|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:01:39   
nejanejc
kako lepo,da ste se ze za vozicke odlocli, mi se kar nimo sli nic gledat...
tolko razlicnih mnenj, da morem jit prov pogledat kam... sam kdaj... mojga cakat, da bo mel cas... majo zdej guzvo v sluzbi.. no, bomo ze zrihtali nekaj...
super ninchy za vozicek

jst mam materinsko sele januarja, al pa bo tud to hitro, kot vse :) se prehitro :)

papa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:02:45   
NATAŠA35
nizy a malo zamenjave user posted image user posted image , jaz pa imam doma tri fante stare 12, 9 in 5 let - še malo pa bo praznoval 5. rojstni dan in to 29.12.; zdaj pa zgleda, da je še en na poti user posted image user posted image ...a je ta tvoj zadnji, ali še niste rekli konec?

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:03:13   
Anonimen
nejanejc...a boš hodila na telovadbo tudi ali sam v materinsko šolo...

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:07:17   
Anonimen
Mmmm, NATAŠA35, pa se res slišijo okusno tiste kašice. Ma, saj bo s temi kilami, samo ne morem verjet kako hitro naraščajo!

Nax05: ja, pred porodom se bova ženila, baje nekje marca, mesec pred porodom, bom taka okrogla bunkicauser posted image

Nincy29: jaz tudi še 6 dno do MFuser posted image Jo imava skupaj, če se ne motim, samo ne vem ob kateri uri imaš tiuser posted image

Tiste, ki se danes dobite, imejte se lepouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:08:04   
nejanejc
nevem, telovadbe mi niso nic omenjali po telefonu. Bi blo pa fajn se hodit kam razmigavat. Se odpravljam ze dolgo, pa kar ni "casa". Najprej poroka, pol potavanje pa stanovanje... mogoce bo januarja res kaj vec casa in se odpravim koncno!

kaj pa ti?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:09:32   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

nizy a malo zamenjave user posted image user posted image , jaz pa imam doma tri fante stare 12, 9 in 5 let - še malo pa bo praznoval 5. rojstni dan in to 29.12.; zdaj pa zgleda, da je še en na poti user posted image user posted image ...a je ta tvoj zadnji, ali še niste rekli konec?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

če se bomo še kdaj odločili , te bom prosila za receptuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:21:49   
katy83
ooooo, čvekice, kak ste že pridne danes. user posted image

Malo se vam zdaj javim, da me ne pozabite, potem pa grem dragemu kupit darilo, da še pridem nazaj, ko on pride iz službe. Ker je motorist, mu grem kupit motoristične rokavice, ker že 2 tedna gleda po internetu neki katalog, pa mi kaže kaj si bo on kupil. user posted image  hm, mogoče pa mi kaj namiguje? user posted image

Dacy - user posted image za očeta. pa saj ne morem verjet, da niso hoteli rešilca poslat? Kaj to se tudi dogaja al kaj?

Ela24 - ja, ta slepa gospa si pa zasluži priznanje. Sploh si ne znam predstavljat, da oslepiš, ne da bi si še predstavljala, da bi slepa kuhala, skrbela za otroka, ... Vse čestitke res.

U, pa kar 2 imamo z novim stanovanjem, če sem prav razumela: Aglaia in Nincy, ne? Super. user posted image  Želim vama, da bi bili v novem stanovanju zadovoljni s svojimi družinicami. Sicer pa to itak bosta. user posted image

Kilogrami - da še vas malo potolažim s sestrično. ki je rodila pred 13 dnevi. Vse skupaj se je med nosečnostjo zredila 15 kg, zdaj ima še samo +2,5kg. tak da punce, bomo že. Sem že enkrat napisala, pa bom še enkrat.
Ne se sekirat, sekire so za sekanje drv.  user posted image user posted image user posted image
 
Hm, ziher sem pozabila še kaj komentirat. Bom že tekom dneva.
 
