|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 10:11:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

ja ja saj vem, samo se mi res fuuuulll vleče dan po dan, pa ful zatekam, je rekel kolega, da sem ko sumoborecuser posted image (ta znak je sedaj dodala moja Nika, vidiš kako sem jaz lepa za njo-kot metuljčica)user posted image user posted image



Saj pa si lepa nosečka,ko bi jaz bla.user posted image user posted image user posted image Malo še potrpi,saj vem,kak je to čakanje zoprno.Mene se spomni,sem tudi mislila,da ne bo konca teh čakalnih dni,pol pa je šlo ful hitro.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 10:46:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

...user posted image (ta znak je sedaj dodala moja Nika, vidiš kako sem jaz lepa za njo-kot metuljčica)user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image no vidiš kak si lepa user posted image , Nika ima prav!!!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 10:49:21   
tasa_m
sem se pogovarjala z elevitko (preko smsa) pravi da ni nič ponoči spala, da jo šivi full bolijo, Tai pa je jokal  2 urci user posted image in da je full vroče, če pa je ona dlje auf pa ji je slabo..

boga revica ej, ma jaz sem zato da bi v P. bile klime, ker ko začne sonce srat je obup..jaz sem bila februarja v P. pa ko ga je sonce žgalo not smo šle kr iz sobe (vse 3) v dnevni prostor.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 11:48:49   
christiana21
Boga Elevitka.
Nebouser posted image , malo še, čisto malo, tvoj dan D je vsak dan bližje. Torek zjutraj bo tu, kot, da bi mignil, samo še petkrat greš spat, bi rekli otroci.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 15:52:27   
nebo
Aloha razmišljam, da bi šla kar v zmrzovalnikuser posted image user posted image , samo ne vem če kje imajo tako velikegauser posted image user posted image

Ej Cristiana sta se včeraj kopale??

Matcar, daj ti povej meni, a moja Nika bo lahko videla našega malega user posted image  šele takrat, ko pridema na oddelek?? Ven, da v šok sobo ne sme, kaj pa v ono sobo tam spodaj, če recimo jaz lahko hodim in pripeljem bebico tja?? Ali pa naj jo ati pelje potem gor na intezivnega zvečer??
Ti to vse veš, zato te moram en mal gnjavit!!!

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 19:57:20   
Rubin.
Čer,

Elevitka, se mi prav smiliš, to mora biti kot v kotlu, ta vročina. No se bo vsaj shladilo ko bosta šla domov.

Nebo, tako kot si napisala. V šok sobo ne sme, lahko pa Nika  pride v dnevni prostor, ti pa pripelješ tamalega tja. Tako so skoraj vse prakticirale, ki so bile z mano takrat tam. Pa tudi babice so bile zraven. Jaz sem tudi šla že drugi dan tja, da sva se z Malo miss nacartali, moj sploh ni bil v šok sobi, ker sta vedno prišla skupaj.
Sicer pa če imaš v torek CR, boš najbolj pozno v petek že na oddelku - javi mi.
Se mi pa smiliš v tej vročini. Se spomnim 4 leta nazaj bolj je bilo vroče, bolj sem zatekala. Še malo, pa boš tudi ti rešena.


< Sporočilo je popravil Rubin. -- 23.7.2009 19:58:52 >

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 21:27:34   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: nebo


Ej Cristiana sta se včeraj kopale??




Ja, smo se kopali. Najprej se je pokakala v vodo, potem ga je pa še nakidala na brisačouser posted image

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
23.7.2009 21:42:45   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Aloha razmišljam, da bi šla kar v zmrzovalnikuser posted image user posted image , samo ne vem če kje imajo tako velikegauser posted image user posted image

Ej Cristiana sta se včeraj kopale??

Matcar, daj ti povej meni, a moja Nika bo lahko videla našega malega user posted image  šele takrat, ko pridema na oddelek?? Ven, da v šok sobo ne sme, kaj pa v ono sobo tam spodaj, če recimo jaz lahko hodim in pripeljem bebico tja?? Ali pa naj jo ati pelje potem gor na intezivnega zvečer??
Ti to vse veš, zato te moram en mal gnjavit!!!



Ja,če boš lahko hodla,lahko greš z user posted image v dnevni prostor al pa ono čakalnico,ko je sprejem nosečk.Na intenzivnem pa je tudi ne bodo noter spustili,edino,če imaš veze.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 6:57:41   
christiana21
Dobro jutro!

Tu so pa nosečke čisto okrnjene, še malo, pa ne bo več nobene tu gor, bomo vse med mamicamiuser posted image , pa saj bodo prišle nove generacije nosečk na ta forum, ali se bo pa katera ponovno udeležila foruma, ko se bo odločila za novo bebico, Matcar naprimeruser posted image

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 6:59:05   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Dobro jutro!

