|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:46:28   
marjanaj
punce vasi seznamcki so super user posted image   hvala! user posted image  nam prvčkom veliko pomenijo user posted image

Aprilčica10 user posted image  jaz si isto vse limam v word user posted image  knede, kako prav to pride user posted image  zdej moramo pa samo se v nabavo user posted image
tropical pire pa spinacka! user posted image  ja to bo to danes! hvala za idejo! grem kar mami poklicat user posted image  (ki je moj dezurni kuhar med tednom, pa jo kar iz sluzbe poklicem kaj bi danes jedla in takoj po sluzbi picim direktno do nje)  user posted image  hvala bogu da rada kuha.... samo imam manjsi problemcek, ker je doma moja sestra z dvemi otroci (2 in 4 leta) in mi ponavadi vedno pojesta pol vecerje user posted image , kar mogoce niti ni tako slabo, drugace bi se kar basala in basala user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:58:07   
Chi_Pita
waw vidim da je ste še druge prileple seznamčke user posted image ... fajn ... upam pa, da se ne bom zmedla in iz vsakega nekaj kupla pol pa pol stvari pozabla ... al pa obratno, vse dvojno oz. trojno nabavla user posted image

... jaz brskam za idejami za keramiko (kopalniško) ... zaenkrat bi kar od gorenja vzela, problemček pa je, ker mi nekako nobena ne odgovarja ... ali je sijaj, pa hočem mat, al pa lih obratno ... Cene pa sploh niso tako visoke za ta slovenski proizvod user posted image ...

cojka ti si kopalnico zdaj delala ... dej pomagaj mi, na podlagi česa sta se odločila? Nočem da je preveč načičkana in preveč klasična, pa niti, da je neka vesolska ..., aja, pa še kopalnica je iz dveh delov in mi nikakor ne pride slika pred oči, kako to združit z istimi ploščicami.  (na začetku je školjka in umivalnik, pa omarica, potem pa skozi steklena vrata v drugi del, kjer je tuš in pralni stroj in verjetno še cel kažin user posted image ...Ideje ... ?)


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 14:23:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 14:36:02   
Chi_Pita
cojka ... sej to sva tudi mi2 na začetku mislila (samo tam ko je voda dati keramiko) ... sam nekako sva prišla do zaključka da kopalnica je le kopalnica in je dobro če je keramika povsod ... hmm ... zmedena sem ... hvala za odgovor ...

je treba še malo razmislit user posted image ... še nekaj - a potleh ste dali svetle ali temne ploščica (v prvem prostoru je samo majhno okno, v drugem je pa veliko - kako je to s svetlobo in npr. temnimi ploščicami), pa kaj misliš je boljše če je mat (se kao ne drsi) al kako?
Sej mi lahko da tudi katera druga kak nasvet in predlog ... user posted image al moram it to spraševat k temi o gradnji? user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 14:52:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 15:00:33   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

Getreal ... sem ti na mail poslal seznamček ... meni se zdi odličen ...
in upam, da ti bo vsaj malo v pomoč user posted image  


Joj prosim prosim jaz bi tudi seznamček mela, sej mam kr neki reči ampak ziher pa mi še tud dost fali, prosimuser posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 15:28:58   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

cojka ... sej to sva tudi mi2 na začetku mislila (samo tam ko je voda dati keramiko) ... sam nekako sva prišla do zaključka da kopalnica je le kopalnica in je dobro če je keramika povsod ... hmm ... zmedena sem ... hvala za odgovor ...

je treba še malo razmislit user posted image ... še nekaj - a potleh ste dali svetle ali temne ploščica (v prvem prostoru je samo majhno okno, v drugem je pa veliko - kako je to s svetlobo in npr. temnimi ploščicami), pa kaj misliš je boljše če je mat (se kao ne drsi) al kako?
Sej mi lahko da tudi katera druga kak nasvet in predlog ... user posted image al moram it to spraševat k temi o gradnji? user posted image



