|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:37:30   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

kokica - malo vina drugič malo noter vliuser posted image


Aaa, zato tvoja dva spita?! user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:37:49   
PERSIDA
kokica - da ga nebo razneslouser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:37:57   
KOKICA32
Grem spati oz. aja, ne bom jamrala. user posted image LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:39:57   
PERSIDA
najaa - malo dozo sem najprej sprobala da prespita pol noči ,pol pa gremo na večuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:39:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Grem spati oz. aja, ne bom jamrala. user posted image LAHKO NOČ! user posted image
lahko noč.

jaz tud grem, da nebo persida rekla da ga mučim in mi prišla pomagat user posted image user posted image

samo nič nebo, nekdo prav glasno smrči,pa mislim da to ni Lija user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:40:46   
PERSIDA
Lahko noč drage moje,pa pridne bit.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:41:10   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Grem spati oz. aja, ne bom jamrala. user posted image LAHKO NOČ! user posted image


Si utrujena, a ne? Jaz tudi, moram malo pojamrat! Taaaaaak sem utrujena, da mi oke skup tiščijo. user posted image

user posted image

Lahko noč in lepo spi!

Sam še to obljubi, da boš jutri tud jamrala!! Pliiiiiiiis!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:41:32   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

najaa - malo dozo sem najprej sprobala da prespita pol noči ,pol pa gremo na večuser posted image


Ja kolk ga pa zdej neseta?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 22:49:19   
Najaa
Ok, vas ni več. Pol pa lahko noč. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
16.7.2009 23:11:34   
MalaČebelica
babe žabe, jaz sem se pa zdaj tak narežala, da sem skoraj pod mizo padla. mi je žal da sem zamudila taki ploden pogovor user posted image user posted image user posted image

mi smo pa danes prišli po temi iz večernega sprehoda. upam, da mi ne bo jutri socialna zvonila na vrata user posted image grem te zdaj jaz tudi počasi spat, če več nobene ni....


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:14:26   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

babe žabe, jaz sem se pa zdaj tak narežala, da sem skoraj pod mizo padla. mi je žal da sem zamudila taki ploden pogovor user posted image user posted image user posted image

mi smo pa danes prišli po temi iz večernega sprehoda. upam, da mi ne bo jutri socialna zvonila na vrata user posted image grem te zdaj jaz tudi počasi spat, če več nobene ni....


jaz sem se tudi narežala, ma ste face user posted image user posted image user posted image
jutri vam pa obesim par slikic gor, kaj zdej ustvarjam, ko sem dobila barve za na tekstil farbat user posted image
Piruri, hvala za idejo, res, še mož je čist navdušen, da ustvarjam, namesto da cel dan visim na računalniku user posted image user posted image user posted image user posted image
si pripomogla k boljšim odnosom v najinem zakonu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:14:41   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce dajte mi povedat ali imate še vedno podloženo vzglavje user posted image v posteljci?

Lijo vsako jutro najdema čist pri nogah in kontra obrnjeno, pa sma razmišljala, če bi ji to ven vzela..user posted image



jaz mu sploh nikoli nisem dvigovala vzglavja, že ves čas spi v vodoravnem položaju user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:14:46   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

aha gh tiste, ki polno dojite ali že kaj devate, meni je P rekla da šele po 6 mesecu, glede na to, da imam še veliko mleka, sam mislim, da bom prej začela tam po 5 m?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če bo mleko zdržalo, imam jaz tudi plan po 5 mesecu začet, ampak mi zadnje tri dni nekaj mleko štrajka. Zjutraj ga je še vedno ogromno (načrpam iz obeh 550 ml), potem čez dan je pa kar neka žalost, ob 13h iz ene komaj 100 ml dobim. No, k sreči imam še od zjutraj rezervo, tako da če čez dan primanjkuje, malo dolijem iz rezerve, ki čaka v hladilniku.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:19:32   
cvetka.marjetka
Na FB Marčevke 2009 sem že sporočila spremembe... ;) Neja jih bo apdejtala. user posted image Kokica in ostale pa me lahko po ZS vprašate katera "ta stara" sem. Bi blo pa skrajni čas, da se nam tam pridružite. Je tako sočno, pikantn in zabavno. user posted image

Vprašanje glede GH - Bomo s 5imi meseci začeli, pa se psihično pripravljam. Je dojenje tako enostavno, ampak do 18 leta jo bomo morali nekako odstaviti z zize. user posted image

- Kako hranite svoje pikice - v naročju, ležalniku, stolčku (ima različne naklone mogoče)?
- Najprej se itak začne z žličkami, ampak ko začne jesti konkretno, cel obrok koliko žličk, ml pojedo?


