|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:51:08   
dana
mama_milchy bili smo na Pagu v Povljani. Ful lušten apartma, skoraj nov. Do morja vsega skup 1 minuta. Borov gozdiček. Res smo bili ful zadovoljni. 

Bom dala kakšno slikco od obeh z noricami na FB. Nejc je imel na 3 mestih krateruser posted image tko da sem bla ziher da bo ostala brazgotina, samo se je lepo zacelilo.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 11:56:44   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Oila punce moje!

Evo.. Leonček je zaspal, js sm pa ugotovila, da imam v sosednji sobi računalnik z internetomuser posted image
kaj je novega? danes so mu uzeli še polovico epruvete krvi, da pošljejo v lj na preiskave. Danes ga je vidu že peti zdravnik in tudi on pravi, da ne ve kaj naj bi to blo. Najbolj ga spominja na krvavitve (včerajšnjo zdravnico je najbolj spominjalo na alergijouser posted image )... tako da bomo še en čas tu not... dokler ne začnejo zginjat izpuščaji ali ne ugotovijo kaj je... fenistil očitno ni pomagal...

hvala vsem za pikepoke in objemčke!!



Ojoj, bogi Leon, še vedno držimo pestke in vama pošiljamo pikapoke user posted image ter user posted image . Drži se MaJaLe in upam, da bodo iz LJ prišli dobro rezultati kot npr. alergija. Super, da lahko dostopaš do interneta, da nam med drugiml lahko poročaš kako je z Leonom. Mislim nate! user posted image


< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 31.7.2009 11:58:31 >

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:01:41   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Danes pa boste pekle, ne? Super..Jaz danes ne bom nič pekla..ker danes zvečer začnem laufati...Moram trebušne airbage dol spraviti...že enkrat...končno...Sva se z mojim zmenila, da torki in četrtki so moji, on pa tak že dolgo laufa ob ponedeljih, sredah in petkih. Pa bo on Valentina okopal, nahranil in spat spravil, ker tega sicer on ne dela...Bomo videli, če bo delovalo. Sem se malo poslužile MaJeLe-ne ideje o delitvi dela in je bil kar takoj ZA. user posted image


user posted image user posted image user posted image dober je tale recept od Majale, a ne? user posted image


JA! Danes je bilo vse okej..mami je šla laufat..ati pa je za Valentina posrkrbel..in mami je pritekla domov, ko je pikec že sladko spančkal...user posted image
uhhh... vsaj za nekaj sem koristnauser posted image user posted image



Vsaj za nekaj? Veš, koliko to meni pomeni??? HVALA TI! user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:05:08   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

Oila punce moje!

Evo.. Leonček je zaspal, js sm pa ugotovila, da imam v sosednji sobi računalnik z internetomuser posted image
kaj je novega? danes so mu uzeli še polovico epruvete krvi, da pošljejo v lj na preiskave. Danes ga je vidu že peti zdravnik in tudi on pravi, da ne ve kaj naj bi to blo. Najbolj ga spominja na krvavitve (včerajšnjo zdravnico je najbolj spominjalo na alergijouser posted image )... tako da bomo še en čas tu not... dokler ne začnejo zginjat izpuščaji ali ne ugotovijo kaj je... fenistil očitno ni pomagal...

hvala vsem za pikepoke in objemčke!!



user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:05:16   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps Marcelovo grlo že kaj boljše?? user posted image user posted image


Marcel je že od včeraj brez vročine,edin dela mi probleme flaška z mlekom,sploh noče pit, pa sem mislila,da zarad tega vnetega grla, pa ni,ker kašice bi pa jedel :S,tk,da nimam pojma kaj ga prijemljeuser posted image user posted image user posted image


GH se mu bolj dopade. user posted image
sej ni panike,ampak ob dvveh zjutraj mu pa glih ne misslim z žlico hranituser posted image user posted image


aja, to pa verjamem ja. kaj pa narediš pol ponoči...
zato pa jaz še vzdržujem dojenje, vsaj še ponoč mora bit neki časa, da ni treba preveč delat, sam joška ven in je. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:16:46   
KOKICA32
Ste kaj pridne punce? Jaz niti ne! user posted image

Ste pekle včeraj jogurtovo pecivo? Tasa? Mama Milchy? Ostale? Kako se vam je dopadlo? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:19:04   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ste kaj pridne punce? Jaz niti ne! user posted image

Ste pekle včeraj jogurtovo pecivo? Tasa? Mama Milchy? Ostale? Kako se vam je dopadlo? user posted image



jaz sem pridna. user posted image

pekla bom pa... enkrat drugič. user posted image

ti si kaj pridna...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:23:32   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ste kaj pridne punce? Jaz niti ne! user posted image

Ste pekle včeraj jogurtovo pecivo? Tasa? Mama Milchy? Ostale? Kako se vam je dopadlo? user posted image



jaz sem pridna. user posted image

pekla bom pa... enkrat drugič. user posted image

ti si kaj pridna...


ne, jaz nisem pridna...še nisem nič naredla razen tega, da sem šla v menzo po kosilo (k mami) in peljala otroka na sprehod. Pa tudi to je nekaj! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:27:43   
Najaa
KOKICA, to je veliko. Saj to je ukvarjanje z otrokom. user posted image

Jaz sem pa čisto naspidirana, ker pakiram... pa zraven perem in sušim... pa tule visim... user posted image pa lase si perem zraven... pa kuham NE! user posted image Bomo danes nekaj na hitro.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:29:46   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, to je veliko. Saj to je ukvarjanje z otrokom. user posted image

Jaz sem pa čisto naspidirana, ker pakiram... pa zraven perem in sušim... pa tule visim... user posted image pa lase si perem zraven... pa kuham NE! user posted image Bomo danes nekaj na hitro.


