|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:50:11   
Chi_Pita
hei  NATAŠA ... da te še jaz spodbudim ... sva z dragim tudi šla pred novim letom gledati avatar in jaz sem zdržala cel film brez WC-ja user posted image ... je pa res, da sem čisto not padla, pa še toliko dela sem imela s temi očali za 3D, da niti pomislila nisem na WC. Drugače pa jaz tudi kar pogosto hodim. Lep ogled filma... jaz sem skoraj jokala zraven ... user posted image

Katy ... ja ja jaz delam z barvami user posted image ... no lepo, da si se spomnila name, še lepše pa je to, da sta vse uredila in dobila kar sta potrebovala. user posted image

jooj nizy ... tebi sem pa fouš ... user posted image ... pa ne bit huda ... sam jaz bi tudi bila doma ... ne zdržim več ... vedno težje vse prenašam, pa še tej ljudje tukaj so taki tečni na trenutke ... uh ...

jana_k  ... moje novoletno voščilo za tvojo družinico je, da se le-ta poveča še za vsaj enega člana. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:50:30   
Anonimen
Oj - spetuser posted image

Nizy: super, da boš kar domauser posted image user posted image Jaz bi tudiiiuser posted image

Jana_k: držimo pestke za +user posted image

Britje: pri meni ni samo to problem, jaz se v tuš kabini ne morem več tuširat, ker si ne morem umit noguser posted image user posted image user posted image Tako, da bom sedaj prešaltala na spodnjo kopalnico in bano.

Prsne blazinice: ravno zdajle sem videla reklamo za Drogerijo Tuš - imajo te blazinice znižane. Mislim, da bom šla kar v akcijo, modrc bo pa potem verjetno kar Liscin, glede na to koliko ste ga pohvalile.

Zdaj grem pa kuhatuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:53:36   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ojla!



Sm pa zdaj kar začela nabavljat za našega user posted image . Nekaj oblačil sm dobila, čeprav sm bla kar malo razočarana, ker so mi ble všeč samo ene hlačke. Ne vem če jaz res tako kompliciram.. Saj moj mi pravi, da pri drugem mi bo že vseeno če so kje kaki fleki pa spranouser posted image  



s fleki pa sprano tudi jaz ne bi oblačila novorojenčku user posted image , ... jaz take cotke pomečem stran , jih ne dajem naprej ,...so pa take stvari dobrodošle , ko se naši malčki začnejo igrati zunaj in je potem vseeno kaj obleče itak se na igrišču vse uniči user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 13:57:23   
Anonimen
pupa*81 voziček se vama res splača it pogledat v Mb, ker je res fajni. Če pa ne bosta šla ta mesec, ti bom pa lahko jaz poročala, ker ga konec januarja že dobiva.

amelie jaz imam ful močan izcedek in me zelo moti. Samo itak pravijo, da je to normalno v nosečnosti.

katy83 hvala za cene v Ikei. to je pa res pol pocen posteljnina. Bom šla pa res pogledat. Sej jaz bi tud obrobo vzela kar belo, zato da lahko pol kombiniram s posteljninami. Oprosti sem pozabila a si napisala, da sta jogi tud dol kupila?

Britje....men zaenkrat še gre, ampak bojo kmal problemi. Da bi pa ojmu zaupala...hhhmmm....ne vem če se glih upam. user posted image

ela tud jaz sem vse kupovala št. 62, ker 56 itak hitro prerastejo. Jaz računam da vsaj ene 10 bodijev pa rabim. Jih moram še mal kupit. Za ven sva ful cotik nabavla, za doma pa skor nič.

