|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:04:31   
TomTaylor
...a ne more skoraj nobeden živet brez tega, da se vtikuje v tuje zadeve, al imam samo jz take ljudi v okolici...Že dalj časa se to sprašujem. Danes konkretno se je žlahtnica vtaknila v pripravo GH za našo 5,5 mesečnico (pretlačeno dušeno jabolko in korenček)...Zakaj naj kar v koščkih ne dam in zakaj sploh pasiram, da je ona svojim pri 6m že segedin dajala. Pa me ne briga a je delala prav ali narobe, vsak dela po svoje kakor se mu najbolje zdi. Sama tako delam, če pa sem v dvomih, pa vprašam...
No, to je samo en izmed skoraj vsakodnevnih primerov. Stalno imam okoli ljudi ki so pametni kot sto mater...mislim, prav občutek imam, da mislijo, da brez njih in njihovega vtikovanja in pametnih nasvetov ne bi znala preživet...

Hvala ker ste braleuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:13:01   
uwaga
Drugi vendar VEDO, da brez njihovih nasvetov ne moreš preživet!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:13:21   
Moyca_
Hvala ker ste brale



hvala ni kaj user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:15:30   
Anonimen
TT, ocitno niti nimas veliko vtikovanja drugih v vas....

ker scasoma postanes imuna.....mogoce ti se cist cist malo manjka....

user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:22:32   
Jessy
Najboljše, da ji naslednjič daš kar cel zrezek na krožnik. user posted image  Mogoče bo takrat ta tetka zadovoljna!

Saj te razumem! Normalno, da te jezi, če ti pametujejo. Včasih so nam čisto prezgodaj dajali hrano. Hvala Bogu, da so danes drugačnega mišljenja. Jaz bi ji to kar lepo povedala, pa zamera gor ali dol.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:25:33   
Gina
Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje. In ni nobene potrebe, da bi se ti zato počutila zanič ali sploh to vzela kot vtikovanje vate. Jaz bi raje postavila obratno vprašanje:

Zakaj so ljudje postali tako preobčutljivi, da vsak pogovor smatrajo kot osebni napad nanje? Človek mora na vsakem koraku pazit kaj reče in ves čas hodit kot po jajcih, sicer začne vsenaokrog smrdeti. Torej moram biti ves čas tiho,d a koga po nesreči ne prizadanem. Prizadane pa vse, o čemer imajo vsaj majčkeno drugačno mnenje kot ga imam jaz.

Ne, teh reči res ne štekam. Je pa tako, da če te neka stvar prizadane, te zato, ker nisi zihr v tisto, kar delaš. Če bi bila zihr, te ne bi sploh prizadelo. Primer:
En ti reče, da je on dajal za jest pri 5. mesecih nepretlačeno in pri sebi se vprašaš, ali bi jaz tudi morala? Če je odgovor NE, ni mi treba, ker to ni prav, jo pustiš lepo v lepi veri, da je imela prav ali ji to poveš, da se ne strinjaš in te ne more pod soncem to več brigat, ker veš, da imaš prav in da ženska živi v zmoti. Če je odgovor: NImam pojma a je prav ali ne, te začne glodat... kaj pa če ima ženska prav, matr, kako je mogla bit tolk hudobn,a da mi zdaj to naprej meče, nesramnica...kaj se vtika....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:36:04   
čmrgelj
Na žalost imajo vsi preveč svojga dreka na glavi in s tem ko se vtikajo v druge skrivajo svoje pomankljivosti, no tko oni misljo.




_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:41:08   
NEA_TEJA
Bi mogla prašat mojo mamo in taščo one dve non stop nos rineta tam kjer jima ni mesto.Pol jih pa dobita po njem pa ne govorimo ampak mamo vsaj mir

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:42:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

TT, ocitno niti nimas veliko vtikovanja drugih v vas....

ker scasoma postanes imuna.....mogoce ti se cist cist malo manjka....

