|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:16:19   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne še. Malo bom še počakala, pol bom pa koga vprašala.
Tak da če bo danes kaj podatkov, naj spet ena druga naredi. Te poste še lahko pišem, seznama pa ne morem citirat, ker so sami hieroglifi. user posted image

Grem sesat...


Pridna...jaz sem že..pa tla pomila..pa riž skuhala...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:17:28   
mediuhec
kokica: jaz sem v Dm kupila od milupe: My first cerals, po 4. mesecu- riž, pa v navodilih piše, da zmešaš z vodo. hvala za pripopan link, bom preverila še to.
te hrane je kar nekaj, nisem še vse naštudirala...  potem sem pa kupila še od hipp kašice - banana, breskev, je tudi v prašku, pa se potem doda voda. to bo za mal kasneje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:20:02   
mediuhec
spanje: jaz tudi optimistično upam, da bo po uvedbi večerne kašice kaj bolje spal. zaenkrat zaspi cca. 21.30, potem je okol 2.-3. zjutraj, temu sledi budno stanje že med 5- ali 6. zjutraj. pa ni lačen, on se je že naspal!! naslednji spanec je šele okol 8. ure zjutraj. vse skup spi 11 do 12 ur na dan.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:23:37   
_andreja_
živjo mamice, mi imamo težavo pa ne vem kam se naj obrnem in se bom kr na vas, ker vem da vas veliko ne doji, namreč moj Gal se noče več dojit in zdajle že 14 dni vztrajamo in imam počas vrh glave in sem se odločila, da bomo prešaltal na am (pred dojenjem se joka ko vidi dojko, komi ga prepričam, da jo zagrabi, malo poje pol se mu zaleti vmes k tolk hlusta in spet jok pol noče več vlečt, in je lačen in čez pol ure ponovi vajo in mi je zdajle prekipelo odprlo pokrovko, pa me zanima koliko more takšen otrok pojest in koliko popit čaja??

ima 7,5 kg star je 3,5 m...

po mojih izračunih naj bi bilo 5 obrokov po 210 ml 7 meric mleka tko piše na škatli od aptimila1 (to smo na začetku kupili za vsak slučaj) a se lahko to razdeli na 6 obrokov ?? pa kako jeste potem zdržijo 3 ure po am al kako, koliko mora popit čaja? koliko imajo vaši otroci  obrokov, ponoči jih še hranite, ali ne? pri nas je prej bilo kakor kdaj mi je tudi kdaj spal od 19 do 2 (mu je ratalo potem zaspat z dudo in je spal do pol petih se podojil in spal do nekje pol 7...

mi bi pol jedl ob 6 9 12 15 18 pa mogoče enkrt vmes ponoč,... al kako joj čista tema, nč ne vem o tem, prosim za nasvete in natipkajte kar morem vedet...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:26:03   
_andreja_
a celo objavl je....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 13:37:55   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne še. Malo bom še počakala, pol bom pa koga vprašala.
Tak da če bo danes kaj podatkov, naj spet ena druga naredi. Te poste še lahko pišem, seznama pa ne morem citirat, ker so sami hieroglifi. user posted image

Grem sesat...


jaz mam mozillo in je ok....


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:02:21   
Anonimen
lp.evo mene,potem pa letim omare skladat in prebirat cunje ki so vredu za morjeuser posted image imam 4omare za zložit,,,mater...naša pupa pa pije nazaj mleko...in to tud ponoči se zbudi okrog 2 kar do zdaj ni delalauser posted image ...dobi pa gh okrog popoldneva.danes je skoraj pol male banane pojedlauser posted image ,več ji nisem upala dat..kupljene kašice je rada jedla jabolko...banane v kašici noče,samo svežouser posted image .imamo pa v hladilniko breskva+riž.hruško,jabolko+kruško,in jabolko...jutri dobi jabolko ker vidim da ni reakcije..potem pa počasi ostalo...lahko počaka v hladilniku..ji bi raje naredila sveže..al pa kupila kašice ki se mešajo s vodo..kaj kupujete malčkom?????

