|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:12:12   
Anonimen
Katy83: danes bo kar hitra južna, se mi ne da nekaj pacat in pacat, itak potem poješ v petih minutah... Tortelini z zdenka sirom, tuno in koruzouser posted image user posted image Heheuser posted image Dobro pa jeuser posted image

Cojka:user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:18:55   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Katy83: danes bo kar hitra južna, se mi ne da nekaj pacat in pacat, itak potem poješ v petih minutah... Tortelini z zdenka sirom, tuno in koruzouser posted image user posted image Heheuser posted image Dobro pa jeuser posted image




joj, veš kak sem upala, da boš kake testenine vključla. user posted image  Ok, tuno imam, pa koruzo tudi, pa torteline tud. Zdenka sira nimam. Bom improvizirala. Hvala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:23:38   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Slabokrvnost: kaj pa jaz, ko sploh ne vem kakšno imam kri, ker mi jo je vzela samo 1x na začetku za toksoplazmozo!! Danes na pregledu bom pop... Brez veze hodim dol vsak mesec. Vagam se lahk tud doma...


... ???? Pa sej do zdaj bi ze 2x morala dat kri za tokso, in za sifilis , in za  RH skupino in za sladkor in se bi se sigurno kaj naslo ... daj oglasi se pri G in jo vprasaj malo o tem ... Sej ti pripadajo vsi ti pregledi in ona ti mora te preglede nardit , tak da nic ne bit tiho ...

zatekanje  - tudi jaz ko sem doma obvezno sezujem nogavice in sem bosa , ko grem ven pa pac bosa lih ne morem it user posted image Drugace pa res prav grozno zgleda ko se nogavica zazre v kozo .

modrci za dojenje - kje ste jih ve nabavile (ce ste jih ze) ... in kolk so sploh kaj cene ?

epiduralna - jaz je ne bom imela ... za tiste ki imajo probleme s krizem je odsvetovana ... jaz imam pa vecne probleme z vklescenim zivcem v krizu tak da bo porod pac moral bit cist naraven user posted image

No danes sva s kolegico opravli eno dobro delo ... sli sva v  zavetisce za male zivali in posvojile kuzkauser posted image , no ... ona ga je posvojila user posted image ... psicka Mery je stara sele 5-6 mesecev in prava mala igrivka , trenutno je se v karanteni  do naslednjega tedna , potem pa jo je treba se cepit in pol veterinar doloci kdaj jo lahko vzame domov ... tak da malo se bo kuzika morala zdrzat tam pol bo pa dobila topli domek ... Ko sem gledala tiste revcke tam , bi jih kr vse imela doma ce bi jih imela kam dat ...

No pol pa malo manj vesela informacija ... sva prejsnji teden z dragim dobila novi hladilnik od Gorenja Simplicity , kombiniran z zamrzovalnikom in so nama pripeljali naroben model tak da sva ga lepo nazaj zapakirala in cakamo da nama pripeljejo tapravega ... vglavnem pol me pa moj dragi zdaj obvesti, da pa ta najin model se ni na voljo in da bo treba se najmanj mesec dni cakat na njega ... grrrrr  ... Ne vem zakaj sploh reklamirajo stvari  katere se sploh niso v prodaji ...

No moje pocutje danes je tud bolj utrujeno ... zunaj ze cel dan pada sneg in prav bedno je ... sploh se mi nic ne da


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:29:32   
babyloverka
hej punce pozdrav še od mene.

di_di čestitke za poroko user posted image  upam da se tudi moj kmalu spravi na kolena user posted image  preden sem zanosila je reko da se ne boma ženla dokler ne bo otrok, zdaj pa več ne bo zgovora user posted image

vložki so za mene out in si ne predstavljam kako bo to spet user posted image

otekam hvalabogu še ne, imam pa redne bolečine v križu, ledvicah. pa na trebuhu imam eno točko ki me boli ko kaj preveč delam.

kepica hvalabogu da je ok, sem se že kar ustrašila user posted image user posted image

kje je najceneje? jaz bom kupovala v dmu kozmetiko in podobno, se kar splača pa če imaš te bonuse tudi nekaj privarčuješ.

grem zdaj nekaj malega pojem in si kar pripravim večerjo za potem, bo sadna kupa user posted image  če si sadje narežem ga vsaj z veseljem jem, tako vem, da bejbi dobi vitamine jaz pa skodelo sadja s smetano in prelito s čokolado user posted image

spalna vreča, jo imam od krščenca pa bomo probali če bo uporabna ali ne.

trojane upam da bo šlo skoz, morem videt jutri kak delam.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 16:30:21   
aprilski hrošček
Nax05 takole 26.1.2010 se začne tečaj za zgodnjo nosečnost (kar pa me nismo več user posted image user posted image user posted image ), 28.1.2010 pa tečaj predporodne priprave.

