|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 21:48:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

dajte mi povejte a pedijatri vaše tud tako noro namerijo??meni je rekla da je okrog 58,59 dolga,jaz sem jo natančno izmerila 62cmuser posted image


Ja, tudi! user posted image Pri nas ga meri sestra. Pa se mveč ne sekiram, ker je tam tak vedno bolj napet in v krču, tak da nikoli ne štima. Jaz ga merim doma sama s šiviljskim metrom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 21:49:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

ne daje se samo na priporočilo p...sem sama kupila pa za 1teden povedala patronažni,in je rekla da vredu..ker to ni samo laktoza,ampak tudi za težave s prebavo,če jih boli ko kakajo,če je potebno obnoviti delo trebuha,za dojenčke se da 5ml...ime pa je ...DUPHALAC


Meni je tak v lekarni rekla! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 21:55:37   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

dajte mi povejte a pedijatri vaše tud tako noro namerijo??meni je rekla da je okrog 58,59 dolga,jaz sem jo natančno izmerila 62cmuser posted image


Ja, tudi! user posted image Pri nas ga meri sestra. Pa se mveč ne sekiram, ker je tam tak vedno bolj napet in v krču, tak da nikoli ne štima. Jaz ga merim doma sama s šiviljskim metrom. user posted image


mislim,da če povem,da je bil ob rojstvu velik 57, na prvi posvetovalnici pa 55,5, sem povedala vse user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 21:56:16   
Anonimen
MENI NI NIČ REKLA...SEM POVEDALA DA RABIM laktozo in mi je dala....nič me ni vprašala...tako da ne vemuser posted image ..saj nima veze

(odgovor članu KOKICA32)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:06:08   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

naš Miha je pa začel težko in glasno dihat in smo šibali k zdravniku... zdaj ima pumpico ventolin in strogo opazovanjeuser posted image

v petek imamo kontrolo, če se poslabša pa takoj v bolnicouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:06:15   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dan dan

kako smo kaj v tem tečnem vremenu?
Maruša se trenutno s plišastimi igračami krega user posted image user posted image prej pa je spet spala dobre tri ure user posted image očitno to vreme tako vpliva nanjo...

mimogrede, moja diete odlično napreduje.... dans sn se tehtala po enem mesecu in rezultat: -6,5 kg user posted image user posted image

aja, pa menstruacijo sn dobla user posted image lije iz mene ko iz škafa user posted image user posted image




čestitke, kr tako naprej

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:09:47   
ada2
hvala vsem za pikapoke, upam, da dobro zvozimo ponoči. prej me je adam klical iz spalnice, da Miha kašlja. Ampak ni bilo prehudo, v bistvu se je kar fajn odkašljal, tako, da upam, da bo vsaj nekaj ur lahko mirno spal.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:32:20   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

punce dejte mi pomagat..user posted image user posted image user posted image .. tiste ki dodajate otrokom adaptirano mleko - katerega uporabljate??? čist sm že zmešana, ne vem kaj je malemu, do 3. meseca ni bilo nobenih krčev, kakal je vredu vse je bilo ok, zdej ga pa skos neki zvija pa se napenja pa kaka ful težko, oziroma blato ma bolj trdo... sem bila na aptamilu do 3. meseca, potem ga je začel zvijat sem šla na novalac tistega proti kolikam, je bilo neki časa vredu ( ene par dni) potem je biloo spet slabo sem šla nazaj na aptamil v mišlenju da mogoč pa le ni mleko blo krivo in je blo isto - še slabše... sem šla nazaj na novalac, zdej na navadnega, ker ga je on proti kolikam ful zapiru in se še vedno zvija, dans je bilo celo tako da sploh jest ni želel, čaj je pil, če sem mu dala pa mleko v usta je pa začel jokat, pa je bil lačen... ma čist sem zgublena, ne vem kaj naj naredim sploh user posted image user posted image user posted image ... sej res da ga tudi zobje matrajo, samo če se obnaša tak kot da bi ga zvijal in napenja se da je cel rdeč v obraz...

ne vem kaj delam narobe, ne vem kaj naj naredim... vaše mnenje, izkušnje karkoli prosim... user posted image ...



Mogoče pa je samo "luna"...naš je tudi že par dni nekako nastrojen proti joškam, da se kar zdira na njih in pol še name...pa skozi se napenja....zvečer dobi flaško Novolaca NF (Night formula)...mu pa naredim od Hippa instant koromačkovega čaja in spije ene 20 ml...pa ga čez kakšne pol ure prežene tako, da bi ga najraje v pralni stroj vrgla...in pol je ok... 