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 14:01:20   
nizy
ja , prejšnji mesec sem mela uroinfekt , sem bila cel mesec v BS, no ptem je G pisal poročilo za komisijo , pa še to komaj 2 stavka user posted image in sm mislila , da me bodo ziher poslali delati,.... danes pa dobim pošto , da imam podaljšano kar do konca , saj še sama nisem mogla verjeti user posted image user posted image user posted image , da je šlo v prvo na komisijo in da so takoj do konca napisaliuser posted image user posted image user posted image

je pa napisal težave v križu , išias v nogah to kar me res matra , sem pa prodajalka in v bistvu cel delavnik na nogah 6 dni v tednu user posted image user posted image

ela24-št.62 je kar vredu , še to bo prehitro prerasteluser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 14:09:01   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nax05


katy83 hvala za cene v Ikei. to je pa res pol pocen posteljnina. Bom šla pa res pogledat. Sej jaz bi tud obrobo vzela kar belo, zato da lahko pol kombiniram s posteljninami. Oprosti sem pozabila a si napisala, da sta jogi tud dol kupila?



Ja, tudi jaz sem vzela belo obrobo ravno zaradi kombinacij.
Pa jogi sva tudi kupila v Ikei, ja. Zanj sva dala 29,90€, ker sva kupila še nadvložek za jogi, ki je bolj debel. Nadvložek je bil mislim, da 15€. Drugače pa so cene jogijev v Ikei od 30€ do 70€. Ta za 70€ je že kar konkretno kvaliteten, ima spominsko peno not. Tak da  tud jogiji je splačajo kupit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 14:14:44   
NATAŠA35
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ojla!



Sm pa zdaj kar začela nabavljat za našega user posted image . Nekaj oblačil sm dobila, čeprav sm bla kar malo razočarana, ker so mi ble všeč samo ene hlačke. Ne vem če jaz res tako kompliciram.. Saj moj mi pravi, da pri drugem mi bo že vseeno če so kje kaki fleki pa spranouser posted image  



s fleki pa sprano tudi jaz ne bi oblačila novorojenčku user posted image , ... jaz take cotke pomečem stran , jih ne dajem naprej ,...so pa take stvari dobrodošle , ko se naši malčki začnejo igrati zunaj in je potem vseeno kaj obleče itak se na igrišču vse uniči user posted image






sem enakega mnenja, jaz imam od prejšnjih treh dosti stvari, pa predno pospravim vse pregledam in kar mi je zaflekano, kar vržem stran in ne dam naprej...ali pa sem dala enim, ki imajo pet otrok in živijo na veliki kmetiji, pa tako oblečejo, pa lahko vržejo stran...

moj dragi pravi, da z vsakim user posted image bolj kompliciramuser posted image user posted image , se vidi, da je to s starostjo pogojenouser posted image user posted image

evo pa gremo v kino, samo po otroke skočim domov, pol pa na big maca - ne smem pretiravat, ker mam jutri kontrolo krvi, upam, da mi kaj ne pokaže...

sem jezna na mojega 12-letnika, včeraj petico prinese, danes faše šut in to pri spisuuser posted image , ni mi jasno...ne vem, kako naj ga motiviram, da bolj dela za šolouser posted image in da nas se premakne od tvuser posted image ggggrrrrrrrr


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 14:17:36   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

memole - ampak, a ni potem prevelik kovtrček za v košek? Jaz sem gledala mere kovtrčka za pojsteljico. Mislim, da so tam okoli 90x115. A ne bo to preveliko?

Modrčki - men so vsi stari modrčki premajhni. Mi ven padajouser posted image . Tako, da sem si jih že ene par kupila. Pa saj bom še noseča.


Aja košek boš imela!
Ja pol ti bojo res preveliki sam boš pa imela več stroškov potem!
Zato se pa jaz nisem odločila za košek ker je primerno prve 3 mesece saj otroci hitro rastejo!
Zame samo metanje dnarja!
Moje mnenje!
Drugače boš pa potem mogla ja kupit kakšnega majhnega sam pomoje ne bo tok mrzlo da bi rabla kovterček!
Poglej za res kakšnega mal bolj tankega pa tudi kurli boste vrjetno več kot sedaj tko da mu definiitvno ne bo mrzlo!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 14:37:36   
memole
Ejla!

Kako ste?

Jaz sem ok pri g je blo tudi vse v redu razen izcedka pa canesten svečke sem dobila tko da je to zaenkrat edino kar me muči,ma bo tudi to mimo!
UZ mi ni delal!
Naslednji pregled pa 2.2.