Upam, da sem ti kaj pomagala!!!!!




(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 17:06:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 17:14:13   
neka_noč
Cojka - Samo da je bolje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 17:16:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 17:20:06   
neka_noč
Že spet ta hrana.. user posted image Sem ti pri lj. nosečkah napisala... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 17:22:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Slabokrvnost: kaj pa jaz, ko sploh ne vem kakšno imam kri, ker mi jo je vzela samo 1x na začetku za toksoplazmozo!! Danes na pregledu bom pop... Brez veze hodim dol vsak mesec. Vagam se lahk tud doma...


... ???? Pa sej do zdaj bi ze 2x morala dat kri za tokso, in za sifilis , in za  RH skupino in za sladkor in se bi se sigurno kaj naslo ... daj oglasi se pri G in jo vprasaj malo o tem ... Sej ti pripadajo vsi ti pregledi in ona ti mora te preglede nardit , tak da nic ne bit tiho ...





Prvič sem jo dala za krvno skupino, tokso. in, da je pogledala kaka je. In to je bilo to. Zato sem pa prej sarkastično komentirala, da imam kri še vedno odlično  - jah, na prvem pregledu sem jo imela, zdaj pa ne vem. Do naslednjič moram dati kr. Me je končno dala ponovno v laboratorij.

Modrčki
so v Mullerju 8,50€, meni se zdi ugodno, pa res so udobni!

user posted image user posted image user posted image za psičko

Katy83: jaz sem se že napapala, je bilo dobrouser posted image

Cojka: dobra si, jaz bi takoj letela v P! Nikoli ne veš kaj je lahko! user posted image user posted image



(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 17:41:32   
Anonimen
Aprilčica10 dej povej daš tud kej smetane al sam zdenka sir, tuno in koruzo?

aprilski hrošček hvalauser posted image Sem šla prov še 1x pogledat in ja res se začne šele 28.1. Ma un datum 26. je tko na velik napisan, da sem bila ziher, da je pol to to. Joj še brat ne znam večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 17:46:38   
Anonimen
Nax05: če jo imam doma, potem dam kislo smetanouser posted image S sladko še nisem probala. Malo jo pogrejem in polijem čez, moj dragi ima pa raje ˝frišno˝ in si jo še tako nafila goruser posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 21.1.2010 17:47:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 18:20:35   
Maratonka
Wauuu, ste pa klepetulje tu!! :D prej sem samo občasno prebrala po par strani, zdaj ko probam slediti, imam pa kar polno dela :D

hvalahvala vsem za dobrodošlicooo :))

nax05 hvala res, za vse info glede ŠZS v Postojni!
cojka hvala tud tebi! si bom prebrala še pri ljubljanskih nosečkah malo, prijavila se pa ne bom zraven, ker nisem dosti od ljubljančanke :)

zdaj sem že ziher, da bova šla kar v Postojno v to šolo, ker bi tudi fant zelo rad hodil - in jaz verjetno še bolj, da bi bil zraven :) pa v Ljubljano nikakor ne bi mogel na kakšen termin prej kot ob 18h, zaradi službe....
tudi rodit imam namen it v Postojno-že zato mi je boljše iti tudi v šzs tja, samo bi mi bilo lažje hoditi v Lj, ker tu študiram, in sem zaenkrat še večinoma tukaj.