Glede temnih ploščic po tleh , sploh ni problem če jih potem od zgoraj kombiniraš s kakšnim svetlejšim tonom in samo za deko daš dekor ki vsebuje oba tona, npr. Moj je pri moji mami nardil takole po tleh ima rjave ploščice v barvi oreha, potem je vzel krem barvo in jo kombiniral z mozaikom v obeh barvah in izpadlo je bombastično, sicer pa nevem pojdi v kak salon ,kjer je več primerov razstavljenih, pa ziher dobiš idejouser posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 15:31:39   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

Getreal ... sem ti na mail poslal seznamček ... meni se zdi odličen ...
in upam, da ti bo vsaj malo v pomoč user posted image  


Joj prosim prosim jaz bi tudi seznamček mela, sej mam kr neki reči ampak ziher pa mi še tud dost fali, prosimuser posted image
Sem vidla da si ga kr tu prilepla sem že vse kopirala v word , super ste vse, hvala za seznamčkeuser posted image user posted image
Getreal mislim da nam bodo le daliuser posted image  za domov , kaj meniš, user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 15:52:01   
marjanaj
ojla,

Katera je ze rekla, da je kupila posteljco in vse skupaj v IKEI? user posted image
A jogi tudi? Kaksen pa je? Se ga splaca? user posted image

Jaz bi imela sicer najraje Dormeo tut za bejbija, ampak kaj ko je 115 € user posted image .
V IKEI pa je pol cene...

Ali ima katera izkusnje z jogiji 60 x 120 cm? user posted image



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 16:13:05   
katy83
pozdravljene punce moje.

No, jaz sem danes zjutraj imela pregled, poslušali smo srček, pogledali maternični vrat, vse ok, uz mi ni delala. user posted image   Pa 3x mi je morala pritisk merit. Je na koncu rekla, kaj vi nimate pritiska. user posted image  Valda, da ne, če pa sem navajena spat vsaj do 9-ih, danes pa sem že ob 9-ih tam skakala. No, ko je končno uspelo sem imela pritisk 95/ 60. Čez dva tedna moram prit po injekcijo, ker sem Rh -.
aha, za seznamček: zdaj imam +6kg


motorji- tudi moj dragi ima motor - choper stil in je kar fajn se tako malo okoli peljat. No, letos se bo bolj sam vozil. Bi pa si rad močnejšega kupil, pa mu ne dovolim, ker je meni to kar groza, ko potem motoristi nasrkajo. user posted image   Je moj očim motorist, pa ko greta kam z mamo, sem kar živčna od strahu. user posted image

Oriflame - to kozmetiko prodajam tudi jaz, sicer nisem nekak full aktivna, ampak če bo katera želela kaj imet, ji zrihtam.
Jaz bom kozmetiko verjetno kupovala kar v dm-u.

Wannabemommy - ti že hodiš v materinsko? v Mb, predvidevam. kam pa hodiš? v Zdravstveni dom ali v bolnico? Če hodiš v ZD, mi lahko napišeš prosim kako imate dneve razporejene in ure? Ker mi2 greva februarja, pa bo takrat verjetno podobno. Ker moj mora to naprej vedet, da javi v službi.

moja diploma- joj, sem tak jezna. danes sem se končno spravila na faks, da bi začela, pa mi moja mentorca reče, da me lahko komaj junija sprejme,ker ima vse polno. No, pa sem spet na začetku. user posted image

Aha, še to, vse tiste, ki boste rodile v Mb ali na Ptuju, na naslednjem linku imate prijavnico za nek paket Varna prihodnost. V tem paketu so baje neke reklamne stvari od Aventa, pa vzorčki neke kozmetike, pa nalepka za avto. tak mi je bilo rečeno. Glede na to, da je zastonj, bom jaz poslala, pa da vidimo. user posted image

http://www.varnaprihodnost.org/contact/index.html
 

tropical - mhm, špinača. kakšne lušte si mi naredila. user posted image

chi_pita - vso srečo pri izbiri keramike. Pa moj nasvet: raje malo dražjo kupita, ker se cena pri keramiki kar pozna. No, vsaj meni se je poznalo, ko sem malo šparala, potem pa je vse nekaj pokalo,...,user posted image


lep pozdrav, katy

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 16:16:12   
katy83
ah, ta link nekaj šteka

v Google vpišite VARNA PRIHODNOST, potem pa idite na povezavo kjer piše DARILO - BREZPLAČEN PAKET.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 16:18:59   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

ojla,

Katera je ze rekla, da je kupila posteljco in vse skupaj v IKEI? user posted image
A jogi tudi? Kaksen pa je? Se ga splaca? user posted image

Jaz bi imela sicer najraje Dormeo tut za bejbija, ampak kaj ko je 115 € user posted image .
V IKEI pa je pol cene...

