|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:36:33   
Anonimen
Tušmobil mam samo za klice na mobitel in to z nabiranjem minut v trgovini drugače sem pri Simobilu 18 evrov na mesec brezplačni klici na simobil,stacionarni telefon in sms-si.Tak,da če koga rabim na mobitel kličem iz Tušmobila brez naročnine.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:42:48   
Blueberry
Jaz sem bila prej pri Debitelu pa sem prešaltala na Mobitel. Pa mi je ok. Imam pa Džabest. Se mi zdi kar ugodno. Nikoli še nisem prekoračla tistih minut, sms-ov in interneta. user posted image K Mobitelu pa sem šla zato, ker je večina mojih sorodnikov in prijateljev pri Mobitelu. user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:51:13   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

midva sma sicer oba na simobilu, ma pa moj telefon z dual sim in ma notri še sim od tuša, predplačniški, da pokuri minute iz trgovinuser posted image obračunske intervale iomajo katastrofalne ( no, zdej če bo zakon, da je treba drugač obračunavat, mogoče bodo), minute pokuriš blazno hitro, pa če maš 200minut, pa jih od tega mogoče dejansko zagovoriš polovico ( al pa še tisto ne). sestra od mojga je pa pri tušu in je blazno nezadovoljna, ker nonstop meče ven omrežje in pol jo kdo kliče in ven vrže in more poklicat valjda ona nazaj, pa spet ven vrže in spet klicat, minute ji tko žre da groza....ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image plus seveda da ni nobenih ugodnosti za tujino.

pa še enepar takih hakljev je, tko da jst bi se fajn pozanimala prej, pa ves droben tisk in tko, ker so kar lukavi tile tuševciuser posted image




Evo ti kosku ssevin. To počas tud vas čaka.


A to misliš da si mečemo koske za glodanje al kaj?
Ti si neki tušmobil jasnovidec vidim. Kaj bi nas čakalo? A da bi še kaj zraven plačala? Ja, zato pa so različni paketi, da si normalen človek vsaj približno prej preračuna koliko  potrebuje za sebe in šele nato vzame primeren paket. Minute so minute, nihče jih ne more "žret".  Če pa je kdo na telefonu 5 minut in ugotovi, da se mu je stanje zmanjšalo v bistvu za 10 minut, pa se mi zdi to malo tak tak no, malo neverjetno, čeprav je možno tudi, kdo ve.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:53:12   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.


Ne zastopiš. Mene ne zanima nobeno šlepanje od tušmobila, niti me ne zanima Tuš Mirko. Če je meni ugodno bolj od katerihkoli drugih ponudb, je ok. To je vse kaj me zanima.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
niti me ne zanima Tuš Mirko.


Kao... sej te poznamo...

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:09:25   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.


Ne zastopiš. Mene ne zanima nobeno šlepanje od tušmobila, niti me ne zanima Tuš Mirko. Če je meni ugodno bolj od katerihkoli drugih ponudb, je ok. To je vse kaj me zanima.


Kalbo ti hoče povedat, da je trenutno Tušmobil še na Mobitelovem omrežju, ampak ne bo smel biti več dolgo ... ti se boš pa obvezala za 2 leti, v tem se znajo pa pogoji zate na slabše spremeniti - v Lj so se že in folk ful pizdi zaradi omrežja.

Logično, da se odločaš glede na ceno, sej nimamo neomejene količine denarja.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:12:16   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.


Ne zastopiš. Mene ne zanima nobeno šlepanje od tušmobila, niti me ne zanima Tuš Mirko. Če je meni ugodno bolj od katerihkoli drugih ponudb, je ok. To je vse kaj me zanima.


Kalbo ti hoče povedat, da je trenutno Tušmobil še na Mobitelovem omrežju, ampak ne bo smel biti več dolgo ... ti se boš pa obvezala za 2 leti, v tem se znajo pa pogoji zate na slabše spremeniti - v Lj so se že in folk ful pizdi zaradi omrežja.

Logično, da se odločaš glede na ceno, sej nimamo neomejene količine denarja.



Razloži mi prosim, kaj se lahk ospremeni oz. kaj se spreminja v lj, hvala lepa.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:12:44   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
niti me ne zanima Tuš Mirko.


Kao... sej te poznamo...


lej Meta. bolj me ti zanimaš, ko Mirkec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:14:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
niti me ne zanima Tuš Mirko.


Kao... sej te poznamo...


lej Meta. bolj me ti zanimaš, ko Mirkec.


/smajli z utripajočimi trepalnicami/

Pa tudi boljš omrežje mam.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:15:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Razmišljam, da bi šla na Tušmobil iz Mobitela, ker se mi zdi, da je enostavno Mobitel predrag. Me zanima, če je katera na Tušmobilu in kako je zadovoljna/nezadovoljna, kar se tiče pokrivnosti in kako se vam kaj pozna pri računu. 

