|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:15:15   
Nina00
Dobro jutro v deževno jutro!

Meni je pa v sredo zvečer RR zablokiral in tudi včeraj nisem sploh mogla na nobeno temo.

Felix in Yania oprostita, ker nisem prišla. Sem mislila, da bom do 11h opravila obe pomembni stvari, a se je že pri prvi zataknilo. Sem morala čakat in to dalj časa kot so mi rekli, tako da sem šele ob 11.30 končala in to na drugi strani mesta. Upam, da bo prihodnjič boljše, saj sedaj počasi zaključujemo to fazo user posted image  

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:19:43   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?


Ne, mu včeraj nisem dala...sem že prej napisala, da je nekaj štrajkal, ker sem je zbudil že ob 01h, pa potem ob 05.30 in ob 07h!



Sori, še prebiram za nazaj pa tega še nisem prebrala. Me pa zanimajo izkušnje mamic, ki to probajo, ker nekateri trdijo, da naj bi to podaljšalo spanec, spet drugi pa, da to na spanec nima vpliva.


meni full pomaga... prej se mi je kar zbujal ponoči, zdej pa mu dam zvečer ob 8h Hippovo nočno kašico in zdrži NAJMANJ do 6.30 zjutraj.. včeraj je naredu rekord in zdržal do 7.45 ..oz. povedano drugače: skoraj 12 uruser posted image user posted image
Bravooo Leonuser posted image user posted image user posted image user posted image



O, to pa je rekord user posted image  Brin ima do sedaj rekord 6h, a zadnja 2 tedna ni presegel 4h.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:22:55   
lejca
Lep pozdrav...

danes ze navsezgodaj pokonc,ker sem morala jaz na posto, niso mojemu hotli dat denarja..no pa vsaj usluzbenka je bla tako prjazna da naju je prva sprejela.....drgac bi vseh 50 upokojencev cakala in cakala....

potem smo sli se po svezi kruh in na rogljicek v bar...je tko lepo jutro..spet bo vroceeeeeeeeeeeeee....kasneje gremo na plazo,ampak sele po 16.uri...komi cakam da nasega namocim v morje..tak uziva da je veselje...user posted image user posted image user posted image

vceraj sva ga peljala k pedijatrinji da smo preverili njegovo tezo...se mi je zdelo ,da nic ne pridobiva pa je pol tehtnica pokazala skoraj 6 kg..je rekla P da naj kr tak nadaljujem s hranjenjem kot sem, do sedaj in da me ni treba skrbetuser posted image user posted image user posted image

nc druzba se se slismo kuker bodo  puscal cas, mali sedaj spi mojega dragega sem poslala v mesto nakupit plenice in mleko za mattea...ja ..res mate sreco da je tk pocen v sloveniji..jaz se drzim za glavouser posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:28:49   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image


Prvega smo dali pri 9. mesecih, ko mu je lupinica postala premajhna. Kar se varnosti tiče je lupinica veliko boljša od avtosedeža, ker boljše varuje vratno hrbtenico, ker je user posted image  obrnjen v nasprotno smer od vožnje. Mislim, da je sedaj še absolutno prezgodaj za prestavit, saj user posted image  še niti ne sedijo sami!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:30:15   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca


vceraj sva ga peljala k pedijatrinji da smo preverili njegovo tezo...se mi je zdelo ,da nic ne pridobiva pa je pol tehtnica pokazala skoraj 6 kg..je rekla P da naj kr tak nadaljujem s hranjenjem kot sem, do sedaj in da me ni treba skrbetuser posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:43:55   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro,
tudi mi pokonci...mozek je sel po rogljicke in krofe,da bom vsaj mal drgac jedla....user posted image user posted image user posted image , pa na posto je sel,da je vzel listek zavrsto..ze 2 dni hodi tja pa je vedno guzva in dobi stevilko cez 130 user posted image user posted image user posted image ..se nikamor ne premakne....aja pa se to ..dobila sva denar za malega...od drzave...1500 eurov user posted image user posted image user posted image


super! Mi pa nič user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:45:11   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE TAJ OD NOBADY! user posted image user posted image user posted image


VSE NAJBOLJŠE user posted image  z enodnevno zamudo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:14:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

]VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE VIKTORIJA OD LONI77 IN KATARINA OD JADRNICE![/b] user posted image user posted image user posted image


ČESTITAM!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image



VSE NAJBOLJŠE user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:19:17   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Uffff, sedaj sem se spomnila, da moram opraviti RR dolžnost!user posted image Že šibam! 


Jaz tudi! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:22:08   
Nina00
Meni se pa tako spi v tem vremenu. Bi se zdajle najraje Brinu pridružila user posted image
Trenutno se počutim nekako virotično. Upam, da se mi ne bo mastitis razvil. Sem ponoči zafrknila od utrujenosti in Brina 2x na isti strani podojila. Druga stran je bila potem že tako trda, da joj. Je Brin sploh ni do konca spraznil in sem si šla še črpat. Na srečo je potem kmalu spet jedel, a trenutno nimam najboljšega občutka.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:22:32   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Uffff, sedaj sem se spomnila, da moram opraviti RR dolžnost!user posted image Že šibam! 


