|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 11:33:38   
Anonimen
zdravo,sprašuješ glede Ikeje,moja sestrična je kupila vse gor ..posteljico,vzmetnico,postelnini,vzglavnik in je zelo zadovolna...z vzmetnico60-12  je čisto vredu...a ti boš šla gor kupvati....lp...

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 12:41:31   
katy83
hej, punce, kje ste vse? Kaj vse user posted image  delate?


Pri nas tak sneži, da je joj. Pa no, meni je tak vseeno, ker sem noter. sem včeraj od kolegice dobila 1000 puzzlov, kjer je slika 3 dojenčkov, ki ajajo, tak da imam spet delo. user posted image

wannabemommy - hvala za odgovor za mš. Tudi mi2 bova verjetno šla v bolnico, ker imajo pozneje ta predavanja. Samo ne vem kako bo moj v službi porihtal, ker ima tak smešen urnik, malo dopoldan, malo vmesna, malo popoldan. Saj ne rabi bit na vseh predavanjih, al ja?user posted image
a, ti že imaš paket? Super. Jaz bom tudi poslala, ker vidim, da je kar nekaj stvari not. Hvala za podatke.  user posted image

chi_pita - vau, kak fajn sanje. user posted image   Je zadnjič moja mami sanjala, da sem rodila, pa je bila ona zraven pri porodu in je tudi bilo vse ok z user posted image .

Pupa81 - ja, nekak tak bi moglo bit za diplomo, ja. Fora je, da sem temo že imela, pa sem ji včeraj rekla, da bi te sama kaj do junija naredla, pa ni bila najbolj za to. user posted image  Ah, grem v ponedeljek poiskat drugo mentorco. Bom pač kakšno drugo temo imela. Ni panike. Sem se že sprijaznila. Samo včeraj pa sem bila jezna kot user posted image .

aja, da vam še javim, da je naša Kepica v bolnici od sobote. Je imela popadke, pa so ji jih ustavili, pa injekcijo za pljučka dali. Zdaj je ok. Je spraševala za vas. Joj, Upam, da ne bo jezna, ker sem vam tu gor napisala. Eh, ne bo, saj je vendar Kepica. user posted image


nič lepo se imejte, pa malo bolj čvekajte, da bom imela kaj za brat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 12:49:55   
Getreal
ojoj!  Kepica  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravi jo katy in ji reči, da držimo pesti, da bo vse kul, pa da bo čimprej doma!
Pa še par pikapok za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in enga pujsa user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 12:58:05   
Izabela_07
user posted image user posted image user posted image  za Kepico!!! In samo da so ustavli popadke! Se je isto zgodilo moji prijateljici, pa je potem normalno rodila na rok. Držim pesti da bo vse ok!user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:00:20   
Anonimen
Sem vas prišla mal pogledat, pa nič ne čvekcate danes. Jaz sem do zdele pisala popis enih del, mi je moj naložil, prav da sam na forumu bluzimuser posted image

Tud pri nas ful ful sneži, ga je že tok nametal. Letos se je temu vremenu čist utrgal.

Katy pozdravi Kepico. Bogica nouser posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:03:51   
Di_Di
Dober dan souser posted image
da se vam malo javim po dolgem času... ja, ja še diham in še vam bom težila user posted image

Kako ste mi kaj? Ste pa pridne .. tolk ste natipkale, da vam sploh ne sledim več user posted image user posted image Mi smo ok user posted image pridno raste brca tudi... sam je full priden tko nežno me brca ( pazi na svojo mamico user posted image kao ) Včeraj smo bli na pregledu in smo polsušal user posted image mal je ponagajal g. ji je kar 2x brcnil v mikrofon user posted image user posted image user posted image naslednji pregeld imam 28.1. zredila sem se pa za 2kg... čeprav je tam tehnica kazala 56kg ... in mi je sestra napisala + 4kg ni pravilno, ker ni imela prav naštimane tehnice.. tko da tropical za sezmanček naslednji pregled 28.1. +2kg
no sem se pa tud pozanimala če bomo imeli še kak UZ in mi je rekla da ga bom imela 2 teden v februarju tako da komaj čakam user posted image
Včeraj sem tudi jaz kupila prva dva bodija za našega user posted image in pa pajacka, sem bla par dni nazaj v lj... z namenom da bi kupla kaj za user posted image pa mi ni ratalo kupit prav nič... mam pa namen naslednji teden se kej gor zapeljat in kupit kako stvarco. A ja vsem ki ste napisale seznamčeke hvala! Jaz sem čist zmedena kaj rabim in koliko česa rabim... niti sanja se mi ne user posted image
Pa da mal pokomentiram za nazaj dobrodošle nove, pa čestitke za podaljšanje pogodbe in pa za vse preglede user posted image in user posted image seveda user posted image user posted image user posted image .... upam da kaj nisem pozabla.