Hvala za komentarje.



enako sem jaz mislila. pa šla iz mobitela na tuš, pa še vedno dobivam grozne račune, pa posledično tudi več telefoniram....čez kakšno leto se mi bodo možgani najverjetneje čisto spekliuser posted image

pokrivnost je v ms dobra, ker gostujem na mobitelovem omrežju, ko pa pridem v LJ pa vse mrkneuser posted image  se moram peš prestavit na tušmobil, ki pa ni glih najbolj bleščeča izbira.

pa ko sem v tujini, mi za razliko od mobitela tuš noče sprejeti določenih operaterjev.

mi je brat ravno predlagal neki paket pri simobilu, ki ga ima on, in je res poceni. pa ne poznam nikogar, ki bi več telefoniral od mojega bratauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
10.7.2009 14:16:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
10.7.2009 14:16:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:17:45   
Anonimen
Kajnd tenks, kajnda. Zdaj sem popoljna za mojo ssevinj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:18:20   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image



Dobra je ta naša Meta.. Malo v rožicah, ampak dobra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:19:32   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.


Ne zastopiš. Mene ne zanima nobeno šlepanje od tušmobila, niti me ne zanima Tuš Mirko. Če je meni ugodno bolj od katerihkoli drugih ponudb, je ok. To je vse kaj me zanima.


Kalbo ti hoče povedat, da je trenutno Tušmobil še na Mobitelovem omrežju, ampak ne bo smel biti več dolgo ... ti se boš pa obvezala za 2 leti, v tem se znajo pa pogoji zate na slabše spremeniti - v Lj so se že in folk ful pizdi zaradi omrežja.

Logično, da se odločaš glede na ceno, sej nimamo neomejene količine denarja.



Razloži mi prosim, kaj se lahk ospremeni oz. kaj se spreminja v lj, hvala lepa.


Je tudi že rija napisala ... tuš mora vzpostaviti svoje omrežje, kar jim pa ne gre dobro od rok ... postaviti morajo svoje bazne postaje in zagotoviti svoj signal v celi sloveniji ... trenutno uporabljajo mobitelovo omrežje, edino v ljubljani že imajo svoje

pokritost v ljubljani je katastrofalna, tisti, ki so na tušu so veliko časa nedosegljivi, ročno morajo preklapljati omrežje ... jaz npr. pri mobitelu ne rabim nič prekljapljati, je vseeno kje se nahajam

enako se torej lahko (in se verjetno bo) zgodi v MB v recimo roku 1 leta ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:20:17   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

....ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image plus seveda da ni nobenih ugodnosti za tujino.

pa še enepar takih hakljev je, tko da jst bi se fajn pozanimala prej, pa ves droben tisk in tko, ker so kar lukavi tile tuševciuser posted image


1. ne zagovarjam nikogar, sem pa trenutno na tušmobilu, ker me povsod drugje za moje potrebe pride dražje
2. sem v lj in kjerkoli sem bila, tudi v tujini,nekih blaznih težav s signalom nimam
3. ulla80 - sestra naj se pozanima, kaj je v njenem paketu in kaj ji nudi. Jaz ne plačam za brezveze niti centa. Pogodba ji krije ne vem koliko minut pogovorov kjerkoli, razen tujine. Klice, kot so 1188, 090... in podobne, pa normalno da ja - plačaš. Ne vem pa, kaj ona plačuje, res. Aja, pa wap je zastonj, internet pa spet plačaš
4. Tušmobil je en izmed najcenejših ponudnikov glede tujine
5. Tudi Mobitel se šlepa - na Telekomu
6. haklje imaš pa res, če si ne znaš pogodbe prebrat. Če je kaj narejeno proti pogodbi, potem se z lahkoto lahko obrneš na sodišče.
7. in ne kupuj mačka v žaklju. rajši nič ne kupi, če nisi prepričan o njeni vsebini, a ne???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:23:20   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: petja


pokritost v ljubljani je katastrofalna, tisti, ki so na tušu so veliko časa nedosegljivi, ročno morajo preklapljati omrežje ... jaz npr. pri mobitelu ne rabim nič prekljapljati, je vseeno kje se nahajam


Čudno, meni se ni treba nič preklapljat, mi vse dela. Dosegljiva sem vedno, tudi ponoči user posted image . Tudi v porodnišnici mi je delalo 100/h. Ups, mogoče pa nimam tušmobila??? Ali pa sem ena izmed tisočih, ki jim ne dela. Aja, mojemu možu tudi odlično dela. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:25:45   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.


Ne zastopiš. Mene ne zanima nobeno šlepanje od tušmobila, niti me ne zanima Tuš Mirko. Če je meni ugodno bolj od katerihkoli drugih ponudb, je ok. To je vse kaj me zanima.


Kalbo ti hoče povedat, da je trenutno Tušmobil še na Mobitelovem omrežju, ampak ne bo smel biti več dolgo ... ti se boš pa obvezala za 2 leti, v tem se znajo pa pogoji zate na slabše spremeniti - v Lj so se že in folk ful pizdi zaradi omrežja.

