|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:30:08   
nanny.girll
jz pa sploh še nobenega izpita nimam narejenega user posted image user posted image no sej letos naj bi bila prvič prvi letnik pa sm se ubistvu bolj zaradi statusa vpisala user posted image sem pa imela oktobra in novembra malo težav s krvavitvami in sem bila na počitku potem se mi pa kar nekak ni dalo jet na fax user posted image user posted image nobenga nism poznala in tko in mi je bilo čist bedno. tako, da letos oktobra začnemo na novo user posted image . upam, da se mi rata kar celi letnik naredit. mam take cilje user posted image user posted image user posted image

kako je pa kej s tem statusom mirovanja? kdaj naj bi se to urejalo v šoli? sploh se ne morm pripravit do tega da pokličm v šolo in se kaj zmenimo. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:32:18   
*m*o*j*c*a*
getreal najboljš res, da se mal pozanimaš, pa nardiš tk da bo teb prou..user posted image da boš mela čimveč evrčkov v glavnem..user posted image

ooo nas še ta "pogodba s user posted image " čaka..user posted image user posted image user posted image morva tut it to zrihtat..

velik sreče pri študiranju, pa še posebi velik sreče na izpitu!!user posted image user posted image user posted image držim pesti!user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:37:07   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: nanny.girll
kako je pa kej s tem statusom mirovanja? kdaj naj bi se to urejalo v šoli? sploh se ne morm pripravit do tega da pokličm v šolo in se kaj zmenimo. user posted image



če pavziraš nimaš statusa študenta, pa vsak izpit posebi morš plačat... sam pomoje loh ti ponavlaš tud če nč ne nrdiš, daš prošnjo za ponavljanje pa razlog matrerinstvo... sicer ne vem kakšne mate pr vam pogoje za ponavlat... k pr nam so zelo strogi...
poklič v referat pa se pozanimi... najbolš!

mimgrede k si napisala da si PF - k jst teh kratic ne poznam, razn naše... a to je pravna fakulteta?

< Sporočilo je popravil bcljka -- 15.2.2010 15:38:52 >

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:37:08   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: nanny.girll

jz pa sploh še nobenega izpita nimam narejenega user posted image user posted image no sej letos naj bi bila prvič prvi letnik pa sm se ubistvu bolj zaradi statusa vpisala user posted image sem pa imela oktobra in novembra malo težav s krvavitvami in sem bila na počitku potem se mi pa kar nekak ni dalo jet na fax user posted image user posted image nobenga nism poznala in tko in mi je bilo čist bedno. tako, da letos oktobra začnemo na novo user posted image . upam, da se mi rata kar celi letnik naredit. mam take cilje user posted image user posted image user posted image

kako je pa kej s tem statusom mirovanja? kdaj naj bi se to urejalo v šoli? sploh se ne morm pripravit do tega da pokličm v šolo in se kaj zmenimo. user posted image



ah sej bo..če boš mela voljo, bo vse šlo..boš videla..user posted image user posted image
ne vem na kter fax hodiš, pr nas imamo spletno stran in nam tam odebeljeno označijo pomembne datume, do kdaj je treba kak vpis nardit al pa se kej prijavit in podobno..tut vse glede kakega absolventa itd. tk da če ma vaš fax tut kej takega, mal tam počekiraj..najboljš pa je še vedno, da tja pokličeš..tako boš najbolj ziher..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:40:13   
Anonimen
Ja ampak sej materinstvo je razlog, da lahko ponavljaš. 

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:41:50   
naja7
evo pa da se vam še jst pridružim user posted image . Sm študentka meteorologije na FMF sicer 2 letnik, ampak se bom zaradi določenih profesorjev prepisala.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa pričakujem 29.7 tko da bo pestro poletje...

Prebrala sem, da veliko debatirate okoli dohodkov porodniške itd, itd, js sm ravno danes govorila s prijateljico katere prijateljica je sedaj na porodniški in naj bi mesečno prejemala 1000evrov, zdaj jst ne vem če je to res ali ne tko da jo moram bol natančno izprašati na kakšni podlagi, ker to le ni mal glede na današnje redne plače....



(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:50:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja7
Prebrala sem, da veliko debatirate okoli dohodkov porodniške itd, itd, js sm ravno danes govorila s prijateljico katere prijateljica je sedaj na porodniški in naj bi mesečno prejemala 1000evrov, zdaj jst ne vem če je to res ali ne tko da jo moram bol natančno izprašati na kakšni podlagi, ker to le ni mal glede na današnje redne plače....

Vse je možno, odvisno kakšno plačo ima. Ena, ki jo jaz poznam ima porodniške več kot 2000 eur, samo je pač na visokem položaju.
Jaz nisem zaposlena tako da bom dobivala tistih 193 eur in otroški dodatek.

