poroda.....joj kako čas beži, samo še 3 mesece.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 12:53:53   
pikapoka01
jap, točno to mene zadeva zadnje dni, odkar sme malo "prišla k sebi po poroki"...
še SAMO 3 meseceeeee!!!

midva nimava še nič nabavljenega... bi morala pohiteti?

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 13:06:47   
*m*o*j*c*a*
hej!

ja punce, čas beži..počas se bo treba pripravit na user posted image ..user posted image user posted image js še mam manj kot 2 meseca, in je včeri popoldne ena kolegica rodila svojega drugega user posted image , 11 dni prej, tk da me je kr mal panika..user posted image user posted image mam občutek da bom tut js šla predčasno po našo štručko..ker še tamalo full nosim po stopnicah pa to in ne verjamem da bom zdržala do pdp-ja..user posted image čeprav si želim da bi..tk da moram počas dat še kak pralni stroj cotk prat pa zlikat to..pa najdit seznam kaj še rabim..zibelko mora ati sestavit itd..še mamo neki dela..user posted image

drugač se mi pa ta teden spet začnejo predavanja in vaje..user posted image moram mal urnik pregledat pa nardit načrt, kaj vse lahk izpustim..user posted image na vse že ne bom hodila, ker če ne lahk skoz na faxu čepim..ker mamo predavanja ob pol 11h do 1h npr. pol pa vaje zvečer od pol 5h do 7h..user posted image verjetno bom šla kr na prva predavnaja povsod, pol bodo pa vaje v igri..bom mela čist dost..itak že to zdržat tam na stolih bo pestro..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 13:35:58   
patella
Helou, študentke, bodoče mamice!

Naj se vam še jaz pridružim. Sem študentka 6.letnika medicine (torej sva s Taniko kolegiceuser posted image ). Rok imam 18.5.2010, pričakujemo pa user posted image . V aprilu naju z dragim čaka še skok v zakonski jaremuser posted image , tko da bo res pestro.user posted image Do konca študija mi manjkajo še 4 izpiti pa še nekaj vaj. Sm mislila vsaj vaje narediti do poroda, pa je ta nova gripa razsajala po KCju in so mi ukazal bit domauser posted image , tko da me čaka še veliko dela.

NAnnnyGirl: Sm vidla, da si spraševala nekaj glede mirovanja statusa: Jaz sem danes šla vprašat v naš referat - une babe tam so me kar mal z viška gledale, češ kaj nism najprej faksa pošlihtala pol pa šele pridejo otroc. No, kukrkoli, rekla mi je,, da moram za mirovanje statusta zaprositi na CSD, in sicer pred porodom in pol naj se zglasim tam na referatu. Pol sem jo pa vprašala, če je vseeno, če si bom sam absolventa podaljšala, pa je rekla, da bohve, kaj bo drugo leto glede podaljševanja. Mah, bomo vidl.

Nič, lep dan!

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 13:41:18   
tanika1
dobrodošla patella!
Še ena medicinka, lepo.
Kar se pa podaljševanja statusa tiče, ti pa itak za vsakega otroka pripada dodatno študijsko leto, tko da pomoje ni panike, jst si tut nameravam absolventa podaljšat.

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 13:45:47   
*m*o*j*c*a*
glede tega absolventa, je nam tudi zadnjič en profesor, ko smo meli predavanja za magistrsko delo, rekel, da bo to ukinjeno..zdej ne vem al mi ga še bomo meli ali kako..itak bom probala brez tega sfurat vse, sam ne vem..kolikor je blo rečeno, naj bi bil absolventski staž ukinjen..vsaj za podiplomce..za dodiplomce še ne vem..u glavnem spet rihtajo ene zakone, ki bodo spet vse neki spremenili..kdove al bo kej dobrega sploh za študente..user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 15:07:50   
jana84
haha, vidim da sem v vsej svoji veseloti pozabla napisat, da upamo da bomo dvugega otročička dobili OKTOBRA!
Drgač pa sem fajn, se pripravljam za izpit (en tako fajn zafrnkjen, da ne vem kdaj ga bom skozi spravla). Sicer pa upam, da bom zdej dobila kej več volje za učenje kot prej ko smo na user posted image delali in sem vsaki mesec razmišljala kako in kaj je ratalo če je ratalo in pol ko ni sem bla mal zamorjena in sploh brez učne volje...Ah kaj bi razlagala.

Tako, pridne bodte še naprej, jaz grem počasi do mame, ki kuha kosilo (je ta teden na dopustu, tako da sem tud jaz na dopustu, kar se tiče kuhanjauser posted image , ker drugač kuham jaz - živimo v isti hiši, pa se malo "žrtvujem" in namesto za 3 skuham za 5, grozno težko, kaj?!), pa da ji mal pod prste pogledam...In kaj prigriznem, ker sem že lačna...Le zakaj? user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime?
Erin



Tinej (32%)

Timon (22%)

Tibor (46%)


Število vseh glasov: 264

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!