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:19:06   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

živjo mamice, mi imamo težavo pa ne vem kam se naj obrnem in se bom kr na vas, ker vem da vas veliko ne doji, namreč moj Gal se noče več dojit in zdajle že 14 dni vztrajamo in imam počas vrh glave in sem se odločila, da bomo prešaltal na am (pred dojenjem se joka ko vidi dojko, komi ga prepričam, da jo zagrabi, malo poje pol se mu zaleti vmes k tolk hlusta in spet jok pol noče več vlečt, in je lačen in čez pol ure ponovi vajo in mi je zdajle prekipelo odprlo pokrovko, pa me zanima koliko more takšen otrok pojest in koliko popit čaja??

ima 7,5 kg star je 3,5 m...

po mojih izračunih naj bi bilo 5 obrokov po 210 ml 7 meric mleka tko piše na škatli od aptimila1 (to smo na začetku kupili za vsak slučaj) a se lahko to razdeli na 6 obrokov ?? pa kako jeste potem zdržijo 3 ure po am al kako, koliko mora popit čaja? koliko imajo vaši otroci  obrokov, ponoči jih še hranite, ali ne? pri nas je prej bilo kakor kdaj mi je tudi kdaj spal od 19 do 2 (mu je ratalo potem zaspat z dudo in je spal do pol petih se podojil in spal do nekje pol 7...

mi bi pol jedl ob 6 9 12 15 18 pa mogoče enkrt vmes ponoč,... al kako joj čista tema, nč ne vem o tem, prosim za nasvete in natipkajte kar morem vedet...


Andreja, nič se ne sekiraj. Kaj pa če bi si mleko črpala?
Drugače pa mi počasi šaltamo iz 6 obrokov na 5 obrokov dnevno - ob 6.30 poje 200 ml, ob 10.00 še 200, potem pa ob 13h, 16.30 in 20.30 še po 130 - 150ml. Jaz si mleko sicer črpam, ampak pri AM najbrž ne bi bilo dosti drugače.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:19:50   
felix7
punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:22:04   
Nina00
Danes pa pri nas nonstop dežuje user posted image  Je Brin tudi bolj deževno razpoložen.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:23:38   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, čas tako leti user posted image  Se mi zdi, da je bilo ravnokar, ko sem vidla 2 črtici, po drugi strani je pa že cela večnost od takrat.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:26:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

živjo mamice, mi imamo težavo pa ne vem kam se naj obrnem in se bom kr na vas, ker vem da vas veliko ne doji, namreč moj Gal se noče več dojit in zdajle že 14 dni vztrajamo in imam počas vrh glave in sem se odločila, da bomo prešaltal na am (pred dojenjem se joka ko vidi dojko, komi ga prepričam, da jo zagrabi, malo poje pol se mu zaleti vmes k tolk hlusta in spet jok pol noče več vlečt, in je lačen in čez pol ure ponovi vajo in mi je zdajle prekipelo odprlo pokrovko, pa me zanima koliko more takšen otrok pojest in koliko popit čaja??

ima 7,5 kg star je 3,5 m...

po mojih izračunih naj bi bilo 5 obrokov po 210 ml 7 meric mleka tko piše na škatli od aptimila1 (to smo na začetku kupili za vsak slučaj) a se lahko to razdeli na 6 obrokov ?? pa kako jeste potem zdržijo 3 ure po am al kako, koliko mora popit čaja? koliko imajo vaši otroci  obrokov, ponoči jih še hranite, ali ne? pri nas je prej bilo kakor kdaj mi je tudi kdaj spal od 19 do 2 (mu je ratalo potem zaspat z dudo in je spal do pol petih se podojil in spal do nekje pol 7...

mi bi pol jedl ob 6 9 12 15 18 pa mogoče enkrt vmes ponoč,... al kako joj čista tema, nč ne vem o tem, prosim za nasvete in natipkajte kar morem vedet...


