|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:15:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kje pa so v šparu koši za te plastične rokavice......? Bom jutri jaz to malo prečekirala.....rokavice sem sicer že videla, da visijo tam pri vrečkah, košev pa nisem opazila......


koši pa so spodaj...zgoraj so rokavice, potem vrečke in potem košuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:16:11   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: mika.

Jaz sem še malo bolj čudna....gabijo se mi bankomati in to konkretno. kolikokrat sem vidla pohraklane, zato vedno tipkam s ključem od avta. V trgovini pa pin tipkam z nohtomuser posted image .

user posted image user posted image si te kr predstavljam...user posted image
drugače pa jaz vedno tovorim s sabo v toški dezinfekcijske robčke..pride prav, ker so stranišča po raznih lokalih user posted image in seveda brez wc papirja... Kaj folk po trgovinah dela...za skozlat. Od trgovk, do strank. Sem že videla v Muellerju, da je ena gospodična mična odpakirala en set za manikuro in si popilila noht in vse skupaj zapakirala in dala na polico nazaj.user posted image .
Kolegica dela v butiku s spodnjim perilom in je že dobila pos**rano kabino, ritko si je pa gospa kr v bodi za 350eur obrisala.user posted image user posted image
Ko sem lani na eni prireditvi imela igralnico za otroke, je ena mamica brez da bi kej vprašala ruknila malega na igralno mizo in mu endvatri zamenjala plenico, od katere je kar teklo, in jo vrgla v škatlo, ki je stala v kotu. In šla. Sem bila šokirana ko user posted image ...aja, pa v oni škatli niso bile smeti, ampak majčke, ki smo jih talali otrokom. user posted image Je vse romalo direkt v kontejner.
KAr gre pa meni najbolj na kuser posted image je pa ena pri nas na šihtu, ki NIKOLI, ampak res NIKOLI ne potegne za sabo vode na wcju (ni iz naše pisarne, tako da še ne vemo, kdo je, ampak ko jo dobimo bo user posted image ) in potem smrdi za ****.
Ljudje se očitno nismo razvili iz opic, ampak izuser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:23:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Ljudje se očitno nismo razvili iz opic, ampak izuser posted image


vljudno prosim, ne žalit gujdekov....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:25:11   
Klemy82
Se pardoniram.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:28:41   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


Kolegica dela v butiku s spodnjim perilom in je že dobila pos**rano kabino, ritko si je pa gospa kr v bodi za 350eur obrisala.user posted image user posted image



user posted image   Sori, na tak bodi se pa še jaz poserjem user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:29:21   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

očitno si ljudje potem ravno o meni mislijo, da sem čudna, ker uporabljam te rokaviceuser posted image user posted image


ja in kaj če si mislijo, da si čudna? itak, da si. user posted image saj je vsak čudak po svoje. ampak zgledi vlečejo. počasi se bomo navadili tudi na rokavice.


Sem mislila, da boš napisala, da se bomo navadili na čudake user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: mika.

Jaz sem še malo bolj čudna....gabijo se mi bankomati in to konkretno. kolikokrat sem vidla pohraklane, zato vedno tipkam s ključem od avta. V trgovini pa pin tipkam z nohtomuser posted image .


Si me nasmejala. Samo si mi pa dala mislit. Samo, če začnem razmišljati o denarju na tak način, potem ga sploh ne bom več v roko prijela, niti plastičnege ne. Ali pa bom začela hoditi okoli kot MJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:29:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


Kolegica dela v butiku s spodnjim perilom in je že dobila pos**rano kabino, ritko si je pa gospa kr v bodi za 350eur obrisala.user posted image user posted image



user posted image   Sori, na tak bodi se pa še jaz poserjem user posted image


predvsem na etiketo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:31:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ali pa bom začela hoditi okoli kot MJ.



ta več ne hodi user posted image

MONK user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:33:33   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mika jaz imam prav tako "cudne"navade.Kljuk se ne dotikam z dlanmi,gumbi za dvigala-s clenki....je tega se en kup,pa raje ne biuser posted image .Sicer mi pa niti rokovanje ni najljubse opravilo.


user posted image   še ena user posted image

Ko grem na wc, vedno zaprem pipo s papirjem, kamor sem si roke obrisala, prav tako kljuko na vratih odprem s tem papirjem, vrata prdržim z nogo in se grem košarko s papirjem med vrati user posted image . Če je predaleč koš, pa čakam, da nekdo odpre vrata in smuknem ven.

Če pa slučajno ni papirja za roke, ko imajo une robce na role in če je pipa za odpret, raje počakam, da nekdo pride za mano in ko je na vrsti za roke prat kar smuknem in pustim vodo teči user posted image , da si za mano tisti umije.


