|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
26.10.2009 9:28:40   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

princeska, na Brezju v mb je ena trgovina, imajo kar elegantna oblačila za nosečnice. Sicer pa jaz sem si v prvi nosečnosti kupila dvojne črne hlače na nosečniški pas kar v HM, drugače bluze pa lahko kupiš tudi v trgovinah, ki niso za nosečnice, saj se zdaj takšne široke nosijo user posted image Jaz sem v prvi user posted image imela ful vsega, pa sem potem posodila sestri in mi je ta vikend vrnila - tako veliko space bag vrečo in sploh ne vem, kam naj zdaj s tem. user posted image



Jaz pa sem si nosečniške hlače kupla v C&A, majice in bluze pa tako kot ti v običajnih trgovinahuser posted image Na nosečniškem oddelku namreč sploh nimajo lepih in so mi glede na to ble predrage, v trgovinah pa se najde polno teh tunik, ki se lepo razširijo od prsi navzdol.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: ptujske nosečke
26.10.2009 19:49:41   
princeska29
mogla bom malo okrog pogledat ker ta 21 november bo hitro tu in me ne sme prehitet hahaha

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: ptujske nosečke
26.10.2009 21:35:20   
tea85
ah jaz tudi nisem si kupovala nosečniških stvari, ker jih pol ne bom mogla naprej nosit, ampak so take tunike za dobit da sploh ni to problem.
jaz sem večina nosla španarce, čez pa tuniko, al pa krila.

nooo, v sredo pa moj PDP user posted image user posted image tako da jaz sem prepričana da ta teden bom postala mamica, mogoče celo že v sredouser posted image


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 7:12:54   
Zoja Lara
tea85 držim pesti, da čim prej dobiš svojo štručko v naročje. Vse dobro. user posted image

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 8:17:44   
bili83
dobro jutro ptujčankeuser posted image

tea85, držim pesti, da se bosta s štručko kmalu cartaliuser posted image

mi smo v 27. tednu, naslednji teden imam pregled in že res komaj čakam.... tokrat bo od zadnjega pregleda minilo kar 6 tednovuser posted image  res upam, da je vse vredu z našim pikecom...

lep dan vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 8:27:16   
barvar
Dobro jutro! Kako lep sonček imamo na Ptuju user posted image user posted image user posted image .
Jaz imam pa danes zvečer nuhalno in že komaj čakam user posted image .
Didikaa je že doma? Lepo se cartajta s pupo.
Tea85 držim pesti, da bo user posted image prišla ob svojem času in, da bo porod hiter in čim manj boleč.
Lep dan želim vsem user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 12:52:28   
vekybel
lenika83: kako je s teboj? Si še v enem kosu ali? user posted image

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 14:52:36   
lenika83
Lenika še kar tukaj straši. Pa niti nič ne kaže, da bi šlo že proti koncu, čeprav je že dva dni čez rok. Do zdaj sem upala, da bom do 1. novembra že doma iz P, zdaj pa sem začela upati, da bi vsaj do 1. novembra tja šla.

Drugače me pa malo skrbi kako velikanska bo user posted image , ker mi je zadnjič Šučur rekel, da je bila avgusta po meritvah na zgornji meji. Zdaj pa ko tako lepo v trebuščku čaka, pa se itak samo še redi. Pogleda pa itak nobeden ne, tako da pojma nimam kakšne mere ima zdaj. Prej sem upala, da bi tam nekje do 3,5kg bila, zdaj samo upam, da ne bi šla kaj dosti čez 4kg.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: ptujske nosečke
27.10.2009 16:23:53   
tea85
ja lennika, se zna še zgodit da na isti dan rodima user posted image jaz ne vem če bo jutri kaj ko je PDP, vsaj spodaj je še vse bolj ali manj zaprto, samo kaj ko me ščipa , boli križ, ma ko cota sem že 2 dni.

mogoče mi jutri ctg kaj zazna..ah sem optimist user posted image user posted image

ja hvala vsem, jaz tudi upam da mine vse že in bom mela mojo prinesko v naročju in kot pravi lennika, tudi meni se zdi da bo naša pravi korenjak.


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 12:38:12   
princeska29
punce ste se zguble ali ste vse na poti v rim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 12:39:50   
lenika83
Nismo se izgubile, na poti v Rim pa še na žalost tudi ne user posted image  Ne vem kam so pa pobegnile vse tiste, ki še niti slučajno niso blizu poti v Rim.

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 12:44:18   
donna22
lenika83user posted image user posted image user posted image

Kaj se meni samo zdi, ali res vedno več user posted image gre čez rok?

