|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:01:49   
KOKICA32
Dobro jutro! Deževno jutro...ohladitev je tu...to sem si želela a dež le čez noč, ne pa tudi podnevi...Tako sem spet priklenjena na bajto...user posted image Pa Najaa, saj ne jamram, veš. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:31:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Najaaaaaaaaaaaaaaaa, a ne moreš spat? user posted image
Evo, jaz sem bila danes pri mizarju in sem dobre volje, ker smo s ceno skupaj prišli, nekje v pričakovanih okvirih, pa še les bo takšen, kot sem si želela, jupiiiiiiiiiiiii. In ker je ena dnevna soba za njih mala malca, bo verjetno že kar kmalu montaža. Joj, noro!
user posted image user posted image super !

Glede piknika mem tud bolj paše 14.8, ker 23. ne morem zaradi že omejenega opravilauser posted image



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:33:09   
tasa_m
Dobro jutro.
Končno smo malo bolše spali..očitno je tud na Lijo ta dež dobro deloval, ker ima zdaj cvileče vaje v njeni telovadnici user posted image Cvili pa res tak, da te prav uhe začno bolet.

Ne vem kaj bom ves ljubi dan noter delala..men se bo zmešalooooouser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:33:59   
pocka
Dobro jutro. Uuu, kako paše tale ohladitev, pri nas trenutno ni dežja, je pa fajn oblačno. Mi imamo danes cel kup opravkov, moramo iti še vse ostalo pohištvo plačati in se zmenit za dostavo, tako,da nam kar paše tole vreme. Pa sesalec se mi je zamašil, sem eno nogavičko po nesreči posesala in je ne dobimo več ven, matr, zdaj ga moramo pa na servis peljat.

Glede piknika, pa je nam vseeno kdaj bo, ampak 14. je moj fraj, 23. pa ne in si mora zrihtat fraj...tako,da bi bilo fajn,da se kmalu doreče datum, da gre moj do šefa in se zmeni. Kar se hrane tiče pa lahko jaz kaj spečem, ampak kaj enostavnega, ali pa kako grško solato lahko naredim...ne vem, povejte kaj bi raje.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:46:42   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Dobro jutro. Uuu, kako paše tale ohladitev, pri nas trenutno ni dežja, je pa fajn oblačno. Mi imamo danes cel kup opravkov, moramo iti še vse ostalo pohištvo plačati in se zmenit za dostavo, tako,da nam kar paše tole vreme. Pa sesalec se mi je zamašil, sem eno nogavičko po nesreči posesala in je ne dobimo več ven, matr, zdaj ga moramo pa na servis peljat.

Glede piknika, pa je nam vseeno kdaj bo, ampak 14. je moj fraj, 23. pa ne in si mora zrihtat fraj...tako,da bi bilo fajn,da se kmalu doreče datum, da gre moj do šefa in se zmeni. Kar se hrane tiče pa lahko jaz kaj spečem, ampak kaj enostavnega, ali pa kako grško solato lahko naredim...ne vem, povejte kaj bi raje.user posted image



Joj, Pocka jaz sem ZA PECIVO! user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 7:47:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Ne vem kaj bom ves ljubi dan noter delala..men se bo zmešalooooouser posted image user posted image



meni tudi!!!! V. že jamra v posteljici...mu moram iti nos pucat..joj, kak bo veselo....user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:04:23   
cvetka.marjetka
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

sem vidla, da imamo na seznamu za piknik osebo z imenom: marjetka.cvetka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kokica, prid na FB, pa ti bo jasno user posted image user posted image user posted image


ne rabim tja hoditi, ker mi je VSE jasno, že lep čas...user posted image user posted image user posted image user posted image bil je nesporazum...user posted image



Kokica že ve kdo sem... edin felix se je eno mičkeno zmotila pri imenu. user posted image Ne marjetka.cvetka ampak cvetka.marjetka. user posted image Ampak važn da vsi vemo za kaj se gre. user posted image Jaz lahko spečem muffine. Al pa mi kr kej določite kaj naj prinesem. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:06:48   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

sem vidla, da imamo na seznamu za piknik osebo z imenom: marjetka.cvetka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kokica, prid na FB, pa ti bo jasno user posted image user posted image user posted image


ne rabim tja hoditi, ker mi je VSE jasno, že lep čas...user posted image user posted image user posted image user posted image bil je nesporazum...user posted image



Kokica že ve kdo sem... edin felix se je eno mičkeno zmotila pri imenu. user posted image Ne marjetka.cvetka ampak cvetka.marjetka. user posted image Ampak važn da vsi vemo za kaj se gre. user posted image Jaz lahko spečem muffine. Al pa mi kr kej določite kaj naj prinesem. user posted image



user posted image user posted image user posted image seveda VEM! user posted image

Jaz ti določim, da spečeš MUFFINE!!!! user posted image


(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:11:41   
cvetka.marjetka
Kokica, ampak je res skrajni čas da prideš na FB! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:14:29   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Kokica, ampak je res skrajni čas da prideš na FB! user posted image


Zakaj? user posted image

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:16:00   
cvetka.marjetka
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Kokica, ampak je res skrajni čas da prideš na FB! user posted image


Zakaj? user posted image



Pridi pa boš videla. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:16:45   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Kokica, ampak je res skrajni čas da prideš na FB! user posted image


Zakaj? user posted image



Pridi pa boš videla. user posted image



da bom kmetica?

