|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 20:48:21   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

mala bruha po vsakem obroku skoraj. Jaz razmišljam, da so ji spet predpisali preveliko količino hrane, pojest more vsaki dve uri 40ml. ker je zdaj bruhala po 30 ml sva ji dala samo čaj, mleko je itak vso zbruhala.



Kaj pa če bi ji na 3ure dala za jest? Pa po 2-h urah je lačna?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 20:53:27   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

In veš kaj, ko rodim in glede na to, da si vsak dan v P, glej da boš prišla kaj do mene, greva na kavo, ker moj user posted image user posted image  bo itak spal cele dneveuser posted image user posted image


Veš da, z veseljem, ti mi samo javi, kdaj boš na oddelku, pa pridem.

Sicer pa vas že pogrešam. Kdaj se bomo kaj videle? Zgleda, ko ne bo več nobena nosečka user posted image , še boljše, da mi ne boste mogle delati lušt user posted image .

Ch.21 super, super, super novička. Danes je vaš praznik. Nacartajte se za nazaj in za naprej user posted image . Močno držim pesti, da bo Klara Glorija pridno jedla in bo v ponedeljek tehtnica pokazala to kar mora, da ostane pri vama za vedno.

Pri nas pa ne kaže najbolje user posted image . Gaji se je v možganih naredil edem in sedaj sta dve možnosti ali poči sam od sebe ali pa se poveča in začne pritiskati na možgane, potem sledi operacija. Ampak jaz res močno, močno, močno upam da do slednjega ne pride. V ponedeljek bodo delali ponovni uz. Zoja pa se dobro drži - vsaj nekaj.




(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 21:31:16   
klaja
Večer!

Kar nekaj časa se nisem oglasila in upam da niste hude na mene, ker mi enostavno ne znese časovno. Malo čvekam na januračicah, pa julijkah, pa še sedaj na septemberkah, pa še to komaj sfolgam. Vas pa občasno preberem, tako da vas nisem čisto zanemarila.

Matcar, Rubin in Christiana vam pa pošiljam user posted image user posted image user posted image za vaše user posted image in upam da se bo pri vseh dobro izteklo!

Matcar tebi pa se opravičujem, da sem te na FB zavrnila kot prijatelja. Nikakor se nisem mogla spomnit kam spadaš in kje sem tvoje otročke že videla na eni sliki.

Moja nosečnost napreduje, kljub težavam in 14 dnevnem obisku v porodnišnici, ampak sedaj se že boljše počutim in upam da zdržim do konca.

Lepo bodite in upam, da mi bo še uspelo kaj pokukat k vam!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 21:51:06   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Pri nas pa ne kaže najbolje user posted image . Gaji se je v možganih naredil edem in sedaj sta dve možnosti ali poči sam od sebe ali pa se poveča in začne pritiskati na možgane, potem sledi operacija. Ampak jaz res močno, močno, močno upam da do slednjega ne pride. V ponedeljek bodo delali ponovni uz. Zoja pa se dobro drži - vsaj nekaj.





Rubin,vse bo dobro.Pa tako lepo je kazalo za obe,no za Zojo še vedno.Revček mali,upam,da ne bo slednje,res.Držim pesti za Gajo in obema pošiljamuser posted image user posted image user posted image ,tebi pa user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 21:52:32   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Večer!

Kar nekaj časa se nisem oglasila in upam da niste hude na mene, ker mi enostavno ne znese časovno. Malo čvekam na januračicah, pa julijkah, pa še sedaj na septemberkah, pa še to komaj sfolgam. Vas pa občasno preberem, tako da vas nisem čisto zanemarila.

Matcar, Rubin in Christiana vam pa pošiljam user posted image user posted image user posted image za vaše user posted image in upam da se bo pri vseh dobro izteklo!

Matcar tebi pa se opravičujem, da sem te na FB zavrnila kot prijatelja. Nikakor se nisem mogla spomnit kam spadaš in kje sem tvoje otročke že videla na eni sliki.

Moja nosečnost napreduje, kljub težavam in 14 dnevnem obisku v porodnišnici, ampak sedaj se že boljše počutim in upam da zdržim do konca.

Lepo bodite in upam, da mi bo še uspelo kaj pokukat k vam!




No,saj zdaj pa me lahko potrdiš,ko veš,čigava semuser posted image user posted image user posted image .Hvala za dobre želje za Maksa.Zaenkrat mu dobro kaže in tudi Z so optimistični.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 21:53:33   
matcar
Rubin,se pa strinjam s tabo,da se moramo slej ko prej na kavi dobit,da se vidimo in kako rečemo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 22:01:10   
Rubin.
Hvala matcar.
Ej ti obvladaš forum, pa mi nekaj svetuj. Jaz še kar svetim tu na nosečkah, pa bi me že zdavnaj, no 4 tedne nazaj, morale suniti v tazadnjo. Zanima me a so na mariborčankah, tudi tako fletne punce kot tu, da bi se mogla tja preselit? Moram priznat, da še sploh pokukala nisem tja. user posted image  
Jaz bi še kar bila noseča user posted image .