Ali ima katera izkusnje z jogiji 60 x 120 cm? user posted image





to sem bila jaz. Jogi sva tudi kupila, za 30€. Videt je ok, samo sva še nadvložek kupila, da bo boljše. Imaš pa v Ikei take zelo dobre jogije s spominsko peno (ala Dormeo) za 70€.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 18:39:15   
memole
Čer!

Kako kej?

Jaz sem ok mala skozi neki brca je danes mal bolj aktivna!user posted image

Jaz pol kar mate na seznamu nisem uporabljala!
Glede krem pa je dobra tudi fisan tiste iz obale jo dobite v trstu,drugače sem pa jaz hladilno kremo za otroke uporabljala od koprskih lekarn!

Motorji moja sestra in njen fant se furata, s tem da imata kar močen motor,imata kawasaki ZR in še nekaj!user posted image user posted image
Meni je všeč Ninja!
Motoristi in vozniki avtomobilov so razdeljeni na dva koša če temu lahko tako rečemo,ker imaš normalne voznike avtomobila in normalne ki vozijo motor!So eni ki divjajo in eni ki ne!
Jaz sem poznala tri ki so z motorjem umrli,eden je dirkal z motorjem je bil prvak,eden je bil en takih ki so mu pač bli všeč motorji,eden je bil pa 15 let star sicer na skuterju ni bil pa on kriv je šla ena ženska v njega ko je šel v šolo!
Tko da s časoma kar strah dobiš do te zadeve!
Ko poleti poslušam po radiu o nesrečah z motorjem vedno pokličem sestro da preverim če je vse ok ker sta poleti kar pogosto z motorjem zunaj saj je lepo vreme,še posebej čez vikend ko nista v službi in imata cel dan na razpolago!

chi_pita ja popo nima več keša ki ga je dal za brezvezne luči in palme in une njegove fontane!
Še vprašanje če bo kej dal glede na to da smo imeli referendum za odcepitev Ankarana od Kopra da je Ankaran svoja občina in je uspelo samo državni zbor more še potrdit tko da pomoje bomo mi kar brez ostali!

O a danes smo vse imele piščančka in pire no ene ste imele še špinačo jaz je nisem imela če ne bi bla ziher zraven!user posted image user posted image user posted image

Upam da nisem kej pozabla komentirat!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 21:19:34   
marjanaj
Katy83 se mi je zdelo, da si ti user posted image , ampak se mi ni ljubilo iti vse strani nazaj brati user posted image
Hvala za info!

Jup! Je pasala tale spinacka in pire... mmmm... user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 21:23:17   
tintin
Ko ravno razpravljate o kozmetiki....
imela bom olivno olje, trdo milo, pozneje gel in šampon v enem (kopf bis fuss waschgel - fajn je od Penatena, Babylove (DM) ali Beauty baby (Muller), alkohol (čeprav ga skor nismo rabil), hladilno mazilo (lekarniško ali Makra kozmetika  - tisto z dojenčkom), praška pasta/bepanthen za vneto ritko.

V bistvu imam skor vse, razen olivnega olja, doma. Se vidi da smo še nedaleč od dojenčka.)

Za ritko bom uporabljala robčke. Pri Vasji sem želela bit dobra mama in sem ga v začetku umivala z vodo in vato...staknil je vnetje, da je bilo kaj...v porodnišnici so mi rekli, da naj raje uporabljam robčke, ker voda razmoči kožo in se pod plenicami za enkratno uporabo precej hitreje vname.