Tu so pa nosečke čisto okrnjene, še malo, pa ne bo več nobene tu gor, bomo vse med mamicamiuser posted image , pa saj bodo prišle nove generacije nosečk na ta forum, ali se bo pa katera ponovno udeležila foruma, ko se bo odločila za novo bebico, Matcar naprimeruser posted image



Hahahaha! Pol bote 3 leta čakali,da se jaz spet tu pojavim!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 11:43:58   
nebo
Ahoj, jaz definitivno odstopam od tretje user posted image user posted image user posted image

jojo kje je še ponedeljek, in vse tri dni sva same doma....SUPERCA!!!!!! Pa saj bo...user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 15:46:48   
tasa_m
Hallo, jaz sem danes bila pri elevitki in Taju user posted image Mali je taaak lepi, da joj.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 16:23:50   
nebo
In kako sta? Se dojita, spita, gresta že jutri domov?  Vse me zanima??user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
24.7.2009 21:22:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

In kako sta? Se dojita, spita, gresta že jutri domov?  Vse me zanima??user posted image
Vredu sta, rekla je da čez dan Tai panča, ponoči pa joče, če bo vse po sreči, gresta v ned. domov. Nima še dovolj mleka in zato joče, ampak se bo tud to uredilo in bosta zalaufala v nulo.


(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
25.7.2009 22:28:36   
matcar
Ojla!
Kaj ste se vse zgubile?
Nebo,še 2 dni te ločita od veselega trenutka!user posted image user posted image user posted image Kaj se nisi javla pri Mariborčankah?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 7:04:47   
nebo
Ojla, dobro jutro. Ne morem spat in grem likat, pa pakirat stvari za jutri.user posted image  Pa kaj bom delala tako dolgo v P od ponedeljka do ponedeljka.....uffffffff Me že dajejo živčki....user posted image

Matcar ma nisem se oglasila pri Mariborčankam samo pogledam kako veselo čvekateuser posted image user posted image  od jutri naprej pa tega posta itak ne bo večuser posted image

Kaj gre danes Elevitka domov?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 7:07:45   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ojla, dobro jutro. Ne morem spat in grem likat, pa pakirat stvari za jutri.user posted image  Pa kaj bom delala tako dolgo v P od ponedeljka do ponedeljka.....uffffffff Me že dajejo živčki....user posted image

Matcar ma nisem se oglasila pri Mariborčankam samo pogledam kako veselo čvekateuser posted image user posted image  od jutri naprej pa tega posta itak ne bo večuser posted image

Kaj gre danes Elevitka domov?



Ja,mislim da gre. Ja,ne bo več nosečk,mi je kr hudo malo,ko ni več nobene.user posted image Si vidla,od Rubin Gaji ne gre dobro,ima nekaj s pljučki.Pri temi nedonošenčki idi pogledat.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 7:23:33   
nebo
Uffffffff sploh ne upam brat, boga Gajauser posted image

Zakaj te moraš biti en dan prej v P - a to da se psihično pripraviš al kaj?? Mislim, da bom danes začela kadit!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 7:48:07   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Uffffffff sploh ne upam brat, boga Gajauser posted image

Zakaj te moraš biti en dan prej v P - a to da se psihično pripraviš al kaj?? Mislim, da bom danes začela kadit!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image



Ja,ful ti živčki delajo.Meni so ful,hihi... Ne vem,zakaj moraš en dan prej noter,meni tudi ni bilo jasno,ker nič ne delaš,bogu cajt kradeš...

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 7:57:54   
nebo
Bom si nesla ene tri knjige zraven, da mi ne bo dolgčas...pa kaj vem kaj še, bom sestram pomagala previjat....user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 8:01:25   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Bom si nesla ene tri knjige zraven, da mi ne bo dolgčas...pa kaj vem kaj še, bom sestram pomagala previjat....user posted image user posted image



Tam v 1.nad ne previjajouser posted image user posted image user posted image Najboljše,da si čtivo neseš,ja,ker boš znorela od dolgega časa,pa samo razmišljala boš o porodu

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 8:14:25   
nebo
Ja super no, pa saj bom imela še kakšno klepetuljo v sobi, pa bova klepetali....user posted image  mogoče pa celo nasračkam Pelkičevo, da me domov spusti in pridem noter v torek zjutraj??!!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 8:16:17   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ja super no, pa saj bom imela še kakšno klepetuljo v sobi, pa bova klepetali....user posted image  mogoče pa celo nasračkam Pelkičevo, da me domov spusti in pridem noter v torek zjutraj??!!



Probaj,samo dvomim,da ti bo pustila,ker kao jest ne smeš po 9-i zvečer,pit pa po 4.i zjutraj.Pa svečko dobiš okoli 6-ih,da še greš na wc!Poskusit ni greh!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 8:38:26   
nebo
Dobro te no, bom pač ležala notri in si mislila, da sem v hotelu s polnim penzionom...user posted image

In vi kaj boste počeli danes??

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
26.7.2009 9:06:02   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro te no, bom pač ležala notri in si mislila, da sem v hotelu s polnim penzionom...user posted image

In vi kaj boste počeli danes??


Mi pa gremo na 70.letnico,sem se ravno stuširala pa lase oprala,zdaj pa pride na vrsto pipanje obrvi in mazanje frisa.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




stalnost v lj.za vpis v vrtec
NANA123

KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC

2 LETI (57%)

MANJ KOT 2 LETI (43%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!