|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:54:55   
Kepica83
meni se full dolgo zdi 3 tedno sploh pa za tako diagnozo. user posted image user posted image user posted image Jaz imam 1 teden v rizični, drug teden pri svoji g. Pol spet v rizični, pa pol spet pri svoji g. Tako da imam vsak teden preglede. Meni več ne bodo ustavljali popadkov, ker so mi že kar nekaj krat. Mislim da 2x lahko nisem 100%. Tak da je nesmiselno da me not držijo in imajo stroške z mano.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:55:19   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: memole
Jaz imam že celo nosečnost probleme z eno firmo ker mi ne izplačajo računov živčna sem ko stouser posted image in ne morem se pomirit ker denar rabim oni pa še kr ne plačajo!iztirjevalce 20% ne dam ker je preveč,za kakšnega tožilca al karkoli tudi nimam!Zdej pa ti ugotovi kako lahko prideš do svojega denarja ki ti pripada!Ja taka je naša država,nič nima urejeno!user posted image user posted image user posted image



Isto jaz! Samo mi je na srečo na pomoč priskočila ena odvetniška pisarna in zdaj čakam ... Po drugi strani pa hočem kartico potrdit zadnjič pred ogtt testom, pa mi napiše, da sem nereden plačnik. Me je skoraj kap. Sem šla lahko kar nazaj domov. Dragi, ki vodi moje računovodstvo, je zamešal dva zneska in je nekaj evrov premalo nakazal za zdravstveno zavarovanje, pa me je davčna takoj skenslala brez kakršnegakoli obvestila. Naj raje malo pritisnejo na vse prave neplačnike, pa ne bo treba na takšne finte nas malih ribic lovit user posted image


Ja obvestijo pa ne ja,sem tudi jaz decembra ostala kar šokirana ko sem prišla k zobarci ker nisem imela zdravstvenega!
Koliko boš pa plačala to odvetniško pisarno?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 20:57:20   
ela24
Kepica,18 ur na dan si imela popadke? Ubogauser posted image Saj to se ti pa res začne mešat? A to te zelo boli?
Nax, saj mogoče bi morala jutri, ko greš po injekcijo jim malo povedat svoje strahove. Ker če moraš res strogo počivat, pol doma definitivno ne gre. Saj to tudi oni v bolnici vedo. Samo je pa ful odvisno na kakšnega zdravnika si naletela po moje..
A po takem hitrem času je že šla domov po porodu v 34 tednu? Kako je to možno? Kako dolgo pa je otrok bil v inkubatorju? Ker plučka še kao niso razvita dovolj v tem času?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:00:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

Aprilčica
ma ta blazina je polnjena z nekimi kroglicami, ane? te nič ne moti in ti šumi ponoči? user posted image Ker midva z mojim sva zej kupla nove blazine, pa nama je takoooo žal, da je joj..prej sva mela iz perja, pa so ble tko fajn prijetno hladne, zej pa sva kupla neke sintetične, kao fency, pa so ful bedne in se takoj segrejejo,pa še nabite so tko da maš filing kot da spiš na enmu hribu in niso uporabne prav za nič drugega, kot da si jih jaz zatlačim med noge in za hrbet user posted image zej me pa zanima kako se obnese ta črv tvoj user posted image



Hmm, kaj pa vem, Je kar trda, ampak meni ful paše, ker si jo pod trebuh položim, pa med noge in mi predvsem to odgovarja, da me kolki ne bolijo, pa, da me trebuh ne tišči dol. So jo pa vse punce tko pohvalle, zato sem se jaz odločila za nakup. Pa kasneje se uporablja še za dojenje, pa še user posted image je lahko not (da nikamor na stran ne zleze)user posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:04:43   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Kepica,18 ur na dan si imela popadke? Ubogauser posted image Saj to se ti pa res začne mešat? A to te zelo boli?
Nax, saj mogoče bi morala jutri, ko greš po injekcijo jim malo povedat svoje strahove. Ker če moraš res strogo počivat, pol doma definitivno ne gre. Saj to tudi oni v bolnici vedo. Samo je pa ful odvisno na kakšnega zdravnika si naletela po moje..
A po takem hitrem času je že šla domov po porodu v 34 tednu? Kako je to možno? Kako dolgo pa je otrok bil v inkubatorju? Ker plučka še kao niso razvita dovolj v tem času?


