|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tušmobil
10.7.2009 9:35:52   
Marogica
Razmišljam, da bi šla na Tušmobil iz Mobitela, ker se mi zdi, da je enostavno Mobitel predrag. Me zanima, če je katera na Tušmobilu in kako je zadovoljna/nezadovoljna, kar se tiče pokrivnosti in kako se vam kaj pozna pri računu. 

Hvala za komentarje.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tušmobil
10.7.2009 9:37:57   
ssevin
user posted image



Jaz sem zadovoljna, 30 mi je vrh glave, več ko preveč..je pa res, da ne "visim" vsak dan na telefonu po eno uro user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tušmobil
10.7.2009 9:45:54   
end1
jaz sem zadovoljna, prej sem pri Mobitelu mogla pazit kolk govorim, zdaj mam pri Tuš mobilu 500 min in mi je za en mesec čisto dovolj. račun 30 €, na mojem koncu pokrivnost OK, v tujini pa mal kličem. Prej pri Mobitelu ga ni bilo računa pod 40 €.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tušmobil
10.7.2009 9:53:11   
Anonimen
Jaz bom pa za mojga pisala.Prej je bil pri debitelu ( racuni so bili tudi do 80eur) in je zdaj ze eno leto pri Tusu.Ima paket 30. Super zadovoljen, 500min ima vec kot dovolj na mesec, se fajn telefon si je vzel,kar je njemu kot moskemu zelo pomembno,da ima oh in sploh telefon za 1euruser posted image . Edino kar ima mobitel ugodneje kot tus so vsaj ko sem nazadnje gledala pogovori na Hrvaskem.Moj to itak tako resi,da ko gre na dopust izklopi telefon za 14dniuser posted image .

Glede pokritosti pa tako....Sluzbeno se vozi med drugim tudi do Hodosa pa je vedno signal...S pokritostjo se ni imel tezav...Niti ko gremo k nam domov je pokrito pa smo tam nekje pod Bocemuser posted image

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tušmobil
10.7.2009 9:55:54   
Ekaz
Jaz sem bila tudi pri Mobitelu in sem šla oktobra na Tušmobil. Sem zelo zadovoljna. Vzela sem paket 10 EUR. Torej na mesec plačam 10 EUR in imam 100 minut pogovorov in 50 sporočil. Kupujemo večino v Tušu (saj nam je lokacijsko blizu) in tudi z nakpi dodatno dobš minute, ki se ti avtomatično vsak mesec aktivirajo na telefon. Samo prvič moraš vnest neko kodo. Prej sem imela vedno račun tam med 25 in 30 EUR, sedaj pa sem le dvakrat prekoračila, pa še to zaradi tega, ker sem bila v tujini. V mojem paketu se tujina zaračunava posebej. Pa sploh ne govorim bistveno manj, kot prej. Je pa res, da vsake toliko pogledam stanje in ko vidim, da mi gre h koncu, malo pazim, da ne prekoračiim. Ima pa tudi moj user posted image  Tušmobil in če meni zmanjka, kličem z njegovega ali obratno. Če malo poračunam, plačam npr. 10 eur manj na mesec kot prej pri Mobitelu in to od oktobra do danes znese že 100 EUR. Kar lep znesek. Sem se namreč odločila, da bom varčevala in to je prvi korak. Sedaj sem zamenjala še banko, kjer imajo ugodnejše pogoje, moram pa nekako zbit še električni račun.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tušmobil
10.7.2009 10:00:59   
Marogica
Hvala vam...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tušmobil
10.7.2009 10:01:13   
Anonimen
Ekaz in kateri banki si pristopila zdaj?
Elektricnega racuna sem se jaz tudi lotila....Prvo je bilo to, da prej sem dostikrat pri pralnem stroju uporabila tisti hitri 35min program potem pa sem z emrilcem energije ugotovila (pac nisem prej vedela), da celo pri programu na 60stopinj ,ki traja pri meni okoli dve uri porabi manj elektrike...Tako,da tega kratkega res samo se kdaj pa kdaj uporabim,pac vec na 30 in 40stopinj...Potem pa celo soboto laufa pralni stroj,ko je cenejsi tokuser posted image

