|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 14:53:49   
babyloverka
pozdrav še od meneuser posted image

vidim da vsem na veliko dogaja, pregledi pa cotike pa pranje,... pridne punce user posted image

jaz sem pa danes neka čorava, mislim da me kislina peče. ne vem nisem ziher, ker po pravici povedano ne vem kako to zgleda. mam pa vse od vrha trebuha pa do grla, kot da bom glih bruhala pa nikak si ne morem žmaha popravit. domnevam da je kislina. user posted image

natasa35  ogromno sreče na pregledu in user posted image user posted image  ti želim. pa še to, je kaj novega glede vozička?

sicer sem pa tudi jaz danes že oprala en stroj malih cotik pa se zdaj sušijo, smo bli doma kar ganjeni ker že dolgo dolgo nismo prali takih malih cotik. pa sem bla kar presenečena koliko otroških cot gre v stroj, v primerjavi z odraslimi user posted image



_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:03:44   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Wannabemommy - ja, jaz hodim na pedagoško tu pri Fontani, ampak zdaj sem absolventka, tako, da ni predavanj. Glede pijače pa bi meni pasalo kadarkoli po 19.februarju, torej po izpitu. user posted image   !9.februarja pa tako ali tako grem z majčicami na krofe.  Saj ti tudi, ne?user posted image


lp,Katy


Jutro vsem

Ja ni panike, lahk po 19.2. morma še Maleni in Fiški omenit. Kdaj grete na krofe 19.2.? Ja če me vzameta zraven bi pa šla, zarad enga krofa valda nem 1kg gor dobilauser posted image user posted image , a to ste za trojane zmenjene?


ja, za Trojane. Eh, ta 1 krof ali pa 2. Ni panike. Bomo itak tak čvekale, da bo  sproti dol šlo. user posted image


Joj te si pa morem jezik podmazatuser posted image  da bo tekel kot navituser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:31:31   
Anonimen
NATAŠA35: želim ti, da vidiš eno lulikouser posted image

Katy83: hvala bogu, da obstajajo tete, ne?user posted image user posted image Superuser posted image

Levinjica:user posted image user posted image user posted image

Ful sem utrjena. Celo noč me je špikalo spodaj, groza! Se grem zdaj naprej učit.

Pridne bodite vse!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:35:53   
tatly
punce gdaj ste sle rihtat na csd za paket?meni je rekel po 30 tednu.klko pa je vrednost paketa zdaj?pa v kolikem casu dobis denar?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:36:35   
Wannabemommy
Evo punce naš fant pa bo prvo tule pančkal pol pa šele v svojo sobico

user posted image

user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:46:06   
*m*o*j*c*a*
tatly js sem za paket prejšnji teden urejala na socialni..mi je g. že na prejšnjem pregledu rekla, da lahk grem sam sem mal odlašala, kao da me ne bi nahrulile tam, zakaj tk kmal hodim..mi je pa rekla da ker sem v februarju oddala, bomo dobili nakazano marca..user posted image

sem pa mela danes pregled in je vse super, je rekla g. kr tak naprej..user posted image obrnjeno je že od prejšnjič pravilno za izhod, tk da.. user posted image user posted image superca..aja..naslednji pregled 1.3., ne vem al bomo že takrat kej merili, al ne..nč ni rekla spet..user posted image to me tk jezi..user posted image pa še za seznam..čakamo user posted image ..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:49:23   
tatly
mojca-hvala ti.jaz sem nekje slisala da bi naj blo v 14 dneh nakazano.
wannabemommy-vau kako lepa zibka.kje si jo kupla.jaz bi jo tud mela samo nevem kam bi jo dala ker nimam  prostorauser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:56:51   
nejanejc
hejla, super za pregled *m*o*j*c*a

tropical moj naslednji pregled pa je 1.3.2010, sem danes dobila datum po telefonu.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:57:55   
nejanejc
wannabemommy lepa zibelka :)

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:58:17   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

mojca-hvala ti.jaz sem nekje slisala da bi naj blo v 14 dneh nakazano.
wannabemommy-vau kako lepa zibka.kje si jo kupla.jaz bi jo tud mela samo nevem kam bi jo dala ker nimam  prostorauser posted image