Ojla,

moj je že od 3,5 meseca izključno na AM, ker se je pač mlekarna zaprla- recesija pa to... user posted image
No, jema pa takole:
- ob 08h zjutraj 90ml,
- od 11-12h 90 ali 120ml
- ob 14h 10ml kašice in 60 ml AM (včasih dodam še riževe kosmiče)
- ob 16-17h 90 ali 120 ml AM
- ob 19-20h 120-180ml AM (sem mu včeraj že prvič dodala tudi riževe kosmiče, pa ni nič kaj dlje spal user posted image )
- ob 04h-06h 90 ml AM

Star je 4 mesece in 1 teden, pa težek cca 6200g. user posted image Vmes med obroki pa še zeloo malo čajčka (komarček HIPP ali jabolko-korenček od Nestle)

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 7.7.2009 14:28:27 >

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:27:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Danes pa pri nas nonstop dežuje user posted image  Je Brin tudi bolj deževno razpoložen.


Aja? Kje to? Pri nas je sonček in ne-sonček...dežnih kapljic pa še ni bilo! user posted image Sva bila ravno na enem kratkem sprehodu s kengorujčkom. Se malemu tak dopade noter nositi. Dober nakup. user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 7.7.2009 14:31:33 >

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:30:15   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:30:18   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Seveda----mi smo našega tak junija naredli! user posted image Uffff, kje je že to...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:35:38   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Danes pa pri nas nonstop dežuje user posted image  Je Brin tudi bolj deževno razpoložen.


Aja? Kje to? Pri nas je sonček in ne-sonček...dežnih kapljic pa še ni bilo! user posted image Sva bila ravno na enem kratkem sprehodu s kengorujčkom. Se malemu tak dopade noter nositi. Dober nakup. user posted image


Jaz moram tudi še kengurujčka sprobat. Bomo morda šli popoldne malo ven s kengurujčkom, če se bo obdržalo in ne bo deževalo. Je namreč nehalo takoj, ko sem se tu na RR prtožla user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:36:01   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


Ja, že zadnjič sem vidla. Ma sej dan moje zadnje lanske M je že bil... user posted image Zdaj nekje se je pa Niko delalo. user posted image


Ja. Brina tudi user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 14:56:15   
dana
_andreja_ kot je že felix rekla, kaj ko bi si črpala mleko? A ni škoda da ga bi nehala hraniti s svojim mlekom, če ga imaš dovolj?

Drugače pa se jaz ne držim kaj dosti tistih meric ki so na škatli. To že, da dam eno merico na 30 ml vode, samo naš še ni pojedel 180 kot naj bi jih jih glede na tisto kar piše na škatli. Je čist odvisno od otroka.
Jaz ga tudi še vedno pol dojim, tako da mu vedno potem dodam približno 60-90 ml, pa včasih poje vse, včasih pa pol pusti.

Kar se pa marčevk 2010 tiče. Ravno v teh dneh se spominjam, smo bili na morju in ni blo M, in sem prav čakala da smo prišli domov, da sem naredila test. In je bil po 9 mesecih pozitiven.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 15:41:35   
pocka
Dan punce...pogrešana vidim,da še nisem, no nič hudega...user posted image

najprej čestitke vsem današjim slavljenčkomuser posted image user posted image user posted image

Pri nas je ves ok, počasi grejo zadeve na kup, samo še okna čakamo,pol se pa počasi začne pohištvo sestavljat...glede poroke se nam tudi že kar precej dogaja...prstane imava že doma, obleke tudi user posted image user posted image user posted image

Danes smo imeli posvetovalnico, Blaž je prestal prvo pikico, tako,da sploh ni opazil,da ga je cepila.user posted image
Drugače je vse v redu, edino pri pasenju kravic moramo malo paziti,ker ritko preveč dviga...pa v vozičku je rekla naj ga počasi dvignemo...mi ga pa še kar v košari vozimo okoliuser posted image (nas je kar čudno pogledala,samo kaj,ko pa vedno spi v vozičku...)...no, športni del že čakauser posted image
za seznam: težki smo 7010 g in veliki 64 cm, naslednji pregled 1.9.