Cojka ja vidiš na spalno vrečo se nisem spomnila tudi tisto je ok ker je fajn toplo v njej in potem kovtrčka ne potrebuješ!

Britje jaz se zaenkrat še sama ko ne bo šlo več bo pa dragi saj komaj čaka kdaj bo lahko!user posted image user posted image user posted image

Pri nas je pa danes dež!user posted image

Sem bla pri sodelavki in mi je dala še nekaj bodijev in majčk za zavezat tko da se že kr nabira roba,še od Lare morem vse ven zvlečt da vidim kaj sploh imam sem že pozabla kaj vse imam vem da imam kar nekaj robe sam je večinoma zimska!

Nič grem kuhat kosilo,bojo pohane ribice in pire!user posted image



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 15:32:49   
Anonimen
Zivjo punce!

Spet ste tipkale kot zmesane. Jaz nisem imela nic casa pisat, sem pa vse brala pa bom zdaj malo pokomentirala kar se spomnim.

MS (pupa81 in tiste, ki ze imate kaksnega otroka): a priporocas MS v porodnisnici al je v bistvu vseeno kam gres? Ker v porodnisnici je res guzva in jaz bi lahko sla dopoldan ampak more potem mozek na tisti tecaj za ocete. To pa mi tudi ni kul, da bom sama hodila. Pa jaz nastopim porodnisko 24.3. tako da sem mislila iti februarja ali celo marca. Mislite, da je prepozno?

Nincy kaksen lusten trebuscek! Ves kaj sem te hotela vprasati, a imata vidva novo svoje stanovanje al sta najela pa preurejata? Pa kje si to vidla tako poceni kuhinje? Ni mi problem se v Italijo peljati, ampak ne da se mi hoditi okoli na blef. Ker sta obe (no, meni je prva bolj vsec) cist lustni pa ful poceni. Midva gledava in isceva, ampak najcenejsi so razstavni eksponati, ki niso glih vse to kar midva hoceva pa so se vedno 4000 ali pa 5000 eur. Za ****!! No, vidva imata res bolj majhno ampak vseeno. Midva bova bankrotirala in otrok ne bo imel ne vozicka in ne postelje ce bo slo tako naprej pri opremi user posted image

Aprilcica10 tebi sem ze na FB likeala posnetek brcanja. Pri nas se to nic ne vidi na ven in tudi cuti ne pa imam pred tabo rok. Sem pa zadnjic brala, da je lahko otrok tudi bolj na notri obrnjen in zato ne brca ven. We'll see ... Pa se vedno se ne morem nagledati tvojih lask kodrastih!! O kaj bi jaz dala za taksne laske!! Kako napreduje projekt poroka? Al se zdaj skoz ucis? user posted image

Nax ful mi je zal, da se je 3D tako bedno iztekel. Jaz nisem bla cist ziher za Strahovo pa sem se kar v Septum narocila. Ti bom v ponedeljek povedala kako sem zadovoljna. Pa ne vem, ce bi sla se enkrat na 3D. Glavno, da je s fizolckom vse ok. Ceprav jaz res moram izvedeti spol, ker drugace me bo kap! A kera ve, a so UZ kaj skodljivi za otroka? Mogoce prepogosto pa to. Sem enkrat nekje nekaj brala o tem pa ne najdem. Je pa tudi Angel Sound neke vrste UZ, no uporablja se Dopplerjev efekt zraven ampak glede na to, da je v prosti prodaji ze ne more biti nevaren. Sem pa jaz tudi ful razmisljala, da bi ga kupila, ampak sem se menila s parimi mamicami in zdravniki in so vsi rekli, da se najveckrat slisi materin utrip (kot je ze ena pisala tu) in da v bistvu nimas nic od tega, razen da si pac nekaj slisal in da si pomirjen. Da je bolj v psihi. Otrok ima utripa dvakrat vec kot mi, torej ze po tem ves ce poslusas svojega ali njegovega. Ne vem no. Bi pa probala user posted image