Nočko. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:23:19   
felix7
No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 0:25:30   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Na FB Marčevke 2009 sem že sporočila spremembe... ;) Neja jih bo apdejtala. user posted image Kokica in ostale pa me lahko po ZS vprašate katera "ta stara" sem. Bi blo pa skrajni čas, da se nam tam pridružite. Je tako sočno, pikantn in zabavno. user posted image

Vprašanje glede GH - Bomo s 5imi meseci začeli, pa se psihično pripravljam. Je dojenje tako enostavno, ampak do 18 leta jo bomo morali nekako odstaviti z zize. user posted image

- Kako hranite svoje pikice - v naročju, ležalniku, stolčku (ima različne naklone mogoče)?
- Najprej se itak začne z žličkami, ampak ko začne jesti konkretno, cel obrok koliko žličk, ml pojedo?


Nočko. user posted image



o, sprememba? How come? Moram na FB prečekirat user posted image . Za odgovore na vprašanja pa nisem ta prava oseba, še nimam izkušenj user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 7:59:56   
tasa_m
dobro jutro. spet sem prva..standard.
Midve grema zdaj na en hiter sprehod ker ga že tak žge da joj, pol pa domu in čakat da grema popoldan na piknik user posted image user posted image

Feliša fuuuuuullllllllllll llllllllllllllllleeeeeeeeeeeeppppppppppppooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

cvetka.marjetka .. Jaz imam Lijo v ležalniku, kateri ima 3 naslone. Če pa je nemirna ali kaj podobnega pa jo kr v naročje vzamem.

Nič, grem..ker drugač nebomo na sprehod šli.



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 8:18:04   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
namesto da cel dan visim na računalniku user posted image user posted image user posted image user posted image


se pozna ja, da si manj tukaj. user posted image

resno - zelo lepo si naredila.user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 9:18:21   
Najaa
ZA VČERAJ:

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LEA OD MAME_MILCHY IN MAKS OD ČEBEICE MAJE! [sm=bravo.gif]user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 9:21:59   
Najaa
sE OPRAVIČUJEM, ker včeraj ni bilo čestitke, ampak sem tako navajena na seznam, da to povezujem s tem... zdaj pa nimam več seznama čez in včasih pozabim. user posted image

MaJaLe, daj prosim popravi datum v seznamu pri zadnjih gramih in centimih. Včeraj je bil 16.7. in sva imeli RA, tam jo tudi tehtajo in merijo. 30.7. pa imava posvetovalnico. user posted image Hvala. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 9:54:09   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

aha gh tiste, ki polno dojite ali že kaj devate, meni je P rekla da šele po 6 mesecu, glede na to, da imam še veliko mleka, sam mislim, da bom prej začela tam po 5 m?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če bo mleko zdržalo, imam jaz tudi plan po 5 mesecu začet, ampak mi zadnje tri dni nekaj mleko štrajka. Zjutraj ga je še vedno ogromno (načrpam iz obeh 550 ml), potem čez dan je pa kar neka žalost, ob 13h iz ene komaj 100 ml dobim. No, k sreči imam še od zjutraj rezervo, tako da če čez dan primanjkuje, malo dolijem iz rezerve, ki čaka v hladilniku.


Jaz bom pa res do 6. meseca počakala. Sem pri prvem tudi.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 9:56:32   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

No, sem še zmeri tle user posted image in tole so moje umetnije (del njih):

user posted image
user posted image
user posted image


Tole je pa super!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 9:59:46   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ZA VČERAJ:

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LEA OD MAME_MILCHY IN MAKS OD ČEBEICE MAJE! user posted image user posted image

no še od mene..vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 10:03:04   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka.marjetka

Na FB Marčevke 2009 sem že sporočila spremembe... ;) Neja jih bo apdejtala. user posted image Kokica in ostale pa me lahko po ZS vprašate katera "ta stara" sem. Bi blo pa skrajni čas, da se nam tam pridružite. Je tako sočno, pikantn in zabavno. user posted image

Vprašanje glede GH - Bomo s 5imi meseci začeli, pa se psihično pripravljam. Je dojenje tako enostavno, ampak do 18 leta jo bomo morali nekako odstaviti z zize. user posted image

- Kako hranite svoje pikice - v naročju, ležalniku, stolčku (ima različne naklone mogoče)?
- Najprej se itak začne z žličkami, ampak ko začne jesti konkretno, cel obrok koliko žličk, ml pojedo?


Nočko. user posted image



Starejšega sem imela najprej v ležalniku, a ker je bilo po vsakem hranjenju vse popackano, sem že po tednu dni prešla na stolček, čeprav ga  takrat sicer še nismo posedali (imel je 6 mesecev).
Prvič je pojedel 10 žličk korenja in bi še, a se mu nisem upala dat več, ker mi je v posvetovalnici govorila, da je prvič super že če poje eno žličko user posted image  Potem je kar hitro začel jest po pol do en deci na obrok, nato pa tudi več. Saj boš vidla koliko user posted image paše, ker so zelo različni jedci.

(odgovor članu cvetka.marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
17.7.2009 10:03:49   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ZA VČERAJ:

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE LEA OD MAME_MILCHY IN MAKS OD ČEBEICE MAJE! user posted image user posted image

no še od mene..vse najboljše user posted image user posted image user posted image

  in od mene  VSE NAJBOLJŠE user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ali po vašem mnenju nardijo carki rez tudi v drugo?
Rosana29



Da (74%)

Ne (26%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!