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:33:58   
Piruri
Čestitke vsem obmesečnikom in obmesečnicam....

Dobrodošlica novim...

Primorke...lepe ste...in upam, da se kmalu dobimo vse...samo se moramo res dobivat nekje, kjer bomo lahko parkirale vse naše formulce...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:39:12   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: leo#tia

dajte mi povejte a pedijatri vaše tud tako noro namerijo??meni je rekla da je okrog 58,59 dolga,jaz sem jo natančno izmerila 62cmuser posted image


Ja, tudi! user posted image Pri nas ga meri sestra. Pa se mveč ne sekiram, ker je tam tak vedno bolj napet in v krču, tak da nikoli ne štima. Jaz ga merim doma sama s šiviljskim metrom. user posted image



Pri naši P pa sestra lepo zmeri Niko, sam tehta jo s plenico in bodyjem in nič ne odšteje. user posted image  Ja, tak da ima še manj kot 5,5 kilce.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:53:28   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tota slika pa mi je tak dobra. Jaz hočem Lijo uspavat (ni mi uspelo) ona pa veselo, gleda kaj se je zadaj za nama, ki sma sedeli na kavču, dogajalo..
Zadaj imamo namreč računalnik..

user posted image


hihihi, res lušna slikca. Lija je pravi mali firbec user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:53:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

ada2 in Miha user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image tudi od nas user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 22:53:40   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dejte mi nekaj povedat glede čaja...jaz dam Timonu toplega, pa ga kar pije in ima težave...redko blato, skoraj vsako previjanje in joka, pa prdi......ohlajenega noče....
Ali ve dajete ohlajenega? v navodilih Hipp čajčka piše da je treba ohladiti in šele nato ponuditi otroku....sej je res po mojem tako , kot bi toplo vodo pil..ni čudno da ga zvija...Moj niti pod razno noče hladno....niti mlačno...ma grozno..ne vem kaj bo ko bo kak sokec dobil kasneje....


jaz ponavadi tudi dajem ohlajenega na sobno temp. zdej ker ima pa težave s prebavo je pa bolj priporočljivo toplega dajat... ampak če ima redko blato je pomojem res vzrok topel čaj... samo kaj nrdit pa ne vem... moj pije in toplega in hladnega, mu je vseeno... ne vem pa kok je kej dober ta čaj pogrevat... jaz mu dvakrat na dan naredim po 100ml... ne spije vsega, samo se mi zdi da predolgo tudi ni dober ta čaj da stoji in da se pogreva.. kako mu ti ponujaš topel čaj, ga vedno znova pogreješ? jst sm zdej kupila tako termovsko za flaše da ostane ali toplo ali hladno...

kolko čaja spijej vaši user posted image na dan? moj spije tm okol 70ml...a je to dvolj, preveč?



Jure pije izključno mleko, razen v hudi vročini mu dam tudi malo vode, ampak je ne popije več kot 50 ml na dan.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 23:05:42   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

punce dejte mi pomagat..user posted image user posted image user posted image .. tiste ki dodajate otrokom adaptirano mleko - katerega uporabljate??? čist sm že zmešana, ne vem kaj je malemu, do 3. meseca ni bilo nobenih krčev, kakal je vredu vse je bilo ok, zdej ga pa skos neki zvija pa se napenja pa kaka ful težko, oziroma blato ma bolj trdo... sem bila na aptamilu do 3. meseca, potem ga je začel zvijat sem šla na novalac tistega proti kolikam, je bilo neki časa vredu ( ene par dni) potem je biloo spet slabo sem šla nazaj na aptamil v mišlenju da mogoč pa le ni mleko blo krivo in je blo isto - še slabše... sem šla nazaj na novalac, zdej na navadnega, ker ga je on proti kolikam ful zapiru in se še vedno zvija, dans je bilo celo tako da sploh jest ni želel, čaj je pil, če sem mu dala pa mleko v usta je pa začel jokat, pa je bil lačen... ma čist sem zgublena, ne vem kaj naj naredim sploh user posted image user posted image user posted image ... sej res da ga tudi zobje matrajo, samo če se obnaša tak kot da bi ga zvijal in napenja se da je cel rdeč v obraz...

ne vem kaj delam narobe, ne vem kaj naj naredim... vaše mnenje, izkušnje karkoli prosim... user posted image ...



Mogoče pa je samo "luna"...naš je tudi že par dni nekako nastrojen proti joškam, da se kar zdira na njih in pol še name...pa skozi se napenja....zvečer dobi flaško Novolaca NF (Night formula)...mu pa naredim od Hippa instant koromačkovega čaja in spije ene 20 ml...pa ga čez kakšne pol ure prežene tako, da bi ga najraje v pralni stroj vrgla...in pol je ok... 


