|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 17:09:41   
miapia
Ja, natasa77, ok, redko jih uporabim, ker sem pač primitivna. Hvala za žaljenje, si res ne zaslužim. Zakaj jih pa ti potem ne uporabljaš? Ker jih ne moreš? Prosim te, no!

Drugače je pa v trgovini v Gorici, kamor hodim občasno, obvezna uporaba rokavic pri sadju in zelenjavi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 17:58:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Ja, natasa77, ok, redko jih uporabim, ker sem pač primitivna. Hvala za žaljenje, si res ne zaslužim. Zakaj jih pa ti potem ne uporabljaš? Ker jih ne moreš? Prosim te, no!

Drugače je pa v trgovini v Gorici, kamor hodim občasno, obvezna uporaba rokavic pri sadju in zelenjavi.


Nisem tega rekla. Rekla sem, ker jih nisem vajena.
Sem pa danes še ugotovila, da sem zgleda ena redkih, ki pri ustavljanju ali vzvratni vožnji uporabljam vse štiri smernike. user posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 18:04:36   
CatJa
Ne nataknem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 18:28:26   
riders
jaz si jih nataknem...in na živce mi gre, da si jih skor noben drug ne...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 18:32:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: riders
jaz si jih nataknem...in na živce mi gre, da si jih skor noben drug ne...
Nam, skor nobenim drugim, se pa sladko jebe. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 18:54:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

jaz si jih nataknem...in na živce mi gre, da si jih skor noben drug ne...


Pomisli koliko plastičnih rokavic porabiš za brezveze in koliko škode narediš planetu tekom let, desetletij uporabe rokavic za sadje in zelenjavo, ki so pravzaprav same sebi v namen... Nič drugega kot kaprica.

Predvsem pa je tukaj poglavitnega pomena dejstvo, da je sadje in zelenjava špricana z veliko večjo svinjarijo, kot jo premore povprečna človeška mikroflora na dlani. 


(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 18:59:45   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Pomisli koliko plastičnih rokavic porabiš za brezveze in koliko škode narediš planetu tekom let, desetletij uporabe rokavic za sadje in zelenjavo, ki so pravzaprav same sebi v namen...


če tkole pogledam, pa res....glih iz tega razloga sem začela nosit uno merkatorjevo vrečko s sabo, da se izognem plastiki user posted image

mogoče se pa res pridružim unim skoraj nobenim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:34:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?

Danes se mi je obrnilo, ko sem gledala eno gospo, ki je prešlatala dobesedno vsak paradajz....vmes kihnila v roko in opet jovo na novouser posted image user posted image user posted image

Ne vem....očitno smo slovenci pravi packi, nemarneži....ker v italijanskem supermarketu še nisem srečala nekoga brez plastične rokavice.

No, so pa še hujši: madžari....ti imajo na isti princip kot mi sadje tudi žemljiceuser posted image  in svsak lahko najprej svojo pipiko pošlata, potem pa še vse žemljice po vrsti....bruh....



Ko si že omenila tole kihanje. Smo tam v naši štacuni dobl eno, ne vem, a je bla pripravnica, skratka, ni bla dolg user posted image  in stojim tam pri salamah in siru, ko pride za pult (boh ve, kje je šarla prej z rokam tam po skladišču), nikome ništa, kot da bi naenkrat vode zmankal, praša ladno, kaj želim, pa sem še mau počakala, če bo kej pipo odprla user posted image  in med kratkim čakanjem je še fajn kihnla tja v svojo roko in spet nč od umivanja, tko da sem rekla, grem en krog, pa me ni blo nazaj. user posted image  Sem pr blagajni rekla, naj jo naučijo osnovne higiene, pa mi je bilo dano na znanje, da je itak tok pritožb, da bo šla stran. Pa da bi ji še kej iz gobca prletel tja med salame pr kihanju, se mi pa lih želodec obrne.

