|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 0:55:32   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
Kje so pa kaj kepica,dacy, naka_noč, izgubljena_ovčka? Pa verjetno sem še katero spustila.


... evo mene nazaj iz MB user posted image Sem mojmu pustila laptopa za na siht in se zato nisem uspela nic javit user posted image

Vglavnem bolnisko imamo podaljsano do konca Januarja in vprasanje ce se bomo sploh delali ... Drugace pa sva jaz in moje dete cist vredu, brcamo, skacemo, skratka divjamo skoz user posted image ... malo naju matrajo edino krci cist "spodaj", ampak to je pa itak cist normalno, saj je ze cas da se telo zacne pripravljat na porod user posted image ...

Za seznamcek:

skupno : +3,5kg
NP : 18.1.2010

Me je zdaj koncno narocila cez 14 dni, sem imela ze polno glavo bolnice ko je blo treba vsak teden hodit na kontrolo... 


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 8:35:13   
NATAŠA35
helooo vsem skupaj...

kozmetika za user posted image kakor je živa napisala, dobiš vse lepo v porodnišnici, ampak vseeno nekaj potrebujete...

- nujno alkohol za popek (vzemite ga kar porodnišnici)
- blazinice za čiščenje popka ( so v obliki kvadratka - porodnišnica)
- hladilno mazilo - meni je najboljše tisto v beli posodici z dojenčkom gor, znamke ne vem - sem ga videla tudi v dm, muellerju mercatorju, sparu; ritka ne bo rdeča in je res super (dobite tudi medicinskega v porodnišnici)
- olje za user posted image - priporočam, sploh če bo otrok imel malo bolj suho kožo in potem še temenico v lasišču
- krtačko za lase - super če ima temenico in lase
- vrečke za umivanje (so zelo mehke, se kupijo v tosami, muellerju, se pa dobijo v porodnišnici)
- škarjice za nohtke - čeprav so meni svetovali, da jih grizemuser posted image user posted image , ker po striženju postanejo bolj trdi in se user posted image otrok še hitreje opraska
- šamponček uporabite tega v porodnišnici, če ne pa vzamite takega ki je tako shower gel kot za lase - jaz uporabljam oriflame kozmetiko in je res super - če katera potrebuje, bom posredovala cene za otroško kozmetiko
- za glivice v ustih - če se nabere preveč mleka, nastanejo glivice (samo ne vem če se kupi brez recepta)
- vatke za umivanje obraza (kepice)
- fiziološka raztopina - za nosek

kozmetika za vas

- blazinice za prsi - kar dve škatli si jih kupite, najboljše so te za enkratno uporabo, lahko imate pralne
- bepanten za prsi - za boleče prsi
- vložki - vir 80 al kaj so že, vsaj na začetku
- ne spada pod kozmetiko, ampak ga priporočam za boljše mleko čaj za dojenje
- intimo milo - meni zelo dobro oriflame intimno milo

evo toliko o kozmetiki

levinjica glede blazinic, jaz sem uporabljala te za enkratno uporabo...si pa moraš po vsakem dojenju umivat prsi, da ti ne popokajo, pa da otrok ne dobi glivic oz. sor; lahko pa imaš tudi take, ki so pralne...

aglaia jaz imam albumček za user posted image , je kakor navaden album, kamor daš slikice, ker ima žepke, zraven pa lahko napišeš kaj je notri...je pa na prvi strani narisan speči dojenček, pa bolj bež barve je...na vsaki strani so 2 žepka, torej na list 4, pa tudi debel je, tako da gre kar veliko stvari noter...

sem vesela, da je še snegec, prav uživam, čeprav me popoldan kar hitro zmanjka in prespim...ne vem od kje taka utrujenostuser posted image ...se pa bliža moj pregled v ponedeljekuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 8:41:01   
pupa*81
hoj punce!

snegec je še user posted image čeprav user posted image že jamra k je treba vsako jutro avto spucat user posted image

pregled v ponedeljek tudi jst komaj čakam...

me je pa včeraj zvečer zagrabilo v križu user posted image kot da bi imela vkleščen živec, pa me ob določenih gibih kr zaštiha user posted image je imela katera podoben problem?

božajte bušije, pa pa!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 8:46:05   
Chi_Pita
hej hej ...