madonca, vse neki pakiramo, pa pripravljamo in mam zmankuje časa....ma nam ne zmanka časa za RR in FBuser posted image user posted image kake fajn čveke smo

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:32:26   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

jutro, dan..

felix . tota je bla dobra ja glede termometra....samo a ne bo nič narobe ko si mu vseeno dala calpol če nima vročine?

po mojem ne... glede na to, da Calpol zbija vročino, menda ne zdaj podhlajen user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady
Jure je zmagovalec...mislim da ga ne bo Tjaša dohitela.... sm oddala še zadnji glasek... user posted image user posted image user posted image Jureee


ja, resnično upam, da je zmagovalec user posted image eni naši kolegi so enkrat sodelovali v eni nagradni igri, samo tam je bila nagrada 10.000 EUR. So vodili do zadnjega dne in se borili z eno drugo družino, potem je pa v zadnjem dnevu se našla ena tretja družina, ki je očitno imela enega norega računalničarja doma, so naredili en program, ki je skril IP od računalnikov in sam glasoval vsake 3 ure. In so jih zadnji dan prehiteli za 1000 glasov user posted image user posted image in jih NISO diskvalificirali...



< Sporočilo je popravil felix7 -- 31.7.2009 12:33:14 >


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:41:36   
KOKICA32
Sem glasovala še zadnjič -ta mesec! user posted image



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:42:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, to je veliko. Saj to je ukvarjanje z otrokom. user posted image

Jaz sem pa čisto naspidirana, ker pakiram... pa zraven perem in sušim... pa tule visim... user posted image pa lase si perem zraven... pa kuham NE! user posted image Bomo danes nekaj na hitro.


madonca, vse neki pakiramo, pa pripravljamo in mam zmankuje časa....ma nam ne zmanka časa za RR in FBuser posted image user posted image kake fajn čveke smo


Jaz nič! user posted image user posted image user posted image Kam greste vse?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:42:53   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image


bravo, bravo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:44:38   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image


bravo, bravo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:48:00   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Leon se tud v bolnici zabava, sm včeri slikico dobila kak se špila na pojstli...uboošček se mu sanja ne da ma kake pikice po telesu....kar bolš kokr pa da bi ga kej srbel in bi jookal...


IZVIRNO SPOROČILO: dana

Joj MaJaLe, ko sem šla mal nazaj brati sem videla, da je Leon v bolnici. Močno upam, da bojo ugotovili za kaj gre. Kako pa Leon vse to prenaša?

na srečo Leon po moje niti ne ve, da je nekaj narobe... joka samo ko mu kri jemljejo alpa ko ga obračajo brez njegovega dovoljenjauser posted image fuul je priden in ne sitnari.. igrač ima več kot doma, pa še z mamico je non stop.. se mu kar godiuser posted image jaz sem tudi ok.. edina stvar ki me skrbi je ta, da noben ne ve kaj naj bi to blo... samo da mi povejo kaj je, pa bo vse takoj lažje... ta nevednost me sekira res... kako lahko noben še ni vidu kaj takega?
PS: vsi dermatologi so pa na dopustu do pondeljka (midva sva tu od srede).. si mislite? VSI naenkrat na dopustu...user posted image



user posted image user posted image user posted image dermatologi so na dopustu??? pa saj niso resni! Kaj pa dežurstvo? Nej se pa en dermatolog iz LJ pripelje... mislim, tole me pa razkuri. user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:48:02   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ste kaj pridne punce? Jaz niti ne! user posted image

Ste pekle včeraj jogurtovo pecivo? Tasa? Mama Milchy? Ostale? Kako se vam je dopadlo? user posted image



nimam jogurta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:48:08   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem glasovala še zadnjič -ta mesec! user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:48:10   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, to je veliko. Saj to je ukvarjanje z otrokom. user posted image

Jaz sem pa čisto naspidirana, ker pakiram... pa zraven perem in sušim... pa tule visim... user posted image pa lase si perem zraven... pa kuham NE! user posted image Bomo danes nekaj na hitro.


madonca, vse neki pakiramo, pa pripravljamo in mam zmankuje časa....ma nam ne zmanka časa za RR in FBuser posted image user posted image kake fajn čveke smo


Jaz nič! user posted image user posted image user posted image Kam greste vse?



ti bom jaz družbo delala user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:48:16   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pojma nimam, kje je seznam, se bom kasneje ukvarjala z njim... Vem samo, da danes praznuje svoj 4. MESEC BRIN OD NINE IN MOJA NIKA KORIGIRANE 4 MESECE! user posted image user posted image user posted image


bravo, bravo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:53:18   
trezika
Alo!
Imam eno vprašanje...Maruši bi rada naredila odtis rokice in nogice pa me zanima kje naj nabavim te barve? Je katera naredila to?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:56:05   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem glasovala še zadnjič -ta mesec! user posted image





jutri pa druga runda slik gor. user posted image

felix, a jutri se na novo začne.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 12:56:42   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Alo!
Imam eno vprašanje...Maruši bi rada naredila odtis rokice in nogice pa me zanima kje naj nabavim te barve? Je katera naredila to?


jaz delam to s prstnimi barvami. kupiš jih v intersparu, mercatorju, mullerju...

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 13:09:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem glasovala še zadnjič -ta mesec! user posted image





jutri pa druga runda slik gor. user posted image

felix, a jutri se na novo začne.
najboljš,da gre sam en marčevski bebi na mesec na glasovanjeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
31.7.2009 13:10:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem glasovala še zadnjič -ta mesec! user posted image


user posted image user posted image user posted image
jaz sem to naredila najprej,ko sem se priklopla na net user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 31.7.2009 13:19:09 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!