vreme - meni je super,ko je tako lepo oblačno,vem sem čudna,ampak ne prenašam te vročine, še dobro,da živimo na obali user posted image user posted image ..no trenutno je pri nas skoraj tema, pa piha kot user posted image zunaj, ampak paaašeee

GH - do 6. meseca ne bomo začeli, no mogoče 5,5 meseca

andreja - si mogoče poskusila leže dojiti, pri nas ponavadi pomaga, če se na noben način noče dojiti, ga pristavim leže, pol je pa vse v reduuser posted image ..probaj

Taja nam je pa začela jecljati, upamo,da je samo faza, pa malo je verjetno tudi zaradi Blaža...no upam,da je to...govoriti je začela že zelo hitro, zdaj že cele Mehurčke zrecitira (knjiga s pesmicami), pesmico po pesmico, pa take fore...ful je napredna...zdaj pa to, rabi včasih kar lep čas,da besedo skupaj spravi, kar ne more povedat...grozno...je rekla P naj počakamo še par mesecev,če ne bo minilo pa bo treba k logopeduuser posted image

...ne vem,če sem hotela še kaj povedat...verjetno nič pametnegauser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 15:41:55   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, jaz ne vem kaj je z mojo rr, ampak vse je čudno. Danes sem vas že spraševala, če imate ve ok ali je tud kaj čudnega in zgleda, da je sam pri meni čudno. In poslušte to! Ko sem hotla zdele citirat seznam, mi je same neke čudne hieroglife pokazalo! Isto že včeraj, zato nisem včeraj nič popravljala. Danes pa spet ne morem. Tak da naj katera druga to naredi, če hoče. Drugače pa še mal počakite. user posted image


Pa da nimaš ti kakega virusa na računalniku? Ostalo ti dela normalno?


Ma glej, zdej ko tole citiram, so majhne črke in zgoraj, kjer imaš tiste ikone za odebelitev itd. piše namesto da je ikona z besedo Krepko, Poševno, Podčrtano, Vodoravna črta...
In zelo majhne črke so. Ko pa napišem vse, se pa na forumu pokaže normalno. user posted image Ja, pa smajliji so tudi v besedi (za tega npr. user posted image piše smiley36). Drugje (fb, mail), pa je vse normalno, tak da ziher ni virus.
Včasih ko kej nadgrajujejo na rr, imajo nekateri take probleme. Mogoče je pa to to.

to se tudi meni včasih dogaja, pa ne vem zakajuser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 15:42:10   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Nahrbtnik -Včeraj sem pol dneva cincala bi ne bi ali naj v BC kupim nahrbtnik (Filikid) za nosit Lucijo, ki je bil v dnevni akciji ampak ga potem nisem, kaj vem, ko so ga enkrat gledali nam ni deloval najbolj komot... tako da smo se odločili, da bomo šli raje kakšnega v K2 ali Iglu sprobat, ko bo Lucja dovolj velika, da jo damo not pa da vidimo. Bo sicer dražja varijanta ampak upam da bo dosti v rabi... S katerimi pa ste bile (ne)zadovoljne tiste, ki že imate kakega otročka?

zelo hvalijo deuter ali pa še enega,ampak se ne morem spomniti imena...

senčnik  za voziček - a so univerzalni ali moraš kupit za svoj voziček od tiste znamke, ko imaš vozek? Mi ga še nimamo pa bo treba it v nakup.


mi imamo pepeny in je super, priporočam

< Sporočilo je popravil pocka -- 7.7.2009 15:43:09 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 16:08:52   
trinity22
hi ...

najprej čestitke Nikici pikici za mini rd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa Tomažu in Anžetu tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke tudi za prestano pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image  in pridobljene g in cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem ravno danes razmišljala, da še dva dni pa bo eno leto odkar je test pokazal user posted image , danes pa se že cartamouser posted image

zdaj grem pa še glasovat ... da opravim svojo dolžnostuser posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 16:10:53   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