DM ... jaz sem pa bila v DM v torek in imajo tam res sam take kupončke za mamice - niti meni ni bilo nič jasno glede tega (prodajalke pa nisem vprašala, ker je bila neka zoprna, ki je skozi sam neki brundala). Včeraj pa sem domv dobila prijavnico samo za mamice ... uh, ne razumem. Sem rekla, da bom izpolnila tega, ki ga imam, zraven pa priložila kopijo materinske (baje se to rabi) in upala, da me včlanijo v klub nosečk user posted image

Drugače pa punce, mene je začelo mantrati spanje ... skozi se nekaj premetavam po postelji in nikakor ne najdem prave poze. user posted image ... Zjutraj se pa zbudim ko zombi in komaj gledam ... namesto, da bi se zdaj naspala še za nekaj časa po porodu, imam probleme že zdaj ... jooj kakšne podočnjake bom šele takrat imela user posted image Naša mala je pa tako živahna, da me je kar groza kako šele bo po rojstvu. user posted image

Ve kar pišite seznam kupljenih stvari (bom malo plonkala še od vas), čeprav imam tako dober seznamček od sestre od mojega (napisala je celo kje je kaj kupila). user posted image

Ooo memole se mi je zdelo, da Popo ni tako radodaren kot naš Kloko ... čeprav meni ni jasno, zakaj so take razlike v zneskih? user posted image No sej meni je super, ker mislim, da izolska občina res največ da od vseh, sam ni pa fer do drugih ... ne vem no, ne bom se pa bunila user posted image

Aha, da se še pohvalim ... pri nas je končno strop zaprt z gips ploščami in izoliran (to sta delala dragi in njegov oče) ... jutri pa začnejo s kitanjem (to pa bosta delala dragi in moj oče) ... kako je fajn imet vsestranske ljudi okoli sebe user posted image   user posted image Tako da gremo v petek ali v soboto po keramiko in parket ( to bo spet polagal tast) ... Pa za mali kredit sem se šla zmenit in mi ga odobrijo po super ugodnih pogojih (upoštevajo, da je cela družina pri njih ... pa varčevanje, pa njihovi krediti, pa ne vem kaj še vse) ... sem kar dobre volje zadnje čase user posted image

Lep dan vam želim, aha slišala sem, da povsod po sloveniji sneži (no razen pri nas), zato punce pazite da vas ne zasneži preveč. user posted image






_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 8:52:45   
tintin
Oj punce,

Pupa81 - to je išias...nadloga, ki jo imam jaz že 8-9 tednov in kar ne neha. Sem imela v torek pregled pri G, mi je spet napisala mnenje za bolniško (ker mi komisija ni podaljšala 4 urne bolniške) in bomo videli, če mi bodo sedaj.....8 ur sedenja je za mene totalni suffer.....


Sicer pa za dojenčka ne bomo kaj veliko kupovali...kupit moramo lupinico, ker je imel Vasja od začetka Concordov sedež 0-18kg in ga bomo šele jeseni prestavljali v 15-36 kg...pa tudi ne predsstavljam si brez lupince it nekam z obema otrokoma..., pa verjetno bom morala dokupit kaj cunjic, ampak šele poleti (predvidevam da št. 68), ker je bil Vasja zimski....sicer imamo vse bolj nevtralno....

Sem zasledila, da me je ena spraševala če smo se preselili...ja, tudi mi smo se selili iz najemniškega v lastno stanovanje en mesec nazaj, smo bili pridni in delno zadaptirali (kopalnica, okna) in opremili stanovanje v 1 mesecu (res sva imela vse vnaprej dogovorjeno že od septembra), tako da sedaj uživamo na svojih 60 kvadratih....

Novo stanje za seznam....kile +7 (groza, ne vem odkod, ker res ne pretiravam s hrano), naslednji pregled 2.2.


LP!