Kako pa tam opravaš, ko imajo one avtomate za roke sušit?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:34:05   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ali pa bom začela hoditi okoli kot MJ.



ta več ne hodi user posted image

MONK user posted image


Idi v kišto. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:37:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija


a gremo na pijačko?user posted image user posted image




Ni problema. sem ravno danes naročila gel al nekaj podobnega za dezinfekcijo rok in bo dovolj za vseuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:39:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: rija


a gremo na pijačko?user posted image user posted image




Ni problema. sem ravno danes naročila gel al nekaj podobnega za dezinfekcijo rok in bo dovolj za vseuser posted image


kuluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:41:45   
Anonimen
Jaz nisem packa. Vedno uporabljam rokavice user posted image . Sem pa menda ena redkih.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:45:09   
Klemy82
Ko ste že pri pijačkah....sem enkrat dobila glaž s celim odtisom šminke na robu...pa rečem kelnarju za nov glaž, pa reče nej iz druge strani pijem, kjer ni flekauser posted image ... sem padla ven pa se je pol neki ven vlekel, da se je kao hecal... sori, ni blo smešnouser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:47:50   
petra2a

user posted image user posted image si te kr predstavljam...user posted image
drugače pa jaz vedno tovorim s sabo v toški dezinfekcijske robčke..pride prav, ker so stranišča po raznih lokalih user posted image in seveda brez wc papirja... Kaj folk po trgovinah dela...za skozlat. Od trgovk, do strank. Sem že videla v Muellerju, da je ena gospodična mična odpakirala en set za manikuro in si popilila noht in vse skupaj zapakirala in dala na polico nazaj.user posted image .
Kolegica dela v butiku s spodnjim perilom in je že dobila pos**rano kabino, ritko si je pa gospa kr v bodi za 350eur obrisala.user posted image user posted image
Ko sem lani na eni prireditvi imela igralnico za otroke, je ena mamica brez da bi kej vprašala ruknila malega na igralno mizo in mu endvatri zamenjala plenico, od katere je kar teklo, in jo vrgla v škatlo, ki je stala v kotu. In šla. Sem bila šokirana ko user posted image ...aja, pa v oni škatli niso bile smeti, ampak majčke, ki smo jih talali otrokom. user posted image Je vse romalo direkt v kontejner.
KAr gre pa meni najbolj na kuser posted image je pa ena pri nas na šihtu, ki NIKOLI, ampak res NIKOLI ne potegne za sabo vode na wcju (ni iz naše pisarne, tako da še ne vemo, kdo je, ampak ko jo dobimo bo user posted image ) in potem smrdi za ****.
Ljudje se očitno nismo razvili iz opic, ampak izuser posted image


Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


< Sporočilo je popravil petra2a -- 22.7.2009 22:52:24 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:50:24   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


user posted image ja, eno fino damico, ki se ji je zelo mudilo domov.user posted image ..pa je ziher nikoli več ne bo tja.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:51:58   
petra2a
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


user posted image ja, eno fino damico, ki se ji je zelo mudilo domov.user posted image ..pa je ziher nikoli več ne bo tja.user posted image


Sej bulš, da se sploh ne pokaže več med ljudi. Doma naj serje po svojem fletu.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 23:00:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


user posted image ja, eno fino damico, ki se ji je zelo mudilo domov.user posted image ..pa je ziher nikoli več ne bo tja.user posted image


Ponavadi so ravn fine damice najvecjeuser posted image .

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 23:07:52   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


user posted image ja, eno fino damico, ki se ji je zelo mudilo domov.user posted image ..pa je ziher nikoli več ne bo tja.user posted image


Sej bulš, da se sploh ne pokaže več med ljudi. Doma naj serje po svojem fletu.


http://www.youtube.com/watch?v=g5fxNvbpzGk
http://www.youtube.com/watch?v=5C0bwALO2To
http://www.youtube.com/watch?v=MUseCJ7PhLQ

Lahko noč, SLovenijauser posted image




_____________________________

Jst.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 0:05:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: mika.

Jaz sem še malo bolj čudna....gabijo se mi bankomati in to konkretno. kolikokrat sem vidla pohraklane, zato vedno tipkam s ključem od avta. V trgovini pa pin tipkam z nohtomuser posted image .

user posted image user posted image si te kr predstavljam...user posted image
drugače pa jaz vedno tovorim s sabo v toški dezinfekcijske robčke..pride prav, ker so stranišča po raznih lokalih user posted image in seveda brez wc papirja... Kaj folk po trgovinah dela...za skozlat. Od trgovk, do strank. Sem že videla v Muellerju, da je ena gospodična mična odpakirala en set za manikuro in si popilila noht in vse skupaj zapakirala in dala na polico nazaj.user posted image .
Kolegica dela v butiku s spodnjim perilom in je že dobila pos**rano kabino, ritko si je pa gospa kr v bodi za 350eur obrisala.user posted image user posted image
Ko sem lani na eni prireditvi imela igralnico za otroke, je ena mamica brez da bi kej vprašala ruknila malega na igralno mizo in mu endvatri zamenjala plenico, od katere je kar teklo, in jo vrgla v škatlo, ki je stala v kotu. In šla. Sem bila šokirana ko user posted image ...aja, pa v oni škatli niso bile smeti, ampak majčke, ki smo jih talali otrokom. user posted image Je vse romalo direkt v kontejner.
KAr gre pa meni najbolj na kuser posted image je pa ena pri nas na šihtu, ki NIKOLI, ampak res NIKOLI ne potegne za sabo vode na wcju (ni iz naše pisarne, tako da še ne vemo, kdo je, ampak ko jo dobimo bo user posted image ) in potem smrdi za ****.
Ljudje se očitno nismo razvili iz opic, ampak izuser posted image