_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 23:14:15   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

punce dejte mi pomagat..user posted image user posted image user posted image .. tiste ki dodajate otrokom adaptirano mleko - katerega uporabljate??? čist sm že zmešana, ne vem kaj je malemu, do 3. meseca ni bilo nobenih krčev, kakal je vredu vse je bilo ok, zdej ga pa skos neki zvija pa se napenja pa kaka ful težko, oziroma blato ma bolj trdo... sem bila na aptamilu do 3. meseca, potem ga je začel zvijat sem šla na novalac tistega proti kolikam, je bilo neki časa vredu ( ene par dni) potem je biloo spet slabo sem šla nazaj na aptamil v mišlenju da mogoč pa le ni mleko blo krivo in je blo isto - še slabše... sem šla nazaj na novalac, zdej na navadnega, ker ga je on proti kolikam ful zapiru in se še vedno zvija, dans je bilo celo tako da sploh jest ni želel, čaj je pil, če sem mu dala pa mleko v usta je pa začel jokat, pa je bil lačen... ma čist sem zgublena, ne vem kaj naj naredim sploh user posted image user posted image user posted image ... sej res da ga tudi zobje matrajo, samo če se obnaša tak kot da bi ga zvijal in napenja se da je cel rdeč v obraz...

ne vem kaj delam narobe, ne vem kaj naj naredim... vaše mnenje, izkušnje karkoli prosim... user posted image ...



Mogoče pa je samo "luna"...naš je tudi že par dni nekako nastrojen proti joškam, da se kar zdira na njih in pol še name...pa skozi se napenja....zvečer dobi flaško Novolaca NF (Night formula)...mu pa naredim od Hippa instant koromačkovega čaja in spije ene 20 ml...pa ga čez kakšne pol ure prežene tako, da bi ga najraje v pralni stroj vrgla...in pol je ok... 



prej prsti bili prehitri.

Piruri to kar si napisala me tako spominjana na našega nagajivčka. Taj "naznani" da je lačen. V času parih sekund, ko čaka na svojo malico se začne dreti, potem ko dobi joško jo hitro zagrabi za par sekund, spusti, nagrbanči čelo pogleda mene in njegov aaaahhhh beri: pa zakaj sem moral čakati 4 sekunede, mi nisi mogla takoj ponudit. user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
23.6.2009 23:15:18   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

ada2 in Miha user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image tudi od nas user posted image


se podpišem user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 0:02:38   
yania
Ada in Miha...držita se....če se izkašlja je to dober znak...drugače pa pravijo, da je potrebno šteti kako dihajo...naša tavelika je pristala v bolnici ko je bila stara leto in pol zaradi bronhitisa....vdihi v eni minuti....samo ne vem, koliko mora biti pri dojenčku....takrat je bilo 27x normalno...če je bilo 35 ali več, pa gas v bolnico...joj, grozno je to, vem....sem dala to skozi, še sreča da ni bil kroničen...se pa je pojavil ob vstopu v vrtec..seveda, septembra smo jo dali ko je bila stara skoraj 16 mesecev, potem pa viroze in razni infekti, in konec novembra je njen telešček enostavno rekel, ne grem se tega več....no HB, je bilo po 2 dneh znatno bolje in smo šli domov...ja mislim da sva bile za miklavža noter, če se ne motim...pa najina obletnica poroke...... je pa zelo težko imeti otroka na kisiku, ko bi rad hodil pa si razgledoval sobico, pa mora biti stalno na postelji ali zraven, ker je cevka dolga le kak meter in pol....
aja, pa saturacija kisika v krvi je bila nizka- 92/93, mora biti vsaj ene 97%.... to pomeni, da slabo dihajo otročki, oz.da ni kisika v krvi, saj ko se odkašlja otrok, potem takoj naraste kisik,,,se takoj pozna...zato je tudi treba vzpodbujati da se izkašlja, da ne hrope...samo kako boš to user posted image  dopovedal....

< Sporočilo je popravil yania -- 24.6.2009 0:05:55 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 0:17:02   
yania
Hvala za odgovore  o čajčku...no sej jaz tudi Timonu ponudim svežega, oz.ga naredim, če kam greva, in ga dobi ko kaj začne cviliti, samo če je ohlajen, ni dober user posted image ....mu pa ponavadi dam malo pred obrokom, ko je že malo lačen in kar pije, sicer nikoli najbolj navdušeno....danes pa sem mu tik pred mlekom dala hladno vodo , prekuhano, je tako z navdušenjem prijel stekleničko in se v hipu streznil, samo je bil tako smešen, ko je vsakič znova naredil požirek, stežka pogoltnil, zamižal, se stresel, cucelj ven in spet nazaj...ponovi vajo...user posted image sem se tako smejala s sestro.....samo je pa spil ene 20 ml...mah, sej ga bom navadila...kolikor se pa spomnim, tudi Naja ni bila navdušena nad sokovi, od Hippa, al pa kaj drugega, očitno je bil tudi vzrok v temperaturi pijače...