user posted image



ful zanimiva teorijauser posted image . Pa saj mi načeloma dol visi, ampak pridejo dnevi kot je danes in mi ti nakopičeni "nasveti" ven udarijo. Se pa seveda še vedno čudim in sprašujem v čem je point vtikovanja? A ljudje dejansko bolje spijo, se bolje počutijo, jim zraste grba al kaj, če so ful pametni? Mislim res ne vem no...Sem imela kolega, ki je prišel firbcat kako nam napreduje gradnja, vsakič ko je kak majster odšel je bil že na vratih če gre lahko pogledat. Pa okej, pejt...ampak a se res ne more zadržat da ne bi - "jz bom ziher dal v stanovanje mal dražji parket..pa zakaj nimava oken tako in tako, ker on jih bo pa dal tako, ker je boljše, pa zakaj so ploščice v kuhinji in ne parket...on bo pa tut v kuhinji parket dal, pa da bo rajši natuzzi-jevo sedežno, ne "kr eno iz Rutarja (čeprav ni bila glih đabe)...." Primer no. 2 in res ne vem kaj je bil namen tega početja, ker jaz mu privoščim da ima vse boljše, če je pač zaradi tega srečnejši...ne vem no...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:42:23   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje. In ni nobene potrebe, da bi se ti zato počutila zanič ali sploh to vzela kot vtikovanje vate. Jaz bi raje postavila obratno vprašanje:

Zakaj so ljudje postali tako preobčutljivi, da vsak pogovor smatrajo kot osebni napad nanje? Človek mora na vsakem koraku pazit kaj reče in ves čas hodit kot po jajcih, sicer začne vsenaokrog smrdeti. Torej moram biti ves čas tiho,d a koga po nesreči ne prizadanem. Prizadane pa vse, o čemer imajo vsaj majčkeno drugačno mnenje kot ga imam jaz.

Ne, teh reči res ne štekam. Je pa tako, da če te neka stvar prizadane, te zato, ker nisi zihr v tisto, kar delaš. Če bi bila zihr, te ne bi sploh prizadelo. Primer:
En ti reče, da je on dajal za jest pri 5. mesecih nepretlačeno in pri sebi se vprašaš, ali bi jaz tudi morala? Če je odgovor NE, ni mi treba, ker to ni prav, jo pustiš lepo v lepi veri, da je imela prav ali ji to poveš, da se ne strinjaš in te ne more pod soncem to več brigat, ker veš, da imaš prav in da ženska živi v zmoti. Če je odgovor: NImam pojma a je prav ali ne, te začne glodat... kaj pa če ima ženska prav, matr, kako je mogla bit tolk hudobn,a da mi zdaj to naprej meče, nesramnica...kaj se vtika....


Ne bom se podpisala pod tebe ampak lahko rečem ,da si ena zelo pametna oseba,ki vsako stvar lepo razloži.Si mogoče kakšen psihologuser posted image .Lepo si to napisala ,pa ne samo za TT ampak večino ljudi.Hvala tiuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:43:33   
TRIŠ
TT danes pa je itak en čuden dan ,jutri bo bolje boš videlauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:45:43   
Anonimen
lahko bi se jim reklo ljudje z manjvrednostnim komplexom.....


ker sem itak poden od podna, bom pa talal nasvete in si tako dvigoval samopodobo...


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 6.2.2010 15:46:46 >

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:46:19   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
Saj te razumem! Normalno, da te jezi, če ti pametujejo. Včasih so nam čisto prezgodaj dajali hrano. Hvala Bogu, da so danes drugačnega mišljenja. Jaz bi ji to kar lepo povedala, pa zamera gor ali dol.


Eh, jaz pa ne, ker s tem človeka samo spodbudiš, da ti obrazloži svoje mnenje, našteje par argumentov in da bo naslednjič naredil isto.

Jaz direktno povem, da o določenih stvareh nimam namena razpravljat, ker širše ljudsko mnenje pač ni pomembno. Ponavadi jih to še bistveno bolj razkuri, kot če bi obrazložila svoje ravnanje in ga s tem na nek način opravičevala pred njimi. Pa zamera gor ali dol.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:46:57   
rija
TT jaz mam pa rada, ko se določena oseba "vtikuje" vame user posted image user posted image user posted image

ma, prav uživam no...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:51:25   
viroza
Blagor takim osebam ki živijo zato da delajo pi... drugim.Sam svojga sranja ne vidijo oz. ga tako prikrivajo.Imamo take imbecile tudi mi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 15:57:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje. In ni nobene potrebe, da bi se ti zato počutila zanič ali sploh to vzela kot vtikovanje vate. Jaz bi raje postavila obratno vprašanje:

Zakaj so ljudje postali tako preobčutljivi, da vsak pogovor smatrajo kot osebni napad nanje? Človek mora na vsakem koraku pazit kaj reče in ves čas hodit kot po jajcih, sicer začne vsenaokrog smrdeti. Torej moram biti ves čas tiho,d a koga po nesreči ne prizadanem. Prizadane pa vse, o čemer imajo vsaj majčkeno drugačno mnenje kot ga imam jaz.

