|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:51:11   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce jaz sem rešila zadevo....sem vzela cucelj 2 in eno luknjico tako povečala, da je sedaj nastala ena iz prejšnjih dveh..dala noter riževo kašico in je mali popil kot bi rekel keks...še prej pa je cca 10ml pojedel po žlički pa ene 3 žličke sladkega krompirja in korenčka...ti dve živili sedaj uvajava... 

MamaM - ne nisem še na FB! user posted image Kaj me te tak vabite tja? Bi mi tam rade kaj naravnost v "prste" povedale..tu pa ne upate? user posted image user posted image user posted image

Kokice,se še kar ne daš?

Upam,da bo kmal vreme kot se spodobi,da se zmeniva za kofiuser posted image


jaz tudi...user posted image

Nekaj pravijo,da bo naslednji teden izboljšanje (BIL BI ŽE ČAASSS!!!!) pa se bova slišaliuser posted image
In kaj počnete v tem super vremenu?

mali drema,jaz pa bom z bratom kakšno komedijo,pol pa bi morala še mal Marcelova oblačila prebrat - ker tist,kar mam zdaj v omari,mu nekak premalo hodiuser posted image user posted image


ma kaj pri vas je res full slabo vreme? pri nas je bil učeraj nek naliv, ma pol zvečer spet sonce... pritisk sicer jebe 100/uro ma preživet se dauser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:52:24   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

ma kaj pri vas je res full slabo vreme? pri nas je bil učeraj nek naliv, ma pol zvečer spet sonce... pritisk sicer jebe 100/uro ma preživet se dauser posted image



lej lej, ki ni cenzuriralo...
ti, ti Ringarajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:53:33   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Ste že danes glasovali za naše zvončke in trobentice? Hvala za klikeuser posted image


o, MamaM, hvala, da si danes ti spomnila vse prisotne na glasovanje, ker je bilo meni že nerodno vsak dan težit user posted image Jaz danes sicer še nisem opravila dolžnosti, vsekakor jo pa bom! Za vse štiri srčke user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 14:59:41   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image


Majale, predvidevam, da Leon ni bil planiran? user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:02:41   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image


Majale, predvidevam, da Leon ni bil planiran? user posted image

hahahaha... nekako tako jauser posted image user posted image
ma je vseeno lepo zdejuser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:03:43   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: dana
AD3 kapljice - kako ste jih dajale? Na večih mestih sem prebrala, da so po več dni dajale samo eno kapljico, potem več dni po 2, tako da so šele v roku enega meseca prišle na 7 kapljic. Jaz sem mu jih začela dajati 14 dni nazaj in sva začela prvi dan 1 kapjica, drugi dan 2 kapljice. In je bilo vse lepo in prav. Zdaj mu jih že par dni dajem po 7 in ga ful zvija. A sem bila prehitra?



po navodilih P sva začela pri enem mesecu. Pri dan 1, nato 2, itd... do 8 kapljic dnevno. Zdaj že dva meseca dobiva po 8 kapljic dnevno, k sreči ni bilo zaradi tega nobenih težav.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:03:43   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

evo... tu jo imate v pdf formatu (malo golfamouser posted image )
Velika paparica za male papavčke



o, hvala user posted image ja, pač goljufamo, znajdt se je treba user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:05:33   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Ste že danes glasovali za naše zvončke in trobentice? Hvala za klikeuser posted image


o, MamaM, hvala, da si danes ti spomnila vse prisotne na glasovanje, ker je bilo meni že nerodno vsak dan težit user posted image Jaz danes sicer še nisem opravila dolžnosti, vsekakor jo pa bom! Za vse štiri srčke user posted image


ma felix ti kar spomni. ker jaz res pozabim. če pa vidim tukaj napisano, pol se pa spomnim.