Modrčki... joj sploh mi jih ne omenjajte men grejo tko na živce, da kr kej, tko da sem full vesela da sem doma, ker ga sploh ne nosim in mi je prav fajn.. mam ena dva k sta mi dokaj prav, sam kot kaže bom morala v nabavo novih.
Vrtec.. joj tole bo šele pestro... sam to lahko rečem
Test za sladkorno... pri men je mela nona sicer sladkorno ma to pol ko je bla v letih, jaz se glih ne redim neki, baby pa tud ne.. v glavnem meni niso vzeli 2x kri ampak samo 1x... najprej sem spila glukozo in pol čez eno uro šla dat kri.
Bolečine v hrbtenici.. ajej... kriza mene tko hrbet boli da prav ne vem kaj bi z njim. Sem se pa odločla da grem naslednji teden na masažo hrbta in pa podplatov. Upam da bo kej pomagalo user posted image

nincy superca za stanovanje sem full vesela za vanju user posted image

Chi_Pita evo mene: materinaska v KP se začne vsako prvo sredo v mesecu ob 8.00 če se ne motim in traja 2 šolski uri in ja telovadba je vključena. Je pa pol ob sredah in petkih. Nerabiš pa prej klicat in se prijavljat. Je pa če se ne motim v starem zdravstvenem domu v tretjem nadstropuju v neki sejni sobil.

memole kar se tiče prispevka od občine za prvo rojenca je tako, da lahko da mama ali oče vlogo za to 1x nadomestilo, po rojstvu otroka in do 4. meseca starosti otroka. Mora bit pa tisti ki da vlogo najmanj eno leto prijavljen v tisti občini in tudi otroka se mora prijavit na isti občini se pravi oba v z otrokom na istem naslovu. Je pa tko da pri nas v Kp dajo 200 Eur... čeprav sem nekje zasledila da naj bi dali 500Eur... sam dvomim da bi dal Popo tolko denarja za novorojenčke raje zapravlja za palme in neke extravagantne luči, zdaj ima namen še plažo narest do žusterne in pa umetni otok če mu bodo dobolil... tip hoče narest iz Kopra mini Miami al pa Dubaj ( glede na to da če met otok sredi zaliva) namesto da prispeva kaj za otroke. Zdej pa ne vem kako je če imaš drugega, tretjega otroka a za njih tud kej dobiš, al dobiš samo za prvega...
katy sem gledala tvoje slikice.. full si se dobro spomnila in lepo narisala user posted image user posted image
kaj res? naša kepica je v bolnici user posted image dej če se še kej slišiš z njo jo lepo pozdavi in ji povej, da ji pošilajmo veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naj pazi nase in svojga user posted image

Zdej bom pa raje končala, ker sem vam napisala celi roman... pa še svak nečakino pripelje dajo mal popazim.

Mejet se




(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:10:17   
NATAŠA35
oriflame kozmetika lahko me kontaktirate, jaz jo prodajam, lahko pa vam pošljem tudi katalog, če katero zanima... drugače pa se lahko včlanite, mislim, da je brez članarine in kupujete izdelke še 30°ceneje, drugače gre v moj žepuser posted image user posted image ...moram pa povedat, da je to kozmetika iz švedske in naravne narave....

izabela oriflame ima samo kataloško prodajo in še to rabiš nekogfa poznanega, da namesto tebe naroči izdelke, ali pa se včlaniš

kozmetika za user posted image in vas:

-
previjalne podloge za 1x uporabo so super za previjanje druge, samo če boste kupile nivea nahrbtnik ali pa voziček, boste to podlogo zraven dobile in je ne potrebujete

- robčki mokri v paketu 80 kom...super so in uporabni, lepo obrišejo ritko in ni nobenega vnetja...za patronažo pa boste potrebovale, ki vas bo po porodu obiskovala na domu, en manjši lavorček (na začetku) in vatke za umivanje

- mali lavorček, za umivanje zjutraj in čez dan, če bo pokakan, zvečer in potem banjica

- duda že v porodnišnico jo vzemite, naj pa bo natomska

- 1 steklenička z anatomsko dudo, za pitje čaja, čeprav sem jaz kar po žlički mu dajala, ker ni hotel flaške cuzatuser posted image

-ena je napisala, da je imela gazo za umivanje, jaz vam priporočam na začetku vato v kepicah ali kar navadno

- črpalka kupite, če jo boste rabile, drugače ne

- sterilizator za flaške in dude - brez zveze, ker lahko lepo vse prekuhate kar v navadni vodi

aja za priznanje očetovstva, lahko opravite pred porodom na CSD ali občini, potem boste iz Lj dobile tudi rojstni list user posted image z očetovimi podatki, drugače bo prazno, pa boste potem dobile popravljenega, za poročene je obvezen poročni list

trdo milo jaz vam ne priporočam, raje vzemite tekočega za umivanje zjutraj, za kopanje pa je dovolj kopel za dojenčke...

