|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:42:03   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro.
zunaj spet dež. Primorke pri vam tud dežuje ali imate ve lepo vreme?? Ta teden se še naj zlije ven, nslednji teden pa je čas da se začne segrevat naza. Mi gremo nasl. tedne na morje in nočem da vlačim zraven več dolgih rokavov kot pa kratkih user posted image .

Lija spi na kavču, jaz pa čakam mami. Pride Lijo pazit, ker imam jaz ob 10h diabetologa. Da vidim, kaj bo rekel..user posted image

lepo bodite se tipkamo.



Fajn opravi pri diabetologu! user posted image

Kam pa greste na morje? V hotel ali app?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:43:07   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

punce dejte mi pomagat..user posted image user posted image user posted image .. tiste ki dodajate otrokom adaptirano mleko - katerega uporabljate??? čist sm že zmešana, ne vem kaj je malemu, do 3. meseca ni bilo nobenih krčev, kakal je vredu vse je bilo ok, zdej ga pa skos neki zvija pa se napenja pa kaka ful težko, oziroma blato ma bolj trdo... sem bila na aptamilu do 3. meseca, potem ga je začel zvijat sem šla na novalac tistega proti kolikam, je bilo neki časa vredu ( ene par dni) potem je biloo spet slabo sem šla nazaj na aptamil v mišlenju da mogoč pa le ni mleko blo krivo in je blo isto - še slabše... sem šla nazaj na novalac, zdej na navadnega, ker ga je on proti kolikam ful zapiru in se še vedno zvija, dans je bilo celo tako da sploh jest ni želel, čaj je pil, če sem mu dala pa mleko v usta je pa začel jokat, pa je bil lačen... ma čist sem zgublena, ne vem kaj naj naredim sploh user posted image user posted image user posted image ... sej res da ga tudi zobje matrajo, samo če se obnaša tak kot da bi ga zvijal in napenja se da je cel rdeč v obraz...

ne vem kaj delam narobe, ne vem kaj naj naredim... vaše mnenje, izkušnje karkoli prosim... user posted image ...



user posted image user posted image user posted image  Na žalost pa ti ne znam svetovat, ker nimam izkušenj z AM.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:43:27   
NoBady
Dobro jutro, žal spet deževno user posted image ...

hvala vsem za odgovore... bom ostala zdej na tem mleku, pa mal počakala če bo pa še vedno težko kakal, bom šla pa v lekarno če mi lahko kaj da... pa on čaj mu bom kupila v milerju, od hippa ga zdej pije pa nič kej ne pomaga...
dans mi je začel ful kašlat prou tko tisti oslovski kašelj, ki je tak suh...ubošček, upam da mi ne zboli fejst....

ada in miha user posted image user posted image user posted image

tasa_m še zate user posted image user posted image user posted image da bo vse uredu user posted image

....no pa naj vam jasz z en kavico postrežem...
user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:45:41   
KOKICA32
No, dobro jutro še od mene!

To vreme pa me sedaj že počasi ob živce spravlja. Jooojjj, kak je tečno!!!! Upam, da bo vsaj malo nehalo deževati, da grema lahko malo ven. Se že 2 dni samo z avtom in jajčko prevažamo! user posted image

Povejte mi- ali še vedno perete cunjice od bebijev ločeno od vašega perila? Če ja, kako dolgo še boste to počele? user posted image Jaz še vedno perem ločeno, pa me je že zamikalo, da bi vse skupaj oprala. Kot sem do sedaj opazila ni nobene alergične reakcije na koži, saj že skoraj od vsega začetka uporabljam mehčalec, pa je vse okej! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:47:32   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dan dan

kako smo kaj v tem tečnem vremenu?
Maruša se trenutno s plišastimi igračami krega user posted image user posted image prej pa je spet spala dobre tri ure user posted image očitno to vreme tako vpliva nanjo...

mimogrede, moja diete odlično napreduje.... dans sn se tehtala po enem mesecu in rezultat: -6,5 kg user posted image user posted image

aja, pa menstruacijo sn dobla user posted image lije iz mene ko iz škafa user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image bravoooo....kakšen je pa recept?user posted image ...
bi men tut pršl prav kakih 5,6 kg manj da pridem na težo pred user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:48:04   
ema tiara
dobro jutro...kaj počnete v tem turobnem vremenu?

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:53:43   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, dobro jutro še od mene!

