|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseče študentke 2010
22.2.2010 18:50:20   
nanny.girll
patella  ful hvala za info. grem itq nasledni mesec še za paketk pa očetovstvo urejat na CSD pa bomo še mirovanje uštimal user posted image

pa dobrodošle vse nove user posted image user posted image velik nas je študent user posted image superca user posted image

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: noseče študentke 2010
23.2.2010 13:25:25   
Zvezdici
A kar 22 se nas je že nabralo user posted image user posted image .
Se vidi, da ne sledim več user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: noseče študentke 2010
23.2.2010 13:30:01   
Anonimen
Tud jaz že ne sledim več, se nas je pa kar nabraluser posted image

Men tud g dela UZ na vsakem pregledu. Si sploh ne predstavljam, da dolg časa ne bi vidla svojga pikca.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: noseče študentke 2010
23.2.2010 14:08:42   
*m*o*j*c*a*
hellow!

kok smo? ja jutr pa moram po teh nekaj dnevnih "počitnicah" spet na fax mal pogledat..user posted image se mi že zdej ne da..user posted image pa urnik tak, da sem se danes že strateško pripravljala, kaj bi šla pa kaj ne, pa kako bo pa..user posted image že jutri bom šla sam za dve urci pa pol, torej ene vaje, ker drugač lahk cel dan dol visim..user posted image pa še hčerka je bolana, in je ne morem kr tk pustit cel dan brez mamice..user posted image ma sej po eni strani pa kr fajn, da se spet mal začne, ker bodo tedni še hitrej minili..proti koncu bomo sicer mal živčni, ker ne vem če mi bo uspelo it na izpita, ampak..bo že..zdele že kr vidim, kak mi bo šel cajt..superca..bomo pa hitr cartali..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 9:36:26   
Mami2010
Živjo študentke user posted image

Tukaj se vem pridružujem še ena. Sem prvič noseča, stara 21 let, študiram pa na FU, tretji-(zadnji letnik). Predviden rok imam trenutno 31.8.2010.

Vidim, da nas ni tako malo user posted image . Suprca user posted image





(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 10:15:47   
Anonimen
Mami2010 dobrodošla!

m*o*j*c*a* joj jaz si sploh ne predstavljam več, da bi mogla zdele še na predavanja hodit. Bljak.

(odgovor članu Mami2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 11:31:36   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

m*o*j*c*a* joj jaz si sploh ne predstavljam več, da bi mogla zdele še na predavanja hodit. Bljak.


sej men tut niiiiiiii..user posted image ampak bo treba še mal..bo marec še kr naporen..user posted image se tolažim mal s tem, da mi bo vsaj cajt še hitrej minil..sam te vožnje mi pa ne dišijo, pa sedenje tam na faxu..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 11:33:34   
Honey26
Hej, še ena študentka se vam pridružuje...

da nadoknadim:


- 4. letnik, Izredno, FDV (Komunikologija), 26 let (pa dva mesca :), PDP 21.6.2010
Ostaja mi še nekaj izpitov + diploma. Upam da mi jih uspe kej narediti pred uradnimi izpitnimi roki (poletni, ki ne pridejo v upoštev). Za izredne načeloma dajo že kak rok prej...diploma bo pa pač drugo leto. Oktobra gladko vpišem absolventa.

- Zaročena. PDP (predviden datum proke user posted image ) 15.5.2010 Bo majhna (15 gostov + midva), in zelo preprosta. Meni, no nama, je pač tako bolj všeč.

- Vpr. glede štipendije... kdaj pa lahko zaprpsiš zanjo (po ali lahko že pred rojstvom otroka??) oz. kdaj se oddajajo prošnje (neki roki so ne?), in če slučajno katera na pamet ve, koliko je tist dohoek ki ga ne smeš presečt (oz. v mojem primeru moj mož, ker jest sem brez dohodkov), da si upravičem do republiške štipendije in ali se studentsko delo šteje kot prihodek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 11:34:36   
uršula83
Hej! Še ena se vam pridružuje, absolventka FMF, doma že imamo enega razgrajača decemberčka 2008, 30.8.2010 pa pride drugi, in menda spet fantič.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 11:50:10   
pikica84
Tudi jaz sem absolventka na medicini, vidim, da nas je kar nekaj user posted image Rok imam aprila...Uff te tajnice so ziva groza, jaz se jih raje cimbolj izognem... user posted image
Ja drzava ni najbolj naklonjena nikomur, ne delavcem,ne studentom, se manj pa nosecim studentkam.. Imajo pa cut za soljudi, ki lenarjo doma s po 3 otroci,ne delajo nič, otroci so po vrtcih, in živijo lepo na račun drzave user posted image Tu bi rajše kaj spremenili... Eh to me vedno razjezi user posted image
Nič lepo bodite pa čim več sreče na izpitih user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 12:10:23   
Zvezdici
Dobrodošle vse nove user posted image user posted image !