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 22:07:47   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala matcar.
Ej ti obvladaš forum, pa mi nekaj svetuj. Jaz še kar svetim tu na nosečkah, pa bi me že zdavnaj, no 4 tedne nazaj, morale suniti v tazadnjo. Zanima me a so na mariborčankah, tudi tako fletne punce kot tu, da bi se mogla tja preselit? Moram priznat, da še sploh pokukala nisem tja. user posted image  
Jaz bi še kar bila noseča user posted image .



Ja,ful fajn punce so.Ti se nam kar pridruži,sta se Ly117 in Tasa_m tudi že.Saj mene bi tudi mogle v rit sunit,ker sem že 3,5 meseca mamica.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 22:26:17   
christiana21
user posted image user posted image user posted image Držim pesti za okrevanje Gajeuser posted image user posted image user posted image , Zoja pa naj bo še naprej tako dobro, kot je. Mali sta borki, ni kaj.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 22:38:08   
christiana21
He he, jaz še tudi pri nosečkah svetimuser posted image user posted image user posted image
Punce, kako je z M po porodu? Je neredna? Jaz sem jo imela prejšnji mesec 17-ega, trajala je 14 dni (kakih 12 dni je lilo iz mene, potem pa je naenkrat ponehala, zdaj bi morala dobit drugo M, je pa ni. Ponavadi sem imela redne krvavitve, ampak to je bilo, ko še ni bilo v zibelki kričačice, he he. Jaz mislim, da noseča spet nisem, hehe, saj sem user posted image user posted image  po M, ampak smo meli dežni plašček Durex gor, no, sj tud pred M smo meli plašček.

Matcar, ja, je lačna po dveh urah, ful se zažene za prvih 20 ml, potem pa ne gre več, tu in tam še potegne, potem pa bruha, no, zdaj zadnjega obroka ni ven vrgla, upam, da bo tako ostalo. Ima pa Gloria zadnji teden obdobje, ko zelo malo kaka, pokakana je skoraj vsaka plenička, ampak kaka kot zajček, čisto malo, bolj tak vpito je vse v pleničko.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 22:42:39   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

He he, jaz še tudi pri nosečkah svetimuser posted image user posted image user posted image
Punce, kako je z M po porodu? Je neredna? Jaz sem jo imela prejšnji mesec 17-ega, trajala je 14 dni (kakih 12 dni je lilo iz mene, potem pa je naenkrat ponehala, zdaj bi morala dobit drugo M, je pa ni. Ponavadi sem imela redne krvavitve, ampak to je bilo, ko še ni bilo v zibelki kričačice, he he. Jaz mislim, da noseča spet nisem, hehe, saj sem user posted image user posted image  po M, ampak smo meli dežni plašček Durex gor, no, sj tud pred M smo meli plašček.

Matcar, ja, je lačna po dveh urah, ful se zažene za prvih 20 ml, potem pa ne gre več, tu in tam še potegne, potem pa bruha, no, zdaj zadnjega obroka ni ven vrgla, upam, da bo tako ostalo. Ima pa Gloria zadnji teden obdobje, ko zelo malo kaka, pokakana je skoraj vsaka plenička, ampak kaka kot zajček, čisto malo, bolj tak vpito je vse v pleničko.



Kaj pa če ji daš toliko,ko pač poje in ne več? Lahko da se prenaje.To je meni en čas Saš delal,pa mu več nisem dala.Zdaj pa je mir.
Kar pa se M tiče,pa sem jo jaz prvo imela skoraj 3 tedne,izmenično malo pa spet pune bombe. Zdaj po KT pa sem jo dobila po treh dneh,ko sem prvo škatlico pojedla.Ne vem,pomoje se še ti ni v ravnovesje spravlo vse skupaj.Malo še počakaj,pa boš vidla.Pa sters je tudi bil prisoten.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
17.7.2009 23:17:44   
aknela123
Rubin draga.
Že kak mesec nisem brala teh forumov, pa še računalnik smo imeli na popravilu, sem pa pogosto mislila nate. Zdaj pa že dva dni za nazaj berem, kaj se je dogajalo. Spomnim se, da sem možu omenila težo dvojčic, ko sem brala v Večeru, nisem pa si niti približno mislila da si to ti in tvoji princeski.
Zares od srca želim Gaji in Zoji, da še naprej izkazujeta svojo voljo do življenja, saj vesta, da ju čaka ljubeča družina. Ti naši nedonošenčki so itak pravi borci, čisto te razumem, kako si se počutila, ko so drugim mamicam pripeljali dojenčke v šok sobo, tvojih pa od nikoder. Tudi ti si dovolj močna in zdaj že izurjena, da jima boš vlivala moči za boj.
Tudi pri nas so bile možganske krvavitve (zelo pogosto pri nedonošenčkih), pa se zdaj vse uredilo.