Me pa nekaj zanima? Spanje? Vem, da je priporočljivo spat na boku, ampak punce jaz se vedno ponoči zalotim, da spim na hrbtu, včasih se celo zbudim na trebuhu. (sicer ne vem kako mi to uspe, ampak...). Zdaj pa me zanima, kaj lahko to kaj škodi? Mama mi pravi, da če se jaz ok tak počutim, pač naj tak spim. kaj pa ve? Kako spite?
 
no, lepo se imejte, se še danes kaj pišemo user posted image
katy

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:35:35   
amelie
Po dolgem času se spet malo javim user posted image  Sem ravno s pregleda, dete raste, ima že 866 gramov - jah, nekje se mora poznat moj apetit user posted image  Še vedno imamo fantka, vse je videt super. Med pregledom je tokrat za spremebo spal, tako da ga je lahko lepo premeril. Upam, da bodo samo rezultati za tokso še okej. Tega me je kar strah, ker sem veliko v družbi živali. Imela sem tudi precej rumenega izcedka, pa je preveril in je baje vse okej. Še ena nosečniška tegoba pač user posted image
katy83, glede spanja se meni tudi dogaja, da se zbudim na hrbtu in še prav paše mi na hrbtu ležat ... Imam pa noge že lep čas dvignjene na velikem povštru, ker me precej kolki in zapestja bolijo in mi pomaga, če imam noge višje. 
Lep pozdrav vsem!
Nasl. pregled pa imam 21. januarja.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:36:25   
Anonimen
nejanejc..jaz sem v materinski šoli že bila,telovadbo imam pa februarja 2krat...pravijo ,da je dobro it...omo videli..lp

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:40:20   
Anonimen
kilogrami...jaz sem se pri prv hči zredila za 8 kg...sedaj pa za 10 pa bom kmalu v 6 mescu..je pa res ,da starejši si več kg gr nate..po porodu mi je ostalo 3 kile...ne se preveč obremenovat...glede apetita ga imaM  pa jaz  zelo veliko ,kot pri prvi hči...lp...

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:42:15   
nejanejc
seveda, ti mas ze hcerkico :) ti si ze profi mama :)

sem msinal bolj za telovadbo :) super, da mas :)

amelie, cestike za pregled. Jst sploh nisem s evidla rezultatov od testov zadnjic. Jih niso ginekologinji se poslali. Me je  zato narocila malo prej :) Komaj cakam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:43:43   
Anonimen
katy83  sem zasledila ,da ste odprle temo za spanje...tudi meni se dogaja ,da se večkrat zbudim na hrbtu...tudi na trebušku,pravijom,da če spiš na trebuščku..da to ni nič na robe..samo na hrbtu je boljše ..bolj si zravnan boljše je zate....lp...pa lepo spančkajte ponoči ...sedaj grem pa kuhati...lp...

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 11:45:18   
Anonimen
a ti si mslila na splošno telovadbo...tisto pa jaz vsak dan malo trenram...če se mi kaj ljubi...lp...

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 12:26:37   
Marjana Simonič
Hojal souser posted image !
Kako ste kaj ?? Pri nas je tudi bolj toplo danes le , da piha tako mrzel veter brrrrrrrr
Popek- je še vedno na svojem mestu in še nič ne izstopa
NATAŠA35 tvoj najmlajši pa ma rojstini dan na isti dan kot moj tamali in tudi pet bo staruser posted image user posted image Se še med prazniki bašemo s torticamiuser posted image ,da se slučajno nebi kaj poznalouser posted image Čestitam vsem za obnove ,pa za stanovanja in pregledeuser posted image user posted image user posted image
Jaz pa imama pregled komaj po praznikih user posted image nevem kako bom zdržalauser posted image , moj user posted image pa je že čist na trnih , da bo lahko videl najino novo pridobitev . Ali katera ve , če je možno v MB na ultrazvok zraven pripeljat še večje oroke - moja dva cukerčka , si zelo želita videt bratca ali sestrico , pa še meni bi se lepo zdelo , če vsi skupaj zvemo spol ,zaenkrat user posted image user posted image
Glede spanja , pa ni priporočlivo spat na hrbtu samo v zadnjem trimesečju.
Pa da ne pozabim novim izrečt dobrodošlicouser posted image user posted image user posted image
Zdaj pa naprej čistit pa se še tipkamo. Mejte se !!!user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 12:43:36   
Anonimen
Amelie: čestitke za pregleduser posted image user posted image Pridobijavo na teži tile naši user posted image user posted image

Katy83:
jaz ne morem spat na boku. Ne gre...in potem spim na hrbtu in mi fino super fajn paše. Ne bom sedaj spala na boku samo zaradi tega, ker tako pravijo drugi. Spi kakor ti paše, ima tvoja mama prav, če ti paše, je vse v reduuser posted image

Marjana: jaz sem kar notri zabubana, je zunaj premrzlouser posted image

(odgovor članu Marjana Simonič)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 12:50:14   
ela24
Ojla!