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 12:15:10   
Anonimen
U madonca kok se nas je še nabral. Dobrodošle!

m*o*j*c*a* ja sej te čist zastopim. No sej malo potrpi, pa bo mimo. Vem pa, da more bit res zoprno tam sedet.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 12:34:35   
*m*o*j*c*a*
dobrodošle vse nove!user posted image user posted image user posted image

uršula83 js mam pa decembrčico 2008..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 12:40:27   
uršula83
Ja sej se te spomnem. Kaj bo pa tokrat? Bejba al tipsonček?

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 12:53:13   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Ja sej se te spomnem. Kaj bo pa tokrat? Bejba al tipsonček?


ne vemo..kinder surprise..user posted image user posted image že prvič nisem hotla vedet, ker obožujem presenečenja, pa je moj hotel, in sem popustila..user posted image zdej je pa po moje..pa ne vemo..in komiiiii čakamo april..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 20:40:19   
jolcica
hello punce
kako steuser posted image user posted image user posted image

jst mam za vas eno vprašanje če bi mogoče kera znala mi pomagat

jst sem prijavla skupaj z mojimi starši vendar je tako da jst imam spodnji štuk kjer imam svoje stanovanje oni pa so zgoraj me zanima če se prjavim kot samostojno gosspodinstvo a se bi to dalo, ker ne bi rada da bi njihove prihodke meni šteli oz. za otroške doklade pol bi verjetno manj dobila???? al kako je to .... no poleg tega pa moj se zaenkrt ne bi prijavil k meni ampak bi bil prijavlen še pri sebi doma čeprav živiva skupi kako se to uredi in kaj sploh pol dobim pomoč poleg tega sm študentka in bi pomojem lahko zaprosila za štimpendijo sm nevem kako bi mi ji pol dali oz. kolk visoka bi bila???? na kaj bi gledali sm na premoženje mojega fanta oz. kar je njegovo mislim zemljišča ter plačo ali kaj drusga???

upam da nism preveč zakomplicirala pa hvala vam dobro da vas imam da mi pomagate odgovort na moja nekatera hecna, čudna mogoče tudi neumna vprašanja




_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: noseče študentke 2010
24.2.2010 21:13:33   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: jolcica

hello punce
kako steuser posted image user posted image user posted image

jst mam za vas eno vprašanje če bi mogoče kera znala mi pomagat

jst sem prijavla skupaj z mojimi starši vendar je tako da jst imam spodnji štuk kjer imam svoje stanovanje oni pa so zgoraj me zanima če se prjavim kot samostojno gosspodinstvo a se bi to dalo, ker ne bi rada da bi njihove prihodke meni šteli oz. za otroške doklade pol bi verjetno manj dobila???? al kako je to .... no poleg tega pa moj se zaenkrt ne bi prijavil k meni ampak bi bil prijavlen še pri sebi doma čeprav živiva skupi kako se to uredi in kaj sploh pol dobim pomoč poleg tega sm študentka in bi pomojem lahko zaprosila za štimpendijo sm nevem kako bi mi ji pol dali oz. kolk visoka bi bila???? na kaj bi gledali sm na premoženje mojega fanta oz. kar je njegovo mislim zemljišča ter plačo ali kaj drusga???

upam da nism preveč zakomplicirala pa hvala vam dobro da vas imam da mi pomagate odgovort na moja nekatera hecna, čudna mogoče tudi neumna vprašanja





ja prijavit moraš svoje gospodinjstvo, to narediš na upravni enoti, mora pa it s tabo lastnik hiše, ki se strinja pač s tem..tako se bodo šteli samo tvoji dohodki..
glede otroških pa štipendije bi se potem pač šteli tvoji dohodki in dohodki partnerja, če bosta skupaj (v primeru da se ne prijaviš kot samohranilka)..višina je pa čist odvisna od tega, kolk stran si od šole, ktera šola je to, uspeha od prej itd..otroški so pa tut odvisni od višine dohodkov..če si kao sama jih dobiš pod polno, če si s partnerjem pač nekaj manj, odvisno od vajinih skupnih dohodkov..lahk pa greš na stran csd šiška pa si mal zračunaš kolk dobiš..približno pač..



_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 10:10:50   
julka8
dobro jutro vsemuser posted image

mene pa sam zanima, čeprov je vrjetn že nazaj blo kej napisan o tem, kako je z mirovanjem statusa oz. možnostjo ponavljanja? sem študentka 4.letnika, pa bi raje ponavljala 4.letnik, kot da se že vpišem v absolventa ravno zarad morebitnih sprememb glede podaljšanja absolventa in štipendije.. pa so mi u referatu rekl da v primeru mirovanja statusa sploh nimam pravic, ki izhajajo iz statusa študentauser posted image , sam kukr sm jst vidla drugje ne piše tko in tut v zakonu ne... čist so me zmedl glede vsega..sej pomoje smo se sam narobe razumel..upamuser posted image user posted image sm se pa že enkrat prepisala iz drucga faxa, a to res kej vpliva?

hvala vam vsem za odgovore

lp

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 10:30:24   
bcljka
ti lahko 4 letnik ponavlajš! ker z vsakim otrokom dobiš +1 leto... user posted image user posted image

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 13:09:03   
katy83
ojla študentke.