Avatar meni naceloma taki sci-fi filmi niso vsec ampak tale je bil pa ful dober! Pa se taka napol ekoloska tema je, kar jaz itak zagovarjam. Zato tudi se vedno ne vem ali naj kupim pralne plenice, ker pamperske se razkrajajo 600 let pa mi je to ful skoda. Pa mami mi je hotela kupiti tisti strojcek ki stisne plenice za enkratno uporabo, da ne smrdi. No, ta stisnjen paketek se razkraja pa miljon let in sem ji strogo prepovedala nakup take bedarije user posted image
Skratka, film je super, ful priporocam in niti ni nujen ogled v 3d kolikor sem jaz slisala, ker ni nekih hudih efektov. Bo pa verjetno za otroke bolj zanimivo Natasa. Btw, a vi ze veste spol vasega prisleka?

Implast ne vem kera je rekla, da ga je gledala in celo kupila. Jaz se vedno niham med temi in Jane slalom pro. Res ne vem kaj naj vzameva. Mozek je itak za Jane, ker je Implast poljski in to je njemu takoj nekaj sumljivo. Cudak user posted image Jaz pa nimam problemov s poreklom, me pa res zanima kako se obnesejo. Kako se zlozijo za v majhen avto? Koliko tehtajo? Take stvari.

Obrobe jaz verjetno na zacetku sploh se ne bom kupovala, ker bo verjetno itak v zibelki, ki je ze tako mehka ob straneh. Drugace pa se novorojencek itak ne premika po postelji, da bi rabil obrobo za stranice. Torej se lahko s tem pocaka, da imas kasneje mogoce vec denarja in dokupis. Al se motim?

Bravo nizy za podaljsanje bolniske! Zdaj pa le pazi nase. Kdaj pa nastopis porodnisko? Meni bolniska iztece 14.1. in bom sla po moje malo na dopust in potem na svojo bolnisko, potem pa sred februarja se na dopust do konca marca do porodniske, ker mi ga je toliko ostalo. Bo malo visja placa pa visja porodniska.
Cojka, kako napreduje kopalnica? Kako pa tvoja slabokrvnost?

Ah, vidim, da vse nekaj delamo, se selimo, prenavljamo. Upam, da bom v drugi nosecnosti bolj mirna in bo bivalisce ostalo isto oziroma se bo ze prej spremenilo. To je res ful stresno.

Aja, se to. Meni bodo v ponedeljek delali test za nosecnisko sladkorno brez kakrsnekoli sladkorne v druzini. Stara sem pa 27. In tudi otrok ne raste prehitro in ne odstopa od nobenih povprecnih meritev, da bi bil to vzrok. Ne vem kako imajo to razdeljeno komu jo naredijo in komu ne. Sem pa mislila, da jo vsem, ker to zna povzrocat komplikacije (prehitro rojstvo in to).

Nic, lep dan vam zelim. Vsem! user posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 15:54:36   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Zivjo punce!



Bravo nizy za podaljsanje bolniske! Zdaj pa le pazi nase. Kdaj pa nastopis porodnisko? Meni bolniska iztece 14.1. in bom sla po moje malo na dopust in potem na svojo bolnisko, potem pa sred februarja se na dopust do konca marca do porodniske, ker mi ga je toliko ostalo. Bo malo visja placa pa visja porodniska.
Cojka, kako napreduje kopalnica? Kako pa tvoja slabokrvnost?




porodniška naj bi se začela 30.3.2010,... sm pa jaz lanski dopust že koristila 20dni v novembru , letošnjega mi 12 dni propadeuser posted image , ostalo pa koristim naslednje leto in se mi še podaljša  20dni,...men se pri porodniškii nebi veliko poznalo , mogoče 10-20€na mesec,...pri neto plači 462€user posted image , tko , da je vseeno , če sm doma , pa še pri vatrstvu prišparam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 16:10:35   
Anonimen
Haha, vidim, da so me cenzurirali! Saj nisem nic slabega mislila, cene kuhinj so res za pop ... user posted image

