|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 14:44:17   
Najaa
KOKICA, si ti rekla, da Bebo 1 kupuješ v lekarni in da je nimajo v mullerju? No, v koprskem mullerju jo imajo. Saj sploh ne bi pogledala, če se ne bi babe začvekale prav pred AM Beba in sem se zagledala v te napise, pa vidim Beba 1 in me je prešinilo, da čakaj, kaj ni ona rekla, da jih ni v mullerju!? user posted image user posted image No tukaj so. Sam da veš. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 17:17:18   
NoBady
ka se pa dans tuki dogaja....ko grem mim compa dam refresh pa je skos istouser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 18:37:12   
mama_milchy
ja, neko zatišje je tukaj; je zunaj sonček;

a ste glasovale danes? pridne, hvala

dojenje in prsa: dejte mi povedat a katero kaj bolijo cicke oziroma da jo peče bradavica, ko doji???? mene danes leva full peče in ko se nehamo na to dojim in ko ji imam za vzet dojko iz ust, kr zaboli, zapeče kot da bi me ugriznila, ma nima zobk user posted image

da pohvalim mojga možekauser posted image user posted image ; jaz klatim naokoli, on pa pridno zida in še kosilo skuha; user posted image  za super možeka;

nič, zdaj grem pa pospravljat, Lea drema, možek jo čuva tako da lahko kaj nardim.....

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:10:26   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, si ti rekla, da Bebo 1 kupuješ v lekarni in da je nimajo v mullerju? No, v koprskem mullerju jo imajo. Saj sploh ne bi pogledala, če se ne bi babe začvekale prav pred AM Beba in sem se zagledala v te napise, pa vidim Beba 1 in me je prešinilo, da čakaj, kaj ni ona rekla, da jih ni v mullerju!? user posted image user posted image No tukaj so. Sam da veš. user posted image


Ne, ne..ravno to sem rekla, da jo IMAJO tam in da je za 50% ceneješa kot v lekarni.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:11:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ka se pa dans tuki dogaja....ko grem mim compa dam refresh pa je skos istouser posted image


to pa res...user posted image

Ljubljančanke in primorke kak ste se imele? Aja, vse je na FB! user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:21:07   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, si ti rekla, da Bebo 1 kupuješ v lekarni in da je nimajo v mullerju? No, v koprskem mullerju jo imajo. Saj sploh ne bi pogledala, če se ne bi babe začvekale prav pred AM Beba in sem se zagledala v te napise, pa vidim Beba 1 in me je prešinilo, da čakaj, kaj ni ona rekla, da jih ni v mullerju!? user posted image user posted image No tukaj so. Sam da veš. user posted image


Ne, ne..ravno to sem rekla, da jo IMAJO tam in da je za 50% ceneješa kot v lekarni.



Ahaaaaaa. Pol pa oprostite. user posted image

Primorke smo se imele kot vedno - fajn. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:24:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, si ti rekla, da Bebo 1 kupuješ v lekarni in da je nimajo v mullerju? No, v koprskem mullerju jo imajo. Saj sploh ne bi pogledala, če se ne bi babe začvekale prav pred AM Beba in sem se zagledala v te napise, pa vidim Beba 1 in me je prešinilo, da čakaj, kaj ni ona rekla, da jih ni v mullerju!? user posted image user posted image No tukaj so. Sam da veš. user posted image


Ne, ne..ravno to sem rekla, da jo IMAJO tam in da je za 50% ceneješa kot v lekarni.



Ahaaaaaa. Pol pa oprostite. user posted image
Primorke smo se imele kot vedno - fajn. user posted image


Zakaj me pa vikaš? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:29:41   
NoBady
ma niste zanimive... nimam nič za brat ne na fb ne tu na rr.... zdej grem pa lahk kr spatuser posted image noč*user posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:34:56   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

ma niste zanimive... nimam nič za brat ne na fb ne tu na rr.... zdej grem pa lahk kr spatuser posted image noč*user posted image


Kaj si se razjezila? Kaj si počela danes? Mi smo se šli ponovno kopati v terme...Je mali spet max užival!

Drugače pa LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 21:43:26   
Anonimen
ojla.kak ste?mi vredu,mala je danes jedla zelo lepo na 2ure po 100mluser posted image ,,in zdaj sem gor prišla da noče mleka tisti dan ko more kakatuser posted image -to je vsak drug danuser posted image ...ko se pokaka potem pa lepo papcauser posted image ..jutri pikica in posvetovalnica..evo še slike če jo lahko katera da na seznamuser posted image

(odgovor članu mama_milchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 22:10:27   
KOKICA32
LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 22:16:39   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA, si ti rekla, da Bebo 1 kupuješ v lekarni in da je nimajo v mullerju? No, v koprskem mullerju jo imajo. Saj sploh ne bi pogledala, če se ne bi babe začvekale prav pred AM Beba in sem se zagledala v te napise, pa vidim Beba 1 in me je prešinilo, da čakaj, kaj ni ona rekla, da jih ni v mullerju!? user posted image user posted image No tukaj so. Sam da veš. user posted image


Ne, ne..ravno to sem rekla, da jo IMAJO tam in da je za 50% ceneješa kot v lekarni.



