|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 12:53:40   
elevitka
Nebo ne zgleda nič kaj lepo user posted image (kepica sluzi - kot žnoder gosto)user posted image pa nitasto. Pri meni sicer ni bilo prisotne nič krvi.

Se pa mi ni cel odluščil zgleda ker sem zjutraj spet opazila kepico sluzi pod tušem.


Tudi jaz imam noge in roke oz. prste na rokah kot buhtle že zjutraj od zatekanja. Razpoloženje znosno, se bolj zibam z leve na desno nogo ker me full bolijo, pa težko se dvignem že iz ležečega položaja-me tako štihne spodaj da joj.

Drugih posebnosti ni!


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 13:01:57   
nebo
aha tako je to, no jaz ga še mam - čep mislimuser posted image user posted image

kako pa je bilo na ctg-ju, jaz ga imam jutri...

moja G je rekla, da sem za ginesovo knjigo rekordov glede zatekanja.

a misliš da bova še šle kaj na kafe 2v1user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 13:26:35   
elevitka
CTG ... mali živahen, zabeležilo sicer 2 popadka, ki pa ju nisem čutila user posted image drugače pa BP.

Naslednji CTG v četrtek 23.7.(če bom še 2 v 1)

Kafe komot lahko sam če nebo hice pa ne nekam daleč ... sem tud Tasi obljubila da grem še v paketu z njo na kafeuser posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 20:35:44   
tasa_m
nebo lahko gremo jutri proti večeru..okoli 17,30 oz 18h na kafe če ti je?? 

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 20:50:36   
nebo
Jaz sem za, Elevitka naj pove...a v Avenijo?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 21:11:36   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

Rubin draga.
Že kak mesec nisem brala teh forumov, pa še računalnik smo imeli na popravilu, sem pa pogosto mislila nate. Zdaj pa že dva dni za nazaj berem, kaj se je dogajalo. Spomnim se, da sem možu omenila težo dvojčic, ko sem brala v Večeru, nisem pa si niti približno mislila da si to ti in tvoji princeski.
Zares od srca želim Gaji in Zoji, da še naprej izkazujeta svojo voljo do življenja, saj vesta, da ju čaka ljubeča družina. Ti naši nedonošenčki so itak pravi borci, čisto te razumem, kako si se počutila, ko so drugim mamicam pripeljali dojenčke v šok sobo, tvojih pa od nikoder. Tudi ti si dovolj močna in zdaj že izurjena, da jima boš vlivala moči za boj.
Tudi pri nas so bile možganske krvavitve (zelo pogosto pri nedonošenčkih), pa se zdaj vse uredilo.

Močno stiskam pesti za vse vas tri.

Ej, imena imaš pa najboljša!!!


Oj, aknela1, sem te že pogrešala user posted image . Ja mi smo tisto bili, res se je kar grozno bralo ob vseh drugih normalnih težah, nas je pa bilo tisti vikend ko rusov user posted image , vse postelje polne.

Tudi jaz imam močno vero v moji dve princeski, nikoli nisem dvomila, da ju ne bi dobila domov. Edino enkrat, ko je dr. rekel, da naj za Gajo ne pričakujemo čudežev. Ampak kot se je potem izkazalo sva se napačno razumela. So težki dnevi, ampak potem pomislim, koliko ljudi misli in upa za nas, pa mi je kar lepše pri srcu.

A imena so ti všeč user posted image , verjamem ja.


matcar, jaz sem čist preveč navezana na vas in iz čiste solidarnosti bom počakala še na nebo in elevitko, potem pa gasa k mariborčankam na dojenčkih.
O kaj vidim, v roku enega tedna bosta obe zibali user posted image , še malo pa bo.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 21:13:51   
matcar
Ja,mislim,da bi lepo blo,da tam nadaljujemo.Ker noseče več ni nobene.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 22:39:24   
elevitka
Nebo... lahko tud avenija ker namje vsem pod nosom.... bom videla kajbo rekla Tasa (sva htele že danes it, pa me doma ni bilo ko mi je poslala SMS user posted image )

ti pošljem sms važi? računaj pa med 17,30 in 18 uro

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 7:11:14   
matcar
Jutro,babike?

Mi smo pa se to noč fajn naspali,je prav pasalo.Maks je ostal pri babici,mamo malo mira pri bajtiuser posted image .
Včeraj sma imela pregled v B in je Z bil ful zadoboljen,upa da bo stanje še naprej tako ostalo,da se ne bo kaj poslabšalo.Zdravila so mu zmanjšali,v petek pa morama nazaj,da bo vido ali se terapija obnese.

Če grete na kofe,se mejte lepo,pa še za mene kako spite.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 10:48:31   
elevitka
Jaz pa spet nisem po 2,30 uri nič spala ... zjutraj komaj okoli 6 me jemoglo sfalit (kak mi gre to na jetra ponoči ne spim pol bi pa čez dan not spravila) user posted image

Iz nosa mi v eno kri lije - jo komaj ustavim (kaj me bo pobralo?)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 18:36:26   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Jaz pa spet nisem po 2,30 uri nič spala ... zjutraj komaj okoli 6 me jemoglo sfalit (kak mi gre to na jetra ponoči ne spim pol bi pa čez dan not spravila) user posted image

Iz nosa mi v eno kri lije - jo komaj ustavim (kaj me bo pobralo?)