Nizy, ti gres se kasneje kot jaz na porodnisko. No, vseeno, le pazi nase, da se ne ponovi. Uroinfekti ze tako bolijo, kaj sele v nosecnosti. Kako pa to, da ti 12 dni propade? Jaz sem si kar ves dopust zracunala, ker itak ne pridem vec nazaj v sluzbo, ker mi avgusta potece pogodba in potem grem aprila 2011 pac v novo sluzbo in dobim nov dopsut. Al ne? user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 16:28:18   
Anonimen
Aglaia: sem mislila prej napisat, da ti se pa že fuuul dolgo nisi javila, pa mi moji skurjeni možgani na koncu tega niso sporočili, tako da sem pozabla napisat. Ja, učim se kar pospešeno, ker letos nimam narjenga še nobenga kolokvija al pa izpita, ker mam vse zdaj januarja/februarja, naslednji ruker pa junija/julijauser posted image user posted image Bo že... zdaj se ne učim samo zase, kar je po eni strani dobra motivacijauser posted image Poroka zaenkrat stoji, Zmenjena sva, da bo enkrat konec marca na gradu Bogenšperk, nekaj sva že seznam delala, ni še dokončen, ampak ne bo več ko 35 ljudi, pa še to me je skor kap, ko sem jih tok naštela (tok bla bla bla bla o moji skromni poroki.... la-la-la....). Obleko bom dala delat (mislim, da sem to že napisala, al sem pa enem drugem nalagala, se spet ne spomnim), večerjo plača moj zlati ata, ki se trenutno krega s staro mamo, ki tudi hoče plačat večerjo, tko, da bo zdej stara mama plačala nekaj drugega. Bo že, če se tok grebejo kdo bo kej plaču - nama je čist provuser posted image user posted image

Se še kasneje javim kaj. Trenutno se ukvarjam s kulturo, družbo in posameznikom (BLEHuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 16:33:19   
Getreal
Večer punce...
Sem vam prav pozabla povedat, da danes mi začnemo šolo za starše jeeee user posted image user posted image user posted image me je že malo strah user posted image
Začnemo ob 18:00, ma prav zanima kako bo!

Nosečniške hlače
- drage moje aprilčica 10, cojka, chi_pita in wannabemommy brez panike!!Valda imam take obloge, da je joj, če sem se zredila za 6kg user posted image Jaz malo sleparim, ane user posted image jaz si ne oblečem navadnih kavbojk, ampak pač pajkice user posted image to je pa pol že druga pesem,ane? hihihi user posted image   ali pa si dam take debele zimske žabe in oblekice, ki jih mam že od prej...tko da odpor mam do teh nosečniških hlač, ne vem prav točno zakaj, ampak kljub temu, da jih ne maram, po moje ne oblečem več svojih kavbojk, ampak raje niti ne poskušam, da me ne bo kap user posted image

Jana_K srečno v novem letu user posted image user posted image user posted image upam, da vam uspe čimprej zagledati user posted image user posted image !!!

zdaj se mi pa mudi pod tuš user posted image pozdravčke tudi ostalim *mwa*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 16:40:20   
Anonimen
katy83 hvala za info. Zdej moram pa sam še mojmu zatežit, da grev v Ikeouser posted image

Aglaia midva sva v Ikei čist tko mal iz firbca gledala kuhinje in so prav poceni, pa tud lepe.
Pa poročaj kako bo na 3d. jaz dvomim, da so uz-ji lahko ful škodljivi, ker men je do zdej na vsakem pregledu naredil uz.
Aglaia midva imava naročen Impalst Bolder3. Glede kg sem pozabila, bi mogla na spletno stran pogledat, vem da niso neki težki. Glede zlaganja pa...no ja zavzame kar nekaj prostora. Naju je takoj vprašal ker avto imava. Ampak mislim, da gre v vsak avto, problem je samo če bi šel z malim avtom kam na dopust, ker pol ti pa res zavzame placa. Drugače pa glede na to da je voziček Poljski, je res dober. mislim nama je the best. In nama niti mal ni žal, da sva ga naročila.