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tušmobil
10.7.2009 10:08:40   
Ekaz
Šla sem na Delavsko hranilnico. Položnice bom plačevala elektronsko in za vsako odštela le 22 centov (sedaj 96 centov), kot novi član imam eno leto brezplačno vodenje računa (potem bo na leto 1.40 EUR, pri NLB je 1,96), krediti so ugodnejši pri Delavski hranilnici tudi če nisi komitent, kot pa pri NLB če si komitent. Na nobenem bankomatu ni provizije, na pozitivno stanje so obresti 0,30, pri NLB pa 0,20. Kar precej razlogov. Sicer gre za na pogled majhne razlike, vendar ko malo sešteješ in narediš pregled čez celo leto, se pa kar precej pozna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tušmobil
10.7.2009 11:18:06   
Onasiss
Mi živimo v nekakšni betonski luknji (okrog nas je veliko betona) in ko smo bili pri Mobitelu ni not nikjer vlekel, pri Tušmobilu, pa lahko kličeš tudi iz WC-ja....user posted image user posted image user posted image  Pa tudi računi so ok.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:08:08   
talika81
moj user posted image  se je tud prestavil iz Debitela na Tušmobil in je do zdaj zelo zadovoljen. signal je vedno, pokritost je super ... račun pa je tud vredu - ima prek zadosti tistih 500 minut, za katere plača 30 € na mesec ...



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:13:40   
kalbo
Preden bi odvihral na Tušmobil, bi na tvojem mestu preveril ponudbo na Mobitelu in zamenjal paket. Paket povezani 22 za 22 EUR ponuja marsikaj. Tuš je zaenkrat OK, dokler je na omrežju Mobitel. Ljubljana je že na lastnem omrežju in ljudje niso zadovoljni, Maribor bo pa tud kmalu odklopljen, tko da jest nebi tvegal s Tušem.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 10.7.2009 12:19:08 >

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:15:42   
kalbo
http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:20:05   
Anonimen
http://www.mobitel.si/Paketi/Paket-Povezani-11-33-44-55-77.aspx

Ja ampak mobitel paket 22 ponuja 1000min samo za klice v mobitel omrezje in to je anjvecji minus!



http://www.tusmobil.si/index.php?option=com_content&task=view&id=28&rid=70&Itemid=70

tus mobil 25 pa npr 300 min ampak v vsa omrezja

oz tus mobil vesolje+    20,10eur
1800min v tus omrezja in 210 v vsa ostala



(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:20:13   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:21:37   
Anonimen
to je zdaj bil fotofinis s ssevin user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:21:42   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

http://www.mobitel.si/Paketi/Paket-Povezani-11-33-44-55-77.aspx

Ja ampak mobitel paket 22 ponuja 1000min samo za klice v mobitel omrezje in to je anjvecji minus!



http://www.tusmobil.si/index.php?option=com_content&task=view&id=28&rid=70&Itemid=70

tus mobil 25 pa npr 300 min ampak v vsa omrezja






evo o tem govorim, kaj ti pomeni ne vem koliko minut, če ti velja samo za eno omrežje, brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:22:51   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

to je zdaj bil fotofinis s ssevin user posted image



yes bejbi, baci kosku, gimi fajf.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tušmobil
10.7.2009 12:24:03   
Anonimen
midva sma sicer oba na simobilu, ma pa moj telefon z dual sim in ma notri še sim od tuša, predplačniški, da pokuri minute iz trgovinuser posted image obračunske intervale iomajo katastrofalne ( no, zdej če bo zakon, da je treba drugač obračunavat, mogoče bodo), minute pokuriš blazno hitro, pa če maš 200minut, pa jih od tega mogoče dejansko zagovoriš polovico ( al pa še tisto ne). sestra od mojga je pa pri tušu in je blazno nezadovoljna, ker nonstop meče ven omrežje in pol jo kdo kliče in ven vrže in more poklicat valjda ona nazaj, pa spet ven vrže in spet klicat, minute ji tko žre da groza....ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image plus seveda da ni nobenih ugodnosti za tujino.

