|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:00:52   
nejanejc
jst bi tudi seznamcek prosim Chi_pita :)

sem tud zmesana ko kura, priznam... nevem... upam,da se do rojstva kaj "uredim"

tropical drzim pesti, da bos boljse in te krci minejo

pa dober tek

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:03:37   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

Hej zaspanke user posted image ,

Itak je meni se zdi samo en manjsi paketek za plenicke za novorojencka...

To je to user posted image


cel paket pleničk dobiš št.4-9kg, ja pa isti paket kot ga imajo v redni prodaji user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:08:46   
Chi_Pita
uh, zdaj mi pa FB nagaja in vas ne morem najt - me kr vn meče user posted image ... dajte mi na ZS poslat vaše maile, pa vam bom  poslala. Vidim da getreal odgovarja ta seznamček user posted image

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:22:48   
Anonimen
Chi_Pita evo jaz sem ti poslala zs z mojim mailom. Zdej smo te pa okupirale s tem seznamčkom a neuser posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:26:05   
ela24
Ojla!

Tale seznamček bi nam verjetno kar večini prav prišel. Tako, da se priporočam, da ga mogoče kar na naši strani gor nalimate?user posted image

Joj, jaz pa sm danes ob 9h vstala ob 12h pa tako utrujena, da imam občutek da bom kar skup padla če se ne bom ulegla. Upam, da ni to kak znak pomanjkanja železa (sm nekje prebrala), ker meni že celo večnost niso tega kontrolirali... Mislite da bi mogla to moji ginekologinji omenit, ali osebnemu zdravniku?

Pa na ta test za sladkorno bi mogla, pa samo odlašam. Ker so mi ga že enkrat delali in vem kako je to ogabno. Jaz sm rabila pol ure da sm tisto spilauser posted image

To, ko vam enim trebuščki tako migajo, da se navzven vidi, je meni prava španska vas. Jaz če ne mirujem sploh ne čutim... Pa še to so razen izjeme, take nežne variante. Kdaj mislite, da bom dočakala te orng brce?user posted image  
Smo pa pričeli 28 teden. Tako, da se pričenja zadnje trimesečje. Si mislite? Pa še toliko imamo za postoriti!!! Vsaj mi...

Vidim, da ste ene navdušenke nad motorji.. Mene je pa kar groza tega, ko pomislim kako nevarno je. Pa saj večinoma sploh niso motoristi krivi ob nezgodah, ampak nastradajo pa konkretno.
Tako, da se ne sekirat ko bodo spomladi hrumeli motorji mimo vas, ker boste imele dosti bolj varno in prijetno opravilo z druge vrsti prevoznimi sredstvi - vozičkiuser posted image  Ko pa bodo mali vklopli alarm ko jim kaj ne bo pasalo pa imate še fajn zvočne efekte zravnuser posted image user posted image user posted image

Kar se nakupovanja tiče, tudi jaz ne vem če sm nakupla oz. še bom dovolj praktične stvari. Vedno ko govorim s katero mi reče, pa saj tega ne rabiš, pa to je brezveze, pa saj 3 pajacke imaš dovoljuser posted image  Tako, da res ne vem.


(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:27:36   
Chi_Pita
niste me okupirale ne user posted image ... upam samo, da vam bo pomagal user posted image ... jaz se ga kar držim in si malo po malo črtam, kar imamo za dobit in kaj moramo kupiti user posted image

Danes sem že cel dan na netu ... namesto da bi naredila še kaj pametnega na delu ... uh se mi ne da, raje prste razgibavam! user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:29:30   
Chi_Pita
jaz ga lahko gor prilepim ... sam se mi zdi škoda placa za seznamče, ko pa vas je večina, ki že imate izkušnje s tem. Mislim, da nas je malo takih, ki se ne znajdemo user posted image

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:31:15   
Anonimen
Chi_pita, jaz bi tudi seznamček, prosiiiimuser posted image Ti bom poslala ZS.