Ne, teh reči res ne štekam. Je pa tako, da če te neka stvar prizadane, te zato, ker nisi zihr v tisto, kar delaš. Če bi bila zihr, te ne bi sploh prizadelo. Primer:
En ti reče, da je on dajal za jest pri 5. mesecih nepretlačeno in pri sebi se vprašaš, ali bi jaz tudi morala? Če je odgovor NE, ni mi treba, ker to ni prav, jo pustiš lepo v lepi veri, da je imela prav ali ji to poveš, da se ne strinjaš in te ne more pod soncem to več brigat, ker veš, da imaš prav in da ženska živi v zmoti. Če je odgovor: NImam pojma a je prav ali ne, te začne glodat... kaj pa če ima ženska prav, matr, kako je mogla bit tolk hudobn,a da mi zdaj to naprej meče, nesramnica...kaj se vtika....


O, Gina, sem čakala tvoj odgovoruser posted image .
Ljudje prav res ne hodijo kot po jajcih in vsak si vzame pravico, da reče kar se mu zdi. Sej pravim, jz jih imam v okolici cel kup. Mogoče k temu prispevam tudi sama, ker sem tiho in imajo občutek, da lahko.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:00:15   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

TT jaz mam pa rada, ko se določena oseba "vtikuje" vame user posted image user posted image user posted image

ma, prav uživam no...


tud jz včasih, odvisno od področja in območjauser posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:10:22   
Petka09
Meni gre najbolj na živce, ko se vtikujejo tisti, ki imajo največ pred svojim pragom za pomest. Tisti, ki so res ok in imajo tudi pri sebi nekako pošlihtano se nikoli ne vtikujejo in ne dajejo "dobronamernih" nasvetov.
Včasih pa vidim pri kaki znanki ali kao kolegici, da ima sama pri vzgoji in načinu prehranjevanja otroka toliko (za moj pojem) zgrešenih pogledov in ravnanj (pa jaz ne rečem nič, ker me pač ne briga, saj je to njena stvar), ona pa meni vedno kakšno "pametno" ven pripelje. Tako da včasih sem potem jaz malo nazaj hudobna, pa tudi rečem kakšno na račun njenih nesmislov: alla kako se ne strinjam, da se daje 11 mesečni punčki cel kos torte za pojest (to, kar ona počne pri svoji).
To pač ona počne in me v bistvu ne briga niti ji ne bom tega rekla... A jaz pa še enga kosila ne morem prav nardit oz. če zavrnem, ko hoče moji 9-mesečnici ponudit čips za jest, se pa kar norčuje iz mene.......

No, to so pač primeri, ki so mi res šli na živce in dejansko mi gredo še vedno. Sam zdej sem že postala tudi jaz imuna in se s takimi v bistvu zelo težko družim, ker je cel čas tistega kofetkanja eno samo mučenje in prepucavanje z njene strani. Jaz se raje nazaj držim in dejansko največ povem s tem, da se enostavno ne družim več s takšno osebo... Oz. v precej zmanjšanem obsegu. Ker se v bistvu nimamo več kaj pametnega pogovarjat.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:15:29   
liliana
Jaz se bom pa vzdržala odgovora, da ne bo kdo rekel, da se v koga vtikujem......in bog ne daj, koga opravljam.....user posted image

Drugače pa se pridržujem Gininemu mnenju.......

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:46:46   
Gina
Ampak TT (ali kdo drug od vas), razloži mi no, ker mi v resnici ni jasno (opažam pa, da mnogo ljudi to tako jemlje kot ti in vsi, ki so danes kimali, kako je to grozno zraven), zakaj hudiča te sploh lahko zmoti, če nekdo pove mnenje o nečem, ki je po nesreči drugačno od tvojega?

Jaz recimo povem svoje mnenje, vedno povem in povsod povem - ne glede na to, kaj si kdo misli - in ti bom še povedala zakaj povem, ker mi je tudi obratno vseeno, če nekdo pove svoje mnenje, mene to nikdar ne boli, ne prizadane, saj je samo mnenje, kako me če prizadet?? Še vesela sem, ker spoznavam različne poglede na svet, to mi daje neko širino v življenju, drugače gledam reči. Vedno ko mi  nekdo pove mnenje se vprašam, ali je kaj smisla v tem ali ne. Če ga je, sem vesela, da sem nekaj novega spoznala in priznam,d a sem prej drugače razmišljala, če pa se z nečim ne strinjam, se pa pač ne strinjam in v tem ne vidim nič, ampak nič slabega.

