|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
15.7.2009 20:10:10   
matcar
Tu pa je spet zatišje!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 8:36:46   
nebo
Oj dobro jutro. Jaz umiram, drugače pa sem o.k.user posted image user posted image  Kako super se to sliši.

Ej Matcar, kaj bom jaz recimo v ponedeljek grem noter, mislim v P, tam ajam in jem, v torek pa mi potem naredijo CR. Upam, da zjutraj in potem me zanima, če bom jaz videla otročka že tisti dan, ko bom rodila??user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 8:53:48   
Rubin.
Sonček je in ti si skuštrana....

Dobro jutro.

user posted image


Nebo, nič ne boš počivala user posted image , kar takoj ti prinesejo otročka, če je vse vredu s teboj in z njim. Ne vem ali boš imela spinalno ali popolno analgezijo? Ena je imela dogovorjeno spinalno, medtem ko so ji delali cr, je njen dragi čakal zunaj, takoj po cr, pa sta že oba cartala pupo. Pri popolni je malo drugače, ker kar nekaj časa rabiš, da prideš k sebi. Sicer pa dojenčke drugi dan prinesejo okoli 10-11h, odnesejo pa okoli 17h. Ves ta čas so z mamicami. Tako da nič bat, se boš nacartala. user posted image Na obisk v sobo ti lahko pride samo partner, če pa boš toliko pri močeh, da boš lahko normalno hodila, pa tudi lahko pride tudi kdo drug v dnevni prostor. Meni je Ly na tak način prinesla črpalko. Ne komplicirajo, so zelo prijazne sestre.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.7.2009 8:57:41 >

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 9:04:44   
nebo
O Rubin hvala za podatke. Mislim, da te anesteziolog vpraša kakšno želiš ne in če bo možno bi jaz imela kar spinalno.

Me pa veseli, da je user posted image  pri tebi, prvič se tega nisem niti zavedala, sedaj pa bi ga rada imela pri sebi.

Imam pa prav, da si v šok sobi torej tisti da ko ti naredijo, jaz sem že en dan prej v P, tam prespim, tisti dan ko mi naredijo CR, potem pa še dva dni v šok sobi in še štiri dni na oddelku...ufffffff to pomeni, da bom 8 dni noter....user posted image

Ej Rubin imam občutek, da si kar dobre volje. In to me ZELO VESELI.user posted image In veš kaj, ko rodim in glede na to, da si vsak dan v P, glej da boš prišla kaj do mene, greva na kavo, ker moj user posted image user posted image  bo itak spal cele dneveuser posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 9:46:28   
Nattasha
Oj!

Kako se kaj držite v tej mariborski vročini? Jaz sredi popoldneva komaj diham, in se samo sprehajam iz ene sobe v drugo in grem ene 5x na dan pod tuš. Danes sem študirala, da bom spakirala eno deko pa knjigo pa grem v park pod kako drevo v senco, slabše kot doma ne more bit.

Lp

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 11:23:48   
tasa_m
Hei punce, kako ste?

Midve sma doma iz počitnic..bilo je kratko ampak sladko. JAz sem lahko bila čist na off ker je vse prevzela moja mami user posted image

Lija se igra v igralnem loku, jaz pa prekuhavam flaške in dude pa na RR svetim.

Zunaj je tak vroče da se ti lahko zmeša, komaj sma jutranji sprehod dol vdarli. Vidim da bova mogli pred 7,30 začet ven hodit.

elevitka..kdaj se dobima? Men odgovarja vsak dan..sem itak na porodniški user posted image user posted image

Rubin. hvala za coctail (sam bi mi res kak zapasal) in user posted image za tvoji dve princeski,. Sem prebrala da napredujeta user posted image user posted image

nebo..še malo user posted image

biba.. upam, da jok čimprej mine. Izpuščajčke pa je verjetno dobil od vročine a ne? user posted image

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 11:55:44   
nebo
IZVIRNO SPOROČILO: Nattasha

Oj!

Kako se kaj držite v tej mariborski vročini? Jaz sredi popoldneva komaj diham, in se samo sprehajam iz ene sobe v drugo in grem ene 5x na dan pod tuš. Danes sem študirala, da bom spakirala eno deko pa knjigo pa grem v park pod kako drevo v senco, slabše kot doma ne more bit.

Lp


Zelo pametna rešitev ja....a bereš kakšno fajno knjigo??