Da še tu kaj napišem, če sem že na seznamu. user posted image

Prejšnji teden sem naredila še zadnji izpit na faksu, tako da me čaka še diploma. user posted image  Ker imam pdp aprila, se bom zdaj do aprila še potrudila in skupaj spacala anketo, pisanje in tipkanje pa pride na vrsto poleti. Do konca septembra bi pač rada diplomirala, ker si ne mislim statusa podaljševat, ker se mi ne splača. Razen 10 dodatnih bonov in možnosti dela preko ŠS ni nobenih ugodnosti. Štipendije itak ne dobiš 2x za isti letnik.

Drugače je moje počutje v 33.tednu odlično, malo zatekam, pa lulanje me malo matra, ko hodim vsake pol ure, ostalo pa gre.
Za bebija je že vse pripravljeno, ravnokar sem oprala še zadnji stroj, potem pa nas čaka samo čakanje na user posted image .

nič, želim vam lep dan, se še pišemo kaj
Katy

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 13:15:54   
julka8
bcljka - ja sej to sm pol tut vidla k je tut u zakonu.. nevem kaj jih je zmedl na faxu, no zdej so mi sporočil, da lahk ponavlam, tko da fajnuser posted image user posted image

lp

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 13:51:25   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
Prejšnji teden sem naredila še zadnji izpit na faksu, tako da me čaka še diploma. user posted image  Ker imam pdp aprila, se bom zdaj do aprila še potrudila in skupaj spacala anketo, pisanje in tipkanje pa pride na vrsto poleti. Do konca septembra bi pač rada diplomirala, ker si ne mislim statusa podaljševat, ker se mi ne splača. Razen 10 dodatnih bonov in možnosti dela preko ŠS ni nobenih ugodnosti. Štipendije itak ne dobiš 2x za isti letnik.



ČESTITKE za opravljen zadnji izpit!!user posted image user posted image user posted image če imaš še samo diplomo se ti res splača potrudit in letos diplomirat..sej bo šlo..user posted image moj user posted image je bil že mal starejši kot bo tvoj ko sem diplomo pisala, ampak gre pa vseeno..edin mleko sem zgubila, ker sem se živcirala zravn..pa še to po nepotrebnem, ker so me pol itak zaj......!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to še zdej piham od jeze, ko poštudiram! user posted image dobr da je mim..zdej upam, da bo boljš, ker bo user posted image še starejši ko bom se lotila magistrskega dela..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 14:52:40   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Do konca septembra bi pač rada diplomirala, ker si ne mislim statusa podaljševat, ker se mi ne splača. Razen 10 dodatnih bonov in možnosti dela preko ŠS ni nobenih ugodnosti. Štipendije itak ne dobiš 2x za isti letnik.



če se ne motim tut če vpišeš abolventa maš štipendijo..vsaj moja bivša sošolka jo ma, ki je lani vpisala absolventa in bo letos diplomirala..sam maš jo pa sam do takrat dokler ne diplomiraš..takrat pol ostaneš brez statusa in seveda vseh študentskih ugodnosti..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 14:56:12   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Do konca septembra bi pač rada diplomirala, ker si ne mislim statusa podaljševat, ker se mi ne splača. Razen 10 dodatnih bonov in možnosti dela preko ŠS ni nobenih ugodnosti. Štipendije itak ne dobiš 2x za isti letnik.



če se ne motim tut če vpišeš abolventa maš štipendijo..vsaj moja bivša sošolka jo ma, ki je lani vpisala absolventa in bo letos diplomirala..sam maš jo pa sam do takrat dokler ne diplomiraš..takrat pol ostaneš brez statusa in seveda vseh študentskih ugodnosti..



Jaz sem že letos absolventka, pa če se še 1x vpišem v absolventa, mi baje štipendija več ne pripada.

Pa hvala za čestitke za izpit in vzpodbudne besede za diplomo. user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: noseče študentke 2010
25.2.2010 15:06:25   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Jaz sem že letos absolventka, pa če se še 1x vpišem v absolventa, mi baje štipendija več ne pripada.

Pa hvala za čestitke za izpit in vzpodbudne besede za diplomo. user posted image


aja, to pa ne vem..mal se vseen splača še pozanimat, glede na to da maš tehten vzrok-materinstvo..user posted image ampak, če boš se odločila za pisanje diplome, pol tk ne rabiš..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?