Hmmmm, a mi ena prosim pove kaj hudiča jelanolin za bradavice OMG, se sliši kot en bencinuser posted image user posted image

Getreal: jooooj, kok si me nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Tropical: Evo, jaz grem pa zdaj tistga piščanca zadavit, pa ga dat v pečicouser posted image Njamiiiiuser posted image

Se še oglasim kajuser posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:33:09   
Chi_Pita
SEZNAM POTREBŠČIN ZA NOVOROJENČKA
1. MOBILNOST Lupinica (od 0- 9 kg, obstajajo že avtosedeži od 0-19kg)VozičekTrda košara za v voziček, če voziček ne gre položiti čisto vodoravno, sicer je OK mehka košara, ki se kasneje spremeni v vrečo za nogePrevijalna podloga za enkratno uporabo (prodajajo jih v Muellerju in DMu, pakiranja so po 1, stanejo cca 4€, pride pa ti full prav za previjanje zunaj, na obiskih)Vlažilni robčki za brisanje pokakanih ritkOdejica bombažna (lepe in ugodne imajo v HMu)   2. SPANJE PosteljicaJogiOdejica oz. spalna vreča, ko se otrok začne obračat)2x jogi rjuha  2x preobleka za odejostranska obloga za posteljo (na začetku ni nujna, ker se otrok ne premika, je pa fajn, ker preprečuje da piha, če je prepih)   3. PREVIJANJE previjalna podloga oz. previjalna miza30 tetra plenic (lahko 20 za začetek in se jih potem dokupi. Najcenejše so v DMu, cca 5€ za 5 kom, barvaste in potiskane imajo v Rutarju, ob akcijah v Hoferju, v Ikei)5 povijalnih plenic (se dokupi, če bo potrebno široko previjanje, sicer ni potrebno; lahko se jih uporabljala prvi mesec, zato da se otroku grejejo ledvičke)pleničke za enkratno uporabo. Za začetek lahko 1 paketek plenic št 1. (od 2-5kg), ok so tudi plenice od DMa ali Muellerja in predvsem cenejše od Pampershladilno mazilo za vneto ritko (najboljše kupiti kar v lekarni),  Bepanthen mazilo (ne krema!) za bradavice in v primeru vnete ritke (lekarna)vata za umivanje ritke (najboljše taka, ki je že narezana oz. zarezana – da je lažja uporaba) ali robčki (majo v DMu Muellerju), če se vata preveč mucka – rada se mucka pri fantkihposodica za vodo (če previjalna miza ne bo v kopalnici oz. blizu pipe)koš za plenice (jaz ga nimam, plenice dajam v male vrečke od Mercatorja in zvečer se to nese v smeti)   4. KOPANJE IN NEGA banjica ali čebriček (v čebričku ne moreš prati glave, vendar je priročen, ker je majhen in porabiš malo vode in malo prostora, lahko kopaš tudi v dnevni. Hitro ga preraste, tako da je najbolje si ga sposoditi)mandljevo olje (kupiš ga v lekarni)trdo milo za dojenčkefiziološka raztopina za čiščenje popka, najboljše kar ampule od Nivejegazice (v lekarni vejo kakšne)gosti glavnik in krtačka za lase (sploh, če ima otrok temenca)otroške škarjice za nohte z zaokroženimi konicami (1. mesec ne potrebuješ, škarjice od Dma – Babylove, so najboljše, ker vsaj kaj postrižejo)termometer za vodo (v Muellerju so po manj kot 2€, najcenejši)termometer za merjenje telesne temperature aspirator za nosek – za »vlečenje« smklov iz noska (na začetku še ni potreben, je pa najboljši ustni oz. na vdih. Imajo v lekarnah ali Baby Centru),2 mehki otroški brisački, najbolje taki, ki imajo kapuco, (najcenejše v HMu)   5. OBLEKE (odvisno od letnega časa) 3 bombažni kapici za po kopanju, ena toplejša kapica, če bo ob rojstvu mraz – se lahko kupi naknadno4 pari nogavičk2 para copatk 2 pajacka iz flisa3 pajacki iz bombaža (pižamice)1 jopica4 žabice ali kar hlače – boljše hlačke s stopalci in brez naramnic, oz. bombažne »žabice«8 bodijev z dolgimi rokavi na preklop, ker je novorojenčka še kar težko oblačit, saj je zelo mehek1-2 kompletka   Čim manj za oblačenje čez glavo, to je boljše ko malo zraste.   Velikost 56 oz 62, ker otrok hitro prerase in se mi lahko na začetku zaviha rokavčke. HM ima v redu številke, bolj večje kot manjše. ZARA ima majhne številke, tako da rabiš 1 št.večje, ravno tako so malo manjše številke v trgovini z otroškimi stvarmi pod Emporiumom. Podrbnejši seznam se itak dobi v šoli za starše. Obleke sem jaz dobila in jih je itak vedno preveč!!   6. OSTALO ZA DOJENČKA tolažilna duda (odvisno, ali jo želimo uporabljati in ali jo bo otrok sploh sprejel, mi imamo od Muellerja iz lateksa, anatomsko. 2 dudi staneta 2€)steklenička (za začetek je dovolj 1 za čaj) – na začetku ne rabi nobene dodatne tekočine, le ko je vroče, pa še to ni nujno, da bo želel piti. Julija ni nikoli pila čaja ali vode iz steklenične) sirup proti krčem, vetrovne kapljice – se kupi naknadno, če bo imel/a krče. rezervna dekica (če bo potrebna se jo kupi naknadno)ležalnik (ni nujen, nekateri pediatri ga odsvetujejo in nekateri otroci ga ne marajo. Na začetku se za potrebe ležalnika lahko uporabi kar lupinica).igralna podloga z lokom (pravijo, da je fajn za razvoj otrokovih motoričnih sposobnosti, na začetku ni potrebna itak še nič ne vidi J)   7. ZA MAMICO modrček za dojenje (3-4, ker bo kar uhajalo mleko). Na začetku je najboljše kupit 2 v Muellerju, ker so po 8€, so brez kosti in se ga lahko uporabi tudi ponoči, saj je mehek. Modrc se kupi kakšen teden pred porodom, kupi se 1 številko večjega (po košari in obsegu. Kasneje, ko mine 1. naval mleka pa imajo lepe modrčke v H&M in Lisci, so tudi ugodni in jih imaš lahko tudi, ko ne dojiš več, saj ne zgledajo tipični za dojenje.blazinice za dojke za 1x uporabo (eni prisegajo na Chiccotove, so pa 2x dražje od Dmovih ali Muellerjevih)5x vložki Vir 80 (za začetek)Lanolin za bradavice, ker na začetku kar bolijo in se lahko ranijo (mislim, da je Lanolin – bojo znali povedat v lekarni)črpalka za mleko (če bo potrebna se jo kupi naknadno, ker ni ravno poceni. Iz druge roke je cca 20€, nova cca 40€, vendar nekateri dojenčki, sploh tisti, ki nimajo dude, nočejo pit iz flaške)   MAMIN SEZNAM STVARI - TORBA ZA V PORODNIŠNICO
a. Dokumenti potrjena zdravstvena izkaznicamaterinska knjižica z vsemi izvidi (predvsem krvna skupina!)napotnica za porodpotrdilo o opravljeni materinski šoli (če je potrebno)poročni list ali dokazilo o očetovstvu – dokazilo se dobi na CSD   b. Osebna nega toaletna torbica: zobna ščetka, zobna pasta, šampon, labelo, pilica, glavnik, deodorant za pod pazduho)2x modrc za dojenje, lanolin, blazinice za prsi (če bo potreben Bepanthen, ga dajo v porodnišnici)vložki Vir 80 (v porodnišnici dobiš le 2 paketa, ostalo moraš sam prinest oz. kupit)nogavicecopati   c. Ostalo obleke za domov (ponavadi jih prinese mož, ko pride iskat mamico in dojenčka)denarnica in DROBIŽ (nakup kakih drobnarij ali pijače na avtomatih). Jaz nisem nič rabila, ker sem bila večinoma kar v sobipolnilec za GSMGSMFotoaparat, rezervne baterijePiškoti in kaka energetska ploščica, če bo porod dolg oz. če bo porod zvečer po 18. uri, ker pol ne dobiš nič za jest do zajtrka, ki je okoli 8h  