Sadje, zelenjavo lohk opereš, kva nej pa salamo in sir vržem na 95 stopinj v pralni stroj? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 22.7.2009 19:36:22 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:39:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Repka


Ko si že omenila tole kihanje. Smo tam v naši štacuni dobl eno, ne vem, a je bla pripravnica, skratka, ni bla dolg user posted image  in stojim tam pri salamah in siru, ko pride za pult (boh ve, kje je šarla prej z rokam tam po skladišču), nikome ništa, kot da bi naenkrat vode zmankal, praša ladno, kaj želim, pa sem še mau počakala, če bo kej pipo odprla user posted image  in med kratkim čakanjem je še fajn kihnla tja v svojo roko in spet nč od umivanja, tko da sem rekla, grem en krog, pa me ni blo nazaj. user posted image  Sem pr blagajni rekla, naj jo naučijo osnovne higiene, pa mi je bilo dano na znanje, da je itak tok pritožb, da bo šla stran. Pa da bi ji še kej iz gobca prletel tja med salame pr kihanju, se mi pa lih želodec obrne.

Sadje, zelenjavo lohk opereš, kva nej pa salamo in sir vržem na 95 stopinj v pralni stroj? user posted image user posted image user posted image


že doživetouser posted image ....edino jaz sem ji rekla, da prosim, da si umije roke....je pa isto prikorakala iz skladišča, kjer je vlačila neke škatleuser posted image

in ne moreš verjeti, kak me je ta ženska pogledala....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:40:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Repka

Sadje, zelenjavo lohk opereš, kva nej pa salamo in sir vržem na 95 stopinj v pralni stroj? user posted image user posted image user posted image


hrenovke komot....jih še usput skuhašuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:42:48   
Anonimen
Da nauš mislna Rija, dostkrat te prodajalke vidm, ko žajfe ne poznajo, pa si sam splaknejo tačke. Pol grem pa raj kr kej zapakiranga kupt. Kva vem, mogoče je bla pa lih na tavelki potrebi in je pol bl zihr, če kej zapakiranga uzamem. user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 22.7.2009 19:43:08 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:44:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Repka

Sadje, zelenjavo lohk opereš, kva nej pa salamo in sir vržem na 95 stopinj v pralni stroj? user posted image user posted image user posted image


hrenovke komot....jih še usput skuhašuser posted image


Mehkih še ne maram, ker sem premlada user posted image  (kok sem hitr obrnla asociacijo user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:45:50   
diva 4
Jaz sem eno trgovko vedno opominjala naj si umije roke preden me postreže.Pol pa sem enkrat počakala in je prišla iz skladišča z eno veliko škatlo s katere se je še pajčevina vlekla.Jasno , da si ni umila rok in mi nareže 20dag salame , ki jo je mimogrede kar z golo roko pobirala z mesoreznice user posted image .Ona lepo zavije klobase in mi jih ponudi.Jaz seveda vzamem in jih vžem čez pult v koš.Jo je skoraj kap.Pustila sem tudi ves nakup tam in ji povedala naj poskrbi za higijeno.Čez štiri dni je več ni bilo v tej trgovini in je zdaj 2 leti odkar je ni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 19:46:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Repka

Da nauš mislna Rija, dostkrat te prodajalke vidm, ko žajfe ne poznajo, pa si sam splaknejo tačke. Pol grem pa raj kr kej zapakiranga kupt. Kva vem, mogoče je bla pa lih na tavelki potrebi in je pol bl zihr, če kej zapakiranga uzamem. user posted image


zato pa grem po rezane salame, ko grem, v špar, ker so prodajalke pečene za tistim pultom (bogice) pa vse imajo plastične rokavice user posted image

no evo....vse se začne in konča v šparu pri plastičnih rokavicah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 20:40:17   
liliana
Kje pa so v šparu koši za te plastične rokavice......? Bom jutri jaz to malo prečekirala.....rokavice sem sicer že videla, da visijo tam pri vrečkah, košev pa nisem opazila......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 20:54:08   
mika
Ponavadi kupujem sadje in zelenjavo v lidlu, tam je pa  bolj ali manj pakirano ali zvezano skupaj.
Drugače pa ne rada tipam in premetavam, pol si res dam rokavice gor.

Jaz sem še malo bolj čudna....gabijo se mi bankomati in to konkretno. kolikokrat sem vidla pohraklane, zato vedno tipkam s ključem od avta. V trgovini pa pin tipkam z nohtomuser posted image .