Glede spanja, meni po spanju na hrbtu blazno hitro prične otrdevat trebuh. Tak rata kot kamen. Ko pa se uležem na bok pa popusti. In če se mi ponoči zgodi da spim na hrbtu, me zgleda to otrdevanje zbudi in se že avtomatsko prestavimuser posted image
Na trebuhu pa še jaz kar spim. Sicer se mi na vodnji postelji malo prilagodi tako da jaz mislim, da ni neke krize. Sicer pa pravijo, da če ti nekaj ne paše da se zbudiš. Tako, da kar spite v položajih ki vam odgovarjajo, dokler še lahko. Ker dolgo več ne bomo mogle...
Popek se pa še meni nič kaj ne boči navzven. Upam, da bo tako ostalo. Tudi te črte ne opazim. Mogoče če res dobro gledaš, ampak saj ne vem če je al ne. Grejo mi pa ful na živce dlačice po trebuhu. Ko si dvignem majčko in se gor postavijo sm ko medveduser posted image  Zadnjič mi je blo prav nerodno na 3D. Ampak kaj pa naj? A bo to minlo po porodu? Saj če je kaka temnejša se je s pinceto lotim, samo pol trebuha pa tiste mičkene pa ne greuser posted image

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 12:59:01   
nincy29
 
 ela24 imam enak problem..jaz se jih kar z britvico lotim..tko približno 1x na teden se po trebuhu pobrijemuser posted image .


 Aprilčica10 jaz imam ob 9.30 pregled..pa ti??

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 13:24:55   
Anonimen
Joooj, Nincy29, kar briješ se po trebuhu, jaz bi raje počakala, da mine vse skupaj (ker meni so rekli, da mine po koncu nosečnosti). Se spomnim enega poletja, ko sem si vsa pametna, stara 14 let, z 423893578954 problemi zdepilirala dlačice od popka navzdol. In kaj je potem ratalo??? Ker sem bila že 2 meseca na morju sem bila ful rjava, od popka navzdol sem imela pa belo črto - ko zebrauser posted image user posted image Pa od takrat naprej mam tam temnejše dlačice. Jaz si še nog ne brijem, si jih raje z epilatorjem počupam, pa imam 3 tedne mir.

Pregled imam pa ob 11.00user posted image user posted image Komaj čakam!!user posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 13:36:38   
Chi_Pita
Se samo na hitro oglasim ... pokomentirala vas bom drugič user posted image

No jaz delam še danes in ju3 pol pa fraj do 4.1. juppii jeee user posted image user posted image user posted image
Sem si vzela v četrtek fraj, da lahko skočim malo po trgovinah, ker je počasi treba nabavit kako darilce. user posted image ... čeprav sem sama naredila par svečnikov, zdaj pa samo lepo dekoriram in darilce je pripravljeno user posted image ...

Drugače pa za user posted image gremo v akcijo po novem letu ... mislim, da pred februarjem ne bo nič - ne vem zakaj, sam enostavno mi prehitro nakupovanje ne diši. Ne vem niti kam spravljat kupljeno robo (moram naredit malo reda doma), zato pa sem rekla, da zaenkrat počakamo. user posted image

Čestitke za preglede user posted image user posted image user posted image ... pa za selitve ...
aja, ljubljančanke pa uživajte danes in ne se preveč najest sladkega - hehe prava govori user posted image user posted image user posted image

Uživajte v tem deževnem in meglenem dnevu user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 13:39:17   
NATAŠA35
nizy user posted image user posted image si bova recepte izmenjale, a provuser posted image user posted image ...jaz še ne vem kaj bo, čeprav mislim imam tak občutek, da smo naredili user posted image ....v božja ušesauser posted image user posted image

marjana nisem bila čisto sigurna, ali imaš ti takega kozorogeca kot jaz user posted image user posted image user posted image , uhhh ne mi o torticah zdaj...me je kar strah, ker imam 6.1. test zarad sladkorne, se bom pa postila par dni pa je... pri nas v kamniku in v lj, sem lahko peljala otroke na UZ, sta bila ful navdušena

nincy kaka razlika je pa med temi tremi kompleti, razen da ta, ki so ti ga svetovali, se vozi v obeh smereh...jaz sem tudi tega gledala, samo še barvo se moram izbrati...