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:34:28   
Chi_Pita
Ah, za en drek ga je prileplo ... grrr sem jezna ... če se znajdete iz tega je ok, če ne vam bom pa brez problema poslala na mail. 

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:35:19   
mamika25
Aprilčica,zdej sem se pa tut jaz zasmejala...user posted image  lanolin je ena taka kremica, v majhni tubi za bradavice namazat (ker so pri dojenju občutljive, razpokane ali boleče... pomaga...) Upam, da sem ti prav odgovorila... se kupi pač v lekarni in ti tam bolš povejo:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:46:28   
Anonimen
Chi_Pita zakon si. Hvalauser posted image Zdej grem pa takoj čekirat kaj piše. 

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:49:34   
nizy
namesto lanolina , lahko kupite bepanten mazilo , v primeru že raspokanih bradavic ja ta najprimernejši user posted image že sprobano, tako da res zelo priporočamuser posted image

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:54:22   
Anonimen
Chi:Pita: SUPER SIuser posted image user posted image user posted image Hvala!! Grem zdaj brat, da me bo kap, ko bom ugotovila kaj vse rabimuser posted image

Mamika25: Hvala za pojasnilo, bom šla kupit. Včeraj zvečer sem ugotovila, da se mi na prsih pojavljajo strije, za zjokat. Pa zmeraj se na plaži sončim zgoraj brez. No, zdaj se sigurno ne bom večuser posted image

Oriflame: jaz ne poznam nikokar, ki bi to prodajal. Ma to katera izmed vas čez, da bi naročila pri njej??