Jebela, a ni mogla prosit za skret? user posted image  A robčkov za nos brisat ne nos sabo? Bemtiš, take, ki se tkole posračkajo, po možnosti v družbi fajn šinfajo, kake nemarnice hodjo po svetu. Men je edin čudn, da jo tvoja kolegica ni takoj vprašala, kje ima body. Ponavad k kej probaš, nej bi nazaj prodajalki prnesu. Tud firme cot niso več kar so ble očitn, ko za take primere zveš. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pr nas zraven je v turističnem centru delala ena, k nč posebnga ni zgledala, ampak nosila se je pa tko visok, da tud pozdravt ni hotla, razen, kadar je kej rabla, takrat pa čist stopljena. user posted image  Ko je šla na sekret, pa štalo pustila za sabo. Vložke kar tam nad škatlo za vložke, dile nkol za sabo ni obrisala, ko je kaplje spušala, če je šla srat, nkol z metlo zdrgnla svoje sranje, matr. Ženske smo bentile, pol smo začele pa šnjofat, kera je tok packasta. Pa smo ugotovle. Nabile smo en velik plakat glede čistoče, potem je pa nehala, ker smo zraven napisale, da se bo kontroliralo, kera je tista packa. Ma, je bil pol skoz čist sekret. user posted image  Take "visokorasle" so najslabš. Smo mel enkrat sindikalca in une, tanajbolj "visokorasle" z dvignjenim nosom so se ga nažrle in so ble huj ko prašički, ko se grebejo za tadebu krompir. Ne morš verjet, če ne dožviš.

Iz sadja, zelenjave smo prešaltale na drekce pekce. user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 23.7.2009 0:07:26 >

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 6:46:24   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82


IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

Tisto o dre.ku v butiku...ma jst bi babo poklicala in naj z golimi rokami za seboj počisti. packa nemarna. Posran bodi bi ji pa lepo v torbico porinla pa naj voha op.ica, kaj je naredila...
Upam, da kolegica ve, koga je stregla.


user posted image ja, eno fino damico, ki se ji je zelo mudilo domov.user posted image ..pa je ziher nikoli več ne bo tja.user posted image


Sej bulš, da se sploh ne pokaže več med ljudi. Doma naj serje po svojem fletu.






pa je kolegico prosila če gre lahko na wc?


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 7:01:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ko ste že pri pijačkah....sem enkrat dobila glaž s celim odtisom šminke na robu...pa rečem kelnarju za nov glaž, pa reče nej iz druge strani pijem, kjer ni flekauser posted image ... sem padla ven pa se je pol neki ven vlekel, da se je kao hecal... sori, ni blo smešnouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Takšen kozarec se že večkrat dobila, zato vedno pregledam, ko dobim pijačo.

Hja najhujše so t.i. dame.
Moja teta ni hotla imet študentk v stanovanju, ker so takšno svinjajrijo delale, da je bila groza. Imela jih je samo eno leto, potem pa študente. Ti pa niso bili packi.
Potem mi je en sošolec rekel, ko je bilo konec SŠ...da  mi sedaj lahko pove, kaj je naredila z njihovim stanovanjem učiteljica, ki nas je učila in bila pri njih v najemu. Iz stanovanja je nastal rastur, da so ga morali v celoti obnovit. Baje ni bilo mesta kjer ne bi bilo las, odtoki totalka zamašeni, podi uničeni.....je rekel, da si ni mislil, da je tega sposobna ena mlada ženska

Kar se pa tiče posranih školjk, sem tik pred tem, da bruham. In ko nanese tema med prijateljicami o tem, vse pravijo, da spucajo školjko, da ne bi kdo mislil, da so one tako pustile. Pa ni šanse, niti najmanjše šanšice, da grem za neko svinjo drek pucat. Razpizdim se do amena, da me vsi slišijo in tako vedo, da nisem bila jaz.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 7:10:56   
ZARA
Ko smo že pri čudakih. Ena ženska gre zadnjič na sekret in s sabo vzame parfum. Šla je pa kakat in sproti špricala, da za njo kao ni smrdelo, čeprav je drek v kombinaciji s parfumom ubitačna varianta. Ljubi Jezus.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 7:34:01   
oka
Kaka pokakana debatauser posted image . Začela se je z zelenjavo, končala se bo pa očitno z drekom. No saj pri dreku se ponavadi vse konča.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 7:38:48   
ZARA
Saj, če dobro pomisliš se zelenjava reinkarnira v drek(e)ca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?