aprilčica joj te kaše...sem zadnjič mojemu petletniku naredila, ko sem delala jabolčni štrudel, pa se mu povedala, kaj je jedel, ko je bil mali in zdaj mu moram vedno narediti, ko vidi banane in jabolkauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 14:01:17   
Di_Di
Pozdravljene aprilčice,

spet ste ble full pridne s tipkanje... user posted image
Najprej čestitke vsem za dobro opravljene preglede user posted image
aglaila čestitke za stanovane! user posted image Mi2 sva včeraj malo gledala stanovanjca prek neta, celo na območju lj z okolico... ma so cene tam tam kot tu na obali vse je tko drago za pop... user posted image
dacy me veseli da je s tvojim očetom bolje. user posted image
Kar se tiče reševalcev pa.. hmm no ja pri nas jim traja celo večnost da pridejo na kraj dogodka in včasih žal tudi prepozno. user posted image ravno nekej dni po novem letu, bo 1. obletnica smrti mojega sodelavca user posted image bil je star komaj 27 let in izgubili smo ga v službi, ker so reševalci potrebovali 25 min da so prišli na kraj ( to je bilo sredi noči brez gužve na cestah in oddaljenji največ 10min.. ) žal naše oživljanje ni bilo dovolj njih pa ni bilo od nikoder user posted image

Popi .. ja moj se tud počasi začel lazit ven.. prej sem ga imela kr pošteno not zdej pa ... ahh se bo že spravu nazaj ko bo čas.

katy veš da sem tudi jaz opazila da spim na bušiju namesto na boku... in tud mene zanima če je kej narobe če tko spim. zadnjič g. sicer nisem vprašala, ker sem bla 1 urno not in je nisem hotla še s tem morit... me pa zna buši bolet, če spim na njemu user posted image a tebe tudi kej boli?

No drugače se mi dobro počutimo, danes smo sicer mal po vremenu ( ta dež ubija) sam važno da smo zdravi in ok. Včeraj je mela moja sestra pregled pri g. in bo verjetno spet morala na hsg user posted image tko kot je morala preden je zanosila s tamalo. Včeraj se mi je tko smilila ko se je jokala, eno leto se že trudita zanosit pa nič.. ta hsg ( to je tipo neka operacija ko ti not v jajcevode in jajčnike spustijo radioaktivno snov oz ti to nekak prepihajo al neki takega in pol ti slikajo te organe) pa full boli in jo je prav strah to spet ponovit. user posted image Zdaj se ima čas do naslednjega ciklusa odločit al bo šla al ne.. upam da bo in da je ne bo tolko bolelo kot jo je prvič in da bo potem lahko spet zanosila, da bom še 1x teta in da bo imel naš malček družbo user posted image

Nč grem kej za šolo narest.

A ja ljubljančanke lepo se mejte danes na tortici in čvekah user posted image pa kako sadno tortico zame pojejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 14:06:49   
dacy
Aglaia ma ne sej nimam rizicno user posted image (hvala bogu), ampak ambulanta je pac za vec stvari ... razen ce visok pritisk in krce uvrscajo ze med riziko - ne verjamem user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 14:34:10   
Anonimen
Ne morem verjeti koliko natipkate. Ce se hocem pravocasno pripravit za tortice vas morem res hitro pokomentirat.

Aprilcica hvala za pohvale za fotke. Zal ni pri nas nikogar, ki bi se tako na fotkanje spoznal, ampak kot sem rekla, hrana se poje, pijaca se popije, fotke pa prstani pa ostanejo, zato midva nisva sparala. Prstane sva dala pa po narocilu delat v zlatarstvo Močnik in niti niso bili tako dragi. Mislim da nekje 700 eur. V zlatarni Celje so drazji pa meni osebno niso tako vsec, ker so serijska izdelava pa jih ima kar nekaj ljudi. Midva imava v bistvu na cetrtine razdeljen prstan pa je pol belo zlato pa pol rdece. No, pa jaz imam se tiste tri dijamantke notri. So nama bli pa pri zlatarstvu Brodnik eni ful vsec. Iz platine. Zenski 2000 in moski 1500 eur. Hahahaha!!
Sem pogledala tvojo oblekico. Iber seksi je. Takega razporka in dekolteja pac zdaj ne bos mela, drugace pa ni nobene ovire, da bi bila lepa nevesta, tudi ce imas trebuscek user posted image Ena moja kolegica se je porocila visoko noseca in je mela tako lustno modro kratko oblekico. Samo gleznji so ji bolj zatekali in ni imela petk, drugace pa vse super. Sta pa vidva tak lusten mlad par, da se bo ziher vse fajn izslo! Aja, to sem ti hotela recti, da sem ti zavidam tvoje kodraste lase. Jaz bi tudi take imela ... user posted image

Natasa35 sploh mi ne govori o opremljanju. Me kar stisne pri srcu. Kdaj bom potem torbo za P stimala? Ne no, saj tudi ce se res zgodi, da bi sla rodit ima moz se tri dni casa, da vse nakupi. Z mojo in njegovo mami. Haha, umrl bi revcek :) Drugace pa user posted image za tvojo sluzbo!! A se rabite koga? Jaz bom na porodniski verjetno itak iskala novo sluzbo pa bi mi taka prijazna s 13 placo pa kolektivnim dopustom prav prisla user posted image Kako kaze tvoje dete? Kdaj boste potrdili spol?