cojka kaj ti preurejaš celo stanovanje al samo kopalnico?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 715
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 17:46:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 17:49:34   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Haha, vidim, da so me cenzurirali! Saj nisem nic slabega mislila, cene kuhinj so res za pop ... user posted image

Nizy, ti gres se kasneje kot jaz na porodnisko. No, vseeno, le pazi nase, da se ne ponovi. Uroinfekti ze tako bolijo, kaj sele v nosecnosti. Kako pa to, da ti 12 dni propade? Jaz sem si kar ves dopust zracunala, ker itak ne pridem vec nazaj v sluzbo, ker mi avgusta potece pogodba in potem grem aprila 2011 pac v novo sluzbo in dobim nov dopsut. Al ne? user posted image



havala , se moram merkat , ja user posted image

12 dni dopusta mi propade , ker ga ne bom koristila letosuser posted image , ker imamo mi 6dni delovni teden se šteje še sobota za dan dopusta ,...je pa potrebno en  del dopusta v istem letu izkoristit (12DNI) , ker ga jaz ne bom mi propade ,... no to nas itak izkoriščajo, ampak jaz sama proti temu nemorem ničuser posted image ,...če bi se vsi mal zabunili bi bilo verjetno drugače user posted image

pa tebi bodo priznali cel dopust ,al samo sorazmerni delež, zaradi pogodbe user posted image no če maš za nedoločen čas ti bodo verjetno priznali , če si pa pogodbeno je pa odvisno od delodajalca user posted image , vsaj mislim , da je tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 17:50:44   
nizy
uuufff sm zdaj vidla , da ti to pogodba potečeuser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 19:44:52   
nejanejc
hejla

Cojka jst nic ne pohajam, sem doma in kuham :) pospravljam bolj malo, mogoce bom sla likat, ce bom emla se energije :) Malo sem gledala po netu posteljce pa cunjice, sam nic konkretno.... Sam letam gor in dol od loncev do racunalnika :)

vcerej sem delala lazanjo, pa cakala, da pride moj dragi, da sem jo koncala v pecici zapect, je bla dobra

danes pa eksperimentiram s krompirjem v pecici, kao tipo musaka... pa zrezke....

ma tko pozno jest mi prov nic ne pase, ma ma moj neko norijo in morejo do pondeljka končat... uh

jst mam se malo starega dopusta, pa mogoce bi blo dobro tudi kaj novega izkoristit, se morem pozanimat.

sem zvedla, da bo prsla moja zamenjava, se ze isce delavec za eno leto v nasi firmi :) Sej nevem al je zgodaj al pozno :) Upam, da bo ok.

Ja lepo za podaljsanje bolniske, sigurno to ni zastojn. Lepo pocivat.

Jutri pa pregled, se nevem kako bom prsla do porodnisnice, ker je tam bolj tezko parkirat, urbane se mi pa ni dalo kupovat....

Pupa super za predavanja :)

sej sem pozabla sto miljon reci, ma upam, da ste fajn vse skupaj :)

Lep vecer :)



(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 20:02:53   
gilda77
Pozdravljeneuser posted image !

Evo,danes sem imela pregled vse je o.k. in sem v 26/27tednu.poslušali smo srček našeuser posted image user posted image .

Naslednji pregled 26.1. kg +8.-isto kot zadnjičuser posted image .

Čestitke tudi vsem ostalim za dobro opravljene pregledeuser posted image .

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 22:31:39   
marjanaj
tanika1 hvala za link od posteljce. Ravno sem se tudi jaz ze ogrela zanjo, ker je res dobra cena. Potem pa pridem domov in vidim, da bo v Mercatorju akcija in bo posteljca 18,99 € + 590 pik porabis zanjo, ce si clan kluba Lumpi. To je pa tudi nekaj... Zdaj se pa ne morem odlociti kaj bi user posted image

Nincy29 lep busi... kar pridno raste, a ne? user posted image

Aprilasemtu jaz tudi opazam madeze na mojem modrcku. Ni sicer tako, da bi imela velike fleke, ampak pozna se pa, se takoj umaze user posted image Bo res treba bo blazinice user posted image

