|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 12:17:35   
Anonimen
Neka_noc: hvala za informacije. Si bova potem ogledala, me res zanima kakšne so razlike v ceni. Vem pa, da ima Alples tudi zelo kvalitetno pohištvi in seveda mi je v interesu, da sobica zdrži čimdlje.

Marjanaj: jooojuser posted image Verjamem, da ti je hudo. Jaz imam doma 4 psičke in eno mačjo kosmatinsko, pa si ne predstavljam, da jih enkrat ne bo več. Mi je pa pred tremi leti avto povozil toy pudlico in sem bila čisto na tlehuser posted image Še zdaj jo pogrešam, pa mi te moje navihanke poberejo ogromno časa.

user posted image za vse, ki vas kaj muči user posted image

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2101
   [Brisano sporočilo]
30.1.2010 12:25:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 13:06:10   
Wannabemommy
Kepica - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  da čim dlje zdržita s tvojouser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 14:13:10   
nizy
kepica-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 14:14:55   
tanika1
kepica- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da res čimdlje še zdržita s user posted image .

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 14:49:19   
Anonimen
Kepica:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da počakata na nas aprilčke!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 16:05:40   
tatly
eh boga kepicauser posted image user posted image upam da cim dlje zdrzis 2v1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 17:38:12   
Anonimen
Pozdravljene user posted image !

Spet se vam malo javljam. Novega vam nimam kaj povedat, le to da je moj trebušček vsak dan večji in sem vsak dan bolj nesposobna za kakršnokoli delo po stanovanju. user posted image

Kako se imate ve? Berem vas dokaj redno, če le ne načvekate preveč.

Videla sem da je aktualno lepit slikice kompletkov za iz porodnišnice, zato bom še jaz prilepila svojega. Kupil ga je user posted image za božič user posted image user posted image , sicer je št. 50 user posted image ampak vseeno upam da bo naši user posted image prav.

user posted image

Za vse, ki imate kakšne težave (Kepica, Wannabemommy, Levinjica in vse ostale) želim čimprejšnje okrevanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki pa sortirate, perete, likate, zlagate mala oblačilca pa veliko užitkov in čim manj bolečin v hrbtenici od stanja ob likalni deski! user posted image



(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 17:56:00   
babyloverka
tudi od mene en hiter pozdrav, sem preutrujena od sankanja da bi kaj na dolgo pisala. lep večer želim

kepica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 18:45:19   
Getreal
večer punce!!user posted image

sem vam včeraj zjutraj napisala taaak dolg roman..po moje sem 2 ure pisala, in pol so mi delavci, ki so prišli montirat nov bojler, brez opozorit sklopli elektriko...sem mislila, da se mi kar odtrže user posted image user posted image user posted image

v glavnem zdaj nimam časa vsega pokomentirat - mam fuuul komentarjev user posted image user posted image user posted image user posted image ampak samo na hitrco, ker grem pol ven s puncami jeee user posted image user posted image user posted image

kepica user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse bo ok, boš videla!!!

še moj kompletek, ki ga obljubljam že cel teden: (cojka, katy83,malena res lepe oblekice..kako bodo luškani vaši mali škratki user posted image ) moj lubi je pa reku, da se bom še itak 100x premisnla...najbrž ima prav, glede na to, da sem kapico že zamenjala user posted image

user posted image


aja pa tropical mal si pozabla name - me ni na tvojem seznamčku "my time is near" user posted image zgleda se meni še ne tolko mudi kot vam hihihi user posted image user posted image drugače pa super izgleda tropical!! good work! user posted image

aja chi_pita - gledate kej rokomet? user posted image nas kar privzdiguje hihihi

< Sporočilo je popravil Getreal -- 30.1.2010 18:46:15 >

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 19:07:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Iiii kak lep kompletek!!!user posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 19:36:13   
tatly
oooo kak bodo nasi bebiji sli lepi iz puser posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa jaknice ali ali jopce jim boste dale gor?saj nevem naj kupim saj nevem kako bo kaj vreme

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 19:43:55   
tatly
getreal-kje si kupla ta komplet?pa tisto belo jopco?svetovnoooooo

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 20:32:57   
Anonimen
Wauuu, super kompletke imateuser posted image user posted image user posted image Jaz se še vedno nisem odločila v čem bomo šli iz P, ko se bom, pa tako ne bom znala dat slikce gor. Je že 1x ena vse lepo napisala, pa sem si nekam shranila v ene dokumente, potem je šel pa računalnik v franže, pa sem vse izgubilauser posted image

Lep večeruser posted image

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
30.1.2010 21:25:49   
neka_noč
Čudoviti kompletki! Jaz bi tudi punčko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 7:23:55   
Izabela_07
Dobro jutro! A ni noro fajn k je toook snega? Pa še enkrat za spremembo za vikend, ne v ponedeljekuser posted image

Vsem bolanim in s problemi velik user posted image . Pri meni nič novega, razen da se okrog vlačim ko kakšen kit in si ne upam razmišljat kako bo
še čez 2 meseca! Vse mi je odveč - stopnice, sprehodi, vstajanje s kavča - še najbolj srečna bi bila če bi se lahko tam utaborila in mi
cel dan ne bi bilo treba vstat!
Uživajte v snegu!!! user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 9:27:51   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Mi smo imeli včeraj pestro so prišli prijatli na obisk tko da smo se imeli fajn!
Pa ni blo časa se kej javljat popoldan!user posted image

Pri nas fajn piha burja in je mrzlo!
Sam jaz bi raje snegeca,tko da tista ki ga noče naj ga kr dol pošlje ga bo že burja dostavila!user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem imela kr trd trebuh ene par urc pa trebušna prepona me je bolela!user posted image
Vrjetno sem bla preveč v muvingu ker zvečer ko sem se ulegla je blo pa vse ok se je trebuh spustil ni bil več trd!