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 11:57:33   
nebo
Oj Tasa dobrodošla doma...user posted image  verjamem, da ti je pasalo malo počitka in razvajanja...user posted image user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 12:33:58   
biba14
Ojla...
Danes pa naš Timi aja..kok paše imet malo frei user posted image .
Jaz stanovanja pred 19.30 niti ne zapustim-no ga,ker moram user posted image ven peljat lulat ( jutranjo in pop.dozo)..dans jebilo že ob 8ih tak vroče,da sva imela le 15min za sprehod, pop.pa bo le 5min (upam,da bo imel brzinsko lulanje )..malega pa moj tačas čuva ( je lažje njega gledat, ko pa psa ven peljat...ko papridem nazaj,jaz spet vse prevzamem...). Malčka pred 20to niti ne upam ven peljat,saj mi lahko zakuha...pa tud doma ga imam v bodyu s kratkimi rokavi,ker imam 25-26stopinj. Mozoljčke ima še vedno po celem obrazu, danes sem ga po nasvetu sestrične začela z bepantenom mazat-baje ful pomaga,ker kamilice niso.
Nebo in Elevitka : saj imata še čisto malo...mislim na vajuuser posted image
Matcar : ti pa si tak al tak carica,da zmoreš s tremi otroki vseuser posted image

papa

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 12:35:32   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Oj dobro jutro. Jaz umiram, drugače pa sem o.k.user posted image user posted image  Kako super se to sliši.

Ej Matcar, kaj bom jaz recimo v ponedeljek grem noter, mislim v P, tam ajam in jem, v torek pa mi potem naredijo CR. Upam, da zjutraj in potem me zanima, če bom jaz videla otročka že tisti dan, ko bom rodila??user posted image



Ja,tak to zgleda.Samo zvečer lahko ješ do 9-ih,pol pa nič večpiješ edino lahko vodo-nič drugega-do 4-ih zjutraj.Potem pa greš okoli pol 9-ih v porodne sobe,če si prva na vrsti.lahko se zgodi,da bo kaj vmes prišlo,kot je pri meni-upam,da pri tebi ne bo.Potem si v eni uri gotova ,otroka pa vidiš takoj oz.kako uro do dve kasneje.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 12:40:31   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: biba14

Ojla...
Danes pa naš Timi aja..kok paše imet malo frei user posted image .
Jaz stanovanja pred 19.30 niti ne zapustim-no ga,ker moram user posted image ven peljat lulat ( jutranjo in pop.dozo)..dans jebilo že ob 8ih tak vroče,da sva imela le 15min za sprehod, pop.pa bo le 5min (upam,da bo imel brzinsko lulanje )..malega pa moj tačas čuva ( je lažje njega gledat, ko pa psa ven peljat...ko papridem nazaj,jaz spet vse prevzamem...). Malčka pred 20to niti ne upam ven peljat,saj mi lahko zakuha...pa tud doma ga imam v bodyu s kratkimi rokavi,ker imam 25-26stopinj. Mozoljčke ima še vedno po celem obrazu, danes sem ga po nasvetu sestrične začela z bepantenom mazat-baje ful pomaga,ker kamilice niso.
Nebo in Elevitka : saj imata še čisto malo...mislim na vajuuser posted image
Matcar : ti pa si tak al tak carica,da zmoreš s tremi otroki vseuser posted image

papa



Biba,ti mozoljčki so hormonske spremembe,ki jih imajo vsiuser posted image .Če mu pa ne bodo zginli,pa je lahko resna zadeva.Na tak način je Maks dobil atopični dermitis.Nočem te strašit,samo povem ti.Pa s kako hladilno kremico ga maži,dobiš pri P na recept.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 16:18:57   
christiana21
Ojla!

Nič vas nisem spremljala, ni bilo časa. Kaj je novega?
Kdaj gre Gloria domov še vedno ne vemo, eden pravi tako, drugi drugače...upam, da bo dan odhoda domov kmalu prišel.
Jaz sem čist potolčena, sem včeraj zvečer z rolerji padla, posledice so presekana ustnica, poškodba pod očesom in poškodba na kolenu. Hja...staram se, nisem več za rolerje.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 20:55:12   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ojla!

Nič vas nisem spremljala, ni bilo časa. Kaj je novega?
Kdaj gre Gloria domov še vedno ne vemo, eden pravi tako, drugi drugače...upam, da bo dan odhoda domov kmalu prišel.
Jaz sem čist potolčena, sem včeraj zvečer z rolerji padla, posledice so presekana ustnica, poškodba pod očesom in poškodba na kolenu. Hja...staram se, nisem več za rolerje.



Christianauser posted image user posted image user posted image ,upam,da bodo hitro zginle posledice.Pa še za Glorio ti pošiljamuser posted image user posted image user posted image ! Upam,da pride čimprej domov.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
16.7.2009 22:15:53   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ojla!

