|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:34:11   
tanika1
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

tanika1 dobrodošla še tukaj! A tok si pridna ti, medicino. kaj pa?



A misliš kater izpit? Interna medicina, sej je zanimiva, sam tok obsežna, da.... Ma nekak se mi kr ne da. Ampak se je treba zdej še mal potrudit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:39:55   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: tanika1

Hej!
Se vam še jaz pridružim, sem absolventka medicine, mam še 3 izpite do konca. Zdej trenutno se učim za najtežji in najbolj obsežen izpit na faksu, pa upam, da mi rata še to marca spravit pod streho. Ostala dva pa računam po porodu enkrat, ne čisto takoj.
pdp mam pa 17.4., torej še ena aprilčica, spol bo pauser posted image .

Getreal pri Zoisovi štipendiji je blo včasih tko, da si lahko izpolnil še nek dodatek o dohodkih in če bi republiška štipendija prišla višja kot zoisova, so ti zoisovo izplačali v višini republiške. Jst sem na gimnaziji enkrat nardila tko in sem mela potem malenkost višjo.



Oh tanika hvala! To se moram res pozanimat. Samo zej, ko so meli neke reforme teh štipendij, ne vem več niti na koga se moram obrnit, ker mislim, da tega ne drži več čez zavod za zaposlovanje, tko kot je včasih, ampak nek štipendijski sklad, al nekaj takega...v glavnem sploh ne vem koga naj pokličem user posted image veš mogoče ti? Joj, ktira zmeda user posted image

drugače pa sem ravno iz zadnjega izpita v tem semestru jihaaa user posted image zej pa vse 4 v luft user posted image

pozdravček vsem!

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:43:24   
tanika1
To pa zdej nimam pojma, včasih je blo kar tam na obrazcu, še ena rubrika za izpolnit. Zdej pa res ne vem, ker nimam več štipendije. Zoisovo sm zgubila, republiške pa nimam več , ker sem poročena.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:44:15   
Anonimen
Se strinjam, se splača zdej mal potrudit, pol bo težko delat izpite. Jaz jih imam šele junija in septembra. Upam, da bom lahko vsaj na kakšnega šla. 

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 18:27:13   
naja7
OLIuser posted image

Glede tistih 1000evrov o katerih sem govorila včeraj si punca ni nč namisnla ampak dejansko dobi toliko denarja, samo da je sestavljen prihodek iz več elementov...
Vsaki študentki mamici pripada državna štipendija v višini, ki ne sme presegat minimalne plače. CSD lahko zaprosiš za otroški dodatek, ki ti pripada oz. tvojemu partnerju. Kot vsem brezposelnim osebam ti pripada tudi tistih 197 evrov al kok nam pripada.
In če hočeš se lahko prijaviš v svoje gospodinstvo ter glede na zaslužke tebe in partnerja zaprosiš za socialno podporo.
Tko, da če se znaš pravilno obrnit dobiš več...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 18:30:07   
naja7
Aja pozabla, za bolj natančne informacije se obrnite na ŠOU.
Tukaj pa je še link do članka, ki mi je dal še večji zagon kako dobiti več kot 197 evrov.
http://www.cosmopolitan.si/samo-zate/indeks-in-plenice/2/


(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:01:52   
biba88
hello!
zaenkrat sem v redu! izvide sem dobila ustno! u glavnem un specializantuser posted image mi je reku da porodna voda ni verjetno je močan izcedek, ki je verjetno mojuser posted image to so mo rekl! ah bo že danes se mi izcedek ne vliva več tko da upam da bo vse kul!

zvezdici men se je izcedek trikrat vlil da sem mela mokre spodnjice in hlače, poleg tega mi je še skos kapljal ven....

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:04:10   
Anonimen
Predvidevam, da štipendijo dobiš samo če nisi poročen. Torej to zame spet odpadeuser posted image

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:16:42   
Getreal
nax05 zakaj pa to? saj je vezana na dohodke..po moje je čist odvisno od tega kašne prihodke mata s tvojim možem ane.. če ne presegajo pač dobiš štipendijo..ali se motim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:22:11   
Anonimen
Sem šla glih firbcat na ŠOU, pa zgleda da res nima veze če si poročen. ne vem zakaj sem mislila, da če si poročen, da to pol odpade. 

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:23:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanika1

To pa zdej nimam pojma, včasih je blo kar tam na obrazcu, še ena rubrika za izpolnit. Zdej pa res ne vem, ker nimam več štipendije. Zoisovo sm zgubila, republiške pa nimam več , ker sem poročena.

tanika1 zakaj nimaš več republiške????

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 19:44:41   
naja7
nax05 sj se gledajo prihodki na člane družine, tko da mislim da poroka neb smela bit ovira, ovira so po moje sam leta k jo lahka dobiš če si najkasneje s 26 leti redno vpisan na visokošolski ali univerzitetni program.
Sm mela včeri svetlo noč, sm tok zakonov okol obrnla, da b lohk ž kako pravno diplomo pisala:D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 22:02:42   
tanika1
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: tanika1

To pa zdej nimam pojma, včasih je blo kar tam na obrazcu, še ena rubrika za izpolnit. Zdej pa res ne vem, ker nimam več štipendije. Zoisovo sm zgubila, republiške pa nimam več , ker sem poročena.

tanika1 zakaj nimaš več republiške????