Ahaaaaaa. Pol pa oprostite. user posted image
Primorke smo se imele kot vedno - fajn. user posted image


Zakaj me pa vikaš? user posted image



haha hecam se. user posted image Nič hujšega...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 22:51:34   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE TAJ OD NOBADY! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
9.7.2009 23:54:42   
felix7
Čer, evo, še na hitro sem pogledala, če sem kaj zamudila, ko me cel dan ni bilo nič sem user posted image Pa vidim, da niste bile prav zgovorne. Midva sva bila pa cel dan od doma. Z yanio sva se sami dobili na tortici in kavici, fino odčvekali, potem sva pa šli še malo po štacunah v Cityparku. Ampak nisva bili pretirano razsipni user posted image .
Nič, zdaj je pa že čas, da grem v posteljo, sicer bom zjutraj spet čisto zalimana user posted image
Lahko noč!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 7:46:14   
KOKICA32
Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:07:54   
spps
+
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image

zgleda,da našim bebijem res apetit naraščauser posted image user posted image  
Marcel je prej ponavad spal od 20-ih do 4ih,mogoč mu je bilo treba sam dudo vmes dat,da je zaspal nazaj. Zdaj se pa nonstop prebuja ,pa je treba vmes še flaško naredit.

No,in je zopet še en dan več, ko je polulano vreme, mi že gre rahlo al pa kr ornk na živce, ker ne morem nikamor dalj z vozičkom....

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:09:23   
spps
user posted image   Aja, pa dobro jutro vsem user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:19:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image   Aja, pa dobro jutro vsem user posted image user posted image


Evo stara Spps se je vrnila! user posted image

p.s. Pašeeeee! user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:36:11   
Najaa
]VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE VIKTORIJA OD LONI77 IN KATARINA OD JADRNICE![/b] user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 10.7.2009 8:44:26 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:46:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

]VSE NAJBOLJŠE ZA 4 MESECE VIKTORIJA OD LONI77 IN KATARINA OD JADRNICE![/b] user posted image user posted image user posted image


ČESTITAM!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:46:37   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

+
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro! user posted image

Joj, kakšna noč....se mi zdi, da odkra malemu zvečer dajem riževe kosmiče v mleko bolj bedi..Spet je žnuril in sicer že ob 23h in pojedel 60ml...pa spet ob 02h..sem mu dala dudo...potem paob 03.30h 120ml, pa potem vsako uro še po kakih 20 ml...Pa še sedaj 60ml...in on več ne bi spal! user posted image

zgleda,da našim bebijem res apetit naraščauser posted image user posted image  
Marcel je prej ponavad spal od 20-ih do 4ih,mogoč mu je bilo treba sam dudo vmes dat,da je zaspal nazaj. Zdaj se pa nonstop prebuja ,pa je treba vmes še flaško naredit.

No,in je zopet še en dan več, ko je polulano vreme, mi že gre rahlo al pa kr ornk na živce, ker ne morem nikamor dalj z vozičkom....


Nika je tudi zdaj že nekajkrat se zbudila večkrat kot običajno. Evo, danes prvič že ob 23h (no, včeraj user posted image ), pol ob pol 3h in zjutraj. Je pa že spala do kakih 5h... Apetit se povečuje, ja. Ji moram mal večjo dozo naredit pred spanjem, a ne?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 8:48:12   
Najaa
spps, hvala za tole poživitev. Jo še kako rabim, ker - likam. user posted image Dejte kej napisat, ker mi je dolgčas zraven. user posted image
Tukaj ful burja piha. Beda, jaz pa obiske dobim... Pa kaj, bomo pa kaj drugega delali kot pa na plažo šli.

No, in kaj dela Nika medtem ko jaz peglam? Oddajo Na zdravje gleda... oz. posluša... user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:07:32   
KOKICA32
A burja piha? Pri nas pa spet dežuje...user posted image

jaz sem taaak lena, da mi se še tipkati ne da...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:08:37   
KOKICA32
Uffff, sedaj sem se spomnila, da moram opraviti RR dolžnost!user posted image Že šibam! 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
10.7.2009 9:11:34   
KOKICA32
ejjj...ravnokar sem s svojim glasom Tasino Lijo na 2. mesto spravla! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




je vas mož ljubosumen brez pravega razloga?
cupacups



da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!