|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 17:56:59   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Taja nam je pa začela jecljati, upamo,da je samo faza, pa malo je verjetno tudi zaradi Blaža...no upam,da je to...govoriti je začela že zelo hitro, zdaj že cele Mehurčke zrecitira (knjiga s pesmicami), pesmico po pesmico, pa take fore...ful je napredna...zdaj pa to, rabi včasih kar lep čas,da besedo skupaj spravi, kar ne more povedat...grozno...je rekla P naj počakamo še par mesecev,če ne bo minilo pa bo treba k logopeduuser posted image





Kaj naj ti rečem...pri nas je bilo isto...in je minilo...je kar ponavljala začetek besede ene 5x preden ji jo je uspelo "izdavit"...in sva jo kar en čas spodbujala, da se je zbrala in besedo lepo povedala...faza...

a ja, upam,da bo pri nas tudi tako, dela pa enako, npr. za za za za za za zakaj...in tako naprejuser posted image user posted image , včasih me prav živčno dela, pa se trudim ne reagirat...čakamo,da mine...


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 18:21:04   
yania
Ojla, evo mene....imam polno, ampak dobesedno polno cunj,.,,,,oprane so, od včeraj ko smo domov prišli smo oprali ene 7 strojev, totalno nabasanih, sem aktivirala še mami in sestro, tako da so 3 stroji laufali v bajti....
zdej pa zlaganje, pa sušenje....

kaj je novega, grem malo prebrati...aja,
čestitke malima bavcema, Tomažu in Anžetu in borki Nikici pikici user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 19:34:37   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla, evo mene....imam polno, ampak dobesedno polno cunj,.,,,,oprane so, od včeraj ko smo domov prišli smo oprali ene 7 strojev, totalno nabasanih, sem aktivirala še mami in sestro, tako da so 3 stroji laufali v bajti....
zdej pa zlaganje, pa sušenje....

kaj je novega, grem malo prebrati...aja,
čestitke malima bavcema, Tomažu in Anžetu in borki Nikici pikici user posted image user posted image user posted image user posted image


oo ste že doma... ej dej če maš čas, bi mi povedala kko je stem mlekom novalac... kje ga že ti dobiš od ene kolegice...bi blo možno da bi še za mene kko zrihtala, ker ta vikend ne morm it u italijo, drug vikend mamo neke fešte, med tednom sploh ne potegne... glede cene se pa kr dost pozna...rajš dam tep kej več u žepuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 20:26:58   
mama_milchy
današnji glasivi našim trobenticam in zvončkom oddani user posted image

http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=267&Itemid=220&mosmsg=Your+comment+has+been+saved.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:24:19   
trezika
Čer! Na hitro vas pozdravim... smo se cel popoldan potepali... sn kar izmučena... se moram navadit na bolj zgodnje vstajanje...maruša sicer spi celo noč, to je od 20 do 6, takrat pa se za njo začne dan 
Evo, tako pa spimo v avtu

user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:34:11   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

današnji glasivi našim trobenticam in zvončkom oddani user posted image

http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=267&Itemid=220&mosmsg=Your+comment+has+been+saved.


tudi mi smo danes že odklikali svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:35:15   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla, evo mene....imam polno, ampak dobesedno polno cunj,.,,,,oprane so, od včeraj ko smo domov prišli smo oprali ene 7 strojev, totalno nabasanih, sem aktivirala še mami in sestro, tako da so 3 stroji laufali v bajti....
zdej pa zlaganje, pa sušenje....

kaj je novega, grem malo prebrati...aja,
čestitke malima bavcema, Tomažu in Anžetu in borki Nikici pikici user posted image user posted image user posted image user posted image


o, ste doma user posted image kdaj gremo na tortice?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:35:56   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Čer! Na hitro vas pozdravim... smo se cel popoldan potepali... sn kar izmučena... se moram navadit na bolj zgodnje vstajanje...maruša sicer spi celo noč, to je od 20 do 6, takrat pa se za njo začne dan 
Evo, tako pa spimo v avtu

user posted image



o, kakšna posrečena slika user posted image srčkana je tale Maruška user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:36:37   
dolči
Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.

A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?

Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 21:54:06   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.


A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?


Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




Jaz mojemu kuham sama..do sedaj korenček, sladki krompir, sedaj pride na vrsto hruška, jabolka, banana, pa koleraba, krompir...imam pa riževe kosmiče za v mleko.
Sem pa kupila nekaj kašic od Nestle (ker že pač uporabljam njihovo mleko in sem nasprotnik Hippa), če bi bila kdaj v kakšni gužvi ali pa bi kam šli za cel dan.