Ker se upoštevajo moževi dohodki, pa za dva so bli previsoki, ne vem pa kako bi blo zdej, ko bo otrok, bi se blo treba še to pozanimat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 10:11:02   
Mamab
Pozdravljene.

Če katero zanima trebušni ples za nosečnice, ki se bo izvajal v Mariboru, poglejte na:

http://www.ringaraja.net/forum/Trebu%C5%A1ni_ples_za_nose%C4%8Dnice_v_Mariboru/m_4940706/tm.htm

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 12:25:10   
Aisha86
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

nax05 sj se gledajo prihodki na člane družine, tko da mislim da poroka neb smela bit ovira, ovira so po moje sam leta k jo lahka dobiš če si najkasneje s 26 leti redno vpisan na visokošolski ali univerzitetni program.


a pol to zame ne pride v poštev k sm višja šola?  user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 16:05:26   
bcljka
punce, mi smo dons dubl urnike! katastrofa!!!
2x mam ob 7ih zjutri in 1x ob 8ih... (prejšn semester smo mel skos ob 11h - se kr navadš)
pa še k sm misnla da se bom lahko zmenla da grem na 2 izpita že maja... očitno ne bo tko, ker pri obeh končamo z vajami šele 4.6. ... pa pr obeh sta profesorja prava angelčka v najbolj nasprotnem pomenu, tko da težko vrjamem da bo kej kruha iz te moke... user posted image sicer pa PDP mam 18.6. in zdej že prepričujem mojga fickota da ne sme predčasno ven! user posted image

a no, sej bo... user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 17:23:31   
naja7
Aisha86 mislim, da avtomatsko ko si študentka ti to pripada štipendija vsaj mislm, da je tko, drgač pa na ŠOU poklič pa vprašaj, so ful prijazni, tko da...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 17:27:27   
naja7
Aisha86 mislim, da vsaki ki je naprej vpisana v šolo in ima status študenta ji pripada štipendija. Drugače pa ŠOU poklič so ful prijazni pa ti bodo vse razložil...

bcljka to pa bo mučenje, kr vem kok je fajn do 10 al pa še dlje spat, prakticeram že 14 dni in se velik bolš počutim, sj čene boš pa čez dan poležavala mav pa bo...

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 18:36:08   
j.b.
Živjo punce!!!

Tudi jaz sem nosečka, ki že drugo leto vleče absolventa na ekonomski fakulteti. Manjka mi še diploma, za katero sam Bog ve, kdaj se jo bom lotila pisatuser posted image .

Rok imam 15.5., sem zaročena s fantom s katerim živiva skupaj, par sva 5 let.

Žal pa je res tako, da nam kot študentkam pripada izredno malo dohodkov, tako da si mormo kar čestitat da bomo to izpeljale kot se zagreuser posted image .
Sicer pa že leto in pol delam preko šs poln deloven čas, tako da bo nekaj denarja pršparanga za našga

Se tipkamo še kaj, lp

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: noseče študentke 2010
17.2.2010 21:07:01   
pikica84
hei pozdravljene user posted image
Tudi jaz sem studentka absolventka... Imam pa vprasanje za vas, financne plati seveda user posted image A morda katera ve, če se prijavim v lastno gospodinjstvo, lahko zaprosim za socialno pomoč, kjub temu,da so me po zakonu dolžni živeti starši?? Prejemam se kadrovsko štpendijo, a mislim,da se ta ne steje v prihodke....
Lepo še študirajte do prihoda vasih sončkov user posted image

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 9:49:44   
jana84
ojla punce!

Včeraj zjutraj sm prilulala user posted image ...sem tako vesela, da bi kar do stropa skalala, sam kaj ko živim v mansardi in sem takoj z glavo skoz streho user posted image ...
Happy, happy zares...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 12:16:28   
naja7
pikica84 avtomatično, ko ti rodiš in greš v svoje gospodinstvo se dohodki staršev ne upoštevajo več, ker se smatraš za samostojno osebo, tako da lahko v takem primeri brez skrbi zaprosiš za socialno podporo.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 13:00:19   
bcljka
jana84 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 13:07:43   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: pikica84

hei pozdravljene user posted image
Tudi jaz sem studentka absolventka... Imam pa vprasanje za vas, financne plati seveda user posted image A morda katera ve, če se prijavim v lastno gospodinjstvo, lahko zaprosim za socialno pomoč, kjub temu,da so me po zakonu dolžni živeti starši?? Prejemam se kadrovsko štpendijo, a mislim,da se ta ne steje v prihodke....
Lepo še študirajte do prihoda vasih sončkov user posted image



če so starši dolžni skrbet za tebe (do 26.leta) si moraš porihtat preživnino iz njihove strani, da lahko zaprosiš za socialno. Na žalost. user posted image   Nima veze, če si v svojem gospodinjstvu.

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: noseče študentke 2010
18.2.2010 13:08:43   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

pikica84 avtomatično, ko ti rodiš in greš v svoje gospodinstvo se dohodki staršev ne upoštevajo več, ker se smatraš za samostojno osebo, tako da lahko v takem primeri brez skrbi zaprosiš za socialno podporo.


če je stara več kot 26 let.

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?