Močno stiskam pesti za vse vas tri.

Ej, imena imaš pa najboljša!!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
18.7.2009 11:09:17   
elevitka
Dan !

sam tolk da se javim da še diham, dans je malo bolje ker ni taka hica. Mi smo še vedno 2 v 1... pa še zgleda bomo nekaj časa, saj nič ne kaže da bo treba kam it.

Tasa... za kafe se lahk zmedniva kadarkoli razen četrtkov ko imam CTG... G nimam več ker gre na dopust, ja bi bla srečna če bi ta kavicabila v času ko še ni hice, ker drugač lahk stečem ko cuker.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
18.7.2009 12:37:54   
matcar
Rubin in Ch.21 ,Mariborčanke so pri dojenčku-starši čvekamo,da ne bosta iskali.Tudi vse ostale vabljene!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
18.7.2009 12:40:07   
matcar
Elevitka,user posted image user posted image user posted image ! Malo še,pa boš rešena!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
18.7.2009 17:35:29   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Elevitka,user posted image user posted image user posted image ! Malo še,pa boš rešena!



Še nič ne kaže na to .. očitno mu je prelepo v mami user posted image

No ko bo tako daleč se vam pridružim na starši čvekamo, zdaj pa še nimam kaj tam iskat user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
18.7.2009 22:54:58   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Elevitka,user posted image user posted image user posted image ! Malo še,pa boš rešena!



Še nič ne kaže na to .. očitno mu je prelepo v mami user posted image

No ko bo tako daleč se vam pridružim na starši čvekamo, zdaj pa še nimam kaj tam iskat user posted image



Eh,pa no.Saj še imaš kolko dni do konca? Je 7?Al malo več? Mogoče pa te z danes na ju3 preseneti,pa boš že srečna mamica!Jaz pa tu nimam kaj iskat! Kaj pa zdaj?user posted image

< Sporočilo je popravil matcar -- 18.7.2009 22:55:31 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 20:06:09   
ly117
Večer user posted image .

Kje user posted image ste se pa zguble?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 20:38:03   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Večer user posted image .

Kje user posted image ste se pa zguble?




Pa saj ni žive duše tu,celi dan!Ne vem,kam so se skrile.Nebo in Elevitka sta mogoče že v dvoje!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 21:15:33   
elevitka
Mi smo še vedno 2 v 1 ... včeraj se mi je odluščil čep, mišice me bolijo doli kot sto hudičev, dalje pa nič.... ZAENKRAT user posted image

do roka pa še 8 dni

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 21:18:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Mi smo še vedno 2 v 1 ... včeraj se mi je odluščil čep, mišice me bolijo doli kot sto hudičev, dalje pa nič.... ZAENKRAT user posted image

do roka pa še 8 dni



Uuuu,to pa zna bit hitro,ne boš do roka nosla,garant! Javi,ko boš v dvoje že.Pa makar čez par dni,ker zna trajat.Moji cifri itak maš,al ne?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 21:20:37   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Mi smo še vedno 2 v 1 ... včeraj se mi je odluščil čep, mišice me bolijo doli kot sto hudičev, dalje pa nič.... ZAENKRAT user posted image

do roka pa še 8 dni


Ja upam da boš čimprej cartala.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 21:58:49   
elevitka
Cifro mam ja.

Ly jaz bi tud že rada cartala user posted image

sam imam filing da to vseeno šr nebo hitro ... no bomo vidli

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
19.7.2009 22:06:48   
matcar
Al pa tudi.Malo ahtaj,če se ti je odluščlo,ker lahko par dni traja al pa par ur.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 3. del
20.7.2009 8:19:17   
nebo
Dobro jutro, jaz sem še vedno 2 v 1 in bom kar počakala do danes teden, ko imam sprejemuser posted image user posted image sem pa tako tečna, tako zatečena, da si grem sama sebi na živce...user posted image user posted image user posted image

Elevitka halo, max tri dni, pa boste imeli dojenčka.user posted image user posted image user posted image Jaz sploh ne vem kako to izgleda, če se ti odlušči čep, se mi prvič ni, baje pa, da ga ne moreš spregledat!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Kako ste dojile?
endrina



sprva leže, potem sede (48%)

sprva sede, potem leže (11%)

samo leže (15%)

samo sede (17%)

nisem splpoh dojila (8%)


Število vseh glasov: 383

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!