(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:09:20   
Wannabemommy
Dobro jutro souser posted image

Da se še jaz malo javim, jaz pa se nad spanjem ne morem pritoževat ker spim skoraj vsak dan do 9 ali pa še dlje.
Včeraj smo malo v BC kupovali stvari in mislim da nam manjkajo sam še tetra planice in te krpice za umivanje in seveda kozmetika za otroka. Eh pa saj še imamo nekaj časa.
Pravtako sva bila z mojim včeraj v MŠ, in smo meli predavanja o dihanju, mišicah ki sodelujejo pri porodu, nam je demonstrirala dihanje pa sem pol doma sama probala, ojej jaz bom tak pozabla dihatuser posted image . Dans pa mamo predavanje o epiduralni anesteziji in podobnem, no to me pa ful zanima kr je to tud alternativa zame. No bomo vidli.
Kar se pa dm- ja tiče sem se probala prek neta prijavit pa ne gre piše da se moraš v dm, za mamice pa se da prek neta.
No kakorkoli, čestitke vsem za preglede pa božajte svoje bušije

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:11:10   
nejanejc
ojla... jst sem zaspana da res ni.... ajej, kaj sele bo :)

zvecer mava z mojim mal casa za se pogovarjat, pa nikakor ne moreva zaspat, pa se veliko mava za porihtat.... moj pa zdej cele dneve dela...jst pa skuham in to je to...vcerej sem sla do chiccota, sam se niso kaj velikomenli zame tam in se mi potem ni dalo nic dodatno sprasevat...

morem si kaj zapisat kar pišete, kaj se rabi katere kreme... to od Dm pa ne zastopim se dobro, sem bolj preletela, verjento najboljse, da grem enkrat tja... plenick verjetno nikol ni dovolj...

Chi_pita, super za napredek :)

tintin sem vesela, da uzivate v novem stanovanju..

papa

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:25:11   
marjanaj
Hej zaspanke user posted image ,

Evo link od DM Babybonus: http://www.babybonus.si/DMBB,,pogosta_vprasanja.htm
Tukaj je vse razlozeno. Obstajata ocitno dva clanstva: za nosecnice in za mamice. Nosecnice dobijo samo knjizico z boni in manjso brosurico, mamice pa dobijo se bom za plenicke. Itak je meni se zdi samo en manjsi paketek za plenicke za novorojencka...

To je to user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:25:19   
NATAŠA35
chi_pita mene tud matra spanje tako kot tebe...se premetavam sem ter tja in se zbudim, ko da nisem nič spala...ni čudno, da komaj čakam konec šihtauser posted image user posted image ...upam, da bo mali spal potem, ker ne bi rada spet doživela kakor pri prvem porodu, ko nisem spala nič, razen če sem imela otroka v naročjuuser posted image user posted image

danes pride računovodkinja in izračuna plače, tako da jutri dobim plačouser posted image user posted image user posted image , potem pa v soboto gremo malo v šoping ali pa kar jutriuser posted image




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:26:45   
mamika25
Jutro!!
Evo za nazaj sem vas brala kkšno urco:) Dolgo me ni blo gor, ker smo bli na dopustu, ta teden pa smo še mal uživali doma... Torej, mal pozno ampak tudi od mene SREČNO IN ZDRAVO 2010!!
Odpočili smo se, uživali tudi, bilo je fajn.
Kje naj začnem, pojma nimam. Čestitke za preglede, čestitke za user posted image  in user posted image . Moj user posted image  se ni še obrnil na glavo, čeprav se bližamo že 29.tednu, intenzivno me brca v mehur, nič kaj prijetno mi ni. Par dni me je brcal čisto polahko, skoraj ga nisem čutila, kmalu bi zagnala paniko, bila sem že skoraj na poti v bolnico. Potem pa se je začelo, spet bolj intenzivno obdobje:)
Nataša in Marjana lepo za praznovanje sinčkov, tudi moja hčerka je 29.12. praznovala svoj 3.rojstni dan:)user posted image Zanimivo, a ne?
Oblačil nimam še pripravljenih za dojenčka, tudi lupine še nisva kupila. Posteljico imava že od prej, voziček tudi. Ne komplicirava.
Včeraj sva tamali kupila sobo, 1000 evrov naju je koštalo, pa nič od nič videt, samo pograd s predalom in 2 garderobni omari, ločeni, vsaka na svojo stran pograda. Imamo zelo mali prostor zanjo, pa kaj drugega ni niti prišlo v poštev. Je pa v tej ceni tudi jogi in 2 poda. Kupila sva v lesnini od Novolesa - Mavrica. Dobavijo šele čez 3 tedne:( Še mal bo treba čakat.
Jutri grem delat po dolgmu času... Po 1 mescu in pol. Ne vem kako bom, ker morem stat 8 ur, bomo vidli, po drugi strani pa že komaj čakam začetek marca, da se mi začne porodniška.
Toliko od mene, sem vas kar pogrešala brat. user posted image