pa še enepar takih hakljev je, tko da jst bi se fajn pozanimala prej, pa ves droben tisk in tko, ker so kar lukavi tile tuševciuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:05:25   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

midva sma sicer oba na simobilu, ma pa moj telefon z dual sim in ma notri še sim od tuša, predplačniški, da pokuri minute iz trgovinuser posted image obračunske intervale iomajo katastrofalne ( no, zdej če bo zakon, da je treba drugač obračunavat, mogoče bodo), minute pokuriš blazno hitro, pa če maš 200minut, pa jih od tega mogoče dejansko zagovoriš polovico ( al pa še tisto ne). sestra od mojga je pa pri tušu in je blazno nezadovoljna, ker nonstop meče ven omrežje in pol jo kdo kliče in ven vrže in more poklicat valjda ona nazaj, pa spet ven vrže in spet klicat, minute ji tko žre da groza....ima paket 30, pa pravi da si sploh ne upa povedat, kolk še zravn plačauser posted image plus seveda da ni nobenih ugodnosti za tujino.

pa še enepar takih hakljev je, tko da jst bi se fajn pozanimala prej, pa ves droben tisk in tko, ker so kar lukavi tile tuševciuser posted image




Evo ti kosku ssevin. To počas tud vas čaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:08:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

http://www.mobitel.si/paketi/paket-povezani-11-33-44-55-77.aspx





katastrofa.
finta tušmobila je v tem, da imaš recimo 500 minut na voljo za katerakoli omrežja, od stacionarca, do tri lepe...tu pa majo vse selekcionirano, valjda največ maš pogovorov za mobitel omrežje.


Finta tušmobila je v tem, da se šlepa na Mobitelovem omrežju, na svojem pa dela bore malo, ker ni EURčkov, žal.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:08:51   
Anonimen
pa sej, če maš telefon bl tko, za tu pa tam poklicat klegico za en čvek, je verjetno tud tuš čist ok varianta. tud zame bi verjetno bla, k mam 10€ računa, pa večino časa sploh ne vem kje mam telefon, tko da mi je tud vseen če omrežja niuser posted image
za bolj resne zadeve, pa če službeno velik rabiš, ti lohk pa tazadn živc iz pete povlečeuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:11:17   
kalbo
Tušmobil je tam, kjer uporablja Mobitelovo omrežje čist fajn izbira, sam jest bi krepko premislil, preden bi se k njim vezal za dalj časa.

Moj nasvet Marogici, če slučajno ne najde sebi primerne ponudbe na Mobitelu, da presedla na Tuš brez vezave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:15:26   
Raho
Jaz sem na Tušu. Imam paket 50, ker tako uporabljam svoj telefon tudi v službene namene (mi je butasto, da bi imela 2 telefona). klice pa imam tako ali tako večinoma v Sloveniji.

In se mi super obnese.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:33:24   
Anonimen
Mirko Tuš se zdej ločuje in rabi evrčke za ločitveni postopek.
Tolk jest vem o Tušmobilu user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tušmobil
10.7.2009 13:34:32   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tušmobil je tam, kjer uporablja Mobitelovo omrežje čist fajn izbira, sam jest bi krepko premislil, preden bi se k njim vezal za dalj časa.

Moj nasvet Marogici, če slučajno ne najde sebi primerne ponudbe na Mobitelu, da presedla na Tuš brez vezave.


Tušmobil bo slej ko prej moral imeti svoje omrežje, kar v bistvu pomeni, da omrežja ne bo - v Ljubljani vsem ven meče, morajo ročno menjavati omrežje, kmalu bo tudi drugod tako ... Tudi ponudba njihov aparatov je katastrofalna, dobiš ga kao za 1 €, potem pa preplačaš za več kot 200 % ...

Odločitev je definitivno vaša, sami veste, koliko govorite po telefonu, za kaj še ga uporabljate ... Jst vem, da če bi sama izbirala, bi izbirala med Mobitelom in Simobilom.

Meni telefon plačuje služba, non stop sem na telefonu (zaradi delovnega mesta), veliko na internetu s telefonom ... moj račun je mesečno (z naročnino vred) cca 40 €. Tako da ne vem, kako vam rata toliko pokurit ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




gosta hrana
Evica22

kdaj ste začele uvajati gosto hrano?

pri treh mesecih (14%)

pri štirih mesecih (25%)

pri petih mesecih (26%)

pri šestih mesecih (35%)


Število vseh glasov: 692

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!