Jaz tudi! user posted image


Jo grem še jaz user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:39:13   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image



Dobro jutro. Pri nas je bila včeraj patronažna, da sva poklepetali o uvajanju GH. Jaz še kar vztrajam pri dojenju (zaradi mojih alergij in njene koprivnice po prvem cepljenju mi vsi to tudi priporočajo do 6. meseca), čeprav zdaj rabi več jest in se enkrat na noč zbuja. Pa je patronažna med drugim rekla, da dosti mamic pove da ima težave, ko začnejo zvečer dajat riževo kašo oziroma kosmiče v mleko. Naj bi bili namreč potem dojenčki zelo žejni ponoči in se še več zbujajo kot prej.  Kaj vem, morda pa je res kaj na tem? Naj še kakšna pove, če kaj takega opaža.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:39:59   
yania
Ojla..evo včeraj dopoldan mi je RR štekal...zvečer pa do njega nisim prišla...
Čestitke vsem , malo z zamudo...user posted image user posted image user posted image

Moram se pa pohveliti....na morju sem Timonu dala od Frutka jabolko-korenje, ko je drugače meni všeč okus, pa on ni in ni maral...no zdej doma sem mu skuhala 2 mala domača korenčka, pa pol jabolčka noter...ma 5 minut pa je zmazal z žličko....mucek mali....nič ni ven pluval..pa on bi še jedel...user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da , zdej ne vem, al mu kozarčkova hrana ni všeč user posted image , al pa zato ker je bilo tisto hladno, to pa "vroče"user posted image user posted image user posted image ...
a kaj  veste, a se lahko malo pogreje v topli vodi sadje od Hippa, ali Frutka?....samo vprašam...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:41:36   
yania
nič, pridem kaj refresh stisnit, zdej mam ful dela, pa cunje poštimat, okrog štirih pa gremo pa me ni do 20 julija..no ni panike, mislim da bom na morju imela kaj več časa za vasuser posted image user posted image



Feliška, včeraj sva se pa lepo imeli, a ne...škoda da ni še katera prišla.....pa drugič....ve kar splanirajte, za  21.julija user posted image user posted image user posted image

ja, SPPS se je vrnila....šeeee....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:44:15   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image



kokica mogoče pa je samo tako obdobje. naša tudi zadnjih 14 dni nekaj štrajka pri spanju. pa ni da bi bila lačna, ker nič ne je, ko jo dam ponoči gor. samo se pocarta. pa je že spala v kosu od devetih do šestih, zdaj se pa zbuja tudi po trikrat vmes... sama sem že mislila, da smo ji kaj ritem posračkali s tem morjem pa to, ampak je že pred morjem začela štrajkat s spanjem.

mogoče se začenja do t.i. odbobje hitrega razvoja - začnejo glavico gor držat, sedet, plazit se in pol je baje toliko teh vtisov čez dan, da jih ponoči muči. mogoče pa bo Valentin zdaj dal to skozi, pol bo pa pozneje lepo spal. nekateri pa cel čas prej lepo spijo pa začnejo ful štrajkat ko se začnejo plazit al pa hodit....

po moje niti ni to zbujanje nujno povezano z lakoto. jaz sem že tudi pri naši pomislila, da mam premalo mleka al kaj, ker se tolko zbuja pa pol nič v bistvu ne poje. ampak sem jo včeraj tehtala pri kolegici pa je pridobila v manj kot treh tednih malo več ko 400g, kar je čisto ok.

lahko je pa tudi začetek zobov....

al pa je res poskok v rasti pa bo kaki teden zahteval več hrane....

razlogov je lahko itak tisoč tak da sem te verjetno bolj malo potolažila user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:50:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image   Aja, pa dobro jutro vsem user posted image user posted image


Evo stara Spps se je vrnila! user posted image

p.s. Pašeeeee! user posted image user posted image



jaaaaoooo pohujšanje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:52:34   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

]VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE VIKTORIJA OD LONI77 IN KATARINA OD JADRNICE![/b] user posted image user posted image user posted image


čestitamo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:54:08   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

spps, hvala za tole poživitev. Jo še kako rabim, ker - likam. user posted image Dejte kej napisat, ker mi je dolgčas zraven. user posted image
Tukaj ful burja piha. Beda, jaz pa obiske dobim... Pa kaj, bomo pa kaj drugega delali kot pa na plažo šli.