oblačilca user posted image

- kapice navadne bombažne, za zavezat: potrebujete po kopanju, da se ne prehladi, ker veliko temperature gre iz glave (luknje na glavi), tako, da joka, pa še dobro je za ušesa, da niso štrleča, tako da boste na to pozorne...ko smo šli prvič ven po enem mesecu, samo mu to kapico dajali pod drugo bolj debelo kapico

- majice - tetra in makro: jaz sem pri vseh treh na začetku uporabljala prvo eno tetro (iz enakega materiala kot plenice), ki sem jo oblekla v eno bombažno...vsaj ko je bila na obisku patronažna sestra, sem ji vse lepo prištimalauser posted image user posted image

kar se tiče ležalnika, gugalnika, pa mislim, da je zguba denarja, ker za to lahko uporabljate zibelko, lupinico ali košaro...


evo toliko zaenkrat....




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:11:43   
Di_Di
sem vedla da sem neki pozabla... Chi_Pita, memole... lahko bi se kej vidle kaj pravite?

Kako ste kej naslednji teden s časom?

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:24:00   
Anonimen
Nataša hvala za seznamček. Super ste punce k nam takole pomagate.

Aja vesele bodite da sploh kaj dobite od občine. naša občina ne da ničuser posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:29:43   
NATAŠA35
katy lepo pozdravi kepico  in ji pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , samo da bo vse v redu z njo....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:29:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Kepico!!

Jaz spet kuham. Se mi zdi, da nič drugega ne delam, kot samo kuhamuser posted image Pa že tako danes ni ravno moj najboljši dan, tako, da se bom raje kar spokala.

user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:34:56   
nejanejc
hej,

ja drzim pesti za kepico :) vso sreco naprej...

ja snega kokr hoces povsod... moj je sol na Kisovec, pa nevem kako bo domov zvecer rinu..... se dobro,da ni sam, da ma sefico in se enga sodelavca s sabo.. delajo res na polno, pa se cel vikend bojo... kaj bom jst pocela pa se nevem.. ce bi melihisko bi snezenega moza nardila :) Ma tako nevem, upam, da bo manj snezilo in bom lahko sla brezskrbno kam na obisk..  No doma pa mam tud se miljon reci za nardit....

cel hudic in se kak njegov bratranec zraven so rekli na Valu 202, moja sodelavca sta kar usla ze domov, en se vozi iz Lj v Koper, ga prov zastopim... z letnimi gumami...

ja popoldne pa se morem kaj dobrega za mojega mozka za  skuhat spomnit, da ga malo pocrkljam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:42:50   
Anonimen
Punce a ste že kej gledale previjalne mize? Jaz karkol gledam so vse ful ozke, jaz bi pa rada imela otroka obrnjenega proti seb, ne pa da je postran. A kera ve kje bi dobila?

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:45:36   
Wannabemommy
pozdrav še enkrat od mene

katy lepo pozdravi kepico in ji povej da ji pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image inuser posted image user posted image user posted image da ji bo čim prej bolje in bom čimprej doma.

Danes sem dobila od moževega sodelavca 5 kartonov cotik, hallo pa same lepe ene so še čist nove, me je skor vrglo in že cel popoldan čepim v otroški sobici in pregledujem. Oni so mislili da bo fant in so vse za fanta nabavli nakar pa so dobili pupo, no sreča zameuser posted image user posted image  meni pa bo vse prav prišlo, sicer so mi dali tud stvari za pupo kr je moj kr reko ja ta druga bo pa pupa, mislim ne moški,.......user posted image . tak da kar se tiče za oblečt mam zdaj res bolj ali manj vse, eh ful sem happyuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 13:46:13   
Izabela_07
Previjalne mize - zelooo priporočam Stokke; ima super višino, velika je dovolj, spodaj so police, kupiš lahko še stranske žepke in ko je otrok ne rabi več se iz nje lahko naredi miza. Je pa res da je kar draga, ampak meni je super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 14:03:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabela_07)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 14:07:38   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Punce a ste že kej gledale previjalne mize? Jaz karkol gledam so vse ful ozke, jaz bi pa rada imela otroka obrnjenega proti seb, ne pa da je postran. A kera ve kje bi dobila?


Ker imam majhno stanovanje in zelo malo prostora sem si že pri ta prvem omislila takole. Jaz mam eno omaro , bolj majhno z  predali in not mam spravljeno vse za baby-a za previjanje umivanje, no takšne drobnarije. Pol posebej sem pa dobila previjalno podlogo. Tako da previjam kar na kuhinjski mizi , na postelji oz. kjer mi paše.  Pa še kamor koli gremo sem mela na začetku še v avtu ko sem previjala.