_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:05:53   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

ma kaj pri vas je res full slabo vreme? pri nas je bil učeraj nek naliv, ma pol zvečer spet sonce... pritisk sicer jebe 100/uro ma preživet se dauser posted image



lej lej, ki ni cenzuriralo...
ti, ti Ringarajauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:13:25   
Anonimen
oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:19:15   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image


ali misliš da bi blo možno že da ji zobki nagajajo?


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:21:06   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image


lupinica je baje do 1 leta oziroma d 12-13kg... tko da še doooolgo časa ne user posted image men se zdi da so v tej lupinici ful stisnjeni čedalje večji so, samo če tak piše bol že tak je...user posted image samo se mi zdi da taj kakršen je ne bo do 1 leta notr, mu bo prej premajhna... user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:22:22   
NoBady
user posted image user posted image user posted image ja sem tudi danes že glasovala...že prej...glasovala sem a 4...če je kdo na novo pa le povejte da še koga... Lea, Lia, Jure in Timon, ane?user posted image sam preverjamuser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:30:06   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image


lupinica je baje do 1 leta oziroma d 12-13kg... tko da še doooolgo časa ne user posted image men se zdi da so v tej lupinici ful stisnjeni čedalje večji so, samo če tak piše bol že tak je...user posted image samo se mi zdi da taj kakršen je ne bo do 1 leta notr, mu bo prej premajhna... user posted image



mislim, da je lupinica do 9 kg, vsaj od Maxi Cosi. Jure bo imel 9 kg predvidoma pred 5. mesecem... user posted image kam ga bomo potem dali, nimam pojma. Ker za v avto sedež bo verjetno takrat še premajhen, si ne predstavljam, da bi pokonci sedel na daljših vožnjah.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:39:46   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.


A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?


Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




Jaz mojemu kuham sama..do sedaj korenček, sladki krompir, sedaj pride na vrsto hruška, jabolka, banana, pa koleraba, krompir...imam pa riževe kosmiče za v mleko.
Sem pa kupila nekaj kašic od Nestle (ker že pač uporabljam njihovo mleko in sem nasprotnik Hippa), če bi bila kdaj v kakšni gužvi ali pa bi kam šli za cel dan.

Knjiga- Annabel Karmel: Velika paparica za male papavčke (več kot 200 receptov za hitro pripravo preprostih in zdravih jedi + jedilniki)

Upam, da sem kaj pomagala. user posted image

user posted image user posted image user posted image za pikeca!



Tudi jaz imam to knjigo in se mi zdi zelo dobra in jo bom s pridom uporabljala, ko bo prišel čas za uvajanje GH

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 15:59:31   
Anonimen
sem tud jaz pomislila na zobeke..cel dan cendra,slini se,grize roke,noče jest,no ko ji dam cuker v mleko potem lepo spijeuser posted image ,sam to ni dobro...sem tud probala s prstom če bi bil zobek ker so na cuclju take male luknjice-kot bi zgrizla,ampak niso vseprek,,samo odtis se vidi na cuclju-kot od zobeka ki ga niuser posted image user posted image ..moja prijateljica je 4mesece staro dala v avtosedež-tisti ki se lahko vstavi tud v ležeč položaj-takega imam jaz

(odgovor članu trinity22)
  Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 16:35:18   
trinity22
jaz sem glasovala že zjutraj .... a je še kdo na novouser posted image

Pa zakaj že vsi GH uvajate .... jaz bom še počakala, čeprav se mi zdi, da sem oje mlečne pipice zapirajo in bo treba na dodatek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 16:37:31   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

oj.kako ste?povejte mi kdaj naj dam malo v avtosedež ker se v lupinici histerično dereuser posted image ...noče not bit..in danes spet štrajka s mlekom ob 6je pojedla 120ml,in spet ob pol 10 90ml,in ob 1nih 90ml+pol jabolčne kašice..jutri imamo posvetovalnico pa bom vprašala..ni sploh hotela mleka,niti ust odprti pa sem ji dala malo cukra not in je lepo popila...kaj naj?ne vem zakaj noče mlekauser posted image user posted image