Knjiga- Annabel Karmel: Velika paparica za male papavčke (več kot 200 receptov za hitro pripravo preprostih in zdravih jedi + jedilniki)

Upam, da sem kaj pomagala. user posted image

user posted image user posted image user posted image za pikeca!

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:00:14   
Anonimen
jaz sem kupila kašice sadne od fructala...jabolka,hruška,breskva+riž---to ji jutri dam malo..ji pa raje dam kako domačo svežo banano...ji pretlačim in dam.danes je pojedla polovico male banane...sem tudi bolj za domače,ampak če kupiš so jabolke zelo špricane,tak da moje mnjenje je da je potem isto kot kašicauser posted image ....kaj pa pire krompir?kdaj se začne s tem punce?nimam idej kaj ji dat..no saj šele 1teden uvajamo zdaj ji povečujem količino in je zadovoljna,tako lepo papauser posted image ...kaj največ kupujete za uvajanje??

(odgovor članu dolči)
  Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:03:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.

A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?

Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




Tudi jaz bom sama delala kašice. Za "nujne primere" bom imela pa kakšen frutek doma.
Literatura o prehrani - vtipkaj v iskalnik in našla boš vsega boga. Lahko kupiš tudi Paparico, ki jo izdaja revija Mama. Sam men se vse to zdi brezveze kupovat, ker GH ni noben cirkus.

A ti si že začela z uvajanjem? Jaz bom počakala še kakšen mesec, vsaj do korigiranega 4. Bi še več, sam glede na to, da mlekarne počasi zapirajo in bo sam še na AM, bom dala malo prej.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 7.7.2009 22:05:08 >

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:22:45   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 6 MESECEV ANŽE IN TOMAŽ! user posted image user posted image user posted image

VSE NAJBOLJŠE ZA 5 MESECEV MOJA NIKICA PIKICA!
user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:30:40   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Mi smo tudi glasovali, ampak kako pa kaj drugače, a tukaj teče beseda samo še o glasovanju ali kako? 


včasih še o slabem vremenu user posted image user posted image user posted image user posted image



Več pa na fb user posted image ...

Nalašč sem to napisala, da bo KOKICA jezna! user posted image


Kokica32 na vse načine te želimo na FB spravituser posted image .... ti pa se ne daš... si pa vztrajna user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:39:13   
Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

punce, a ste vidle, na Čvekanje v pričakovanju so že marčevke 2010 odprle temo user posted image so mi šle kar kocine pokonci user posted image


... ja leto se je res hitro obrnilo in nam prineslo ogromno lepih sprememb (včasih predvsem danes malo tečkanih, pa saj to je vreme krivo user posted image )... punce a se bo katera pridružila tej skupini user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:39:38   
Anonimen
evo par slikic od naše frajle...lahko eno za seznamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 22:58:43   
yania
Ja doma smo....
Felix
Kavica?....ja glejte, kaj pravite na četrtek?....
jaz v petek grem nazaj, pa po vsej verjetnosti pridem šele 20. julija _(ponedeljek), ker sem danes klicala in dobila datum za fizioterapijo....
Nobady
joooj, veš kaj , ti pa težko zdej pomagam, veš v čem je stvar, a se spomniš malo nazaj, ko sem pravila o eni kolegici, ki mi je zamerila, da smo šli na Krk, in ne na RD od njenega tamalega?...no od njene kolegice bi jaz dobila to mleko...se pa stanje še ni ohladilo med nama, tako da je res ne  bi zdej klicala, in ji rekla za tel.št.te kolegice...sej razumeš, a ne...kaj pa če MaJaLe prosiš, da ti gre čez mejo in ti po pošti pošlje par škatel? Po mojem bi te ceneje prišlo....sorči...res ne bi pogrevala zdej...ko bo spet kaka neumesna padla....se morva najprej pogovoriti in rešiti zadevo...pa še tako je , tam bi jih morala vzeti 12 škatel, da je cena takšna, pol ceneje kot v lekarni...mislim da je okrog 5.5 E