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 14:14:10   
tea85
učitno naši bebiji nočejo ven, ker vejo da bo zunaj mraz user posted image user posted image a ene pa so prehitele kar za celi mesec, ene pa učitno bomo še čakale.
jaz v glavnem hočem rodit še ta teden user posted image user posted image moja dojenčica že zdaj nič ne oboga kaj šele bo...hehe


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 17:44:38   
princeska29
ej jaz mam tri vragece ta teden pa sem zmozgana a še vedno dobre volje!!imam krščenko na počitnicah do nedelje pa svoja dva in je prav pestro in veselouser posted image user posted image user posted image zvečer samo padem v postlo tak da še moj user posted image nima nič od meneuser posted image
bo drugi teden boljšeuser posted image
danes je prišla na obisk kolegica z 7 mesecev starim sinčkom in bo mi pomagala naročit preko e-baya košek superuser posted image user posted image
in kak ste kaj drugače??


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 18:50:13   
bili83
lenika, tea... še vedno 2v1?user posted image user posted image

moj user posted image  mi je pa danes nekam proti joškom zlezel... pol sem pa to omenila v pisarni, pa je seveda sodelavec takoj skomentiral, da je pač pravi ded in da že ve, kam mora zlestuser posted image user posted image

sicer nič novega, komaj čakam na pregled, ki ga imam v torek.

upam, da se lenika in tea kmalu javita z veselimi novicami... uživajte...

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: ptujske nosečke
29.10.2009 21:22:13   
lenika83
Tea nam je pred kakšno uro sporočila, da ji je odtekla voda, tako da zdaj dihamo z njo.

Leniki pa se nikamor ne mudi user posted image user posted image user posted image  Počasi se bom preselila čvekat k decembrkam, ker oktobrke so že skoraj vse pobegnile, novembrke pa me tudi znajo prehiteti.

(odgovor članu bili83)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: ptujske nosečke
30.10.2009 9:13:14   
princeska29
ne dihajte preveč da ne bo še katera kaj hitro za njo v porodnišnici user posted image user posted image user posted image malo heca mora bit
mene je kar groza tretjega poroda in samo upam da bo hitro in gladko potekal
vsem pa želim da jim porod mine hitro brez prevelikih bolečin in da je vse ok


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: ptujske nosečke
30.10.2009 10:18:32   
sisi77
navijam za teo da čimprej sporoči veselo novico. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lenika ti pa jutri OK! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: ptujske nosečke
30.10.2009 16:45:45   
didikaa
heihei =)
kak ste kaj ? mi smo super, naš otroček lepo raste
ima pa mam kr nekaj problemov...fasala sem namreč mastitis, boli kot vrag...ampak bo že...bomo preboleli
porod smo meli ekspresno hiter...deset do 1 zjutraj sem prišla v porodnišnico, ker sem imela popadke na 5 minut...babica me je priklopla na ctg in ugotovila, da popadki seniso za v porodno sobo...so bli še prerahli in če bi to blo čez dan bi me poslali domov. tako sem se vlegla v porodno sobo in kmalu mi je odtekla voda, naš je šel domov, ker je mislil da še nič nebo...ob dveh sem ga že klicala, da bomo rodili...imela sem enih 5 močnih popadkov, ostali so bili bolj blagi, in Lea se je rodila..ob 3.43 zjutraj.
sem se pa ful raztrgala in so šivi kar boleli, zddaj so že ok...še bomo šli rodit user posted image user posted image


(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: ptujske nosečke
31.10.2009 9:56:31   
donna22
Ima kdo kako novico o tei85? Lenika83 še je tu?

didikaa, pozdravljena nazajuser posted image O, ti pa si se hitro odločla, da še boš šla rodituser posted image Torej sam porod ni bil tako zelo boleč in naporen? Tvoj je bil zraven?
Drugače pa si imela kar krepko puncouser posted image Glede mastitisa pa žal nimam nobenega nasvetauser posted image Upam, da ti čim prej mine. Sicer se pa tak vidimo drug tedenuser posted image

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: ptujske nosečke
31.10.2009 10:56:18   
lenika83
Dober dan!

Lenika je še vedno tu. Čeprav sem zdaj pa že skoraj več v porodnišnici kot doma user posted image  Danes sem že bila na ctg, pa se je user posted image  odločila, da bo ravno takrat spala, tako da grem čez dve uri še enkrat. Upam, da bo potem vse ok, da me še slučajno kje ne zadržijo, ker tam mi pa res ni za ležati. Sicer pa se mi je včeraj zvečer začel luščiti čep, tako da se vsaj nekaj dogaja. Saj vem da lahko to še cel teden traja, ampak me veseli, da se vsaj nekaj dogaja.