lupinica je baje do 1 leta oziroma d 12-13kg... tko da še doooolgo časa ne user posted image men se zdi da so v tej lupinici ful stisnjeni čedalje večji so, samo če tak piše bol že tak je...user posted image samo se mi zdi da taj kakršen je ne bo do 1 leta notr, mu bo prej premajhna... user posted image



dokler otrok ne drži popolnoma samostojno glave ne sme bit obrnjen v avtosedežu v smer vožnje.... ker si lahko ob zaviranju hudo poškoduje vratna vretenca....


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:05:45   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Kaj Feliška, se ti ne spi?.....
ja eni smo vztrajni.....ma se prav včasih zamislim, kako je Pupa pisala skos, imela časa na pretek....evo , zdej jo je pa mali čisto okupiral....user posted image ...pa še marsikatero....(SPPS, Lejca....)tudi sama nisem tolk gor več....čestitke vama z Najo....pa še katere..ne bom naštvala, da katere ne pozabim..


zakaj čestitke... midve mava compe sredi dogajanja in ko greva mimo sam refresh stisneva user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:05:53   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

senčnik za vozičke; menda imajo v Milerju univerzalnega za vse modele vozičkov; mi bomo tudi mogli it v akcijo in ga kupit; bom prvo pogledala tega univerzalega in pol še od Peg Perego pa bomo vidli, kateri bo lepši;



Jaz ti prodam za pol cene senčnik za PP, če te ne moti druga barva, taka kot je naš voziček. Senčnik je bil rabljen mogoče 2x.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:05:57   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:26:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:29:26   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


v pondeljek pa je blo točno 1 leto odkar sm v kopalnici kričala ''Shiiiiiiiit!''user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image je blo zlo podobn tud pr menuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:30:42   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja doma smo....
Felix
Kavica?....ja glejte, kaj pravite na četrtek?....
jaz v petek grem nazaj, pa po vsej verjetnosti pridem šele 20. julija _(ponedeljek), ker sem danes klicala in dobila datum za fizioterapijo....
Nobady
joooj, veš kaj , ti pa težko zdej pomagam, veš v čem je stvar, a se spomniš malo nazaj, ko sem pravila o eni kolegici, ki mi je zamerila, da smo šli na Krk, in ne na RD od njenega tamalega?...no od njene kolegice bi jaz dobila to mleko...se pa stanje še ni ohladilo med nama, tako da je res ne  bi zdej klicala, in ji rekla za tel.št.te kolegice...sej razumeš, a ne...kaj pa če MaJaLe prosiš, da ti gre čez mejo in ti po pošti pošlje par škatel? Po mojem bi te ceneje prišlo....sorči...res ne bi pogrevala zdej...ko bo spet kaka neumesna padla....se morva najprej pogovoriti in rešiti zadevo...pa še tako je , tam bi jih morala vzeti 12 škatel, da je cena takšna, pol ceneje kot v lekarni...mislim da je okrog 5.5 E



lej, ni panike, to pa čist razumem... sej je že napol zmenjeno da bomo šli v ita in bomo res šli še u šopnig tko da po eni strani prou fajnuser posted image ja pa na kofetu se še pri primorkah ustavimo jauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 18:33:03   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.

A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?

Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




js bom kupila samo takrat ko bomo šli kam na daljšo pot al pa kej podobnga...ostalo bom doma delala ker imamo vrt in njivo tak da je vse doma pridelan in nič špricano tak da je še biouser posted image   pa sej to na začetku neki časa kuhaš posebej za user posted image potem pa itak kmal začne isto jest kot ti.... pač bom zase manj solila itd. da ne bom samo za tiste dve žlice kuhala pa pacala...ne vem no ...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale/jemljete folno kislino?

Da (95%)

Ne (5%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!