Jaz moram nakupit samo sledeče: lupinca, zg. plata za previjalno (zdaj smo imel ta ozko - Brevi in je kar malo preozka...sploh ker je imel V pri 8.mesecih polet iz previjalne...da ne boste mislile, sem ga držala, ker sem mu ravno oblačila nogavičko, pa se mi je na hitro obrnil....), blazina za previjalno (nam je prejšnja razpadla), buggy board in pleničke št.2.



(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 21:53:21   
nejanejc
hejla

kopalnica pr nas se ni prsla na vrsto.... se sele usklajujemo kako spravit susilca in pralni stroj notr... pa sva nasla eno dobro resitev, da ju bomo oba malo dvignili, da se bo eden odpiral nad wc skoljko... za omarco in ogledalo se nismo niti blizu... se dobro,da mamo ploscice... niso res nic posebnega, bele s crnimi fugami... tako, da sva kupla pol za tus mal farbaste zavese pa za potleh, da malo pozivi... lepo,da zbirate barve, meni so tudi vsec tople barve :)  tako kot je rekla ze ena, bi kak vzorcek mza razbitje med dvema barvama prav pasal.... sam, d ani prevec nacickano... nezno

zdej moremo fototapete nekje "staknit" - cel projekt

tin tin, morem jst tud mojga prepricat, da moreva vzet veliko podlogo za previjanje... se se dajemo kje bo sploh previjalna, bomo meli selitve narodov med sobama, kot da bi meli grad :)

danes sem spet sama, pa sem mal spet muffine pekla, ker je bil moj tolko navdusen nad njimi... pa mineštro sem nardila in struklje, morem izkoristit kuhinjo, je popacana, kot, d abi bla "glavni" kuhar :)

aja, danes sem po sto letih spet telovadla, mi je kolegica poslala dvd pilates za nosecnice, pa je blo fajn... sem prsla tko crknjena iz sluzbe, da sem misnla, da mam vrocino, pa sem se pol, ko sem si jo zmerla in je ni blo sla kar na tla pa delala... se pa re spozna, da nsiem dolgoooooooo nic telovadla, no zdej mam vsaj plac, ko smo skatle od kuhinje odstranli :)

Lepe sanje

papa

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 23:44:43   
Getreal
večer čvekice!! user posted image

Še zadnji raport preden grem v horizontalo user posted image danes sm pokoncu od 7h zjutraj, pa še z lubijem sva šla njegovi sestrici v hervis pomagat kupit smuči, pa pancerje, pa palce, pa čelado, pa očala in svega svašta, tko da sem stala ene 2 ure in sm bla že čisto gotova...s tem, da sm seveda ves čas bla z mislimi pri hraaaaaniiiiii user posted image

nejnejc hahaha jz sem isto danes prvič telovadla po kkšnih 4 mescih lenarjenja  user posted image pa isto ta nosečniški pilates user posted image kako se mi je moj smejal, ko sm v eni taki čudni prežeči pozi migala z ritko naprej, nazaj, naprej, nazaj hahahahauser posted image sej po moje mava kr isti dvd user posted image user posted image me je pa zadihalo joj...ko ena stara nona sem bla pol user posted image

wannabemommy ja, vidiš mislim, da nam bodo dovolili odnest otroka domov po zaslugi chi_pite hahaha user posted image še dobro da jo imamo, ker če ne bi ostale praznih rok aprila, tko pa imamo vsaj možnost hihihi user posted image

aprilčica10 in marjanaj - word je itak zakon user posted image mene je moj bivši fant v srednji šoli vedno zafrkaval, da bi jaz, če bi se dalo, še film pogledala v wordu, tok sem ga nucala user posted image user posted image user posted image zej mam pa že taaaaaakoooooo dolgo kačo teh seznamov z baby potrebščinami, da če nakupim vse to, lahko gremo v bunker z vso to robo, pa preživimo tretjo svetovno user posted image mislim, da se bom kr držala tega chi_pitinega pa bo!

no zej pa res ne upam več ker se mi oči zapirajo tko da je joj...grem spančkat....zej najbrž ne bi blo fajn pojest še ene sladoledne lučke, a ne? user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 8:42:05   
Chi_Pita
Dobro jutro ... spet sem najboljzgodjna na netu user posted image