Hja ela ma niso popadki vendno isti vsaj moji neuser posted image .  Zdaj na zadnje ko sem se zbudila ob 23 uri sem imela take kot pri M. Torej krči, črvičenje, šraufanje, tu pa tam je bolečina od trtice pa nekam dol v levo ritnico ali pa nekam v nožnico, tak kot da bi te nehče zarezal z nožem. Pol pa tudi pride popadek ki pa je samo zadaj v križu. full bolečina po celem spodnjem delu hrbta. Tako da se menjava. No pa da ne pozabim driske ob kakšnem močnejšem. Kot da se telo pripravlja in se lepo samo sčisti. Ja njen mali je imel lepo težo, je bil lepo razvit , vse brez problema in sta odpeketala domovuser posted image . v inkubatorju je bil mislim da samo par dni.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:05:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

meni se full dolgo zdi 3 tedno sploh pa za tako diagnozo. user posted image user posted image user posted image Jaz imam 1 teden v rizični, drug teden pri svoji g. Pol spet v rizični, pa pol spet pri svoji g. Tako da imam vsak teden preglede. Meni več ne bodo ustavljali popadkov, ker so mi že kar nekaj krat. Mislim da 2x lahko nisem 100%. Tak da je nesmiselno da me not držijo in imajo stroške z mano.user posted image

kepica sej to men tud ni jasno. Zaženejo tako paniko, da sem bila pomoje že jaz vsa zelena, pol imam pa pregled šele čez 3 tedne. Kdo bi jih razumeluser posted image
Kaj ti imaš potem zdej strogo ležanje?S čim ti pa to ustavijo popadke? Aja veš kaj sem te še hotela vprašat. mene je prej ful bolelo tam kjer se začnejo sramne dlake. A te je to že kdaj bolelo, prov tko fajn?

ela ne vem komu naj jutri pojamram. Ker bom videla itak samo sestro, ki mi bo dala injekcijo, doktorja ne. A naj kar njej kaj rečem? Verjetno bi bilo res pametno ne.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:08:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Hja ela ma niso popadki vendno isti vsaj moji neuser posted image .  Zdaj na zadnje ko sem se zbudila ob 23 uri sem imela take kot pri M. Torej krči, črvičenje, šraufanje, tu pa tam je bolečina od trtice pa nekam dol v levo ritnico ali pa nekam v nožnico, tak kot da bi te nehče zarezal z nožem. Pol pa tudi pride popadek ki pa je samo zadaj v križu. full bolečina po celem spodnjem delu hrbta. Tako da se menjava. No pa da ne pozabim driske ob kakšnem močnejšem. Kot da se telo pripravlja in se lepo samo sčisti. Ja njen mali je imel lepo težo, je bil lepo razvit , vse brez problema in sta odpeketala domovuser posted image . v inkubatorju je bil mislim da samo par dni.

Torej bi moja bolečina prej lahko bila popadek???

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:09:17   
memole
Čer!

Kako kej?
Kaj počnete?

Jaz sem bla pri zdravnici in imam do konc meseca bolniško potem morem pa od G dobit potrdilo da mi podaljša do porodniške!

Getreal čestitke za zadnji izpit!

Tolk ste napisale da ne vem kaj sem prebrala!

Aja uni testerčki jaz sem dobila samo šampon in upam da kmalu dobim še ostalo!
Od DM pa sem že tudi dobila une bone!