študiram na biotehniški fakulteti!! :)) in se truuudiim in trudim s temi izpiti, pa mi gre vse drugo po glavi :) kar plenice bi šla kupit, pa se ne morem odločit al pralne al plastične - in to je vse še pomembnejše od faxa :)

vse majice in puloverji mi pokajo po šivih!!! user posted image  kaj neki to pomeni? :D

a ve imate že vso opremo za male? še malo, pa si bomo lahko že paket naročile!!! user posted image

mimogrede, dober tek vsem skupi :)))

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 18:34:12   
Anonimen
Aprilčica10 hvala za recept. Bom probala. Jaz jih vedno prelijem s sladko smetano, bom pa probala tole s tuno in kislo. Si mi gušt naredilauser posted image

Maratonka
upam, da si vidla, da sem se zmotila glede datuma, da se začne šele 28.1. in ne 26.1. v Postojni MŠ. Iz kje pa si (sej še nisi napisala a ne)? Sej veš, da je terim v Postojni še prej kot v Lj. A to boš hodila v februarju?

(odgovor članu Maratonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 18:46:02   
Maratonka
ja, sem vidla da se začne 28. in sem tud takoj vedla zakaj si se zmotila user posted image  zdaj bom hodila, ja, se mi zdi da je že zadnji čas... zadnjič ko sem dobila napotnico za porodnišnico me je malo zadelo, da v bistvu pa ni več neki fuuuuul časa user posted image
sem pa z Idrijskega.... v vsakem primeru imam eno uro do porodnišnice - upam, da bom vsaj vedla, da se nekaj dogaja, ko bo treba it! user posted image

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:02:06   
Anonimen
Hahahauser posted image Maratonka, kot da bi sebe poslušala. Pri meni je isto zaradi faxa. Samo tuhtam kaj vse še moram kupit, kaj vse še rabim za user posted image in kaj nimam, fax pa kar na stranski tir rinem. In tudi mene je danes zadelo, ko sem dobila napotnicouser posted image Sploh, ko mi je sestra rekla, da to si naj kar spravim v torbo za v porodnišnico. Se mi je kar cmok naredil v grluuser posted image

Zdaj pa pod vroč tušuser posted image

(odgovor članu Maratonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:30:10   
neka_noč
Jaz grem tudi pod tuš, potem pa spat - "s kurami" . Ponoči bom itak spet rogovilila. user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 19:36:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:42:58   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Vprašanje: Kakšna je zgodba s spalnimi vrečami za otročka? A to je že od začetka v tem notri, ali šele kasneje? In koliko časa sploh? Je spalna vreča sploh obvezna?



Ni obvezna!
Mi smo jo imeli samo ko smo šli k očetu od mojega ker je gor kar mrzlo in Lara se rada odkriva tko da je bla že od samega začetka v  njej,pa še eno leto smo živeli v Sp.Idriji in je prav prišla!
Tu na obali je pa nismo potrebovali!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:48:41   
Anonimen
Neka_noč: lahko nočuser posted image Saj jaz pa potem zraven filma zaspim ponavadiuser posted image

Cojka: jaaaa, ful mi paše vroč tuš. Je kopalnica čisto zarošena, ko se stuširamuser posted image

Jaz pa danes gledam Policijsko akademijouser posted image 100x sem jo že videla, ampak se še vedno tako nasmejimuser posted image Pa moj/a user posted image tako brca, ko se mamica smejiuser posted image

Papa, se javim med kakimi reklamamiuser posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:49:26   
monlo
Dober večer!

Mal se vam javljam, saj vsak dan preberem, zjutraj v službi in zvečer doma. Tako, da sem na tekočem o vsem kar pišete.

Spanje je pri meni ok, spim več kot pa prej, mi paše spati na hrbtu, levem ali desnem boku, ter kadarkoli v dnevu. Sem
zelo vesela, da je tako, saj je res hudo, če ne moreš spati, pol pa še cel dan biti pokonci, bog ne daj da hodiš delat ali pa imaš kakega otroka, tega si ne morem predstavljat, tako da kapo dol vsem, ki vam kljub nespečnosti to uspeva.
Meni pa se zdi, da postajam vedno bolj okorna in počasna, rabim celo večnost, da se uredim za v službo, potem pa mi popoldne začne otrdevat trebuh, vendar ko se uležem je ok, verjetno mi tudi telo sporoča, da bo čas da zmanjšam tempo.