Nisem je kupila, dobila od svakinje, sej zasede ful malo prostora tak da ni preveč natrpanouser posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 15:58:56   
*m*o*j*c*a*
nekje sem zasledila da bi nej dobil v 8 dneh po prejemu odločbe, sam ne vem..al to velja samo za paket al za denar tut..ne bom nč kej prej pričakovala..user posted image da ne bom zmeri razočarana ko bom šla na bankomat.. user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 16:43:46   
aprilski hrošček
Eh, mi pa imamo za sabo dva bolj slaba dneva user posted image . Včeraj sem imela pregled in naš bebi se je spet zredil in je včeraj tehtal že 2200, pa je zdravnik takoj naredil paniko in sem danes preživela 5 ur v zdravstvenem domu (popila 3 dcl glukoze in dala 4x kri). Zdaj imam potrjeno sladkorno v nosečnosti user posted image user posted image user posted image . Jutri moram po napotnico do svojega ginekologa da mi pove kako in kaj. Včeraj je samo omenil, da bo dieta in pa ponavadi pri sladkorni bolezni prej sprožijo porod. Bomo videli.

Zdaj pa sploh ne vem kaj sploh lahko jem razen dietičnih izdelkov user posted image user posted image . Bolj me zanima katero sadje smem in katero ne smem. Tiste, ki imate potrjeno sladkorno bolezen v nosečnosti dajte mi malo povedati kako in kaj da ne bom tako izgubljena user posted image .


(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 16:51:52   
tintin
Aprilski hrošček...od sadja predvsem črtaj banane, pomaranče, lubenice....priporočljiva so pa jabolka, kivi,...slive, češnje, borovnice...


sicer pa več malih obrokov,brez cukra seveda, PZ kruh, PZ testenine, rjav riž....skratka živila z nizkim glikemičnim indeksom.

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 16:52:48   
pupa*81
hrošči  user posted image user posted image evo pa grejo u rimlne najine tortice user posted image  user posted image drži se, pa lej da ne boš kej preveč prehitevala... no sej meni tudi ne kaže najbolš glede točnosti PDP user posted image



(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 17:58:18   
Kepica83
Hej bejbe!
Hvala vsem za lepe želje. Jaz sem imela danes pregled v rizični ambulanti. UZ mi ni delala, ker sma ga delali v petek. Sem pa danes prvič na ctgju imela lepo vidne popadkeuser posted image user posted image . Sem se že ustrašla da bom spet tam mogla ostat. Ampak je G rekla, da tak ne bodo več ustavljali tako da lahko samo čakamo ali se bo kaj razvilo iz tega v kratkem. Bom pa še ju3 šla do svoje G da me pogleda, da nebi bila slučajno že odprtauser posted image .

Cojka si dobila voziček? Mene nebo do ju3 zvečer domov tak da nevem če so me že iskali ali ne. Bom ga šla v skladišče od GLS v četrtek iskat. Komaj čakamuser posted image

Katy83 uau koliko cotik. Super. In full lepe. Jupiuser posted image user posted image

Ma bi rada kaj več pokomentirala ampak se ne počutim dobro. Bom šla malo počivat.

Lupčka vsem.

Dacy daj midvi greve skupaj rodituser posted image

Nataša35 saj ti tudi neboš kaj dolgo zdržalauser posted image

Pa ela24 tudi neuser posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:11:59   
Anonimen
Zdravo,glede paket sprašujete ,jaz sem v 32 tednu ,pa še nisem dobila od ginekologinje potrdila,tak ,da še nisem rihtala,verjetno bo v ponedeljek ,ko imam pregled...
denar se nakaže od 8 do 14 dni...
wannobemommy ja lepa zibelka,kje si jo kupila....
lp...

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:14:23   
Anonimen
KEPICA.da nisi ostala v bolnici,a popadke ti redno kaže...kaj pa gin.pravi nato,meni se sam ponoč na toliko časa pojavljajo....a te dolgo držijo popadki,,,,lp

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:18:19   
tatly
levinjnica-mislim da se pri g vec ne dobijo papirji meni je rekel naj grem samo z materinsko

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:30:08   
dacy
Dober vecer ...

Evo mene je moj dragi ob 7:00 , ko je prisel iz sihta zbudil in sva sla rihtat malo stvari na obcino itd... Sem zarad spremembe naslova morala dat delat novo voznisko in na ZZZS ter pri Vzajemni spremenit naslov ... No pa pole za porodnisko in ocetovski dopust sem poslala v Ljubljano na firmo ... pa upam da cim prej nazaj posljejo da lahko nesem vse skupaj potem na CSD. user posted image

Vglavnem jutri baje konco pripeljejo novi (tapravi) hladilnik in tega tukaj odpeljejo ker bom znorela , samo napoti mi je ... potem pa starega ven vrzemo in vse malo premestimo in nardimo koncno prostor za nasega dojencka user posted image