živjo mamice, mi imamo težavo pa ne vem kam se naj obrnem in se bom kr na vas, ker vem da vas veliko ne doji, namreč moj Gal se noče več dojit in zdajle že 14 dni vztrajamo in imam počas vrh glave in sem se odločila, da bomo prešaltal na am (pred dojenjem se joka ko vidi dojko, komi ga prepričam, da jo zagrabi, malo poje pol se mu zaleti vmes k tolk hlusta in spet jok pol noče več vlečt, in je lačen in čez pol ure ponovi vajo in mi je zdajle prekipelo odprlo pokrovko, pa me zanima koliko more takšen otrok pojest in koliko popit čaja??

ima 7,5 kg star je 3,5 m...

po mojih izračunih naj bi bilo 5 obrokov po 210 ml 7 meric mleka tko piše na škatli od aptimila1 (to smo na začetku kupili za vsak slučaj) a se lahko to razdeli na 6 obrokov ?? pa kako jeste potem zdržijo 3 ure po am al kako, koliko mora popit čaja? koliko imajo vaši otroci  obrokov, ponoči jih še hranite, ali ne? pri nas je prej bilo kakor kdaj mi je tudi kdaj spal od 19 do 2 (mu je ratalo potem zaspat z dudo in je spal do pol petih se podojil in spal do nekje pol 7...

mi bi pol jedl ob 6 9 12 15 18 pa mogoče enkrt vmes ponoč,... al kako joj čista tema, nč ne vem o tem, prosim za nasvete in natipkajte kar morem vedet...


Isto je pri nas zadnje čase...kot blesav se dere v joško in jo poriva iz ust...to pa samo zato, ker je gospodič tako len in se mu ne da vlečt...ker pol, ko pa priteče mleko, se ne buni več...mene tudi kakšen dan prav vrže na obrate...
Naš čez dan je po potrebi-ne gledam na uro...zvečer ga edino podojim okoli 19h in pol dobi dozo am (150 ml) in mi spi tam do 3/4/5 h...po tem pa bi se on zizal skoraj vsako uro tam do 7h, ko zaspi do 9h....
Jaz bom počakala, da ga ta faza mine, ker glede na pridobivanje na teži, ni potrebe, da bi obupala...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 16:14:40   
Najaa
Hvala za čestitke. Tija je že pojedla kos torte v Nikinem imenu. user posted image

pocka, meni tudi paše to vreme... sem tudi čudna... user posted image
Praviš, da Taja jeclja... Mogoče je pa to reakcija na blaža. Taka zakrita. Prej nič ljubosumja, zdaj pa to. Tija tud tu pa tam pokaže mal, da ji ni vseeno, ampak jo preusmerimo in kar uspeva.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 16:14:44   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Taja nam je pa začela jecljati, upamo,da je samo faza, pa malo je verjetno tudi zaradi Blaža...no upam,da je to...govoriti je začela že zelo hitro, zdaj že cele Mehurčke zrecitira (knjiga s pesmicami), pesmico po pesmico, pa take fore...ful je napredna...zdaj pa to, rabi včasih kar lep čas,da besedo skupaj spravi, kar ne more povedat...grozno...je rekla P naj počakamo še par mesecev,če ne bo minilo pa bo treba k logopeduuser posted image





Kaj naj ti rečem...pri nas je bilo isto...in je minilo...je kar ponavljala začetek besede ene 5x preden ji jo je uspelo "izdavit"...in sva jo kar en čas spodbujala, da se je zbrala in besedo lepo povedala...faza...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




NAŠ FANTEK
Moljub

Prosim za pomoč pri izbiri imena za našega fantka kobacavčka :)

Nejc (28%)

Tim (17%)

Nik (24%)

Jaka (31%)


Število vseh glasov: 494

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!