Seveda obstajajo primeri resničnega vtikanja v človeka, pa hujskanja in grdih reči, ampak v teh primerih spet ni težava, ker on tako misli ali nekaj pove, ampak ker izvaja druge vrste pritiskov nate zaradi tvojega mnenja ali delovanja. Recimo da tašči ni všeč nekaj, potem pa ker se z njo ne strinjaš ona s tabo cel mesec ne govori ali se ti maščuje na nek drug način. To je mal zoprna stvar, ki jo moraš na druge načine reševat, to ni samo mnenje. Če pa nekdo samo reče, da zakaj hrano tlačiš, je pa to samo mnenje. NIč več in nič manj.

Zato me resnično zanima, zakaj vas to sploh lahko prizadane - a maste mnenje o sebi, da ne smete drugače mislit in delat, da je to narobe, ali maste mnenje, da drug ne sme drugače razmišljat? Resnično ne razumem, kaj vas pri tem tako strašno vznemiri? Prosim, razložite mi, z mnogimi takimi ljudmi živim, ki enako reagirajo kot ve in mi pod soncem ni jasno, kaj je v njih, kar jim preprečuje dopuščat ljudem svobodo mišljenja in ga na glas povedat, ne da bi jih zraven prizadelo? Kaj vas pri tem sploh prizadane? A si zraven mislite, da vam je povedala, da ste slaba mama, ker ste pretlačile hrano al kaj? To je bil vaš dodatek k zadevi, ki ga jaz, če bi vam to rekla (kar vam ne bi, ker sem tlačila hrano pri 5. mesecih), zihr ne bi mislila! A si delate dodatke h komentarjem v svojih glavah? Ne razumem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:49:57   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Hvala ker ste braleuser posted image



malenkost!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:52:26   
baguSka
Drugac pa se strinjam z Gino.user posted image

Zakaj te to moti sploh? Pusti cloveku naj pove svoje mnenje.. Od tebe je pa odvisno al ga bos preslisala al ne.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:54:59   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Življenje je sestavljeno tudi iz socialnih odnosov. To pomeni, da se včasih tudi kaj pogovarjamo med sabo. Če ona pove svoje mnenje, to NI vtikovanje vate. To je samo njeno mnenje.


Dokler nekdo reče "zakaj pa pasiraš in ne daješ kar v koščkih" je zame vtikanje oz. vsiljevanje neke svoje metode, če pa rečeš, "jaz pa nisem pasirala, ampak sem dajala koščke, pri 6. mesecih pa že segedin" je pa zame MNENJE. user posted image

Sicer pa, Slovenci taki smo, raje pometamo pred tujim kot pa pred lastnim pragom.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 16:56:07   
melanija
Gina jaz ti dam prav in se strinjam s tabo. Mene tudi to pametovanje oz vtikanje drugih ne zanima in me ne prizadene. Na živce mi gredo edino ljudje, ki se z vsemi in povsod kregajo in vedno ma vedno trdijo da imajo prav - ne glede kdo je sogovornik ali je mlajši ali starejši ali pa celo od stroke o kateri teče debata. Ja in na žalost imam dva taka primerka v ožjem sorodstvu. In še sedaj po tolikem času ko imam jaz slab dan mi gresta absolutno na živce drugače pa pri meni so se že navadili (in mi ne pametujejo več - ker jim ne dam povoda) da jih ne šlivim pet posto.

Vmojem krogu prijateljic ali pa s sestro lepo podebatirava stvari tudi kot je naveden primer ona pove svoje, jaz svoje in pri tem ostane. Nobena ne sili druge s svojim mnenjem. In to se mi zdi najbolj prav.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj se je tko luštno vtikovat v druge?
6.2.2010 17:09:39   
anitka7
Gina se kar strinjam s tvojim odgovorom...je pa pri teh mnenjih razlika kako so podani in od koga....nekdo ki ti gre že itaq na živce pa ti samo neki malega reče,ne da bi hotu kaj hudega,potem je takoj ogenj v strehi kaj se maza vtikat...če ti pa reče ta najbolš frendica je pa vse ok....
Pa tudi način kako se pove mnenje...nekateri ne znajo in pol ne pride kot da se pove mnenje ampak kot da ti nekdo soli pamet.


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?