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:57:03   
izgubljena_ovcka
Mogoče bo kateri pomagala še naša izkušnja, kar se tiče res začetnih stvari za nego in podobno...

Naš seznam torej (naj samo omenim, da nimam še popolnoma ničesar pripravljenega. Res NIČESAR user posted image )

Mami:
-blazinice za dojenje (jaz sem imela od Fixies za doma in Chiccotove za ven, ker so zelooo vpojne a nažalost malo "plastične")
-VIR 80 in mrežaste "gate" (se dobijo v lekarni) (jaz drugega nisem nosila skoraj cel mesec ker sem bila precej šivana in imela doooolgo čiščo)
-Lanolin za bradavice (imela od MultiMam, super stvar, ni treba prat dol pred dojenjem)
-otroški obroč za plavanje! (v primeru epiziotomije seveda, meni so ga prinesli kasneje domov)
-dober modrc za dojenje (najmanj je na začetku važno to, da je lep,resno; če imate velike prsi naj bodo naramnice res široke)
-oblečila, ki se spredaj odpenjajo (meni je bila res muka na začetku dvigovat majice in se zraven še mučit s pristavljanjem otroka)

Biba:
-alkohol (za popek, po naših izkušnjah se obnese bolje kot fiziološka ki so nam jo svetovali)
-fiziološka (za oči, nos in še marsikaj zraven)
-navadna gaza (mi smo imeli za očke, popek in obloge mleka v ustkih za čistit)
-hladilno mazilo (mi imamo še danes lekarniškega, super je tudi tisti od kozmetike Makra) in Bepanthen (za rito)
-otroško olje (mi smo imeli "kar eno" mandljevo)
-krpice oziroma vatke za umivanje

(sigurno je še kaj ampak se trenutno res ne morem spomnit)

Z oblačili in podobnim je bilo pri nas takole...

Najlažje je bilo meni oblačit malčka "po šolsko" se pravi ne v bodije ampak v mako majčke s trakci. Do drugega meseca je bil doma večinoma v dveh mako majčkah, žabicah, copatkih in pokrit z dekico. Začeli smo s številko 56, a jo je Jernej prerasel v manj kot mesecu dni. Plenice smo imeli prve tri tedne 2-5kg potem pa 3-6.

Imela sem:
-celo tono teh navadnih belih majčk (vsaj 15 če ne več ampak sem vse dobila "poverbano", če bi kupovala bi verjetno kupila kakšen bodi na preklop)
-zelo prav pridejo navadne tanke bombažne žabice če imate doma toplo ali pliš žabice če je malo hladneje
-volneni copatki so ZAKON (v drugih je imel naš mali vedno mrzle nogice)
-jaz imam cca 30 tetra plenic in vedno prav pridejo (še danes pri leto in pol staremu!!) -> brisanje, podloga za previt, za bruhice lovit, za pod glavo v posteljici itd, etc!
-povijalne plenice ->cca deset komadov, kakica je zelooo tekoča na začetku! (v primeru širokega povijanja, čeprav sem mu jaz dajala povijalko čez pampersko, da je držala mako majčke na mestu pa še bolj "kompakten" je otrok in malo večje rita je hihi)
-navadne bombažne kapice -> mi smo imeli 2 čez glavo zadosti

-ostalih oblačil (za ven in podobno), dekic in podobnega nisem štela, tega itak dobi človek za darilo ponavadi cel kup)

Hranjenje:
-doma sem imela za vsak slučaj eno pakiranje adaptiranega mleka in dve steklenički
-črpalko se kamot kupi kasneje, res je brezveze prej kupovat, jaz sem jo kupila pri cca 3m in mi je prišla še kako prav tam do ene 6m
-sterilizator in podobne zadeve se tudi lahko kupi kasneje, tisto eno stekleničko za vodo in dve dudi se da tudi prekuhat, če polno dojiš
-čaj za dojenje je RES super stvar, jaz sem ga popila na hektolitre (kar tistega od Hippa sem imela, ker mi je bil okus noro všeč)