No, in kaj dela Nika medtem ko jaz peglam? Oddajo Na zdravje gleda... oz. posluša... user posted image


si že speglala? ti lahko jaz malo družbo delam če si še tu. mi smo bli danes v službi - smo peljali malo pokazat pa so jo tete čisto zmučile in zdaj spi kot ubita user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:55:34   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image



Dobro jutro. Pri nas je bila včeraj patronažna, da sva poklepetali o uvajanju GH. Jaz še kar vztrajam pri dojenju (zaradi mojih alergij in njene koprivnice po prvem cepljenju mi vsi to tudi priporočajo do 6. meseca), čeprav zdaj rabi več jest in se enkrat na noč zbuja. Pa je patronažna med drugim rekla, da dosti mamic pove da ima težave, ko začnejo zvečer dajat riževo kašo oziroma kosmiče v mleko. Naj bi bili namreč potem dojenčki zelo žejni ponoči in se še več zbujajo kot prej.  Kaj vem, morda pa je res kaj na tem? Naj še kakšna pove, če kaj takega opaža.


ja, ja pri meni je nekaj na tem...user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:56:13   
KOKICA32
malacebelica- nič nisi napisala kak je blo na morju...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 10:58:11   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Uffff, sedaj sem se spomnila, da moram opraviti RR dolžnost!user posted image Že šibam! 


aja točno.

mene si tudi spomnila user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:00:09   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla..evo včeraj dopoldan mi je RR štekal...zvečer pa do njega nisim prišla...
Čestitke vsem , malo z zamudo...user posted image user posted image user posted image

Moram se pa pohveliti....na morju sem Timonu dala od Frutka jabolko-korenje, ko je drugače meni všeč okus, pa on ni in ni maral...no zdej doma sem mu skuhala 2 mala domača korenčka, pa pol jabolčka noter...ma 5 minut pa je zmazal z žličko....mucek mali....nič ni ven pluval..pa on bi še jedel...user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da , zdej ne vem, al mu kozarčkova hrana ni všeč user posted image , al pa zato ker je bilo tisto hladno, to pa "vroče"user posted image user posted image user posted image ...
a kaj  veste, a se lahko malo pogreje v topli vodi sadje od Hippa, ali Frutka?....samo vprašam...


Moj starejši pa nikakor ni maral nič toplega, tako da sem že mislila, da mu moja kuhinja ni všeč user posted image  No, potem sem pa le pogruntala v čem je štos.
Mislim pa, da lahko malo pogreješ v vodi.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:08:00   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Meni se pa tako spi v tem vremenu. Bi se zdajle najraje Brinu pridružila user posted image
Trenutno se počutim nekako virotično. Upam, da se mi ne bo mastitis razvil. Sem ponoči zafrknila od utrujenosti in Brina 2x na isti strani podojila. Druga stran je bila potem že tako trda, da joj. Je Brin sploh ni do konca spraznil in sem si šla še črpat. Na srečo je potem kmalu spet jedel, a trenutno nimam najboljšega občutka.


poskusi Brina čim več na tisto bolečo stran pristavljat. ono drugo si pa črpaj. tak so mi svetovale mamice, ki so se uspešno rešile iz krempljev mastitisa. jaz sem jo res pristavljala na bolečo stran večkrat, ampak se mi ni dalo ono drugo redno ven črpat pa sem ga potem fasala na tej drugi user posted image


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:10:05   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla..evo včeraj dopoldan mi je RR štekal...zvečer pa do njega nisim prišla...
Čestitke vsem , malo z zamudo...user posted image user posted image user posted image

Moram se pa pohveliti....na morju sem Timonu dala od Frutka jabolko-korenje, ko je drugače meni všeč okus, pa on ni in ni maral...no zdej doma sem mu skuhala 2 mala domača korenčka, pa pol jabolčka noter...ma 5 minut pa je zmazal z žličko....mucek mali....nič ni ven pluval..pa on bi še jedel...user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da , zdej ne vem, al mu kozarčkova hrana ni všeč user posted image , al pa zato ker je bilo tisto hladno, to pa "vroče"user posted image user posted image user posted image ...
a kaj  veste, a se lahko malo pogreje v topli vodi sadje od Hippa, ali Frutka?....samo vprašam...


po moej da ne bi smelo biti kaj narobe če pogreješ...


_____________________________




(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 11:17:24   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

malacebelica- nič nisi napisala kak je blo na morju...user posted image


a vidiš. kaj pa nočeš na FB user posted image user posted image user posted image morem te malo jezit user posted image

fajn je blo. je mala kar ok spala - no tak kot doma z onimi vmesnimi nočnimi cartanji na joški... pa prsteke je namočila v vodico in ni nič jokala samo debelo gledala kaj se dogaja user posted image še bi šli user posted image user posted image vreme je blo super - ne prevroče tak da smo lahko bli precej zunaj pa ne premrzlo in smo se lahko tudi skopali pa uživali na sončku... super skratka user posted image

edino kar bi zdaj naslednjič - bi šli raje v apartma. se mi vseeno zdi bolj praktično. čeprav sem najprej mislila, da dokler se še dojiš, da je fajn da lahko greš v hotel, ker ne rabiš kuhinje ma samo pol so oni zajtrki pa večerje na uro pa ti ravno mogoče ritem ne paše pa one čistilke te gnjavijo. nimaš toliko "svobode". tak da v jeseni ponovimo vajo samo v apartmaju user posted image


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec
Siana

Se je vaš otrok hitro navadil vrtca?

Da (83%)

Ne (17%)


Število vseh glasov: 59

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!