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:05:17   
Anonimen
Mika jaz imam prav tako "cudne"navade.Kljuk se ne dotikam z dlanmi,gumbi za dvigala-s clenki....je tega se en kup,pa raje ne biuser posted image .Sicer mi pa niti rokovanje ni najljubse opravilo.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:25:11   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mika jaz imam prav tako "cudne"navade.Kljuk se ne dotikam z dlanmi,gumbi za dvigala-s clenki....je tega se en kup,pa raje ne biuser posted image .Sicer mi pa niti rokovanje ni najljubse opravilo.


user posted image   še ena user posted image

Ko grem na wc, vedno zaprem pipo s papirjem, kamor sem si roke obrisala, prav tako kljuko na vratih odprem s tem papirjem, vrata prdržim z nogo in se grem košarko s papirjem med vrati user posted image . Če je predaleč koš, pa čakam, da nekdo odpre vrata in smuknem ven.

Če pa slučajno ni papirja za roke, ko imajo une robce na role in če je pipa za odpret, raje počakam, da nekdo pride za mano in ko je na vrsti za roke prat kar smuknem in pustim vodo teči user posted image , da si za mano tisti umije.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:31:19   
mika
Kleopatra in paštetka, se kar podpišem. V službo mosim svoje milo, ker imamo na wc trdo milo.
In pol vidim ženske, ko to žulijo po rokah me mine

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:34:17   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Kleopatra in paštetka, se kar podpišem. V službo mosim svoje milo, ker imamo na wc trdo milo.
In pol vidim ženske, ko to žulijo po rokah me mine


Mi sicer nimamo trdega mila, imam pa odlično priložnost v službi da fašem bacile s celega sveta. Tako, da pranje rok vsako uro v službi je skoraj obveza, sploh zdaj, ko razsaja gripa.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:44:13   
barika
Paštetka, a si ne bi rajši kupila onega antibakterijskega gela, pa si roke s tistim razkužiš, ko greš iz wc-ja.

so pa nekateri res packi (da ne žalim živali), to vidiš, ko delaš na kakšnem takšnem mestuuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:46:05   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sem pa danes še ugotovila, da sem zgleda ena redkih, ki pri ustavljanju ali vzvratni vožnji uporabljam vse štiri smernike. user posted image


In kaj ima to veze z omenjeno temouser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 21:53:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mika jaz imam prav tako "cudne"navade.Kljuk se ne dotikam z dlanmi,gumbi za dvigala-s clenki....je tega se en kup,pa raje ne biuser posted image .Sicer mi pa niti rokovanje ni najljubse opravilo.


user posted image   še ena user posted image

Ko grem na wc, vedno zaprem pipo s papirjem, kamor sem si roke obrisala, prav tako kljuko na vratih odprem s tem papirjem, vrata prdržim z nogo in se grem košarko s papirjem med vrati user posted image . Če je predaleč koš, pa čakam, da nekdo odpre vrata in smuknem ven.

Če pa slučajno ni papirja za roke, ko imajo une robce na role in če je pipa za odpret, raje počakam, da nekdo pride za mano in ko je na vrsti za roke prat kar smuknem in pustim vodo teči user posted image , da si za mano tisti umije.


Tocno kot pri meni.Papirnata brisaca,wc papir- za pipe in kljuke.Ce nicesar ni,kolovratim s komolcemuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:11:37   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sem pa danes še ugotovila, da sem zgleda ena redkih, ki pri ustavljanju ali vzvratni vožnji uporabljam vse štiri smernike. user posted image


In kaj ima to veze z omenjeno temouser posted image


pohane piške user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
22.7.2009 22:13:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mika jaz imam prav tako "cudne"navade.Kljuk se ne dotikam z dlanmi,gumbi za dvigala-s clenki....je tega se en kup,pa raje ne biuser posted image .Sicer mi pa niti rokovanje ni najljubse opravilo.


user posted image   še ena user posted image

Ko grem na wc, vedno zaprem pipo s papirjem, kamor sem si roke obrisala, prav tako kljuko na vratih odprem s tem papirjem, vrata prdržim z nogo in se grem košarko s papirjem med vrati user posted image . Če je predaleč koš, pa čakam, da nekdo odpre vrata in smuknem ven.

Če pa slučajno ni papirja za roke, ko imajo une robce na role in če je pipa za odpret, raje počakam, da nekdo pride za mano in ko je na vrsti za roke prat kar smuknem in pustim vodo teči user posted image , da si za mano tisti umije.


a gremo na pijačko?user posted image user posted image

jaz tudi komolcam po wcjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?