Zdej grem pa Laro dat spat!Do 10 tak ne bo zaspala!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:10:40   
Kepica83
nax torej tvoja bolečina je bila na sramni kosti? Ali te je tak kot da bi te tja dol nekam zarezalo z čim ostrim??  se je ponovilo ali te je en čas bolelo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:11:55   
Kepica83
Ustavljajo z magnezijem. Ne nimam strogega mirovanja, ampak samo počivanje.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:16:14   
ela24

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Kepica,18 ur na dan si imela popadke? Ubogauser posted image Saj to se ti pa res začne mešat? A to te zelo boli?
Nax, saj mogoče bi morala jutri, ko greš po injekcijo jim malo povedat svoje strahove. Ker če moraš res strogo počivat, pol doma definitivno ne gre. Saj to tudi oni v bolnici vedo. Samo je pa ful odvisno na kakšnega zdravnika si naletela po moje..
A po takem hitrem času je že šla domov po porodu v 34 tednu? Kako je to možno? Kako dolgo pa je otrok bil v inkubatorju? Ker plučka še kao niso razvita dovolj v tem času?


Hja ela ma niso popadki vendno isti vsaj moji neuser posted image .  Zdaj na zadnje ko sem se zbudila ob 23 uri sem imela take kot pri M. Torej krči, črvičenje, šraufanje, tu pa tam je bolečina od trtice pa nekam dol v levo ritnico ali pa nekam v nožnico, tak kot da bi te nehče zarezal z nožem. Pol pa tudi pride popadek ki pa je samo zadaj v križu. full bolečina po celem spodnjem delu hrbta. Tako da se menjava. No pa da ne pozabim driske ob kakšnem močnejšem. Kot da se telo pripravlja in se lepo samo sčisti. Ja njen mali je imel lepo težo, je bil lepo razvit , vse brez problema in sta odpeketala domovuser posted image . v inkubatorju je bil mislim da samo par dni.


To pa se res ne sliši preveč prijetno. Pol pa ti že verjamem, da bi verjetno najraje že šla rodit, da bi bila rešena vsega. Verjetno ti res ne bodo več ustavljali popadkov. Pa glede na to, da si dobila te enekcije je verjetno že bolj razvit? A to vpliva samo na pljučke, ali še na kaj druga?

Nax, mogoče bi jutri res šla kar do zdravnika ali tvoje ginekologinje in prosila še za en svet, rekoč da te skrbi. Saj imaš vso pravico, da te obvestijo kako in kaj, da veš pri čem si...
Pa tudi, če te samo pomirijo. Tudi to je njihova naloga.

To se mi res zdi hitro, glede na porod v 34. tednu. Saj fajn. A je ta punca tudi dobila te enekcije za pljučka ali ne?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:16:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
nax torej tvoja bolečina je bila na sramni kosti? Ali te je tak kot da bi te tja dol nekam zarezalo z čim ostrim??  se je ponovilo ali te je en čas bolelo?

Ja na kosti in je trajalo kar dolgo, da je minilo. Pa res je fajn bolelo. A veš, da je bil tak čuden filing, niti ne znam dobro opisat. Bolečina, ko da mi neki ful pritiska, ja mogoče bi bilo rezanje prava beseda, čudno. Ampak zdej ej pa ok kot da nič ni bilo.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:18:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Ustavljajo z magnezijem. Ne nimam strogega mirovanja, ampak samo počivanje.

Aja to pa nisem vedela, da z magnezijem. Čudno, da nimaš mirovaja ko imaš tok popadke.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:23:48   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
nizy sem vidla tvoje slikice imaš ful luškane pupike user posted image



hvalauser posted image user posted image user posted image

testerčki
- jaz sem dobila mini kremico ,brisačke in še neko kremo pantenol 4mluser posted image