Getreal ti srecka user posted image jaz se komaj nosecniske hlace gor spravim zdaj ko sem se tolk zredila user posted image

britje heheheh, jaz imam isto dilemo... Ne upam si na depilacijo, ke sem taka bojecka, pa vse me takoj boli user posted image user posted image Zaenkrat se tko malo pofavlirano pobrijem, naprej si pa ne upam razmisljati kako bo... Naj mojemu recem? Ze tako je navajen, da tudi njega jaz vzamem v roke ko je cas, ne vem kako bi bilo, ce bi se on spravil na delo user posted image

jana_k user posted image za optimizem user posted image takih bi moralo biti vec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 22:37:59   
Anonimen
Zdaj pa ko jaz pridem, pa nobene ni! user posted image
Vam oprostim, ce gledate Harry Potterja. Al sem samo jaz tak frik? Meni so ble knjige super. Filmi sicer ne glih, ampak ... no saj je vseeno.

Aprilcica, kaj studiras ti? Pa v MB si, a ne? Jaz sem prvo leto na FDV studirala sociologijo, analitsko teoretsko smer. O moj bog, kaksna bedarija!! Res ti ne zavidam te sociologije. Bom pa drzala pesti! Pa res cim vec naredi zdaj, saj vem da se ti ne da uciti ampak potem se ti bo se manj. Oci pa babi pravis da bi pa kar poroko placala? Superca. Vidva se nic ne vpletajta, le vzamita. Zdaj sploh rabita, ko prihaja otrocek na svet. Bogensperk je pa ful lep. Komaj cakam slikice. Aja, majhno poroko imas lahko samo ce gres na Mauricius po moje. Ker cim zacnes z zlahto si v riti. A lahko to reces na RR al me bodo spet cenzurirali? user posted image
Sem pa vidla, da je tvoj oci ena faca. Ti je fotoaparat za bozicka kupil. Ko si tako neocitno namigovala, da ga rabis :)

Moj oci je tudi super, sicer sta locena in zivi na drugem koncu Slovenije, ampak sva se vedno ok razumela. Zdaj ima pa on dve mali hcerkici in punco, ki je do konca zmesana pa se malo manj vidimo. Ker ona misli, da ce se ne bomo videli, da bodo vsi pozabili, da ima dve odrasli hcerki iz prvega zakona. Poleg tega je pa itak ljubosumna na vse in vsakogar. In ji je tudi najina poroka bila odvec. Pa ko sva povedala za otroka je bil on ful srecen, njegova punca pa sploh ne, ker se sekira, da bo cudno izgledalo, da bo ta mala sestrica glih 3 leta stara, ko bom jaz rodila. Ja, kot da sem jaz to kriva. Whatever, ne rabim nje. Me pa skrbi kako bo moj otrok cutil do dedka, ce ga sploh ne bo videl. Mah, ne bom vec o tem, ker prav zalostna postanem.

Cojka sem ti ze na drugi temi napisala, da jaz mislim, da ti verjetno bodo podaljsali do porodniske. Sploh ce imas res slabo kri in na sploh slabo pocutje. No, ce ne, gres pa se vedno lahko na svojo bolnisko. Samo pazi nase!!

Nizy ja, potece mi pogodba avgusta in ker je za dolocen cas, mi je ne bodo podaljsali. Itak. A se ti kaj na to spoznas, ce mi pripada celoten dopust ali ne? Bom verjetno kar v eni temi zastavila to vprasanje. Tukaj je ful enih zensk, ki se na vse spoznajo. Ni vrag, da mi ena ne bi znala pomagati.

Nax kaksen avto pa imata? Jaz imam C3 in se bomo vec ali manj v tem prevazali. No, za dopuste si bomo ze sposodili velik avto, ampak za vsakodnevno uporabo pa ne. Kaj vama je rekel v MB? Pa kako je blo? So prijazni? No, bos sporocila, ko bosta dobila vozicek, kako je, a ne?