Zjutraj se mi je mudilo, tako da vam nisem uspela napisati, bom pa zdaj, upam da ne zamerite.

Tea85 sporoča: "Na svet je prijokala najina hčerka Taja, dne 30.10.09, ob 12.05, težka 2990g, velika 48 cm in zdrava!"

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: ptujske nosečke
31.10.2009 12:05:14   
donna22
Čestitke Tei85, Taji pa lepo in brezskrbno otroštvouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: ptujske nosečke
1.11.2009 13:48:13   
sisi77
tea čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: ptujske nosečke
2.11.2009 12:59:33   
didikaa
pozdravljene !

tea85  čestitke..glavno da je zdrava user posted image

donna22 ja ni blo tak hudo...smo na hitro rešli, pa res je ko pravijo, da pozabiš na vse...edina stvar, ki je pri vsem tem več nebi rada doživela so šivi...to pa boli da joj...to mi je blo najhujše in hvala bogu je tudi to mimo in ne bolijo več....
nap je bil zraven ja..skoraj čisto do konca enih 20 minut preden se je Lea rodila je šel ven, sem ga vidla že je bil čist živčn, je pol priznam da me ni mogo gledat več v bolečinah. so ga sestre poslale v spejemno sobo, ampak se vse sliši in je reko da je bil tak živčn ikn je hodo v krog, tak da si je skoraj gumo na teniskih znuco user posted image user posted image smešn je...
je pa zdaj čist nor na najino hčerkico in jo ful carta...sicer Lea itak samo spi pa je še, on pa sedi zraven nje in jo gleda user posted image drugače pa je naša žaba ponoči spala zraven naju, da se je malo navadla, zdaj pa spi  sama v svoji sobici...za enkrat nam uspeva upam da nam bo še naprej in je ne bova prinesla v spalnico...user posted image
dojimo se več ne, ker si jaz iz obeh napumpam samo 40 ml kar pa je premalo za en obrok, mislim, da je to zdaj to ko jem ta antibiotik... ne vem... v glavnem si pridno pumpam in upam, da bomo po končani terapiji z antibiotiki jedli normalno po zizi dalje ... sem pa ji danes dala da je malo potegnila, da slujčajno ne bi pozabla vleč zize...

lenika83 ti si še doma ?

sem se pogovajala s sestro v porodnišnici je rekla da je spodaj ful žensk čez rok že in bodo verjetno imeli največ dela ravno čez te praznike ta vikend... user posted image tak kot baje vsake praznike

donna22 kdaj pridete na obisk?

lp vsem...

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: ptujske nosečke
2.11.2009 14:07:39   
donna22
didikaa, pridemo v petekuser posted image Goge ne bo, tak da pridemo menda mi 3-je in pa Tonja z njenim user posted image .

Me veseli, da ni bilo hudouser posted image Najprej se ti ni nikamor mudilo, potem pa si prav pohitelauser posted image Si kar pogumna in ena redkih, ki po tako kratkem času reče, da še bo šla rodituser posted image user posted image No, jaz sem imela CR pa se mi je tudi zelo kmalu zdelo, da bi to pa še lahko ponovlauser posted image

Joj, to pa vem,da se iz porodne vse čujeuser posted image Ko sem čakala na CR, sem bila zato še bolj vsa prestrašenauser posted image user posted image

Moj je tudi čisto nor na najino pupouser posted image Sem že nekaj časa druga violina domauser posted image Na začetku je govoril, da je vseeno, kaj bo, glavno, da bo otrok zdrav, če pa bi lahko izbral sam, bi pa za prvega otroka izbral fantka. No, potem pa se je rodila Zala in bi zdaj on še kar eno pupo meluser posted image

Zakaj pa ješ ta antibiotik? Upam, da bo šlo potem dalje dojit, če pa ne, pa pač ne. Moraš pa jo vseeno pristavljat, da se lahko mleko dela. Kolikor vem, se namreč dela med sesanjem.

Hja, Zala pa še kar spi poleg naju v posteljiuser posted image user posted image Se cartamouser posted image Pa saj mi po eni strani prav paše, ko smo vsi trije tako skupajuser posted image Pravzaprav sem ugotovla, da delujem po principih povezovalnega starševstva: ogromno cartanja, nikoli se je ne pusti jokat, kot so pravili včasih, da bi se naj, spanje v skupni postelji ... V glavnem, delamo vse, kar Zali pašeuser posted image user posted image

Lenika, še tu ali že cartamo?user posted image

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?