nax, kepica , to kar opisujeta  jaz že 2 meseca čutim , pa moj G ni nobene panike zagnal, res pa da mi zdaj pomoje ni meril MV,.... sicer občasno čutim kot zareza z nožem  od znotraj navzven, pa zelo težko dalj časa hodim , ker tako dol pritiska , daljši šopingi ne pridejo več v poštev,...no da vaju še malo potolažim to se mi je čisto vsakouser posted image dogajalo ,....nisem pa ob teh bolečinah imela nekih posebnosti kot pri vaju-popadkiuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:44:33   
Kepica83
Hmmm nax ja čisto možno. Mogoče se ti bo ponovilo čez kako uro, ali uro pa pol. Tak se je meni začelo.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:50:55   
amelie
memole, na srečo nič ne plačam oz. gre za kompenzacijo - moj dragi tej odvetniški pisarni rihta računalnike, plačali bodo pa z odvetniško uslugo. pa mi ni preostalo drugega, kot da jih zdaj poprosim za to, ker sama itak nič več ne morem dosežt user posted image  

ela, moja kolegica ima dva otroka, oba je rodila v začetku 35. tedna in z obema je ostala en teden v porodnišnici. bila sta čisto normalno donošena in nista imela nobenih težav. da ne govorim o tem, da je rodila oba brez bolečin in brez popadkov in oba skupaj prej kot v 15 minutah user posted image  - obstajajo tudi takšne porodne zgodbe, čeprav so skoraj neverjetne user posted image


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 21:55:25   
Kepica83
ela24 te injekcije do kao neki steroidi. Vplivajo na pljučka pa tudi na rast. Naše dete se je full razbacalo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
16.2.2010 22:01:30   
Anonimen
Punce, ne me strašit s prezgodnjim porodom, madonauser posted image Jaz ne smem rodit pred porokouser posted image Hecam se! user posted image user posted image za vse. pa da čimdlje ostanete 2v1 (no, po roku vam tudi ni potrebno čakatiuser posted image )

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 0:12:16   
dacy
nax sej o takih bolecinah smo ze pisale skoraj vse , to je sirjenje in mehcanje medenicnih kosti ... s tem imamo skoraj vse probleme, ene bolj druge pac manj, tak da jaz sem prepricana da to ni bil popadek ... Ko se bodo popadki zaceli verjemi da ti sploh ne bo treba sprasevat ce je to bil popadek , bos kar hitro prepricana da se je nekaj zacelo dogajat user posted image
Jaz imam tud skoz te bolecine, zdaj ze priblizno dva meseca in so ze prav nadlezne, ampak to je pac del procesa, kateri je nujno potreben da lazje rodimo potem user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 8:27:46   
Anonimen
Ja sej sem jaz tud že prej imela hude bolečine v nožnici, samo tako kot so bile včeraj in danes spet pa še ne. no sej dobro, da imam danes spet injekcijo in bom vprašala.



(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 9:07:47   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

memole, na srečo nič ne plačam oz. gre za kompenzacijo - moj dragi tej odvetniški pisarni rihta računalnike, plačali bodo pa z odvetniško uslugo. pa mi ni preostalo drugega, kot da jih zdaj poprosim za to, ker sama itak nič več ne morem dosežt user posted image  

ela, moja kolegica ima dva otroka, oba je rodila v začetku 35. tedna in z obema je ostala en teden v porodnišnici. bila sta čisto normalno donošena in nista imela nobenih težav. da ne govorim o tem, da je rodila oba brez bolečin in brez popadkov in oba skupaj prej kot v 15 minutah user posted image  - obstajajo tudi takšne porodne zgodbe, čeprav so skoraj neverjetne user posted image




Aha hvala!

Ja take porodne zgodbe poznam tudi jaz,moja mami je tko dvakrat rodila v pičlih 15 minutah,še klistirja ji drugič niso uspeli naredit!
E da bi mene kej takega doletelo se ne bi branila!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 9:11:28   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

No danes pa nisem potegnila z spanjem!user posted image user posted image

Zunaj je deževno!