Vceraj mi je kolegica posodila 2 polni vreci cunjic za novorojencke... Ko bodo prevelike pa ji moram vrnit ker tud ona pricakuje septembra user posted image ima pa se vse od njene tamale shranjeno, tak da od nic imam zdaj kar naenkrat cel kup cunjic user posted image

Natasa kaj zdaj a ze ves kaj vec ... ?  user posted image ali user posted image ? user posted image

kepica ja sploh ni panike, greva lahko skupaj rodit ja ampak bos morala se malo cakat ker mojmu se nikamor ne mudi se za zdaj user posted image




_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:46:58   
photo
aprilski hrošček: pri sladkorni najbolj odsvetujejo ravno hrano za diabetike. Ful je pomembno, da ješ najmanj 5x na dan, vsake 2-3 ure nekaj. Verjetno boš dobila tudi termin za edukacijo - slabo uro predavanja o zdravi prehrani, kjer si boste sestavili tudi jedilnike. Ti napišem za današnji dan kako zgleda moje prehranjevanje:
Zajtrk (7:00): 1 majhen kos polnozrnatega kruha, 2 dcl mleka in 2 majhna kivija
Malca (10:00): 2 dcl kislega mleka, 1 jabuk, 5 polnozrnatih prepečencev
Kosilo (13:00): 2xkornspitz strucka, 10 dag kuhanega pršuta, 1 ta velika kugla mocarele, 2 paradižnika
Malca (16:00): 5 polnozrnatih prepečencev, 1 jabuk
Večerja: bolj/manj jo spuščam, ker mi je preveč hrane
Povečerek (19:00): 1 majhen kos kruha z kkašnim koščkom salame
Pred spanjem: še 2dcl mleka

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 18:59:28   
Kepica83
Levinjica danes ko sem bila na ctgju teh popadkov nisem ravno čutla. So pa bli kar močni glede na ctg. Ponavadi jih občutim kot močno šraufanje, črvičenje... Šibam na wc pa ništa. Včasih če je ker full močen me kar začne čistit in mam drisko. Pojavljajo se predvsem proti večeru, ali pa popoldan. Nevem kaj bo iz tega. A mislite dase lahko to umiri ali se bo samos topnjevalo? Ker zdaj se samo stopnjuje. Kljub vsemu ustavljanju, se mi pojavljajo zdaj pogosteje, močneje pa še ctg jih je začel beležit. Tak da nevem kaj bo.

Dacy jaz sem upala da boš ti malo požurla user posted image user posted image

Tatly obvezno treba dati potrdilo od G. Vsaj pri nas je tak.

Za paketek sem jaz že uredila in dobim sedaj nakazano. 270eur.

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:25:26   
tatly
kepica-meni ni dal nobenega potrdila.je rekel samo materinsko

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:45:32   
tintin
jaz sem tudi že dobila potrdilo od G in sicer že v 24t, urejala na csd pa še nisem.



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:46:38   
vita83
Pozdravljene, sonosečke!

Se vam najprej opravičujem, ker po tako doooolgem času vpadam v vaše debate!
Vsaj enkrat na teden vas berem, ma da bi kaj napisala ..."bom drugič", je moj smotan izgovor.
Ste pa res pridne, ker imate že veliko reči za user posted image priskrbljenih!jaz kar odlašam!pa itak moram še omarico kupit, ker nimam kam stavit otroških oblekic.

Kepica83 
meni se zadnje 3 dni podobno dogaja kot tebi :popoldne dobim krče, črviči me in moram leteti na WC ... in imam drisko. Pa do sedaj nisem imela problemov, mi ne preti kakšen prezgodnji porod ... ne vem, kaj bi to bilo!  
Upam, da bo to minilo!

Tud jaz čakam na pregled, imam ga 15.2. ...pa bomo vidli, kako je naš telovadecuser posted image
Aja, sem se spomnila še na tiste, ki vas boli križ al pa medenične kosti : jaz že od 6.meseca sedim na žogi in mi res pomaga, nimam več bolečin. Zame je kavč strup, zato pa z žoge gledam TV pa tud pri mizi sedim z žogo.

Tako...zdaj pa vas vse lepo pozdravljam, vsem želim vse najboljše in lahko noč!



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.2.2010 19:50:35   
Kepica83
vita83 pri meni se te bolečine pojavljajo zadnje čase in vem da so popadki. Tak da le obišči G predčasno, ne komaj 15.2. Jaz ima zaradi teh popadkov diagnozo PPI. grozeč prezgodnji porod.

(odgovor članu vita83)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ali vas skrbi gospodarska kriza?
Spark



da (60%)

ne (20%)

ne vem zakaj se gre (4%)

vse skupaj je samo blefiranje Amerike (11%)

briga me (6%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!