Kaj pa če te pritisk jezi? Probaj si ga zmerit,da boš vidla.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 21:29:17   
tasa_m
Nebo kje si se skrivala danes??

elevitka, Sara je rekla da si full lepa nosečka user posted image hvala za vodo user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 21:30:44   
elevitka
Matcar vse me že jezi veš... pa nič ne pomaga. Enčas mam nizkega enčas visokega. Nič ne pomaga. Vsega že imam počasi dovolj. Hodim ko raca, lulam menda na 30 minut, enčas me zvija pa spet ne ... mahhhh

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 21:32:51   
elevitka
Tasa... reči Sari hvala (spet mi bo špeh zrasel) Nebo mi je poslala SMS da je bila zelo dolgo v P na CTG (do 13,30 - presneta golazen) in da je full utrujena in ne obljubi da bo prišla.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 21:45:05   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Matcar vse me že jezi veš... pa nič ne pomaga. Enčas mam nizkega enčas visokega. Nič ne pomaga. Vsega že imam počasi dovolj. Hodim ko raca, lulam menda na 30 minut, enčas me zvija pa spet ne ... mahhhh



Boga,ti pa si nasrkala v nosečnosti,bo pa porod stekel gladko,boš vidla.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
21.7.2009 21:45:47   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Tasa... reči Sari hvala (spet mi bo špeh zrasel) Nebo mi je poslala SMS da je bila zelo dolgo v P na CTG (do 13,30 - presneta golazen) in da je full utrujena in ne obljubi da bo prišla.



Kaj ste se na kavici dobile?Mater sem radovedna!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 8:41:40   
nebo
Dobro jutro, jaz nisem šla na kavico, sem zjutraj bila 4 ure v P....gužva, potem sem kuhala in malo pospravila, zvečer pa sem Niki obljubila, da grema na kolo, no ona, jaz neuser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa imam tudi jaz že en fuuullll poln kufer vsega, ma bom že zdržala še teh 5 dni....user posted image user posted image user posted image

Matcar kaj v ponedeljek me ja ne bodo kje klistirali???? halooo

Ja me veseli, da si vse v redu uredila z Maksom pri Zuser posted image user posted image


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 12:44:39   
elevitka
Joj kak bi jaz bla na tvojem mestu nebo ... ti vsaj veš da boš v torek rešena muk .... jaz pa lahko samo čakam vsak dan kdaj se bo kaj kam premaknilo user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 13:11:46   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro jutro, jaz nisem šla na kavico, sem zjutraj bila 4 ure v P....gužva, potem sem kuhala in malo pospravila, zvečer pa sem Niki obljubila, da grema na kolo, no ona, jaz neuser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa imam tudi jaz že en fuuullll poln kufer vsega, ma bom že zdržala še teh 5 dni....user posted image user posted image user posted image

Matcar kaj v ponedeljek me ja ne bodo kje klistirali???? halooo

Ja me veseli, da si vse v redu uredila z Maksom pri Zuser posted image user posted image





pri nas v P ne delajo klistiranja,preverjeno,edino svečko dobiš zjutraj,da še greš na wc,pol pa gasa v porodne sobe.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 13:12:31   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Joj kak bi jaz bla na tvojem mestu nebo ... ti vsaj veš da boš v torek rešena muk .... jaz pa lahko samo čakam vsak dan kdaj se bo kaj kam premaknilo user posted image



saj bo,noseča ne boš ostala,garant.Še nobena ni!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 13:19:19   
elevitka
Že že sam filing je drugačen ko veš točno kdaj boš rešena ... kot pa čakanje user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 13:26:16   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Že že sam filing je drugačen ko veš točno kdaj boš rešena ... kot pa čakanje user posted image



Ja,to pa res.Sem bila v obeh položajih.Je bil 3ji še najboljši,ko sem točno vedla,kdaj se bo naš škrat rodil.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 16:35:32   
biba14
Ojla..naj se na hitro javim-ker enostavno RR niti prebrat nimam časa. Mali je zelo zahteven( podnevi precej joče in je buden), poleg tega ponoči ne spi in ima krče...oba z mojim sva že ko zombia, jaz sem fasala migreno in dnevno pojemnajmanj 4 lekadole,pa kafetin...sam kaj čmo,je treba zdržat.
Vsem user posted image user posted image user posted image
Nebo in elevitka-še malo zdržita,pa bouser posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 16:42:43   
elevitka
Punce men se zdi da se je pri nas začelo dogajat NA VELIKO (boli ko prasi*a) joj že zdaj preklinjam kako šele bo user posted image

Popadki na 5 min že 40 min ... tako da mislim da bomo šli v P



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
22.7.2009 16:47:16   
nebo
DRŽI SE ELEVITKA!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!