(odgovor članu naja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 15:54:17   
bcljka
jeeeeee naja7 user posted image user posted image user posted image
najina otočička mata (bosta mela) isto prababico user posted image user posted image user posted image kok bo mela dela če bosta bo pr njej istočasno na počitnicah user posted image user posted image user posted image

porodniške če si zaposlen maš pa tolk kokr znese povprečje tvojih plač v zadnjih 12ih mecih... tko da če maš povprečje 5000eur maš tud tok porodniške... no, to lahko samo sanjamo user posted image

< Sporočilo je popravil bcljka -- 15.2.2010 15:56:08 >

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:05:39   
naja7
Bo mela dela ja da se ji bo motluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sj zj se kr joka kok je ona vesela, pa kok je to fajn, tko da mislim da ji sploh ne bo odveč kakašno pazenje tamalih al pa kake počitnce:D

Js sn se pogovarjala z mojo računovodkinjo, da se mi najbl splača obdržat status študenta, kr kao dobiš neki več ni mi pa znala točno razložit tko da se bo pozanimala pa mi povedal kako in kaj, da če se da da lahko tud me kaj od države iztržimo,kr drgač itak oni skos nas ožemajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:20:41   
*m*o*j*c*a*
vauu..se dobr sliš tole..1000€ al pa celo 2000€ porodniške..user posted image user posted image js bom kr med tistimi z mal evrčki..user posted image štipendija, starševski, pa dvojni otroški..neki je kr, vseen se pa zdej tolažim, da zdej bomo že potrpeli, pol enkrat pa upamo, da bo kaka fajn plača padla..user posted image zato smo pa vse tk pridne zdej..user posted image user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:26:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*
vauu..se dobr sliš tole..1000€ al pa celo 2000€ porodniške..user posted image user posted image

Ja jaz se jih ne bi branilauser posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:28:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja7
Js sn se pogovarjala z mojo računovodkinjo, da se mi najbl splača obdržat status študenta, kr kao dobiš neki več ni mi pa znala točno razložit tko da se bo pozanimala pa mi povedal kako in kaj, da če se da da lahko tud me kaj od države iztržimo,kr drgač itak oni skos nas ožemajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj nej bi pa kot študentka dobila večuser posted image Dobimo starševski dodatek, lahko dobiš še štipendijo in to je to. ne vem kaj nej bi še dobiluser posted image Kokr jaz vem NIČ!

(odgovor članu naja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:28:39   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*
vauu..se dobr sliš tole..1000€ al pa celo 2000€ porodniške..user posted image user posted image

Ja jaz se jih ne bi branilauser posted image



uhhhh..js tut ne..user posted image kak bi šele plače bla vesela..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 16:38:44   
naja7
Sj ubistvo je tudi meni to zlo čudno, js se bom pozanimala na kakšni podlagi je ona dala to izjavo, če je to res in če je to mogoče. pa vam sporočim.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 17:07:59   
nanny.girll
upsi sem malo narobe kratico napisala user posted image user posted image se vid da se sploh ne zanimam kaj preveč za šolo user posted image user posted image na pedagoški fakulteti sem (Pef kratica upsi user posted image user posted image )

ma sej res najbolj da se spravim poklicat user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 19:41:16   
izalina
Ojla,
jah naša država je res 'socialna' država.......NOT!!!Je možno da ima 1000 eurou porodniške, če je zaposlena, to je možno. Da je pa študentka in dobi 1000 euro to pa jaz ne verjamem verjamem.
Jaz sem kar z neta dala dol zakon o štipendiranju in kar se tiče financ in jih bo moj dragi preštudiral....sem mu kar dala nalogo :) Jaz bolj ko berem te zakone mi je vse isto. Ko pa greš na CSD ti pa itak svetujejo tisto kar je najboljše za državo.....to pa pomeni, da dobiš čim manj.
Jaz bom še tolk časa vlekla status, dokler ne bom dobila vrtca. Ker kako boš pa začel iskat službo, če nimaš zagotovljenega varstva?


(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: noseče študentke 2010
15.2.2010 20:16:49   
naja7
Ima mogoče katira od študentk g Ireno Kirar Fazaric. Ker me zlo zanima še kakšno mnenje o njej in njenem odnosu do user posted image !