Hvala za info glede ploščic ... včeraj sem pol merla in tuhtala, pa gledala in spet merla user posted image user posted image user posted image Mah, nekaj bomo že nabavli, pa glede cene ... odločila sva se da dava tam cca. 25€/30€ na m2 skupaj z bordurami ... tako da meni se to ne zdi ravno najcenejša varjanta ... pa niti najdražja ni, ker se mi res zdi neumno dat 40€ al več na m2, pol pa nisi zadovoljen (tako kot moja mami) ... Ah, dovolj zaenkrat o gradnji user posted image

Veste kaj sem jaz danes sanjala (to je bil razlog da sem zaspala na delo za pol urce) user posted image ... no sanjala sem da sem rodila in sicer včeraj s pomočjo moje mami (kar 2 meseca prehitro) in z bebijem je bilo vse vse v redu ... ni rabil inkubatorja ... aja, pa čisto brez vseh pripomočkov sem bila ... še dobro da mi je božiček prinesel 2 pajacka user posted image ... in največje presenečenje ... bil je fantek - pa niti 1 imena nismo imeli (odločili smo se, da bo Patrik) user posted image ... hehe sem se smejala zjutraj v postelji, dragi pa me je samo gledal, če se mi meša user posted image

Grem malo delat... se oglasim, ko pokukate iz postelje user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 8:50:19   
nejanejc
getreal, ja pomoje mamo tud isti dvd :) sem jst tud tko migala kot si napisala :)
kako lepo eni grejo smucat :) super

chi_pita, fajne sanje res :)

jst spim pokonci...

lep zacetek dneva vsem!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 8:51:07   
tintin
no, da še jaz pristavim svoj piskerček glede ploščic...

midva sva pred kratkim obnavljala kopalnico v našem "novem" stanovanju....


nimava nobenih bordur, pač pa samo običajne ploščice...
po tleh in prva vrsta na steni je nekaj vmes med jabolčno zeleno in pistacija zeleno, stene so melona oranžne. Po tleh so ploščice kvadrataste in mat, po steni pa ta velike, podolgovate in svetleče. Izgleda noro dobro:), pohištvo in umivalnik imava iz ikee, drugače pa globoko tuš kad in wc, sušilca pa na pralnem stroju. Kopalnica je ful majhna, ampak vseeno kar prostorna.

Sva pa dala delat kar na ključ, ploščice so bile okoli 30 evr/m2, ampak mislim da so bile na koncu celo cenejše, ker so nama dali 15% rabat.





(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 9:11:06   
pupa*81
Hej punce, kako kaj?

Pr meni se je križ umiril, hvala za support user posted image ! bo treba pa zgleda se mal več razmigovat, kaj čm k sm bol pr talenih... oz. mi po službi ostane bol mal energije še za telovadit user posted image

seznamčki tiste k boste šle v MŠ ne si preveč seznamčkov kopirat, ker ti v mš dost enostavno vse lepo razložijo in povejo kaj dejansko rabiš. jst sm si tudi te seznamčke k nora kopirala v word, zdej je pa tisto tako obsežno da niti v sanjah ne bom vsega kupla user posted image si pa v mš lepo prepišeš osnovne seznamčke, k se mi zdijo čist ok.

kopalnica dejte rajš čimveč keramike po stenah... že zarad vlage. vsaj pr meni je po kopanju v kopalnici 100% vlaga in kar teče po stenah user posted image tako da kej druzga ne pride v poštev. mi smo drgač nardili za majhno kopalnico kombinacijo bela/redeča: tla rdeča/temnejše, pol pa ''steber'' rdeče kjer je tuš kabina, ostalo pa belo in vsaketoliko rdečo vmes. strop pa nč, itak user posted image
katy83 bravo za pregled user posted image pa za diplomo: sej mentorica ti lahko da že prej okvirno temo, do junija boš že neki spacala skupi, pa se bosta pol naprej menile.