Marjanaj upam,da ti res uspe prej iz sluzbe pobegniti in se nam pridruzis v Zvezdi. Jaz bom sla prej samo v 1001 dar in v Spara po 2 darili tako da upam,da ne bom prevec zamudila.

Nincy ti pa si pridna. Ze porodno dihanje vadis!! A je cudno? user posted image
Pa user posted image za stanovanje! Bos potem povedala kako vama gre opremljanje.

Katy jaz se ne bi sekirala zaradi spanja. Saj otroku nima kaj bit. Ko ti pa ne bo vec pasalo spati na trebuhu, se bos pa tako zbudila. Jaz sicer zaspim na boku ampak cisto naprej na trebuh naslonjena. Za oporo :) Sem pa do pred kratkim spala tudi na trebuhu, samo me je v zadnjih 2 tednih tako napihnilo, da ne morem vec.

Popek in crta. Pri meni je popek tudi nekam sumljivo pri robu, crta pa ne vem ce se mi dela. Definitvno je ful svetla (ker sem tudi jaz bolj bleda), ampak nisem cist ziher ce je to to. No, najbolj si je ne zelim. In ne izbocenega popka. Ce pa bo, bo pa za cist malo. Jaz sem imela vceraj tocno 4 mesece do PDP. Upam, da dete res pocaka, da bomo pripravljeni na njega user posted image

Amelie tvoj pa je junak! 866 gramov!! No, sicer ne vem kdaj imas rok in vem, da se hitro redijo v teh tednih ampak po moje se nase dete ne bo za 400 gramov zredilo v 4 tednih. A kera ve kako to gre? Se bom pa jaz, to pa ni problema user posted image

Marjana S kar poklici na UZ in vprasaj, ce lahko s tabo pridejo. Po moje je to ful super zadeva, da tudi mala dva peljes s sabo. Ne vem no, jaz bom definitivno ce bom se kdaj noseca, prvega otroka zelo vkljucevala v vso dogajanje. Se mi zdi, da jim je potem lazje sprejeti, da prihaja novo bitje k njim zivet user posted image

Di di a vidva tudi isceta stanovanje? Ja, o cenah mi sploh ne govori. Zato pa sva midva hotela staro kupiti pa adaptirati ampak jih vecina misli, da je njihovo stanovanje iz zlata tudi ce bi ga bilo treba celega prenoviti, ker ga ze 50 let niso. Zato sva midva kupila novogradnjo, ki je bila za kvadraturo in lokacijo najbolj ugodna. Je pa res, da sva ga kupila za 30 tisoc ceneje kot drugi v tem naselju, ker je najino stanovanje zadnje prosto in so se ga hoteli znebiti. No ja, se vedno bova imela kredit za zjokat ampak bova pa na svojem.
Pa zelim polno srece tvoji sestrici. Da bi le zdaj zanosila, da ji ne bi bilo treba iti cez te bolece postopke. Oziroma, da ce bo ze mogla iti, naj se le hitro prime. Da bo veselo pri vasi hisi!

O kaksen roman. Neverjetno. user posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 15:05:43   
amelie
Aglaia, rok imam 6. aprila, ampak mulček je tudi na prejšnjih pregledih malo prehiteval v velikosti in teži, tako da ga imam na sumu, da se mu že mudi nas spoznat user posted image  Čeprav je 6. april pravzaprav edini možni rok, ker točno vem, kdaj sem zanosila, tako da je očitno samo dober jedec - kot mami user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
22.12.2009 15:42:28   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz kuham kosilo!
Tamala spi,možek pa nek film gleda!

Dacy super da je bolje z očetom!

Jaz spim na boku zbudim se pa tudi na hrbtu!
Včasih pa prav težko zaspim na boku se ziher eno uro premetavam po postelji preden zaspim!
Pa se niti ne toliko obremenjujem kako spim sam da zaspim v prvi nosečnosti se tudi nisem obremenjevala s tem glavno da sem spala!user posted image user posted image

Glede kil jaz jih imam že 14 preveč!user posted image user posted image user posted image

Vreme je obupno dež že cel dan!user posted image user posted image

Zdej grem pa kosilo dokončat!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!