To vreme pa me sedaj že počasi ob živce spravlja. Jooojjj, kak je tečno!!!! Upam, da bo vsaj malo nehalo deževati, da grema lahko malo ven. Se že 2 dni samo z avtom in jajčko prevažamo! user posted image

Povejte mi- ali še vedno perete cunjice od bebijev ločeno od vašega perila? Če ja, kako dolgo še boste to počele? user posted image Jaz še vedno perem ločeno, pa me je že zamikalo, da bi vse skupaj oprala. Kot sem do sedaj opazila ni nobene alergične reakcije na koži, saj že skoraj od vsega začetka uporabljam mehčalec, pa je vse okej! user posted image



jaz že kr nekaj časa skupaj perem, mislim da od 2.meseca... sem neki časa prala skupaj in tako da nisem devala mehčalca, zdej pa tut dodam malo mehčalca in je vse uredu ...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:54:22   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

dobro jutro...kaj počnete v tem turobnem vremenu?


visimo na rr in fb user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 10:16:13   
ema tiara
še vedno mamo upanje da danes pa bo sonček posijal...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 10:19:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Dobro jutro.
zunaj spet dež. Primorke pri vam tud dežuje ali imate ve lepo vreme?? Ta teden se še naj zlije ven, nslednji teden pa je čas da se začne segrevat naza. Mi gremo nasl. tedne na morje in nočem da vlačim zraven več dolgih rokavov kot pa kratkih user posted image .

Lija spi na kavču, jaz pa čakam mami. Pride Lijo pazit, ker imam jaz ob 10h diabetologa. Da vidim, kaj bo rekel..user posted image

lepo bodite se tipkamo.



Na obali je oblačno, malo pada, malo ne... Pa kr ohladilo se je.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 10:19:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Povejte mi- ali še vedno perete cunjice od bebijev ločeno od vašega perila? Če ja, kako dolgo še boste to počele? user posted image Jaz še vedno perem ločeno, pa me je že zamikalo, da bi vse skupaj oprala. Kot sem do sedaj opazila ni nobene alergične reakcije na koži, saj že skoraj od vsega začetka uporabljam mehčalec, pa je vse okej! user posted image



Jaz sem oprala še preden se je rodila ločeno, pol sem pa že vse skupaj. user posted image  Itak je pa na začetku tako veliko sam od nje bilo, da je šla sam še kaka brisača zraven v pranje in je bil stroj poln. Drugače pa že skoz vse skupaj perem. In z mehčalcem.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 10:20:37   
Najaa
Dobro jutro.

Otroci spali 1A, jaz malo manj dobro.... Zato si zdaj kuham kavo. Kosilo imam že skuhano, tak da je pol dela že narejenega. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 10:31:03   
Grahec
Dobro jutro!
Spet dež, dež dež... Jaz bi pa sonček in poletje.... Tudi Lucija je že čisto neučakana, bi rada šla ven, ker je navajena bit zelo veliko zunaj, a kam naj greva v takem vremenu? Trenutno sicer spančka... popoldne pa skočimo v Supernovo po pleničke..., da se ji bo vsaj nekaj dogajalo, ker je res kar malo zdolgčasena in mama ne ve več dobro kako jo animirat user posted image , saj se igram z njo, pojem, plešemo, beremo... ampak kaj ko je tako micena še, da nima nič kaj dolgotrajne koncentracije. Zunaj je stalno kak nov dražljaj in je veliko bolj zanimivo... Kaj je še vašim malim zabavno???

Najaa hvala za ZS.
vsi ki praznujete karkoli čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 11:15:18   
Anonimen
še en grd dan deževen..že 3dni grejemo v kuči ker je mrzlo.mala pa tečna,samo spi ko je taqko vreme..ponoči pa že 2dni slabo..ob pol 10 pa do pol 3 in spet ob pol 6je jedlauser posted image user posted image ....je tud cel dan zunaj ko je lepo vreme,zdaj pa ji to fali..,nič grem pomest pa prah pobrisat,pol pa ven teraso pucat-okna,prah,pajčevineuser posted image ...neke stopnice delamo pa je treba spucat..user posted image

(odgovor članu Grahec)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 11:24:10   
ema tiara
ste res vse na fb?al v niskem štartu da pobegnete na zrak ko posije sonček...user posted image user posted image user posted image pri nas je vedno bolj svetlouser posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 11:25:35   
MalaČebelica
ojla!

mi smo hoteli prej it malo ven, pa se je začela tak dret, da sem jo komaj pomirila. sploh ne vem, kaj bi ji naj bilo. krči al kaj user posted image user posted image user posted image user posted image kdo bi vedel. zdaj spi, zunaj pa spet dežuje. bomo poskusili srečo ponovno popoldne...