Panika je pri meni na višku, saj za user posted image še nimam veliko, nekaj oblekic, ki sem jih sama kupila ( od teh so nekatere totalno neuporabne druge pa nepraktične, tako da.........), neki sem jih dobila od kolegice, nekaj pa še dobim drug teden in to je to, aja mam pa eno dudico ( sem prav tako dobila ) in CD z uspavankami. Saj bi verjetno imela že več stvari, pa si z dragim urejava stanovanje, saj trenutno živiva vsak na svojem koncu, in ni nič fajn, pa zaradi tega me tudi skrbi, da stanovanje ne bo urejeno do prihoda user posted image . Upam, da bo. No, in ker si urejava stanovanje sva tudi s financami bolj na knap, pa tudi oba delava v sektorju, ki ga je recesija zeeeeeeeeeloooooooooo prizadela, tako da je denarja še manj kot pa prej. Joj, jaz res upam , da bo vse v redu.

Vsem, ki imate kakršnekoli zdravstvene težave milijon user posted image user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje.

Lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:54:23   
babyloverka
vroč tuš? user posted image  še ena tistih ki se tušira z res vročo vodo, tako da je potem vsa kopalnica zarošena. meni tak paše ko voda teče po meni, se mi zdi da me to pomirja. sem pa včeraj ugotovila, da ker imava bano, da se že bolj težko vsedem in še potem težje vstanem, tak da bomo videli kako bo v prihodnje.
no pa grem zdaj še jaz pod vroč tuš user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 19:59:02   
monlo
Pa še to,

katera že ima tisto sporočilo na milka strani. Sem 1x že glasovala, zdaj pa več ne najdem, joooj se res opravičujem, ker sem pozabla kera od vas je to napisalauser posted image , tako da prosim za link, da lahk oddam glas.

Če sem pa kje spregledala očitno, pa se opravičujem. Očitno me pozabljivost tudi daje.user posted image

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 20:01:34   
amelie
Za vse tiste, ki ste se spraševale, če so vaši krepki otroci mogoče preveč krepki - moje dete ima 2 kg!!! Pri 30. tednih ima vse mere za 33 tednov. Kolikor sem po eni strani vesela, me je po drugi strani skoraj kap prej na pregledu. Seveda bo treba it zdaj test za sladkorno delat, pa ne vem, če ne bi že prej šla za vsak slučaj malo na to dieto za gestacijski diabetes, da ne bo potem prehud šok user posted image  Tudi redim se preveč in prehitro, glede na to, da res pazim, kaj dam v usta, tako da sva z otrokom pravi bombici user posted image  Glede na to, da mi kar pogosto otrdeva trebuh, mi je še preveril maternični vrat, pa na srečo vse štima. Naslednji pregled imam 26. februarja, razen če mi odkrijejo sladkorno, potem bom imela pregled prej. Sem hkrati vesela in zaskrbljena. Upam, da ni nič narobe. Na srečo G ni zvenel nič preveč zaskrbljen. Sem pa dobila papirovje za CSD itd. in mi je kar malo vroče postalo. Res smo že blizu user posted image

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
21.1.2010 20:21:40   
memole
Čer!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem dobila eno goro oblačil za Laro in sem prej vse pregledala,zdej me pa križ boli!

Blazino za dojenje jaz ne bom imela ne potrebujem je nisem ne prvič in ne bom niti zdej pa sem vse brez tega preživela sam metanje dnarja!Zame!

Modrc za dojenje jaz sem enega kupila v pikapolonici in dala 19 eur,sem si pa naročila dva pri neckermanu za 16 eur(oba skupaj sta toliko),sem ju imela že pri Lari in sem bla zadovoljna!

Papirologija po poroki
za njo imate 30 dni časa in za vsako stvar čakaš teden do 14 dni,dobiš pa za k zdravniku in zobarju potrdilo in lahko tisto uporabljaš dokler ne dobiš zdravstvene kartice tako da ne se bat da ne bi mogle it rodit!Se pa pojdite tudi slikat če nimaste nobene slike za dokumente!user posted image user posted image

O moj možek peče palačinke!njamiiiiiiiiiiiiii!user posted image user posted image user posted image

Moje dete vztrajno brca nima mira!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Strah ob uvajanju v vrtec.
Admin

Česa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?

Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (0%)

Da se bo otrok poškodoval. (0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (50%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!