Zdej grem pa neki pojest!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 9:53:47   
Anonimen
Punce a še katero špika na trenutke v trebuhu? Mene je 2 dni nazaj tok, da sem se zvijala po kavču. Od česa je to? A so to krči?

neka_noč
ne žal me ne bo v torek, si pozabila a neuser posted image , mam MŠ, tako da bi te prosila če mi št (a še veš zakaj rabimuser posted image ) od moža pošlješ na zs, lahko mi jo pa daš ko bomo šle šopingirat.

Vidim, da imate že vse kompletek za domov. Jaz se še odločam a mu bom oblekla katerega k sem ga že kupila al bom še kakšnega kupila. Drugač mate pa ful lepe kompletke.

IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč
Čudoviti kompletki! Jaz bi tudi punčko user posted image


Ja neka_noč tud jaz. Me kar stisne k vidim kak lep roza kompletek.

< Sporočilo je popravil nax05 -- 31.1.2010 9:54:12 >

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2118
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 10:30:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 10:56:45   
tatly
eh saj boste mogoce vse mele enkrat puncke,tak dolgo delajte na temuser posted image ni pa receno da je sedaj nimate,marsigdaj se zmotijouser posted image sicer pa ko boste svoje prelepe fantke rodile si ne boste vec zelele puncke,pa fantki so mamini carteki baje(ZATO bi jaz imela se fantkauser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 11:03:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:05:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
tatly - ko sem bila v srdo na 3D/4D, je mali tako razširil svoje nogice in razkazal svojo moškost, da če so se zmotil, naj me koklja brcneuser posted image
Bomo pa seveda delal nato na punčki. Midva bi itak rada imela 3 otroke.


Sem lih hotla isto napisat. Pri nama se je tok vidl lulčka, da ni možnosti, da bi se zmotil. Tud midva si želiva 3 al pa 4 otroke in valda bomo delal na punčki. Sam kaj pa da bojo 4 fantkiuser posted image Pol me pa kap. Pa vseen bi mela raj v prvo punčko, ker sama sebe zdele bolj vidm s punčko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:09:36   
photo
Good news: zdaj ko si morm merit cukr 3x/dan sem ugotovila, da Nutella sploh ni napačna zadeva. Zdaj sem jo imela 2x za zajtrk na polnozrnatem kruhu in je izmerjeni cukr po 90' čist normalen. Tko da Nutella-holičarke go ahead. Dobr, sej vem, da ni za posploševat, sam jaz sem čist navdušena. user posted image

Manj pa sem navdušena nad cenami oblačil za dojenčke v Marks&Spencer. Ne moreš verjet, da kompletek za 15 funtov pri nas pride 35€ ?!?
Imate pa luštkane kompletke nabavljene. . . Všeč mi je, ko je ena izbrala ne-roza oz. ne-moder kompletek. Jaz imam ful probleme s to roza barvo. Ker mi sploh ne potegne. Ko odprem svoj del omare so itaq same črne cote not...=)

Drugače pa, joj - boga kepica. Sploh je ne poznam, pa se mi zdi tako grozno, kar se ji dogaja. Sem bila včeraj čisto down zaradi tega. Čeprav se mi zdi, da je % preživelih nedonošenčkov okoli 24-25 tedna ravno 50:50. Kar se mi zdi zelo pozitivno. Upam, da tudi sama tako razmišlja. Katera ve, koliko tednov pa ji manjka do 32. tedna?


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
31.1.2010 11:20:23   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

eh saj boste mogoce vse mele enkrat puncke,tak dolgo delajte na temuser posted image ni pa receno da je sedaj nimate,marsigdaj se zmotijouser posted image sicer pa ko boste svoje prelepe fantke rodile si ne boste vec zelele puncke,pa fantki so mamini carteki baje(ZATO bi jaz imela se fantkauser posted image


Čista resnica. Fantki so čisto mamičini.

Nax sem se tudi sama videla le in samo s punčko - ko sem bila prvič noseča. Zdaj imam pa "svojega fanta" neizmerno rada. Ga ne bi menjala. user posted image   Je pa tako, da dokler ne vidiš tistega obrazčka v živo , lahko mamice govorimo karkoli,  potem pa nas ti fantje "začarajo" in nam zlezejo pod kožo. Vem da bo tudi tokrat tako. user posted image Že zdaj mi je po UZ slikicah isti ko prvi sin. Upam le, da ne bo tak "mišelinko" kot je bil prvi. Potem mi bo "odpadla hrbtenica"! Zdaj je moj sin suh, kot dojenček pa je bil ..... vsi so mu dajali veliko preveč mesecev. (Primer; pri 3-eh tednih mi je ena "pribila" če ima tri mesece user posted image Me je skoraj kap. Pa je imela svojega user posted image . Takrat sem se zelo sekirala ker je bil tak bajsek - pa je bil polno dojen.)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   [Brisano sporočilo]
31.1.2010 11:28:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!