Lep dan...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:45:56   
Anonimen
pupa 81 ..jaz imam take probleme z križem kot si tiopisala ,da te je zagrabilo..katastrofa..kaj šele bo...a si v bolniškem staležu...lp...

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 9:53:04   
Anonimen
Jutroooouser posted image

Evo, naju je spet zamedlo, tako, da vožnja z avtom (tudi do trgovine), odpade. Kako se človek hitro poleni. Nimava daleč trgovine, pa še 1x nisva šla peš do njeuser posted image

Aglaia: kako moj premlad zgleda?user posted image Ja no, sej v bistvu res. Se spomnim, kako je moja stara mama rekla, ko sva začela ˝hodit˝, zakaj hudiča sem si mogla najt mlajšega fanta od sebeuser posted image V ponedeljek bo upihnil 25to svečkouser posted image Motor: user posted image ah jaaaaa. Obožujem jih. Zdaj sem prodala svojo Yamahico, najlepši motoruser posted image user posted image Thundercat 600 (športna), roza barve (bom naredila albumček - božanska je bila), moj pa še ima svojo R1, ampak jo misli spomladi tudi prodat. Ne moreva si privoščit treh registracij in seveda treh menjav gum, pa to še ni vse. Enkrat že bova. Ampak že zdajle vem, da bo spomladi kriza, ko bodo začeli motoristi kukat na danuser posted image

Albumček imam jaz Moj prvi album (taka rumena knjigica in se mi strašno dopade. Nisem še nič pisala notri, bom enkrat v marcu začela.

Živa: hvala še za tvoj seznamčekuser posted image

NATAŠA35: tudi tebi hvala za seznamčekuser posted image

Chi_Pita: vidim, da lepo napredujeteuser posted image user posted image Mi2 sva še daleč od gips ploščuser posted image

DM: jaz bom šla kar dol, pa naj mi tam razložijo kako so si zdaj to zamisliliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 787
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:20:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 10:33:08   
Anonimen
Ojla čvekice!

No jaz sem vsak dan slabše s tem kašlanjemuser posted image Sploh ne vem več kaj nej naredim, ker se mi zdi, da bom samo še obležala z vročinouser posted image

O super, ve kar pišite seznamčke kaj rabimo, da si jaz tole mal zapišem, da ne bom po nepotrebnem kupovala stvari.

A ve boste vse hodila v MŠ v porodnišnico? Ker jaz sem sedaj začela premišljevati, da bi hodila kar v ZD.

cojka- ne prek neta se ne da prijavit. Je zgleda treba it osebno v dm.

motorji- jaz sem tud nora na motorje. Men je najlepši Honda Cbr. Sem naredila izpit in pol sem si ga hotla kupit, pa je bil moj tok proti in mi je dal izbiro konj ali motor. Ker sem pa tud nora na konje, mi je pol user posted image kupil konja. In zdej vsakič k omenim, da bi mela motor, pa dirkala, prav da mam enga dirkača v štali in nej z njim dirkamuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 10:36:06   
NATAŠA35
kozmetika za user posted image pozabila sem nekaj, nisem vedno uporabljala, samo včasih prav pride

- otroški puder - za ritko, pa tam kjer je plenica, če bodo razpoke

cene za kozmetiko - jaz uporabljam večinoma oriflame, sploh za otroke, čeprav je tudi DM babylove fenomenalna, pa muellerjeva tud

- intimno milo 300 ml 2,99€
- baby olje 150 ml 3,99€
- baby gel za telo in lase 250 ml 2,99€
- baby kopel za lahko noč 250 ml 3,49€
- baby puder 75g 2,49€

vse je res super in odkar sem imela glivice uporabljam samo to intimno milo in od takrat nimam več problemovuser posted image user posted image

mamika hvala in čestitke še tvoji hčeriuser posted image user posted image user posted image

aprilčica ni za kaj, rada pomagamuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:00:43   
Izabela_07
NATAŠA35 - tale oriflame kozmetika, se to kupi v DM, ali kje drugje? sem že veliko dobrega slišala o tej kozmetiki, ampak zasledila pa še nisem kje jo dobim (no, saj neki na veliko nisem iskala).