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 0:09:39   
bcljka

user posted image


MAREC


user posted image 24.3. Zvezdici (2.letnik ŽIVILSTVO IN PREHRANA)


APRIL

user posted image 10.4. nax05 (absolventka EKONOMIJA)
user posted image 13.4. Getreal (4.letnik ARHITEKTURA)
user posted image 15.4. *m*o*j*c*a* (1.l magisterij LOGISTIKA)
user posted image 16.4. katy83 (absolventka PEDAGOŠKA MB)


MAJ

user posted image 6.5. julka8 (4.letnik SOCIALNO DELO)
user posted image 26.5. nanny.girll (1.letnik PEDAGOŠKA FAKULTETA)
user posted image 29.5. izalina (4.letnik)
user posted image 30.5. jolcica ( 2.l - zadnji EKONOMIJA)
user posted image 31.5. biba88 (3.letnik ZOOTEHNIKA)


JUNIJ

user posted image 8.6. ninkica (1.letnik)
user posted image 18.6. bcljka (3.letnik FAKULTETA ZA ŠPORT)
user posted image 23.6. honey* (2.letnik ZDRAVSTVENA FAKULTETA)


JULIJ

user posted image 21.7. tix (2.letnik)
user posted image 29.7. naja7 (2.letnik METEOROLOGIJA FMF)


AVGUST

user posted image 3.8. Aisha86 (zadnji letnik VIŠJA POSLOVNA ŠOLA)
user posted image 10.8. ooooo (3.letnik SOCIALNO DELO)



SKUPAJ NAS JE 17 user posted image


< Sporočilo je popravil bcljka -- 16.2.2010 0:10:08 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 10:35:13   
tanika1
Hej!
Se vam še jaz pridružim, sem absolventka medicine, mam še 3 izpite do konca. Zdej trenutno se učim za najtežji in najbolj obsežen izpit na faksu, pa upam, da mi rata še to marca spravit pod streho. Ostala dva pa računam po porodu enkrat, ne čisto takoj.
pdp mam pa 17.4., torej še ena aprilčica, spol bo pauser posted image .

Getreal pri Zoisovi štipendiji je blo včasih tko, da si lahko izpolnil še nek dodatek o dohodkih in če bi republiška štipendija prišla višja kot zoisova, so ti zoisovo izplačali v višini republiške. Jst sem na gimnaziji enkrat nardila tko in sem mela potem malenkost višjo.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 10:35:33   
jolcica
tudi jst držim pesti za jana84 da boš kmalu zagledala user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image

drugače glede financ men je rekla na CSD k sm klicala da mi pripada okol 200 evr na mesec ker sem študentka in za štimpendijo mi ni nič povedala sm jo kr sama vprašala tko da je rekla da se gleda od staršev dohodek. Ni pa  jasn jst se bom prjavla z fantom kot drugo gospodinstvo da ne bodo šteli od  mojih staršev prihodkov to pomeni da bom prjavla v to drugo gospodinjstvo sm jst fant pa ne ker bo že neki časa prjavlen tam kot je...kako ti pol izračunajo pa štimepdijo in otroške dok. ? a katera se na to kj spozna????

glede izpitov bom nalašč pustila par izpitov za drugo leto zaradi statusa tako da upam da drugo leto bom imela tudi diplomco v rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bodite lepo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 10:50:02   
biba88
hello vesele študentke!

men se je pa v nedeljo in v ponedeljek neki ven vlil (čist prozorna tekočina) in sem šla učeri v P pa menda ni porodna voda!

sem pa mela tak pregled da je blo...mislm bedno... pregledov me je specializant ki mi ni znal pravilno vstavit odpirač in je biu zelo grob! sicer nisem sigurna ampak mislim da tut rokavic ni mel user posted image pol pa še na ultrazvok ni znal delat! joooj mi smo z veterinarjem v srednji šoli kravam naredli bolj profesionalen pregled! sej je biu zraven nadzorni ampak....ne vem no....izcedek mam še vedno...bomo vidl...upam da bo vse kul...držte pesti!
fajn se mejte

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 13:48:16   
jana84
joj, biba88, to pa ti je pregled, kaj?! Hja, nimaš kaj, upajmo da se ta specializant popravi in bo nekoč en fajn ginekolog!
Pa, sam da je s tabo in dojenčkom vse v redu!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 13:51:43   
Zvezdici
biba - višja ko je nosečnost večji je izcedek.
Jaz imam tudi močan izcedek (brez vonja in barve). Sicer se ne ulije, ampak kaplja. Imam, pa to že kar nekaj časa. Tako, da pomoje nimaš razloga za skrb user posted image .
Kdaj pa dobiš izvide?
In user posted image user posted image user posted image user posted image za specializanta.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:09:29   
ooooo
jolčica - nekje sem brala da se ti ne upoštevajo več dohodki staršev, ampak samo tvoji in partnerjevi... tudi če živiš doma prijavis svoje gospodinjstvo... mislim pa da nisi več vzdrževani član... vsaj zdi se mi da je tako... mi je pa čudno, da so ti na csdju rekli drugače... bom malo na internetu prebrskala user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: noseče študentke 2010
16.2.2010 15:25:44   
Anonimen
tanika1 dobrodošla še tukaj! A tok si pridna ti, medicino. kaj pa?

biba88 držimo pestke!

(odgovor članu ooooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?