Nič vas nisem spremljala, ni bilo časa. Kaj je novega?
Kdaj gre Gloria domov še vedno ne vemo, eden pravi tako, drugi drugače...upam, da bo dan odhoda domov kmalu prišel.
Jaz sem čist potolčena, sem včeraj zvečer z rolerji padla, posledice so presekana ustnica, poškodba pod očesom in poškodba na kolenu. Hja...staram se, nisem več za rolerje.
ojoj, Christiana..upam da se čimprej pokrpaš! user posted image user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 12:58:14   
matcar
Ojla!
Tu spet ni žive duše,nič novega!user posted image
Mi pa smo bili v mestu na kavi z Mariborčankami in je bilo fajn.Maks mi je zaspal v avtu in spi naprej v postli,Saš pa je in bo tudi zaspal,če že ni!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 13:39:48   
christiana21
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi smo doma iz bolnice. V ponedeljek imamo vaganje. Če bo vse ok, dobimo stalno odpustnico. Gloria je dobro, ampak za ponoči ima vstavljeno sondico, da se ne matra jest po flaši.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 14:28:55   
ly117
Ja bravo christiana oz. Glorija. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da bo le tako ostalo in se ne bo rabla vrnit nazaj v B.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 14:39:59   
nebo
Cristiana BRAVO za Glorio. To pa me res veseli!!!!user posted image user posted image user posted image

Pa bravo za mamo, ki jo dajejo leto in zleti z rolerjiuser posted image user posted image user posted image  bogi ata bo bo moral sedaj na obe gledat, ker ima doma dva otrokauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 14:44:15   
matcar
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za Glorio!
Končno so jo dali v domače varstvo.Kak sem vesela.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 14:44:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi smo doma iz bolnice. V ponedeljek imamo vaganje. Če bo vse ok, dobimo stalno odpustnico. Gloria je dobro, ampak za ponoči ima vstavljeno sondico, da se ne matra jest po flaši.
user posted image user posted image super, sem full vesela za vas in upam in si močno želim, da končno začnete uživat družinsko življenje! user posted image user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 15:15:49   
christiana21
Hranimo se na dve uri, jemo eno uro, ker sem med hranjenjem igramo s cucljem, ostane nam ena ura fraj, takrat pa jokamo in stokamo, pa se je treba crkljat.  Cote opral in polikal bo pa...hmmm...bogsigavedi. He he

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 16:06:13   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Hranimo se na dve uri, jemo eno uro, ker sem med hranjenjem igramo s cucljem, ostane nam ena ura fraj, takrat pa jokamo in stokamo, pa se je treba crkljat.  Cote opral in polikal bo pa...hmmm...bogsigavedi. He he



Pusti zdaj cote,raje se cartajte,ko ste toliko že zamudili,ostalo se bo že porihtalo.user posted image user posted image user posted image Ej,se bo že navadla.Saš je tudi tako delal,sma rabla celo uro,da se je najedel,pa samo ena ura za počitek.Zdaj pa poje v 10-15 min.navadit se mora,pa bo boljše,boš vidla.Res sem vesela za vasuser posted image user posted image user posted image ,da je končno doma!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 16:24:11   
christiana21
matcar, je tebi znano bruhanje sluzi v loku? V bolnici so pred odpustom rekli, da je to, ker je prehlajena (ta prehlad se vleče že iz Ljubljane), danes je mala že dvakrat bruhala sluz z rahla primešanim mlekom, včasih samo malo pljune, na to ne polagam pozornosti, ampak danes je pa to dvakrat že bilo v loku.
Imela je test krvi včeraj, kri je ok, Uz trebuha je bil ok, refluksa nima,...ampak mene vseeno skrbi kaj bi lahko bilo. Aja, pa vročine tudi nimamo.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 19:11:56   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

matcar, je tebi znano bruhanje sluzi v loku? V bolnici so pred odpustom rekli, da je to, ker je prehlajena (ta prehlad se vleče že iz Ljubljane), danes je mala že dvakrat bruhala sluz z rahla primešanim mlekom, včasih samo malo pljune, na to ne polagam pozornosti, ampak danes je pa to dvakrat že bilo v loku.
Imela je test krvi včeraj, kri je ok, Uz trebuha je bil ok, refluksa nima,...ampak mene vseeno skrbi kaj bi lahko bilo. Aja, pa vročine tudi nimamo.



Čisto možno,da je to od prehlada.Ker ne zna izpljunik,kot mi,zbruha.To od malega dela od sosede sinek.Pa še zdaj kdajbodi bruhne že,če samo zakašlja preveč.pomojem ni to nič za skrbet.Če pa se bo to prepogosto ponavljalo,pa idi k P.Sta že izbrala P za Glorio? Pa čimveč na dan ji z fuziološko nosek čisti,da ji ne bo šel sluz v želodček.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 20:15:08   
christiana21
mala bruha po vsakem obroku skoraj. Jaz razmišljam, da so ji spet predpisali preveliko količino hrane, pojest more vsaki dve uri 40ml. ker je zdaj bruhala po 30 ml sva ji dala samo čaj, mleko je itak vso zbruhala.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?