Jaz se zaenkrat počutim ok sam normalno ne morem več sedet ker me trebuh tišči potem pa še pikica začne brcat očitno tudi njej ne odgovarja da sedim!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 9:33:23   
mamika25
Jutro, jutro!!
Kako smo? Včeri sem neki zasledila eno napetost tle gor... Kaj je zdaj to?
Tudi jaz sem se vpisala sem gor le s tem namenom, da vidim kakšno srečo in težave imate druge tu gor, pa da kaj vprašam, pa da pojamram malo, pa... In edino tako je prav. Da si pomagamo, da "poslušamo" ena drugo, in tudi jaz nikoli nisem imela občutka da kakšna paničariuser posted image . Če se le da, je lepo da ena drugi pomagamo in se vzpodbujamo.
Strinjam se z trditvijo ki jo je ena napisala, da je nosečnost lepa in da je treba uživat in ne "paničarit". Ma ne gre vedno tako zlahka. Moja nosečnost je vse prej kot lepa in moram malo stokat in spraševat... Tiste ki nas pestijo problemi, bolezni in celo že popadki (kepica), smo pač take. Ostale hvalabogu da ste kul, pa da se vam nosečnost zdi nekaj najlepšega v življenju. Meni žal ni, pa mogoče me katera celo razume. Kar naprej sem bila nekaj bolna, zobje, kri slaba, viroze, angine, zdravil ne smeš, delat ne moreš lih tako kot prej, dol tišči, ščipa,... Za vse ostale, ki ste zdrave lahko rečem samo user posted image . To je moje mnenje.

Kepica, nax05, levinjica držite se! Otročki so zdaj že veliki, in verjetno nebi bilo nobenih težav.

Včeraj sem oddala vlogo na CSD, končno so mi poslali iz uprave. Zdaj samo še čakam na odločbo. Da vidim koliko bom dobivala, ker me res malo skrbi. A katera ve, tam na csd šiška ki si lahko izračunaš to, kater obrazec je pravi, prvi al drugi? Tisti ki posebej vpisuješ dohodke na mesec, ali tisti ki vpišeš olajšavo za enega vzdrževanega člana, pa potem še povprečno bruto plačo na mesec? Ker meni hodi 40€ razlike med enim in drugim. Katera ve? Mogoče Nataša?
 
Drugače pa je moje dete zelo živahno, brca me največ po desni strani, pod rebra in tam nekje, čutim pa zelo močan pritisk dol, na mehur. Tudi jaz sem vstopila v 34. teden! Jupi!! Po drugi strani me je pa precej strah. Poroda in vsega po njem. Prvih dni, noči... In ker kar naenkrat ne bom imela toliko časa za tamalo, zdaj se ji res posvečam maximalno, potem pa ne vem kako bouser posted image
Izkušnje?

Lepo se imejte,...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 10:01:54   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image Danes ne bom taka čveka, ker se imam še dosti za učit.

Blazino za spanje sem imela danes že drugič, pa je res vsega denarja vrednauser posted image
Pohvalit se moram, da sem prodala nosečniške hlače, ki jih koooomaj dobim na rit, no mislim, da jih ne več, po vseh tistih krofih, ki sem jih pojedla ta vikend in tedenuser posted image


Čisto eno nevmesno vprašanje imam: zakaj naj bi bilo boljše otroka roditi 2 meseca prej, kot pa en mesce prej?? To so te stare ˝vraže˝ in sploh ne vem, če so resnične, zanima me pa zaradi česa naj bi bilo tako? Seveda imam namen donositi. Kar naj počaka še teh nekaj tednov, potem se bomo pa srečali.

Mamika25: tudi jaz veliko premišljujem o porodu. Seveda me obletavajo vse mogoče misli, tudi tiste ˝ta črne˝user posted image

Lepo jutrouser posted image

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
17.2.2010 10:21:05   
pupa*81
hoj bejbe!

nax in kepica dejmo še mal zdržat punce! bi sam glede pregleda komentirala: ni nč hudega če ga imaš šele čez 3 tedne, tako ti vsaj ni treba skoz okol laufat. če je pa kaj narobe, pa itak greš kar tja user posted image meni tudi kar paše da se ne rabim skoz na preglede vozit, sm se že na začetku tako z G zmenla... no če je situacija k pr kepici pol je drgač ;)

mene pa matra glavobol... ne vem več kaj nej nardim, bo treba lekadolček poklicat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!