Getreal in Cojka, kje kupujeta pajkice za nosecnice? Meni je blo to ful lepo vedno (na drugih), zdaj pa ko sem noseca bi si jaz tudi lahko kaj takega privoscila. Pa se (fake) Ugg boots imam, ki bi glih fajn cez pajkice pasale.

Kje je neka noc? Javi se kaj! user posted image

Aja, to sem vas hotela vprasati. A si kaj pisete kdaj se vam pomembne stvari dogajajo v nosecnosti? Jaz sem si danes narocila Pregnancy Journal. Sem pri nas gledala pa ni nic pametnega. Pa sem nasla tega, je 15 funtov pa iz Anglije mi ga posljejo tako, da ni tako drago. Je pa fajn, ker ima ful zepkov za kaksne izvide in kaksne stvari notri dati pa zraven za pisati pa par important facts pa to. Pa o porodu pise, pa sam si pises kaj si zelis in potem kako je v resnici bilo pa koga moras poklicati pa kaj s sabo vzeti. Meni se ful dopade. Pa se enega sem narocila, Babys first year ali nekaj takega, ki je na podoben nacin ampak za baby. No, vse skupaj (z postnino vred) me bo stalo 40 eur. Torej priblizno enako kot ce bi pri nas dve knjigici kupila.

No, zdaj je pa Harryja konec pa bi lahko sla spat pocasi. Aaaa ne, se Will & Grace je. Jeeej!! Spet bom ponocevala user posted image

Zelim vam vsem lahko noc in lepe sanje. Se tipkamo jutri.

(odgovor članu gilda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 22:49:20   
memole
Čer!

A že spite?

Tamala spi ta druga brca možek pa tv gleda!

Jaz imam od mame uni nosečniški planer za tamali imam pa to sem jaz knjigico ki si zapisuješ vse od nosečnosti dalje not do tretjega leta starosti otroka!
Zalepiš slikce not pa zapestnico ki jo dobiš ob porodu v bolnici in tko dalje!
Meni je zlo všeč!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 22:57:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.1.2010 23:12:35   
izgubljena_ovcka
No, najprej enga srečnga pa zdravga vsem! user posted image

Ko sem videla koliko ste načvekale me je skoraj kap, jaz sem si šele zdaj malo opomogla od vse te praznične zmede, itak nisem imela časa čisto nič prebrat, sploh ne sledim! Se mi zdi, da če bi hotela bit na tekočem in odgovarjat redno bi cel šiht naredila za računalnikom. Meni res ne znese, preveč nas je aprilčic! user posted image

Jaz sem dobila za darilo ob Jernejevem rojstvu dojenčkov prbi album in redno pišem noter že od njegovega rojstva tako, da se je do sedaj nabralo že kar lepo število dogodivščin in zapisov. Če imate te stvari se definitvo splača, tako fino je za nazaj brat in ne moreš verjet kako hitro pozabiš stvari za katere se ti takrat zdi, da jih nikol ne boš! Priporočam. (mi je pa žal, da nisem že v nosečnosti pisala česa podobnega!).

cojka, kje v Lescah si dobila pajkice? jaz jih tudi rabim! user posted image

Pa še to...mogoče je za prvorodke zgodaj ampak tiste, ki že iamte izkušnje oz tiste, ki ste že kaj kupovale... kako je z modrci za dojenje "smešnih" številk? Jaz sem namreč izredno "joškata" suhica (no, zdaj niti ne več haha) in moja normalna št modrca je 75D. Za dojenje sem v prvo rabila 80E ali F kar je bilo NEMOGOČE dobit. Me pa zanima če ima katera izkušnje z modrci iz Kepice?? Anita al kaj so že? Sprašujem zato, da se ne bom za brezveze vozila v Ljubljano sprobavat. V prvo sem namreč več kot pol leta praživela v navadnih (kupljnih v Mercatorju), ki so se sicer lepo prali in vse ampak izgledali so naravnost grozno in sem posledično sredi poletja nosila ogromne obleke samo da sem zakrila trapast modrc. Fej in fuj! Hvala!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!