Grahec, ti si napisala, da naj do 2.leta poskusijo vso hrano...nam so v materinski šoli, 5 let nazaj (pri Naji) rekli, da naj do 8.meseca user posted image sproba čimveč okusov, kar bomo do 8.mesece naredile, bomo naredile...ker potem se težko navadijo na kaj novega....so zbirčni...da pa se začne z zelenjavo je pa itak jasno, ker se drugače sladkega navadijo in potem smo ga mame nasankale...user posted image
Samo po mojem je tudi od otroka odvisno kak jedec je....sej veste 100 teorij...pa vsaka ne paše k vsakemu user posted image

nič, grem obesit perilo in še belo zalaufat.....lepe sanje....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 8:24:21   
Steffi
Dobro jutro,

Kje ste danes vse? Verjetno lepo ninante s svojim user posted image . kaj pa človek naj počne ob takem morbidnem vremenu. Včeraj sem vas na hitro preletela, pa ne vem več kaj točno sem prebrala?, poporodna demenca pačuser posted image .

Primorke prav lepo vas je bilo včeraj srečati ter spoznati tiste, ki jih še nisem srečala. Se mi je zdelo, kot da smo bile skupaj pol urce, pa je ura malo drugačnega mnenja bila user posted image user posted image user posted image . V dobri družbi čas hitro teče.

Kave danes ne bo, ker je ne znam skuhat. Boste same morale za to poskrbet.

Grem izkoristiti 10 min za telovadbo, koliko mi je še verjetno ostalo do budnice.... Lep dan tudi če bo deževenuser posted image .

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 8:47:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
mislim,da če povem,da je bil ob rojstvu velik 57, na prvi posvetovalnici pa 55,5, sem povedala vse user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image pocka, pol pa se tvoj krči in ne rasteuser posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 8:48:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

naš Miha je pa začel težko in glasno dihat in smo šibali k zdravniku... zdaj ima pumpico ventolin in strogo opazovanjeuser posted image

v petek imamo kontrolo, če se poslabša pa takoj v bolnicouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 8:53:10   
tasa_m
Dobro jutro.
zunaj spet dež. Primorke pri vam tud dežuje ali imate ve lepo vreme?? Ta teden se še naj zlije ven, nslednji teden pa je čas da se začne segrevat naza. Mi gremo nasl. tedne na morje in nočem da vlačim zraven več dolgih rokavov kot pa kratkih user posted image .

Lija spi na kavču, jaz pa čakam mami. Pride Lijo pazit, ker imam jaz ob 10h diabetologa. Da vidim, kaj bo rekel..user posted image

lepo bodite se tipkamo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:34:41   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dan dan

kako smo kaj v tem tečnem vremenu?
Maruša se trenutno s plišastimi igračami krega user posted image user posted image prej pa je spet spala dobre tri ure user posted image očitno to vreme tako vpliva nanjo...

mimogrede, moja diete odlično napreduje.... dans sn se tehtala po enem mesecu in rezultat: -6,5 kg user posted image user posted image

aja, pa menstruacijo sn dobla user posted image lije iz mene ko iz škafa user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  to je pa zelooo veliko za en mesec user posted image  Jaz imam pa tak apetit, da bi skoz nekaj jedla. Posebno v tem deževnem vremenu, ko sem bolj doma user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:35:42   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

naš Miha je pa začel težko in glasno dihat in smo šibali k zdravniku... zdaj ima pumpico ventolin in strogo opazovanjeuser posted image

v petek imamo kontrolo, če se poslabša pa takoj v bolnicouser posted image


user posted image user posted image user posted image da boste dobro zvozili in bo Miha čim prej spet zdrav!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
24.6.2009 9:39:21   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: zorica


Alo punce !Se vam smem pridružiti?PDP sem imela 19.02 sem pa rodila 2.3 tak da sem uradno vašauser posted image

Pa še podatki od sineka Jan-a

teža ob rojstvu :3730g ob odhodu iz P 3780g
1 pregled         :4800g
2 pregled         :6200g
3 pregled         :7100g

Je pa izključno dojen.




Dobrodošla!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?