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:06:15   
yania
Moj muci je pa danes pojedel na 50 vode in skoraj 2 merici aptamila 2 veliki žlici Hipp riževih kosmičov....ej , za eno žličko je ostalo....to je pojedel ob 20, ob 21 še 120 ml mleka.....
Drugače pa sva še vedno samo na par žličkah banane...sem pa danes tudi kupila Milupino kašico za zmešat z vodo,mislim da je neka žitna, al riževa....ma sem vesela, da je jedel prej to, ker zadnjič na morju se je tako jokal, ker sem ga imela v naročju, pa je mislil da bo mleko , pa preveč lačen je bil za igranje z žličko....
Mislim da je ene 2 urci po obroku najbolj fino dat, ko še ni hude lakote...
se pa pokaka po banani rumeno, kot po mleku, samo da je noter polno zelenih delčov, kot peteršilj....user posted image
jutri bom pa še jabolčka noter naribala na steklen strgalnik....


tudi midva sva raje na naravnem...mi je Hipp poslal ene korenčkove kašice z mlado koruzico, ko sem jim zadnjič malo zatežila, ko sem kupla en čajček, pa so bile cele kepe noter....zdej mi pa skos nekaj pošiljajo...
pa kdo bo korenje jedel....aja, pa mlečni gres s čokolado imam tudi 12 stekleničk....haha..to lahko da bi šlo bolje, samo se spomnim, da Naja tudi tega ni marala..pri teh stvareh je tako, al se navadi tvoje kuhinje, al pa iz stekleničk...se spomnim, ko je moja sestra uvajala...ma njeni so bili na kupljeni  hrani...ma vse, od kosila, malice..njeno , pa ni šans da bi jedli ko je skuhala.....grozno....
jaz tudi pravim da je to izhod v sili, za na pot, al pa če res ni časa skuhati....sploh pa zdej, ko je vse mlado na vrtu....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:06:33   
yania
A pr 1000 dobiš 4 zvezdice?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:10:00   
yania
Andreja...sem pozabila napisati odgovor na tvoje vpr...
Glej moj Timon popije 5 x na dan približno 150 ml vode in 5 meric noter AM....kdaj malo manj poje, kdaj pa vse....zdej dobi tudi sadje, pa kašico, no zvečer mi je popil 120 ml mleka...tolk kolikor sem mu ga naštimala...

Jaz ti svetujem da narediš aptamila 150 ml vode, in boš videla, če je jedec, in bo vse popil, pa daj še 30 naredi....nič se bat, sej ti bo že pokazal, če bo hotel še...
Glede tekočine, moj spije ene dobre 50 ml čaja, pa to v dveh rundah, 1 x 40 ml....pa drugič ene 20 ml....
ma je zoprno, ker noče hladne tekočine....
Drugače pa kot je ena že rekla, daj si poskusi sčrpati...kaj pa če se pritožuje, ker je premalo mleka?...moja Naja je bila tako huda, ker ji ni takoj priteko,,,,,

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:22:05   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja doma smo....
Felix
Kavica?....ja glejte, kaj pravite na četrtek?....
jaz v petek grem nazaj, pa po vsej verjetnosti pridem šele 20. julija _(ponedeljek), ker sem danes klicala in dobila datum za fizioterapijo....


jaz sem ZA. Ob 11h v Cityju? Pod vodo? Kdo še? Pišuka, sem pa jedrnata user posted image Samo pred 11. uro jaz res ne morem, ker Jure ravno med 9.30 in 10.00 običajno je, pa nama pol čisto sesuje ritem, ker običajno smo se zdaj ob 10h dobivale. Vročine pa itak ne bo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:24:01   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

A pr 1000 dobiš 4 zvezdice?


ja, in potem greš lahko rodit user posted image user posted image user posted image no dej, še en post ti manjka user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:26:13   
yania
.user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:27:30   
yania
Jupi......4 zvezdice, samo rodit me pa živ boh ne sprav več...nene, mene ne, če se res kaj zalomi no, bi šla, samo načrtno pa po mojem res ne.....vsaj zdej sem takega mnenja....


Jaaaaa, lahko ob 11.uri.....mene daj na seznam.....še katera?,,,,ki ima čas....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:29:56   
yania
Kaj Feliška, se ti ne spi?.....
ja eni smo vztrajni.....ma se prav včasih zamislim, kako je Pupa pisala skos, imela časa na pretek....evo , zdej jo je pa mali čisto okupiral....user posted image ...pa še marsikatero....(SPPS, Lejca....)tudi sama nisem tolk gor več....čestitke vama z Najo....pa še katere..ne bom naštvala, da katere ne pozabim..

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Varne škarje za striženje las otrok
abee

Ali misliš, da bi bile potrebne posebne varne škarje za striženje las majhnih otrok?

Da (55%)

Ne (41%)

Ne vem (4%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!