Uh, zdaj se je pa nekdo zbudil in šibaaam! user posted image


Uh, upam, da je vsaj približno razumljivo in da bo komu kaj pomagalo.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 12:58:11   
nizy
še to bepanten  se lahko uporablja za user posted image in vse družinske člane ,... no potrebno drugih mazil in kremc kupovati , prišparaš €,....testerčke pa itak v P DOBIŠ user posted image

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:00:06   
ela24
Super Chi-pita! Hvala. Bo prav prišlo, vsaj meni ko se tako lovim okrog tega.
Bom si ga prepisala, pa šla preverit kaj že imam in bom pol klukala kaj sm že kupla kaj pa neuser posted image
Kaj to ko se maže na prsne bradavice, to si moraš pred dojenjem dol umivat ali ne? Predvidevam da verjetno ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:02:28   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: ela24


Kaj to ko se maže na prsne bradavice, to si moraš pred dojenjem dol umivat ali ne? Predvidevam da verjetno ja.


ja pred dojenjem moraš sprati, se pa ta lanolin dobi tudi v dm- za pol ceneje kot je original multimamv lekarniuser posted image , ...

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:06:48   
nizy
uuuuffff berem te vaše sezname in moram rečt , jaz se nisem nikoli obremenjevala  s tem,... te vatice pa krpice user posted image , jaz sem zmeraj kupila vlažilne robčke za enkratno uporabo , ker nisem previjala v kopalnici zaradi prostora,... sem pa zmeraj nabavla minimalno količino , pa potem dokupila tisto res potrebno ,...

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:14:07   
tropical
Jaz bom kupila, moj seznam, ki sem ga naredila do zdaj.
- fiziološka raztopina (bom počakala da pridem z bolnice, ker pri ta prvemu sem jo dobila za hlajenje prsi, ker je imel vnete)
- bepathen
- baby vato
- hladilno mazilo
- gost glavniček za temenca , če jih otrok bo imel ( to že imam9
- bubchen al kako je že mleko  (to sem kupla tud pri ta prvem) ga bom kupila v tušu  planet in lepota     kjer imajo ta veliko flašo, tako da bo za kar nekaj mesecev. Meni je bilo najboljše.
- milo trdo za kopanje
- termometer za vodo (kopanje)
- plenice pampers ta male zdaj se ne spomnim št. user posted image
-
- mandeljevo olje

Zame pa:
- lanolin za brdavice
- blazinice za dojenje
- vir 80
- če si šivan so pa uredu vroče hlačke, dobim jih v bolnici, pol pa vzameš kakšno več še za doma (če si šivana je to)  user posted image
- praška pasta
- obroč za plavanje ( meni je bil najboljši vzglavnik (pouštrček) vse povsod sem ga sabo nosila tud v bolnici na obroču nisem mogla sedet.)
- stekleničko  (stekleno chicco za mleko in eno od aventa ta malo za čaj)

Blazinice sem jaz rabila že pred porodom, ker sem bila drgače vsa mokra.

Album ma ta rumenga  za ta velikega in zdaj si bom kupla nazaj enakega, mi je zelo lep.

Jaz ker sem na bolovanjune morem nikamor. Pa še ležat moram, drug mesec bom nakupla vse. 
tintin čestitke za selitevuser posted image
Chi_Pita a pošlješ še meni ta seznamček. Da primerjam še z mojim.



Zdaj pa grem tamalmu dat za jest pol pa spat, Magnesol morem še vzet pol pa sem dodbra za danes.



(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:15:19   
tropical
Chi_Pita zdaj sem videla da si že seznam tu gor pripopala.
Hvala

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 13:24:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:26:51   
Anonimen
Joj, jaz si kar limam pa limam te sezname v wordov dokument, potem bom pa nekako skupaj spravila - UPAMuser posted image

Hvala vsem za te seznamčke!!

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:32:06   
Izabela_07
Super za sezname! Hvala. Jaz sem že pozabla kaj vse rabim, ampak oiz izkušenj pa vam povem, ne pretiravat. Jaz sem v prvo kupila alkohol, ki ga imam še danes original zaprtega, ker ga nismo nič rabli.

In pa lanolin - ni ga potrebno spirat -  je zakon! Jaz sem se mazala že pred porodom (kakšnih 14 dni prej - tako so mi svetovali) in nisem imela niti malo razpokanih bradavic in nobenih problemov. Sem se pa porodu full, ampak res full mazala in res ga ni potrebno spirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 13:34:27   
nejanejc
hvala za seznamcke in nasvete :)

jst tudi an kup zbiram...

kdaj bo pa "akcija" pa se nevem... se nekaj casa mam ane :)

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!