jogiji samo za info: kolikor vem veliko jogijev za ikeo izdela Meblo Jogi, ki se mi zdijo ful ok, sam jih tam ne prodajajo pod svojo znamko user posted image

jah motorji, jst sm tudi velik fan... mogoče mi pa uspe nekoč nardit izpit, bo vsaj kdo vozil motorje k so pr hiši user posted image

previjalna naj bo čimširša user posted image by MŠ in svakinja.

no se še kaj kasneje oglasim, lepo se mejte!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 10:10:36   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Katy83 - Midva hodiva v MŠ v bolnišnici, ker tam imajo popoldan , za Zd pa mislim da so bolj v dopoldanskem času, nisem pa ziher  mi smo meli ta teden od torka do četrtka od 18 ure do cca 20, drug teden pa torek in sreda pol naslednji teden torek in sreda mamo praktične vaje in pol še 27. nekaj sam ne vem točno kaj je pa vse ob 17 al 18. nama to odgovarja kr moj vsak dan do 14 dela.
Aja Katy83 tisti paket varna prihodnost sem jaz že dobila, notr pa je 125ml steklenička od aventa, ena posodica za shranjevanje hrane, revija mamma in babybook, zobna ščetka z mehkimi ščetinami, vzorec blazinic za dojenje, bon za chicco- 10% popust, vzorčki od medexa, hipp kremica za ritko, slinček pa vzorček od nivea duš gel za user posted image  in čistilni robčki, nekaj je.
Chi_Pita - ti sanjaš o Patriku midva pa bova imela Patrika user posted image user posted image  Je lepo ime ne?
nič punce lepo se mejte in lep zasnežen vikend

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 10:40:45   
pikica84
hei nosečke...
Upam, da se še vse v redu počutimo, pišete pa res tolko user posted image Skušam redno prebirat,a mi večkrat zmanjka časa user posted image
Nekaj me zanima, a ste se ve kaj odločale za 3/4D UZ?? Mogoče ima kdo kaj izkušenj, sem iz okolice Celje in me zanima če kdo v bližini opravlja 3d UZ in koliko stane, če ste bile zadovoljne...
Lepo uživajte zimske dni, pa počasi na cesti, zdaj ko iammo tkao vreme

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 11:29:33   
tropical
Ola danes je prav grd dan deževen

jogiji mi smo kupili v meblu, za košek, za posteljo otroško pa v merkatorju ker je bil bolj poceni kot v meblu.
previjalna jaz sem otročka previvala kar na mizi, kolegica mi je dala blazino takšno
http://www.camspa.it/#/it/prodotti/cat=001/prod=67
banjica za kopanje pa imamo  tole
http://img.bolha.com/images/thumb2/29134/29448/Otroska-kad--banjica_4b1978d63d53b.jpg
rumene barve in ima za odtečt vodo.

motorji mene ne zanimajo 1x sem se peljala z onim kavasaki al kaj je že in nikoli več. Tip ko me je pelju sem bla prav bleda in trda gor, od takrat nič več. Res pa je ko  sem hodila v osnovno smo se z frendico furale po vasi z motorinom  takrat me ni bilo strah, pa tudi padle sva. Zdaj je pa tega konec.user posted image

kopalnica jaz bi zbrala bolj svetle barve po tleh lahko bolj temno in bolj močne ploščice še posebno tam kjer je pralni stroj. V mes pa kakšna figurica. Jaz imam rumeno kopalnico. Nimamo okna.

vaje jaz delam  keglove vaje pa mal telovadim doma na blazini kar zmorem. Mal kondicije mora bit,drgače v hiši je dobiš. Razen stopnic.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
8.1.2010 11:29:44   
Anonimen
dobro jutro ...kako ste ste se naspale...
pikica84,tu gori sem zasledila ,da v Velenju dela 3Din 4D...GIN.Levkova...jaz še tudi nisem bila..pa me mika da bi šla..če že nisem pripozna...koliko tednov si pa že noseča...lp...


(odgovor članu pikica84)
  Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




sladoled
matejavs

Kakšna oblika sladoleda ti je všeč ?

na kepico (63%)

točen na avtomatu (29%)

ne jem sladoleda (8%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!