< Sporočilo je popravil tropical -- 8.1.2010 14:08:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 14:26:19   
tropical
http://soncek.si/si/pohistvo/otroske-sobe/komode-g2213.shtml
http://www.lip-poljcane.si/index.php?lang=si&page=proizvod&categorie=3&id=44
http://www.lovecnacene.si/previjalna-miza-s-snemljivo-previjalno-desko-2780381/m/344960/
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=33&podskupina=62&artikel=324
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=175254
http://b2c.baby-center.si/WebClassification.asp?ClassID=465&ParentClassID=20
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/previjalne-mize-in-dodatki
http://zaotroke.enakupi.com/Kombinirane-otroske-previjalne-mize-c-394.html
http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10390?pageNumber=3


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 14:43:09   
memole
Ejla!

Kako ste?

Joj kepica sam da so ustavli popadke pa držim pesti za naprej da bo vse ok!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Previjalno so nama kupili v baby centru in je široka,mislim pa da je od lip poljčane,nisem pa sigurna,ima pa en predal in spodaj ima narejena dvojna vratca ki se odprejo in so dve polici za oblačila!
Potem kasneje ko ne potrebuješ več previjalne pa odstraniš en del in je navadna omarca!

Di_Di ja žal da samo 200,Izola pa 500,jah nekje more stiskat naš popo da lahko naredi neke brezvezne zadeve po Kopru!Pa glavno da ima razsvetljeno pot do njegovega doma za naprej je pa zmanjkalo denarja!user posted image user posted image
Ja lahko bi se kej dobile,jaz sem doma tko da brez problemov sam edino ponedeljek,sreda in četrtek popoldan ne morem ker sem brez avta!

Mi imamo že cel dan dež bi raje še mal snega,tko da dejte ga kej poslat!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 14:46:27   
NATAŠA35
previjalna miza mi smo naredili sami na komodo smo namestili zgornji del in še kupim za povrhu pa je...

cojka v oriflame se lahko včlaniš pri meni


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 15:40:47   
marjanaj
levinjica ja midva bova sla kar v IKEO kupit te razne malenkost za sobico user posted image  je treba šparat user posted image  Edino pojsteljico pa sva ravno vceraj narocila user posted image . In sicer sva kar v Mercatorju tole akcijo izkoristila: včlanila sem se v Lumpi klub, da je nizja cena user posted image , porabila bova 590 pik in doplacala se 18,99 €. Posteljica je lusna, model Emilie od Lip Poljcane (http://www.lip-poljcane.si/index.php?lang=si&page=proizvod&categorie=1&id=9)... Pa sva jo kar narocila v barvi bukve... Komaj cakam, da jo dobiva user posted image . Ce se katero zanima, je v Mercatorjevem letaku akcija, na strani 13 user posted image : http://www.mercator.si/_files/48418/hiper_7_1_2010.pdf

katy83 te puzzli ti bodo pa dali dela user posted image

nejanejc cel hudic in se kak njegov bratranec zraven user posted image user posted image user posted image  kej tacga user posted image user posted image user posted image  ta je pa originalna
pa se ena user posted image za Kepico upam, da bo kmalu bolje...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 15:55:41   
tropical
marjanaj ma moraš biti prijavljen v lumpi klub, to je ono ko moraš imeti nalepkico na mercator piki da si v klubu. Jaz prej nisem mela te pikice lumpi, tako da nisem mogla nč kupovat. Ampak vse po redni ceni.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 15:57:05   
nejanejc
jst sem res blond.. se ne znam prjavit v lumpi klub :)

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 15:57:58   
tropical
Pozabila sem dopisat še to za
kepico držim pestke da bo vse uredu še naprej
user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 16:01:46   
marjanaj
tropical ja jaz tudi nisem bila clan Lumpi kluba user posted image , potem sem pa videla tole akcijo user posted image , sem se zvecer preko neta prijavila, naslednji dan sem poklicala na 080 stevilko, ce so dobili mojo prijavnico, ker pise na netu, da dobis potrditev o clanstvu v roku 14 dni user posted image . Pa so punce tam takoj pogledale v sistem, rekle, da so prejeli mojo prijavo user posted image  in da mi bdo poslali nalepko. To je to. In so mi jo res user posted image . V torek zvecer sem se prijavila, v sredo dopoldne poklicala in vceraj pa je bila nalepka ze v nabiralniku. user posted image  Sem bila kar navdusena na hitrostjo... Itak delam v blizini HM Šmartinska in zivim v Siski blizu HM Siska, pa dosti tam nakupujem...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




V katerem poskusu?
Matejčika

V katerem poskusu vam je uspelo prvič ´naredit´otroka?

Prvič (54%)

Drugič (10%)

Tretjič (7%)

Četrtič (4%)

Petič (1%)

Več kot Petič (24%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!