pranje perila  - jaz že dolgo perem skupaj vso perilo, ampak ne dodajam mehčalca. na začetku je bila ful pikasta (samo od hormonskih izpuščajev) pa ga za vsak slučaj nisem nič dodajala, zdaj ga pa že včasih malo pa ni neke reakcije. ampak sem mislila, da bi mogoče mehčalec čisto ukinila al pa bi kupila kakega bio. ker zdaj, ko ga nisem uporabljala, mi je bilo tudi tak čisto ok. no, edino ko so kake podrekcane cotike, pol dam veniš notri k prašku. pol pa obvezno dam dvojno izpiranje... še vedno pa vse likam. tak mi je fajn likat one male cotike, da si ne morem pomagat, da ne bi user posted image user posted image user posted image user posted image

animacija - jaz tudi že včasih ne vem, kaj bi si izmislila, da bi jo zanimirala, ker ko sma notri tudi ful manj spi se mi zdi in mora bit skozi neka akcija.  no, zadnjič sem ji šumela z eno navadno šparovo vrečko pa se je tak smejala, da dol padeš - prvič na glas. včasih palijo take brezvezne. drugače pa tudi pojema al pa plešema pa malo se igrama skupaj pa malo ona sama pa vrtiljak grema gledat pa previjama se večkrat kot je potrebno, ker ji je na previjalni ful fajn - sem ji cele ploščice polepila user posted image user posted image user posted image pa še vesela je, kadar je lahko nagica. al pa si jo naštimam da me gleda, ko kuham al pa likam pa ji je tudi včasih ok in se vmes malo pogovorima. ko je bolj hladno hoče tudi dosti več pojest pa se še tudi s tem zamotima user posted image user posted image user posted image

morje - mi smo se končno odločili in včeraj rezervirali. user posted image user posted image user posted image user posted image gremo v soboto v istro. upam, da bo vreme boljše, kot je trenutno....user posted image user posted image



_____________________________




(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 11:26:31   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

še en grd dan deževen..že 3dni grejemo v kuči ker je mrzlo.mala pa tečna,samo spi ko je taqko vreme..ponoči pa že 2dni slabo..ob pol 10 pa do pol 3 in spet ob pol 6je jedlauser posted image user posted image ....je tud cel dan zunaj ko je lepo vreme,zdaj pa ji to fali..,nič grem pomest pa prah pobrisat,pol pa ven teraso pucat-okna,prah,pajčevineuser posted image ...neke stopnice delamo pa je treba spucat..user posted image


o ti pa si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 11:26:39   
ema tiara
nena tolko delaj,saj ne bo nikamor pobegnilo...user posted image raje čakaj sonček...user posted image so pa zgleda več al manj vsi bolj tečni ko je takouser posted image user posted image

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:32:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
morje - mi smo se končno odločili in včeraj rezervirali. user posted image user posted image user posted image user posted image gremo v soboto v istro. upam, da bo vreme boljše, kot je trenutno....user posted image user posted image




Super za rezervacijo!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:38:20   
dana
NoBady - naš je deloma dojen deloma pa na flaški in kaka približno na 3 dni. Je pa blato tudi kompaktno, ni tekoče. Samo ga pa nič ne zvija prej, pa tudi ko kaka, se nič kaj preveč ne napenja. Mu pa tud jaz občasno dam za piti tisti čaj od Hippa (Bäuchlein Tee - upam da sem prav napisala), samo ga res zelo malo spije. Očitno se odžeja pri meni. 

Pranje perila - jaz sem samo v prvo oprala cujne ločeno, potem sem pa takoj prala vse skupaj in tudi mehčalec dodajam že od vsega začetka. Mi je patronažna rekla naj kar tako delam. Da če bi bla kakršnakoli alergija pa preneham.

Prekuhavanje vode - meni je patronažna že pri 2 mesecih rekla da ni treba več prekuhavati vode za mleko in čaj. Jaz sem potem sicer še nekaj časa prekuhavala, zdaj pa res že kakšna 2 tedna kar iz pipe natočim vročo vodo in naredim mleko. Ali ve še vedno prekuhavate?

Je pa Nejc kar prehlajen pa še kašlja, tako da danes ni bil cepljen in smo prestavili za 1 teden. Ne vem kako naj mu pomagam, da se bo čimprej pozdravil.

Mislim, da sta od tase_m in Naaje tudi kašljali. Kako dolgo je pri vas to trajalo?

Upam, da se bomo do 14. pozdravili ko gremo na morje. Mogoče mu bo pa morski zrak dobro del.