Logično, da se odločaš glede na ceno, sej nimamo neomejene količine denarja.



Razloži mi prosim, kaj se lahk ospremeni oz. kaj se spreminja v lj, hvala lepa.


Je tudi že rija napisala ... tuš mora vzpostaviti svoje omrežje, kar jim pa ne gre dobro od rok ... postaviti morajo svoje bazne postaje in zagotoviti svoj signal v celi sloveniji ... trenutno uporabljajo mobitelovo omrežje, edino v ljubljani že imajo svoje

pokritost v ljubljani je katastrofalna, tisti, ki so na tušu so veliko časa nedosegljivi, ročno morajo preklapljati omrežje ... jaz npr. pri mobitelu ne rabim nič prekljapljati, je vseeno kje se nahajam

enako se torej lahko (in se verjetno bo) zgodi v MB v recimo roku 1 leta ...



A jaaa tooo, jaz sem mislila, da se lahko prerazporejajo minute recimo, ker za njihove baze in stvari, ki se "lahko "zgodijo, mi dol visi, dokler meni funkcionira tak ko treba.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:26:34   
petja
user posted image

Glej, ne da se mi ... sem že napisala, da vsak kupi paket po svojih finančnih zmožnostih user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:29:19   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image



Ja to pa ni tušov problem, če ona kliče več kot ima limita in je sebe malo podcenila pri izbiri paketa. Saj jaz bi tudi lahko imela računa 100 eur, pa nimam. Vem, da internet stane, tujina,...pa tega ne uporabljam, ker konec koncev ni potrebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:30:59   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: petja

user posted image

Glej, ne da se mi ...



Saj nisem rekla, da se ti mora kaj dat. Samo me je zanimalo, kaj je tisto, kaj se mi lahko "zamenja", pa vidim da v bistvu nič takega. To je to.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:33:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image



Ja to pa ni tušov problem, če ona kliče več kot ima limita in je sebe malo podcenila pri izbiri paketa. Saj jaz bi tudi lahko imela računa 100 eur, pa nimam. Vem, da internet stane, tujina,...pa tega ne uporabljam, ker konec koncev ni potrebe.


ja če velik službeno uporabljaš telefon in te sodelovci in šefi itd. ogromno kličejo in ti za vsak klic miljonkrat ven vrže in moreš potem TI nazaj klicat...no to zame pač ni podcenjevanje svojih klicalnih navad, ali pač? in v tujini je službeno veliko, pa jo spet vsi tja kličejo, kar tud njo ogromno stane, čeprav sama ne kliče nič.

tko da zame je to tušev problem, če svojim uporabnikom ne omogočajo normalno uporabljanje storitev, zaračunavajo pa jih.

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:37:20   
bumerang
Še eno neomrežno vprašanje. Tile telefoni, ki jih ima Tuš v akciji - lahko dejansko delujejo kot navigator taki kot so ali je potrebno dokupovati kakšne programe in mape držav? Je tudi govorno obveščanje o poti?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:39:02   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


tko da zame je to tušev problem, če svojim uporabnikom ne omogočajo normalno uporabljanje storitev, zaračunavajo pa jih.


Potem pa ne vem, kaj še čakaš? Obrni se na njih s pritožbo, da ti nič ne dela, pa boste že kaj rešili, a ne? Samo čudno je, da jaz takih težav nimam. Služben telefon imam na Mobitelu in tudi tam meče včasih ven. Je ozračje pač preveč namagnetizirano od teh signalov, saj ni nič čudnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tušmobil
10.7.2009 14:40:00   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image



Ja to pa ni tušov problem, če ona kliče več kot ima limita in je sebe malo podcenila pri izbiri paketa. Saj jaz bi tudi lahko imela računa 100 eur, pa nimam. Vem, da internet stane, tujina,...pa tega ne uporabljam, ker konec koncev ni potrebe.


ja če velik službeno uporabljaš telefon in te sodelovci in šefi itd. ogromno kličejo in ti za vsak klic miljonkrat ven vrže in moreš potem TI nazaj klicat...no to zame pač ni podcenjevanje svojih klicalnih navad, ali pač? in v tujini je službeno veliko, pa jo spet vsi tja kličejo, kar tud njo ogromno stane, čeprav sama ne kliče nič.

tko da zame je to tušev problem, če svojim uporabnikom ne omogočajo normalno uporabljanje storitev, zaračunavajo pa jih.




Čakaj zdaj malo, službeni tel. krije služba..jaz govorim o privatnih zadevah, tu se pa mešajo jabolka in hruške. Kar se tiče tujine, če je vedela, da je dosti v tujini, bi si pa vzela kak tak paket za tujino, če obstaja sploh a ne. Če pa ne obstaja, pa pač ne obstaja, tudi to je morala vedet preden si je vzela paket. Kar se tiče izpadov, pa žal ne verjamem, dokler ne vidim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!