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:34:45   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

sem vidla, da imamo na seznamu za piknik osebo z imenom: marjetka.cvetka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja... Pojma nimaš, kdo je, kaj? user posted image

ZS!


Imaš ZS nazaj! Prišlo je do nesporazuma...user posted image

p.s. Včeraj sem tako "izginila" ker je spet elektrike zmanjkalo. user posted image



Uuuu, a tebi težko, kaj? user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:35:21   
KOKICA32
Najaa nisem razumela! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:37:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
da bom kmetica?
samo če boš izrazla željo..user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:39:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
da bom kmetica?
samo če boš izrazla željo..user posted image



aja, sem misla, da to vsem na novo včlanjenim uturite...user posted image da potem skrbijo za bučke, jagode ipd..

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:39:20   
Najaa
Vidim, da ste že za dobro jutro fajn razpoložene. Vas seka polna luna, tako kot mene? user posted image

pocka, jaz se tud strinjam, da kaj spečeš. user posted image

Pri nas je ponoči deževalo, zdaj pa ne dežuje user posted image tak da ni ovir za it ven. Pa tak lepo se je ohladilo! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:40:05   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa nisem razumela! user posted image


hahaha, verjetno se nisi pritoževala... ker si med rjuhe smuknila... user posted image razumeš?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:41:01   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
da bom kmetica?
samo če boš izrazla željo..user posted image



aja, sem misla, da to vsem na novo včlanjenim uturite...user posted image da potem skrbijo za bučke, jagode ipd..



Ne ne, jaz ne kmetujem. Imam že z vsem ostalim letanjem po netu dovolj dela. Je pa zabavno brat, kako si med seboj kradejo, rabutajo, zalivajo rožce, negujejo pridelke... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:41:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
da bom kmetica?
samo če boš izrazla željo..user posted image



aja, sem misla, da to vsem na novo včlanjenim uturite...user posted image da potem skrbijo za bučke, jagode ipd..

a ti bi kr takoj bučke rada imela? ne, ne ne gre tako hitro. Prvo je korenje user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:42:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pri nas je ponoči deževalo, zdaj pa ne dežuje user posted image tak da ni ovir za it ven. Pa tak lepo se je ohladilo! user posted image
pr nam pa se je ohladilo in še dežuje user posted image .
Ampak ko se Lija zbudi, bova namotirali dežno prevleko in šle na en mal sprehod. Moram ven user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:45:15   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa nisem razumela! user posted image


hahaha, verjetno se nisi pritoževala... ker si med rjuhe smuknila... user posted image razumeš?


A ti narišem? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:46:17   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pri nas je ponoči deževalo, zdaj pa ne dežuje user posted image tak da ni ovir za it ven. Pa tak lepo se je ohladilo! user posted image
pr nam pa se je ohladilo in še dežuje user posted image .
Ampak ko se Lija zbudi, bova namotirali dežno prevleko in šle na en mal sprehod. Moram ven user posted image



No sej to sem te spraševala na fb... Men tud ni ovir. Sem dala prevleko na voziček in dežnik v roke, pa sem šla. Tiji se pa dogajal 100 na uro. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:54:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa nisem razumela! user posted image


hahaha, verjetno se nisi pritoževala... ker si med rjuhe smuknila... user posted image razumeš?


A ti narišem? user posted image


ja daj....samo, da boš vedela akcije ponovne ni bilo, je blo dost 1x. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
4.8.2009 8:55:21   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pri nas je ponoči deževalo, zdaj pa ne dežuje user posted image tak da ni ovir za it ven. Pa tak lepo se je ohladilo! user posted image
pr nam pa se je ohladilo in še dežuje user posted image .
Ampak ko se Lija zbudi, bova namotirali dežno prevleko in šle na en mal sprehod. Moram ven user posted image



No sej to sem te spraševala na fb... Men tud ni ovir. Sem dala prevleko na voziček in dežnik v roke, pa sem šla. Tiji se pa dogajal 100 na uro. user posted image


meni pa je dragi voziček z avtom odpeljal...pa sem brez, niti kengurujčka nimam, ki je tudi v avtu...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?