< Sporočilo je popravil dana -- 24.6.2009 12:39:30 >

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:42:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: dana

NoBady - naš je deloma dojen deloma pa na flaški in kaka približno na 3 dni. Je pa blato tudi kompaktno, ni tekoče. Samo ga pa nič ne zvija prej, pa tudi ko kaka, se nič kaj preveč ne napenja. Mu pa tud jaz občasno dam za piti tisti čaj od Hippa (Bäuchlein Tee - upam da sem prav napisala), samo ga res zelo malo spije. Očitno se odžeja pri meni. 

Pranje perila - jaz sem samo v prvo oprala cujne ločeno, potem sem pa takoj prala vse skupaj in tudi mehčalec dodajam že od vsega začetka. Mi je patronažna rekla naj kar tako delam. Da če bi bla kakršnakoli alergija pa preneham.

Prekuhavanje vode - meni je patronažna že pri 2 mesecih rekla da ni treba več prekuhavati vode za mleko in čaj. Jaz sem potem sicer še nekaj časa prekuhavala, zdaj pa res že kakšna 2 tedna kar iz pipe natočim vročo vodo in naredim mleko. Ali ve še vedno prekuhavate?

Je pa Nejc kar prehlajen pa še kašlja, tako da danes ni bil cepljen in smo prestavili za 1 teden. Ne vem kako naj mu pomagam, da se bo čimprej pozdravil.

Mislim, da sta od tase_m in Naaje tudi kašljali. Kako dolgo je pri vas to trajalo?

Upam, da se bomo do 14. pozdravili ko gremo na morje. Mogoče mu bo pa morski zrak dobro del.



Jaz vodo še vedno prekuhavam. Kaj pa vem? user posted image Perilo bom pa od danes dalje prala skupaj! Še dobro, da sem vas vprašala, kako ve to počnete! user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:47:20   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, dobro jutro še od mene!

To vreme pa me sedaj že počasi ob živce spravlja. Jooojjj, kak je tečno!!!! Upam, da bo vsaj malo nehalo deževati, da grema lahko malo ven. Se že 2 dni samo z avtom in jajčko prevažamo! user posted image

Povejte mi- ali še vedno perete cunjice od bebijev ločeno od vašega perila? Če ja, kako dolgo še boste to počele? user posted image Jaz še vedno perem ločeno, pa me je že zamikalo, da bi vse skupaj oprala. Kot sem do sedaj opazila ni nobene alergične reakcije na koži, saj že skoraj od vsega začetka uporabljam mehčalec, pa je vse okej! user posted image



Jaz še vedno perem ločeno. Od starejšega šele sedaj perem skupaj z najinim perilom pa je star že 2,5 let. Mi je bilo tako bolj praktično. Ko sem vidla, da se je njegov koš napolnil, je to pomenilo, da kmalu ne bo imel več kaj oblečt in sem samo vse skupaj dala v stroj user posted image  user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:50:30   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

dobro jutro...kaj počnete v tem turobnem vremenu?


Dopoldne je prišla soseda na kavo. Je tudi na porodniški. Popoldne pa tudi dobimo obiske. Ko temu dodaš dojenje, previjanje, crkljanje in pripravo kosila, mi ni prav nič dolgčas user posted image  Še dobro, da je tako vreme, ker sicer bi imela slabo vest, če mi ne bi zneslo it še na sprehod user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:53:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara

dobro jutro...kaj počnete v tem turobnem vremenu?


Dopoldne je prišla soseda na kavo. Je tudi na porodniški. Popoldne pa tudi dobimo obiske. Ko temu dodaš dojenje, previjanje, crkljanje in pripravo kosila, mi ni prav nič dolgčas user posted image  Še dobro, da je tako vreme, ker sicer bi imela slabo vest, če mi ne bi zneslo it še na sprehod user posted image


Meni pa grejo včasih ti obiski že prav na živce! Tebi ne? No, seveda je odvisno, kdo pride, ne? user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 12:53:59   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, dobro jutro še od mene!

To vreme pa me sedaj že počasi ob živce spravlja. Jooojjj, kak je tečno!!!! Upam, da bo vsaj malo nehalo deževati, da grema lahko malo ven. Se že 2 dni samo z avtom in jajčko prevažamo! user posted image

Povejte mi- ali še vedno perete cunjice od bebijev ločeno od vašega perila? Če ja, kako dolgo še boste to počele? user posted image Jaz še vedno perem ločeno, pa me je že zamikalo, da bi vse skupaj oprala. Kot sem do sedaj opazila ni nobene alergične reakcije na koži, saj že skoraj od vsega začetka uporabljam mehčalec, pa je vse okej! user posted image



jaz samo njene pisane cotke, bele pa kar zraven najinih, ker se najinih nabere mogoče vsake 3 tedne za en pralni stroj.Pa tudi pisane bom počasi kar zraven prala.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?