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:03:03   
Izabela_07
kar pa se motorjev tiče, jaz nimam izpita, pa me moj full nagovarja naj ga grem delat. se mi je pa fino z njim vozit  - imava pa Harley Davidsona in je zakon!

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:09:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabela_07)
  Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:38:57   
Getreal
dober dan user posted image

Danes sem spet bolj slabo spala in skačem naokoli že od 7huser posted image   joj...pol kakšne dni se pa zbudim ob 12:00 user posted image

Drugače pa tudi mene zanima od teh baby pripomočkov kaj rabim - kozmetiko je pokrila Nataša- super hvala!!user posted image - sem si lepo copy paste-ala tko da bom imela, ko bom šla v nabavo user posted image jz mam pol še voziček, pa posteljico, jogi in posteljnino.
KAJ ŠE POTREBUJEM?
user posted image Ne vem kje začet... kkšn seznamček bi bil zakon, ane... user posted image

Aja lupinico bova še kupila, to vem, ampak za vse ostalo sem pa zgubljena...sploh za te razne "mako tetra scene"in kaj je to zaboga vrečka za kopanje dojenčkauser posted image user posted image user posted image zadnjič sva z lubijem bla v pikapolonici in gledava nek paketek z "vrečkami za kopanje" in samo predstavljate si lahko kakšne ideje so pol padale še pol ure user posted image user posted image user posted image (v vrečko pa pol v pralni stroj user posted image )

joj... zaenkat mam samo par takih luškanih reči, ki jih kupim, ko vidim kaj lepšega, ampak mi je žal, ker nisem začela bolj sistematično s temi cotkami...user posted image zej imam pač milijon enih in istih artifaktov, ampak po moje nič, kar bi pa nujno rabla user posted image joj...tega otroka mi po moje sploh ne bodo hotli dat v porodnišnici, ko bodo vidli, da nimam pojma niti kako ga oblečt user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:44:37   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

 joj...tega otroka mi po moje sploh ne bodo hotli dat v porodnišnici, ko bodo vidli, da nimam pojma niti kako ga oblečt user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jooj kako sem se zdaj nasmejala ... user posted image user posted image user posted image    user posted image se kar ne morem nehat ... user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:47:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:51:04   
Chi_Pita
Getreal ... sem ti na mail poslal seznamček ... meni se zdi odličen ...
in upam, da ti bo vsaj malo v pomoč user posted image  

_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:56:12   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

Getreal ... sem ti na mail poslal seznamček ... meni se zdi odličen ...
in upam, da ti bo vsaj malo v pomoč user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala!! Moja rešiteljica si! Grem hitro brat!

cojka ja jz mam tudi eno prijateljico ki je imela junija punčko in mi bo najbrž odstopla par reči user posted image sej samo zato še nisem na robu panike, ker vem da je že ona vse zgruntala pa da se jz loh mal zafrkavam okoli user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:56:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.1.2010 11:56:45   
tropical
Jaz pri ta prvemu sem mela tudi rokavičke, da se ni praskal po obrazku.
Drgaače jaz že dva dni samo ležim , ker imam full močne krče. Ko sem g klicala je rekla naj počivam, in čim manj hodim.
Danes sem že bolje, ampak bomo videli kako bo popoldne.
Jaz bom drug mesec začela nabavljat. Počasi si pišem seznam kaj potrebujem, ampak vsega se ne spomnim kaj sem rabila.
Vem samo to da mi je rekla patronažna ne kupovat vsega kar je na seznamu, ker ne boš rabila.
To se spomnim in je bilo tudi tako.

Nč grem dat krompir gor za pire. P a mal špinačke bom naredila. Piščanček se pa že peče. Njami.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (21%)

ne spremljam(nikoli) (36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (36%)


Število vseh glasov: 152

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!